Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Klub pravých gentlemanů
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Guru fórum
Stran: 1, 2, 3, 4
Wintermute
Tak jsem si říkal, že jak se tak má kariéra slibně rozvíjí, tak za chvíli budu šíleně prachatej :-) a zkrátka mě napadlo, že by to chtělo pomalu začít kultivovat chování, vystupování a podobně.

Víte o čem mluvím, ne? Mám třeba takovýho příbuzného, který po revoluci docela zbohatl. Jenomže mu to prostě neni k ničemu dobrý, protože je to hroznej křupan a neví, jak si ty peníze užít se stylem.

Vítány jsou
  • Hodnocení restaurací, které jste navštívili
  • Linky na pěkný oblečení, hodinky atp...
  • Rady jak správně v restauraci konzumovat vejce na hniličku (umí někdo useknout nožem tu špičku?)
  • Jaké záliby má pravý gentleman, v kterém obchodě se prodávají nejlepší dýmky, procházkové hole atd. :-)
  • Vaše tipy na dobrej čaj, jak si v kolejních podmínkách uvařit k snídani vejce se slaninou, tipy na snobskej chlast a podobně
a podobný věci.
MadOnion
Začni golfem, to teď hrajou všichni.
Tezca
snobskej chlast ? napadá mě tullamore dew, neboli tulamorka - správně drahý a správně jemný - jemný ale tvrdý. to se pak člověk nemusí tvářit kysele když pije biggrin.gif to se do společnosti určitě hodí biggrin.gif
zeBRA
Ty....chtěl sem napsat nejdřív "tyvole", řek sem si, že to asi ne, tak sem přemejšlel, jak jinak započít tu větu a napadlo mě jen "tykrávo". Takže jí radši nebudu začínat nijak. No prostě sem chtěl říct, že z tohohle topicu mi jde mráz po zádech biggrin.gif

Ale když už byste dovolili můj skromnej příspěvek...i takovej somrák jako já kdysi chodíval do takový luxusnější restauračky. Točej tam pivo Zlatý Bažant, je to dvanáctka a je opravdu mocná. Nikdy sem nedal víc jak čtyři. No a pak sme tam jednou udělali bordel a už se tam bojíme jít smile.gif Taky možná proto, že by nám nemuseli jako za starejch časů nalejt...přecijenom s plnoletostí na tom nejsem nijak růžově smile.gif

Eh, to? můj tip na dobrej chlast. Jinak tady asi nemám co dělat, takže už budu jen z povzdálí pozorovat.
rawenien
Spravny gentleman chodi skvele oblekany...http://www.pimphats.com/ecatalog/
MadOnion
Pivo gentlemani nepijí.
A když tak, tak jen v 0,3. Ale to jen v nejhorších případech, v zásadě víno. Nebo whisky...
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Zaprvý bych doporučil psychologa, kterej se specializuje na případy sebenalhávání, že se vaše kariéra slibně rozvíjí.

Za druhý, maj parádní pivo v novoměstskym pivovaru, od 10 do 12 ve všední dny stojí polovic.
Nerubian
Správný gentleman potřebuje do společnosti slečnu na které by mohl demonstrovat své vybrané chování :)
John_Lenon
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 27.11.2006, 21:57) [snapback]407587[/snapback]

Za druhý, maj parádní pivo v novoměstskym pivovaru, od 10 do 12 ve všední dny stojí polovic.

koukam ze jdes v mych stopach hergote... jooo to byli casy, kdy sme zatahli skolu a sli na tuplaka lezaku do novomestskyho... DOPORUCUJU! worship.gif
MadOnion
Správný gentleman potřebuje taky hodně 100dolarovek na podpalování doutníků.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(John_Lenon @ 27.11.2006, 22:02) [snapback]407604[/snapback]

koukam ze jdes v mych stopach hergote... jooo to byli casy, kdy sme zatahli skolu a sli na tuplaka lezaku do novomestskyho... DOPORUCUJU! worship.gif

Ale ale ohohó pán je spoluznalec :D Jo jo, se slzou v oku a slinou na rtech vzpomínám na tamní tupláček a polévku s hromadou pečiva, a to všechno dohromady za 50 korum... občas ještě také zatáhnem. Hehe, někdy se domluvíme na spoluzátahu :)
Wintermute
Ale no tak pánové! Musíte se zase bavit o pivě? Jako by vám nestačilo, že je o tom celá private sekce guru fóra :-)
MadOnion
QUOTE(Wintermute @ 27.11.2006, 22:08) [snapback]407631[/snapback]

Ale no tak pánové! Musíte se zase bavit o pivě? Jako by vám nestačilo, že je o tom celá private sekce guru fóra :-)

Nenarážej na to, že postrádám svůj půllitr!
Nerubian
A co vůz ? Sportovní pokuď hodlá jeho Wintermutstvo řídit samo, pokud ne, tak spíše něco limuzínovějšího :)
MadOnion
Porsche drží ležérnost a opravdou dravost v supr rovnováze, volil bych to.
Wintermute
To mi připomíná, že tady s náma na buňce bydlel takovej černoch. Ale přestěhoval se na jinou kolej, takže v nejbližší době to se svým osobním sluhou vidím špatně.
MadOnion
Jestli chceš držet tradici tak jo, ale vietnamci jsou také extrémně výkonní.)
Wintermute
Porsche je fajn pro takové ty sportovněji založené gentlemany, ale já osobně bych preferoval spíš Bentley nebo Maibach.
MadOnion
Tak pán je echt ryze gentleman, no Phaeton od VW je sice obnošený kvůli značce, ale co se výkonu a komfortu týče...
Wintermute
No nic, jdu si pustit Edith Piaf...
Tezca
Porsche je pro tvrďáky, ale ferrari je stylovější. pokud to chce něco pohodlnějšího tak bych volil jaguar biggrin.gif ale sto lidí sto chutí... hlavně to chce barák se saunou, bez toho ani krok ! teehee.gif
MadOnion
A jako správnej pirát chlastat rum.
Tezca
devil.gif
budvar
správný gentleman jezdí jedině v Aston Martinu

jinak by ses měl léčit mute, jestli ti ovšem není 40, máš šediny a holky už o tebe normálním způsobem nezabíraj, v tom případě ti držim palce v transformaci na naboba :)
Tetref
QUOTE(Tezca @ 27.11.2006, 22:30) [snapback]407695[/snapback]

Porsche je pro tvrďáky, ale ferrari je stylovější. pokud to chce něco pohodlnějšího tak bych volil jaguar biggrin.gif ale sto lidí sto chutí... hlavně to chce barák se saunou, bez toho ani krok ! teehee.gif

Jestli je to správnej gentleman tak brzo bude sauna pro všechny guru..johoho už se těším jak se Zeke utopí v té záplavě bublinek =)

Tady máš něco pro svou vyvolenou..jen za pár babek
John_Lenon
QUOTE(Wintermute @ 27.11.2006, 22:22) [snapback]407682[/snapback]

Bentley nebo Maibach.

MaIbach?! TY INGNORANTE! LŮZO! SPODINO! pravy džentlmen jezdí ve znacce Maybach! Treba jako pan Bakala...
Wintermute
No jo, už si sypu popel na hlavu.

BTW Maibach podle vzoru Laibach, ne?
zeke
ja teda nevim, jak to mas s temi modnimi doplnky, ale pokud si chces poridit i nejaky interaktivnejsi doplnek (pro kazdou prilezitost jiny, samozrejme) a nechces slevit ze sveho - i na gentlemana nadstandardne gentlemanskeho - image v zadne situaci, budes potrebovat minimalne jednu z techto krabicek. o tom zadna, tohle proste nesnese diskuzi...
John_Lenon
QUOTE(zeke @ 28.11.2006, 15:27) [snapback]407895[/snapback]

hustý
---------

Btw. jestli chcete byt neco eno nuno, tak nakupujte u bang&olufsen, drazsi spotrebni elektroniku do cr nedovazej... kuprikladu takovej b&a mobile zradilko

Edit: Dneska sem v Parizsky u B&A videl nakej phone jmenem VETRU, celej obsitej kuzi... na guglu mi to hazi akorat silu větru... nemate nekdo link džentlmeni?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Jedl, kouřil, pil a spal jsem na toto téma, a došel jsem k následujícím závěrům;

Jsi-li městský typ elegána, není jiné volby než Aston-Martin!!!

Pokud však jsi moderní gentleman co si rád zajede na golf či soukromý tenisový kurt, Porsche je poměrně dobrá volba, možná i něco od Bugatti.

Jsi-li spíše venkovský muž, bude se k tobě hodit Rols-Royce;

A pokud vyznáváš oldschool aristokratického bezskrupulního gentlemana, tak jediná, JEDINÁ možnost je Bentley.

EDIT: Pokud jsi ovšem vzácný osmahlý bondovský tip s dvoudením strništěm na tváři, velice bohat, umíš hrát na kytaru a každá žena už jen před pohledem na tvé ostře tvarované lícní kosti padá v záchvatu orgasmu ve mdlobách na zem, opravdu geniální volbou je pro tebe Weinegh Cobra, pokud možno deluxe edition.
John_Lenon
... a pokud jsi průměrný český občan s pivním pupkem, postačí ti deset let stará felina... tongue.gif
zeke
QUOTE(John_Lenon @ 28.11.2006, 16:54) [snapback]407964[/snapback]
Dneska sem v Parizsky u B&A videl nakej phone jmenem VETRU, celej obsitej kuzi... na guglu mi to hazi akorat silu větru...

no, je mozne, ze to u B&A maji pojmenovane VETRU, ale kdyz zkusis do guglu zadat VERTU, tak urcite najdes to, co si chces koupit wink.gif
John_Lenon
QUOTE(zeke @ 28.11.2006, 17:59) [snapback]408003[/snapback]

no, je mozne, ze to u B&A maji pojmenovane VETRU, ale kdyz zkusis do guglu zadat VERTU, tak urcite najdes to, co si chces koupit wink.gif

dobry no, jisteze si to nemohl naznacit jinak, nez abys ze me udelal idiota vid... blush.gif
Wintermute
Jak bych mohl zapomenout! Mezi záliby pravého gentlemana samozřejmě patří propojovat ultradrahou hi-end audiotechniku ultradrahou kabeláží s ultradrahými reproduktory.

http://www.passlabs.com/
IPB Image
Výkonový zesilovač Pass Labs X350.5
IPB Image
Předzesilovač Pass Labs X2.2

A nesmíme zapomínat taky na hodinky - s mechanickým strojkem s tourbillonem, pochopitelně.
Značky kaou Rolex jsou už dneska tak profláklý, že si je kupujou akorát ruský zbohatlíci bez špetky nápaditosti. Na ruku pravého gentlemana patří něco jako Breguet Classique 3755:
IPB Image
Coreo
pri cteni prvniho prispevku jsem si rikal, supre koencne pordany tema... a ale uz se to tu taky zvrtlo :)

kvuli spravnymu chovani a tak jsem si koupil DVDcka Etiket od pana Špačka, ty co davali na CT, takvoy ty kratky rady... opravdu to ocenuju, humornou formou prednaseny dosti nejednoduche zalezitosti (chapou to ty fetky tady? :o))
MadOnion
Čoveče a kde? A za kolik?
Coreo
prekticky vsude, prvni mi pridje pod ruku http://www.filmopolis.cz/dvd/etiketa_1_2

a existuje, ta me sice moc nezaujala ale pomerne hodne doplnuje video serii
Wintermute
Na stránce České Televize je stručný výtah z Etikety:
http://www.ceskatelevize.cz/program/112499...tml?tema=temata
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Co se hodinek týče, viděl jsem v nějakym časopise jedny hezký, titanový, vodotěsný do 11 kilometrů hloubky, na baterii, MECHANICKY počítající sekundy, minuty, hodiny, dny!, týdny!! měsíce!!! roky!!!! přestupné roky!!!!! a století!!!!!!. Jsou prej tak přesný, že bez jakýkoliv korekce ti začnou vykazovat odchylku o den asi až za 320 let.... fakt to mechanicky počítá i přestupný roky :) Něco jako atomový hodiny na signál, ale bez signálu :)
Wintermute
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 28.11.2006, 20:34) [snapback]408158[/snapback]

Co se hodinek týče, viděl jsem v nějakym časopise jedny hezký, titanový, vodotěsný do 11 kilometrů hloubky, na baterii, MECHANICKY počítající sekundy, minuty, hodiny, dny!, týdny!! měsíce!!! roky!!!! přestupné roky!!!!! a století!!!!!!. Jsou prej tak přesný, že bez jakýkoliv korekce ti začnou vykazovat odchylku o den asi až za 320 let.... fakt to mechanicky počítá i přestupný roky :) Něco jako atomový hodiny na signál, ale bez signálu :)

To je tak 7/10 sec na den. Ale u mechanických hodinek to je docela dobrý i na ty nejdražší.

BTW vodotěsný do 11 kilometrů hloubky - tak hluboko se nepotápím.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Wintermute @ 28.11.2006, 21:02) [snapback]408201[/snapback]

To je tak 7/10 sec na den. Ale u mechanických hodinek to je docela dobrý i na ty nejdražší.

BTW vodotěsný do 11 kilometrů hloubky - tak hluboko se nepotápím.

za rok posuneš o pár minut tak to máš :)
MadOnion
Náhodou 11km je děsně praktický... Máš aspoň jistotu, že když se budeš prohánět na své jachtě za 300miliónů nad Mariánským příkopem a tvé buržoazní hodinky Ti spadnou do moře právě, když budeš tahat na titanové udici žraloka pro své potěšení, že se Ti nerozbijí. A potom můžeš zaplatit ponorku aby Ti je vylovila, přece svých věcí si ceníš a nesneseš zbytečné vyhazování za nové hodinky.
budvar
Coreo: jako občasného uživatele drog se mě tvoje označená fetka dotýka =)) tak abys věděl, tak i příležitostné fetky mají slušné vychování...etiketu jsem sledoval v televizi a nevynechal skoro žádný díl :)
Coreo
omlouvam se vsem fetkam, ale uz jsem se naucil tolerovat travu, bohuzel vidim jak mi kamaradi blbnou pred ocima, jen vam to nepreju...
budvar
jestli si zahulim 4x do roka, tak je to moc...ale taky mám ve svojí blízkosti nějakou tu trosku, takže tě chápu...ale dost OT

hned ale využiju tohle místo =) sháním k vánocům hodinky tak do 3k, vím, je to pakatel, ale zatím si nemůžu dražší dovolit, ani je nepotřebuju...co by jste doporučovali? spíš mě zajímají společenský (tj.celokovový), nejlíp z titanu...takžéé?
Tezca
no ja nevim... casio ? sice trochu mainstream, ale taky sou to hodinky thumbsup.gif anebo festiny ale nejsem si jistej jestli se vejdeš do 3k. ty casio sou asi praktičtější
MadOnion
Člověk taky nesmí zapomenout na doutníky.
A vodka Kalashnikov má taky něco do sebe.
Nerubian
I když sem vyloženě typ na vodní dýmky takovejhle doutníček musí bejt životní zážitek :)
Tetref
QUOTE(MadOnion @ 29.11.2006, 22:13) [snapback]408928[/snapback]

Člověk taky nesmí zapomenout na doutníky.
A vodka Kalashnikov má taky něco do sebe.

<otevřená ústa>
Tezca
QUOTE(Tetref @ 29.11.2006, 22:59) [snapback]408962[/snapback]

<otevřená ústa>

šup ho tam
.
.
doutníka
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.