Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: článek
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Vietcong
Srama
Nechystáte admini udělat článek o vietcongu a šopnout ho na gp třeba by se přidalo více lidí vím že je to takoví marný pokus ale tak kdo ví vím že to stým článkem to du bylo mockrát ale tohle téma má hlavně záměr jestli ho někdo chystá biggrin.gif
Parcus
QUOTE(Srama @ 03.12.2006, 15:52) [snapback]411038[/snapback]

Nechystáte admini udělat článek o vietcongu a šopnout ho na gp třeba by se přidalo více lidí vím že je to takoví marný pokus ale tak kdo ví vím že to stým článkem to du bylo mockrát ale tohle téma má hlavně záměr jestli ho někdo chystá biggrin.gif

mno já bych radši propagoval vc2....doufám že se někdy toto dostane na GP eh-smiley.gif
Slzic
QUOTE(Parcus @ 03.12.2006, 21:53) [snapback]411354[/snapback]

mno já bych radši propagoval vc2....doufám že se někdy toto dostane na GP eh-smiley.gif

S VC2 na GP nepočítejte. Hraje ho ještě méně lidí než VC1. whistle.gif
Srama
No VC2 je otřesné a na gp by to fakt němělo smysl to sem vůbec dávat ta hra se snad skoro ani nehraje wow.gif
ale vc1 je prostě klasika a je to good
Parcus
QUOTE(Srama @ 04.12.2006, 22:01) [snapback]412019[/snapback]

No VC2 je otřesné a na gp by to fakt němělo smysl to sem vůbec dávat ta hra se snad skoro ani nehraje wow.gif
ale vc1 je prostě klasika a je to good

je pravda že se už moc nehraje ani jedna verze vietconga....vc1 je lepší(byla) než vc2....však už nejni pro ni poskytována žádná potpora, což se o vc2 říci nedá thumbsup.gif
doufám že se k vc2 přidá víc lidí...byla by to škoda
RaptorM60
Proč se omezovat na jeden díl a nepsat o obou? ;-) Já bych se do toho klidně pustil, VC už pro mě sice není to co býval ale na staré časy, kdy se na pubu ještě hrál storm a podobné peckové mapy se nezapomíná. Ale sám bych to nezvládl ;-) Já hraju VC sice už od chvíle, kdy dorazilo do obchodů (stálo to tehdy pěkné prachy thumbsup.gif ) ale internet vhodný ke hraní mám teprv tak rok a půl a nevím, co se dělo na netu předtím. No a VC2 bych napsal první poslední protože na tu sem můžu říct poměrně odborník :D

Až bude vhodná doba, napsal bych s někým takový článek rád. A když nám ho nepublikují na GP, tak si najdem cestu jinudy innocent.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.