Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: časy?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Trackmania Nations
coldik
hi,
mohli byste mně před blížícím se turnajem prozradit jaké se jezdí průměrné časy na tratích Pro A-0 A-2 (mapy pro základní skupiny) jen bych si chtel udělat takové menší srovnání s časy který jezdím já a s časy, které jezdí ostatní.. rád bych viděl, jak moc sem na tom špatně :)
Coreo
tam uz tech par sekund nehraje roli :)
coldik
QUOTE(Coreo @ 18.11.2006, 09:38) [snapback]401320[/snapback]

tam uz tech par sekund nehraje roli :)

to není odpoved na moji otázku :/ jen by mě to zajímalo k srovnání..
Sandro
no moje osobaky: A0 48:29 a A2 tak kolem 1:03:00

a WR sou A0 46:31 a A2 1:00:24 innocent.gif to asi budu muset trosku vylepsit ty svoje casy biggrin.gif

obrazek o svejch casech si udelej sam smile.gif
coldik
QUOTE(Sandro @ 19.11.2006, 19:08) [snapback]402410[/snapback]

no moje osobaky: A0 48:29 a A2 tak kolem 1:03:00

a WR sou A0 46:31 a A2 1:00:24 innocent.gif to asi budu muset trosku vylepsit ty svoje casy biggrin.gif

obrazek o svejch casech si udelej sam smile.gif

j dobrý.. tak to mam A0 kolem minuty :X a A2 sem jeste nezkousel.. takže ambice na nule wow.gif no radši zůstanu u toho cs :)
Sandro
ale zrovna u tmn jde preci o zabavu, ne? thumbsup.gif staci se jen trate naucit a clovek ma nejakou tu sanci wink.gif
coldik
QUOTE(Sandro @ 20.11.2006, 18:41) [snapback]403059[/snapback]

ale zrovna u tmn jde preci o zabavu, ne? thumbsup.gif staci se jen trate naucit a clovek ma nejakou tu sanci wink.gif

tak o zábavu de v každý hře.. pokud tu hru člověk nehraje na určitý urovni.. ale prostě nevím na tom A0 sem dal 58s a rychlejc to prostě u mě nejde :) a jen se naučit trat taky nestačí..
Sandro
tady mas odkaz na vsechny PRO trate, vzdycky na nejakou klikni a pak na cas a uloz si replaye z WR... nektery sou ale se zkratkama, ktery v zivote nezajedes, takze si vetsinou stahni tak 3. 4. WR a pak podle nej jed a uvidis kde ztracis wink.gif
coldik
QUOTE(Sandro @ 21.11.2006, 17:03) [snapback]403632[/snapback]

tady mas odkaz na vsechny PRO trate, vzdycky na nejakou klikni a pak na cas a uloz si replaye z WR... nektery sou ale se zkratkama, ktery v zivote nezajedes, takze si vetsinou stahni tak 3. 4. WR a pak podle nej jed a uvidis kde ztracis wink.gif

nj to je sice pěkný si stáhnout a podívat se.. ale jak to pak uskutečnit.. člověk udělá jednu chybu za kolo a ztratí hnedka.. na tý A0 je svinárna už ten první skok.. když se povede tak super, ale většinou to dopadá tragicky :X no uvidíme.. pojedu 4fun a snad aspon nakou jeste větší lamu než sem já porazím teehee.gif
Sandro
no rekl bych ze se najde urcite nekdo horsi, sice sem te nevidel jeste jezdit, ale na 100% to muzu potvrdit wink.gif

nekdy se muzem domluvit a jit si na GP zajezdit smile.gif
coldik
QUOTE(Sandro @ 21.11.2006, 22:29) [snapback]403941[/snapback]

no rekl bych ze se najde urcite nekdo horsi, sice sem te nevidel jeste jezdit, ale na 100% to muzu potvrdit wink.gif

nekdy se muzem domluvit a jit si na GP zajezdit smile.gif

j jasny.. horší je že pokud bude na serveru 10 lidí, tak se mi to bude mrtě sekat. což už mám potvrzený...
Sandro
jako jak trha?? vykonem, netem??? jestli netem tak vypni v nastaveni P2P a dalsi takovydle kraviny a v profilu neco se sdilenim skinu, atd... asi... a nezahrajem dnes vecer?? tak kolem 20-21:00???
coldik
QUOTE(Sandro @ 22.11.2006, 12:14) [snapback]404048[/snapback]

jako jak trha?? vykonem, netem??? jestli netem tak vypni v nastaveni P2P a dalsi takovydle kraviny a v profilu neco se sdilenim skinu, atd... asi... a nezahrajem dnes vecer?? tak kolem 20-21:00???

no trhá.. prostě, když si jezdím sám v MP na tratích tak pohoda bez sekání.. jakmile se připojím na nakej server kde hraje pár lidí začne se mi to mrtě sekat.. prostě pak to je nehratelný.. net mam 2048/256.. řek bych že mi to způsobuje slabej pc (1,7 GHz procák, 768 MB ram a ATi x700 Pro 128 MB) hraju to na rozlišení nejnižší..
mno pokud nebudem hrat naký tg v cs tak rád zahraju.. až přídu domů, tak ti písnu na icq
robin
nepomoze ti zrusenie zobrazenia ostatnych aut?
coldik
QUOTE(rob @ 24.11.2006, 18:35) [snapback]405224[/snapback]

nepomoze ti zrusenie zobrazenia ostatnych aut?

to se ruší kde? moc se v nastavování TN nevyznám :)
Coreo
to ani v menu neni...

http://trackmanianations.ezin.cz/index.php?kat=41
coldik
blíží se nám další kolo tak se ptám, jak asi dopadnu pokud na Pro A-2 jezdím sám v MP časy kolem 1:11 min. nebo kolik jezdí master sandro? :)
Sandro
heh master biggrin.gif lol innocent.gif ... no ja tak kolem 1:03... ale treba takovej ocr|Toni je best CZ hrac, takze on to zajede na urovni svetovych rekordu cool.gif
coldik
QUOTE(Sandro @ 12.12.2006, 23:55) [snapback]417048[/snapback]

heh master biggrin.gif lol innocent.gif ... no ja tak kolem 1:03... ale treba takovej ocr|Toni je best CZ hrac, takze on to zajede na urovni svetovych rekordu cool.gif

jej jen 8 vteřin.. dobře já cool.gif ale nejhorší je to, že to takhle nezajedu na gp.. páč se mi to bude zas škubat :X
Coreo
co se ti skube?
coldik
QUOTE(Coreo @ 14.12.2006, 16:23) [snapback]417796[/snapback]

co se ti skube?

hra jako taková.. no ale dal sem si 1:11:23 myslim, a sem spokojenej..
Coreo
jako nestiha po graf. strance?
coldik
QUOTE(Coreo @ 14.12.2006, 18:36) [snapback]417957[/snapback]

jako nestiha po graf. strance?

to nevím po jaký stránce to nestíhá.. prostě se to škube jako v jiný hře.. ale lagama to nemůže bejt páč jak sem už psal net mám rychlej.. a dělá mi to jenom, když je na serveru více lidí tak 5+.. když si jezdím sám tak to je bez škubání.. takže nejspíš nestíhá pc bo nevim
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.