Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: DMW
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
Squilukl
Tahle otazka tu asi padla, ale ja to nevidel. (search mi DMW nenajde, prej malo pismen)
Bude nekdy na GZ nejaky anticheat? Treba DMWcko?
Dekuji za odpoved od kohokoliv kompetentniho.
Cassidy
Tak DMW uz se tu zkousi super ! :), THX Prewite za snahu w00t.gif
Cassidy
BTW bude DMW ponechano ? :)

Jo a jinak hraje hodne lidi na to DMW, max. 10 :oD
LewiT
QUOTE(Cassidy @ 02.12.2004, 21:34)
BTW bude DMW ponechano ? :)

Jo a jinak hraje hodne lidi na to DMW, max. 10 :oD

No zatim to s DMW vypada jakz takz slibne :O) coz znamena ze se mi jeste par veci nelibi , ted to bezi u me na pocitaci ale v prubehu tydne bych to chtel presunout na testovani na server.Pokud by to fungovalo tak to pobezi na mistnosti 10. Zatim nic dalsiho neplanuji pze to potrebuji otestovat. Tot vse asi , ale klidne se ptejte :o) smile.gif
G-O-T-Ubob
Chtel bych se zeptat kdy se spusti mohha mozna jste rikali uz v nedeli tuhle ale nekjak to nevislo wink.gif
duchodce_
No neni uz nahodou spusteny? biggrin.gif
btw a ted se dame znova do testovani DMW tak se teste chlapi thumbsup.gif
jurgenb
Možná si již někteří z vás všimli, že na FFA je u místnosti 5 připsáno DMW. Ano, hráči GP se konečně dočkali a admintým MoHAA společně s tech.supportem GameParku plní vám daný slib. Rozjíždíme DMW prozatím jen na 1 místnost v každém modu (krom RBM), abychom dali šanci všem, kteří zatím DMW nemají, si jej obstarat a hlavně DMW otestovat, zda bude stabilní apod.

Během dneška se DMW nahodí ještě na místnosti TDM 3 a OBJ 5, proto prosím nebuďte naštvaní, pokud vám admin "shodí" rozehranou hru v těchto místnostech. Je to v zájmu vás všech thumbsup.gif i nás, adminů.

DMW tam poběží neustále a pokud nebudou žádné problémy, tak to časem rozšíříme na všechny místnosti MoHAA GameParku.

Děkuji všem za trpělivost, děkuji kolegům z projevené úsilí a děkuju vedení GP, které po dlouhém volání nás vyslyšelo.

P.S. Prosíme všechny zkušené hráče, aby v rámci svých možností a znalostí pomohli méně zkušeným spoluhráčům s instalací a rozjetím DMW. Mám připraven návod, který v nejbližší době na GP zveřejním, mám i všechny potřebné knihovny pro Win XP, 2000, ME a 98SE, takže by to měl rozjet každý.
rubens0
ns

BTW : dej to radši do FAQ a všude kde se to dá vetříř jinak to bude fajn a co se bude dít když to někoho kickne za hax ? to DMW na svejch kompech nemáte tak jak se to zjistí a když se to zjistí budou baníky ? :D whistle.gif jinak gj s instalací novýho DMW by neměli bejt takový potíže jako s těma prvníma verzema tohle je fajn :P a hlavně at je to na FFA tam platí hax2win :D
Monty_
dejte dmw do vsech mistosti a je klid...a nekoukejte na to kolik tam hraje lidi 10?5? no a:)
Tonda z Chrudimi:)))
jurgenb
Návod na zprovoznění DMW 3 SE anticheatu máte ve FAQ.
Pro jistotu sem dávám link, takže o všem máte napsáno ZDE
Khenyk
QUOTE(jurgenb @ 18.02.2006, 10:05) [snapback]206705[/snapback]

Návod na zprovoznění DMW 3 SE anticheatu máte ve FAQ.
Pro jistotu sem dávám link, takže o všem máte napsáno ZDE


smile.gif jen dvě připomínky juro:

1. 23.1.Anticheat používaný na mohaa serverech GZ ----lol nemělo by to bejt GP? tongue.gif
2. ta knihovna se do windiru kopírovat nemusí wink.gif
jurgenb
QUOTE(K:onig @ 22.02.2006, 22:15) [snapback]210424[/snapback]

smile.gif jen dvě připomínky juro:

1. 23.1.Anticheat používaný na mohaa serverech GZ ----lol nemělo by to bejt GP? tongue.gif
2. ta knihovna se do windiru kopírovat nemusí wink.gif


Ad 1 - opraveno, díky za upozornění
Ad 2 - někdy se tam zkopčit musí. Občas to fakt nejde jinak než přes nouzák. Je to případ od případu a většina do nouzáku opravdu nemusí
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(jurgenb @ 23.02.2006, 07:03) [snapback]210545[/snapback]

Ad 1 - opraveno, díky za upozornění
Ad 2 - někdy se tam zkopčit musí. Občas to fakt nejde jinak než přes nouzák. Je to případ od případu a většina do nouzáku opravdu nemusí


Jestli to nebude záležet i na OS, na XP by to neměl být problém, i když sem tam to musíš vyprasit přes nouzák i tam, ale netušim, jak na 98 a 2000, jelikož ale nemám nic takovýho, tak to bude muset testnou až někdo se staršíma oknama tongue.gif smile.gif
Khenyk
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 23.02.2006, 14:47) [snapback]210676[/snapback]

Jestli to nebude záležet i na OS, na XP by to neměl být problém, i když sem tam to musíš vyprasit přes nouzák i tam, ale netušim, jak na 98 a 2000, jelikož ale nemám nic takovýho, tak to bude muset testnou až někdo se staršíma oknama tongue.gif smile.gif



wow.gif haha jak si na tu tvojí 486ku doprasil ikspéčka mno to nechápu : biggrin.gif tongue.gif
rubens0
ticho o 486 mám skoro to samý celeron 1000 a vodim si na tom všechny na bridgi mě to KYRO vyrobí 15 fps stačí :D
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(K:onig @ 27.02.2006, 18:03) [snapback]213084[/snapback]

wow.gif haha jak si na tu tvojí 486ku doprasil ikspéčka mno to nechápu : biggrin.gif tongue.gif


Já ti dám 486, chceš sem vypsat parametry mýho kompu? Už jen tou grafičkou bych tě vytočil

http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=58305

(musel jsem zamachrovat alespoň něčim, když jsem jinak takovej bún rolleyes.gif )

tongue.gif whistle.gif biggrin.gif
jurgenb
V nejbližší době nahodíme DMW na každém modu na 4 z 5 místností DMW. Zůstane tak jediná místnost bez DMW. Prosím proto všechny hráče, aby pomohli i oni vysvětlit nebo alespoň navigovat na návod, který je ve FAQ, nováčky, kteří mají s DMW problém.

Děkuju za spolupráci.
Monty_
neznaji slovo forum >> faq? a kdyz nevedi jak na dmw tak to je jejich chyba a beztak dal bych dmw do kazde mistnosti...a bylo by bez problemu...ale me to je jedno na GP radsi uz nepujdu teehee.gif
Monty
rubens0
febro nekecej že sis koupil tu grafárnu woe to seš teda u mě master teda :D

BT : monty tobě dokad jsem ti na to forum nedal link tak si věděl taky hovno biggrin.gif takže ggrrrrrrrrr
jurgenb
Návod FAQ máte i v mém podpisu. Stačí kliknout na "často kladené dotazy", tak toho využijte, a? nemusíte bloudit.
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(rubens0 @ 07.03.2006, 22:14) [snapback]218515[/snapback]

febro nekecej že sis koupil tu grafárnu woe to seš teda u mě master teda :D

BT : monty tobě dokad jsem ti na to forum nedal link tak si věděl taky hovno biggrin.gif takže ggrrrrrrrrr



Už jo, udělal jsem si hezký Vánoce, teď už jenom novou desku, páč ta co mám to nepodporuje, takže Vánoce budou pokračovat minimálně tak do června biggrin.gif
Khenyk
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 08.03.2006, 10:33) [snapback]218634[/snapback]

Už jo, udělal jsem si hezký Vánoce, teď už jenom novou desku, páč ta co mám to nepodporuje, takže Vánoce budou pokračovat minimálně tak do června biggrin.gif



woe febro, to je ale pěkně vyprasená grafárna whistle.gif tzn., že to od června budeš dávat jak za mlada že? innocent.gif


to jura: jasně juro
to Monty: Monty Jack je bun, zabanujte ho guitar.gif
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(K:onig @ 10.03.2006, 21:30) [snapback]220193[/snapback]

woe febro, to je ale pěkně vyprasená grafárna whistle.gif tzn., že to od června budeš dávat jak za mlada že? innocent.gif
to jura: jasně juro
to Monty: Monty Jack je bun, zabanujte ho guitar.gif



Jo, tak to určitě ne, ale budu mít dobrej pocit s fps milion biggrin.gif
Rokoss
Jak je to s tim DMW klientem ? Někdy mě to vykopne, že jej nemam zpuštěnej, ale při zapnutí klienta
se hra vubec nezpusti.
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(Rokoss @ 28.03.2006, 22:33) [snapback]232090[/snapback]

Jak je to s tim DMW klientem ? Někdy mě to vykopne, že jej nemam zpuštěnej, ale při zapnutí klienta
se hra vubec nezpusti.



Klient ti běží "na pozadí" a aktivuje se až se spuštěním medala, takže ty musíš - zapnout DMW klienta, nalogovat se na svůj účet, načež se ti objeví ikona DMW na systémové liště a teď už stačí jen spustit hru, a? už samotnou, nebo přes GP klienta, DMW se ti spustí společně s Medalem.

http://forum.gamepark.cz/index.php?showtop...78&#entry105478

tady najdeš vše k instalaci DMW klienta.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.