Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: WOW free server > mangos
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2
wDoom
Novy World of warcraft FREE server


http://matwow.servegame.com/index.php?n=news

jede to na mangodu .. coz je priblizen 95% funkcnost offiku zatim tam nehraje moc lidi ale je to kvalitni bez lagu .. prijdte podporit
Frostys
anglamenn.wz.cz , myslím, že teď jede taky na mangosi, hraje tam asi 90-100lidí.
Šupex
QUOTE(wDoom @ 31.12.2006, 16:06) [snapback]431720[/snapback]

Novy World of warcraft FREE server
http://matwow.servegame.com/index.php?n=news

jede to na mangodu .. coz je priblizen 95% funkcnost offiku zatim tam nehraje moc lidi ale je to kvalitni bez lagu .. prijdte podporit

tak je jasne, ze to je bez lagu, kdyz tam nikdo nehraje
Frostys
QUOTE(Šupex @ 31.12.2006, 18:35) [snapback]431780[/snapback]

tak je jasne, ze to je bez lagu, kdyz tam nikdo nehraje

pěkně xD

Jinak Anglamenn je i docela pěknej server a tuším, že tam sou i registrace otevřené.
Veselý Pumprlík
Zkus Tranzer ale tam asi budou zastaveny registrace. Jinak Narnias je hafo good.
Frostys
Tranzer není free, když to tak vemeš.
Tetref
mangos padá
Veselý Pumprlík
QUOTE(Frostys @ 31.12.2006, 20:38) [snapback]431826[/snapback]
Tranzer není free, když to tak vemeš.

Cože?? Kámoš hraje na Tranzeru a nic neplatil.

A neni to tak že při registraci platiš kilo??
Frostys
QUOTE(Veselý Pumprlík @ 31.12.2006, 21:47) [snapback]431888[/snapback]

A neni to tak že při registraci platiš kilo??

jo, minimálně... Prej dobrovolnej příspěvek.
ju-ICE
Jo tam sou dobrý keci,co si pamatuju tak tam u regu psali něco v tom smyslu,že jejich server je NAPROSTO free ale na registraci MUSIS poslat DOBROVOLNY prispevek...sem se pri tom surfovani aspon trochu zasmal no...:)
Ganimoth
QUOTE(wDoom @ 31.12.2006, 16:06) [snapback]431720[/snapback]

Novy World of warcraft FREE server
http://matwow.servegame.com/index.php?n=news

jede to na mangodu .. coz je priblizen 95% funkcnost offiku zatim tam nehraje moc lidi ale je to kvalitni bez lagu .. prijdte podporit

HaHaHa 95%? HAHAHA
Ani omylem, tak 50-60% mozna

Jinak k tomu Tranzeru
Je to sice dobrej blabol, ale TranZer ma nejlepsi databzi ze vsech ceskych serveru a mmochodem nejede zatim na mangosu bo pada jako prase, buguje a hodne by se wipovalo :)
Kindlinho
QUOTE(Veselý Pumprlík @ 31.12.2006, 20:14) [snapback]431813[/snapback]

Zkus Tranzer ale tam asi budou zastaveny registrace. Jinak Narnias je hafo good.

Narnias pořád padá
Tetref
dobrá je Valhalla asi nejstabilnější co jsem takhle zažil (narnias,cyberrealm,black sun) ale není RP což je docela paárna...
takže já čekám na Czech Dream..:/
Veselý Pumprlík
QUOTE(Tetref @ 01.01.2007, 13:37) [snapback]432253[/snapback]
...takže já čekám na Czech Dream..:/

Tam je to Role Playing. A jak se chces zaregistrovat tak musis něco napsat o svoji "postavě" či co. A kladou důraz na ten Role Playing.
Tetref
QUOTE(Veselý Pumprlík @ 01.01.2007, 13:47) [snapback]432256[/snapback]

Tam je to Role Playing. A jak se chces zaregistrovat tak musis něco napsat o svoji "postavě" či co. A kladou důraz na ten Role Playing.

jo bingo..o to mi jde..:P
Jizah
myslis ze dokazes hrat RP ? GL ;)
inak mangos dobrej nicitel serveru... fakt dobrej, zastrelit a zakopat, aspon do chvile dokud se "trochu" nevyvine
Tetref
QUOTE(Necr0 @ 04.01.2007, 22:25) [snapback]435441[/snapback]

myslis ze dokazes hrat RP ? GL ;)
inak mangos dobrej nicitel serveru... fakt dobrej, zastrelit a zakopat, aspon do chvile dokud se "trochu" nevyvine

už hraju..:))
Jizah
jo? a co kdyz spadne server, zacnes po stredoveku kricet na chatu "za co nas buh tresta" ? :)
Tetref
ne jako trpaslík říkám že se třesou hory..xD
Jizah
heh... nebylo by par RP hlasek pro UD ? :)

ale nic se nema prehanet no, jeden clovek jednou po lognuti napsal do chatu "Zdravim valecniky hordy" a odpovedi mu bylo neco ve smyslu "drz hubu kkte" , holt celosvetovej kanal kde se muze bavit horda s ally :)
Onkoš!
Sry za můj lame dotaz. Takže ,když si koupim origos (nebo nemusim?) a na ofic. serveru se platí poplatky že? Takže na tom free nemusím nic platit a hrát..?
Tetref
nemusis platit za nic no...Blizzardi jsou tak za vodou že je určitě nepotopíš
Onkoš!
QUOTE(Tetref @ 07.01.2007, 21:33) [snapback]437560[/snapback]

nemusis platit za nic no...Blizzardi jsou tak za vodou že je určitě nepotopíš

A co ta originální hra?
Ganimoth
Tu na free nepotrebujes, a kdyz ji mas, tak to nevadi.
Onkoš!
QUOTE(Ganimoth @ 08.01.2007, 15:35) [snapback]437857[/snapback]

Tu na free nepotrebujes, a kdyz ji mas, tak to nevadi.

Ok, díky..takže jdu obvolávat kámoše... biggrin.gif
Jizah
no do originalu klidne jit muzes... ona je stejne cca 60% sance ze te to po dvou dnech hrani absolutne nas* a ty zacnes celkem vazne premejslet o offiku ;)
Onkoš!
QUOTE(Necr0 @ 08.01.2007, 16:21) [snapback]437884[/snapback]

no do originalu klidne jit muzes... ona je stejne cca 60% sance ze te to po dvou dnech hrani absolutne nas* a ty zacnes celkem vazne premejslet o offiku ;)

ja nechcu ,aby me ta hra brala...ja budu parit svoje IW...:)))

EDIT: http://www.gamepark.cz/Blog.asp?idc=105
Frostys
QUOTE(Onkos @ 08.01.2007, 16:51) [snapback]437908[/snapback]

ja nechcu ,aby me ta hra brala...ja budu parit svoje IW...:)))

EDIT: http://www.gamepark.cz/Blog.asp?idc=105

No, to je opravdu... hnusná grafika. K samotné hře se vyjadřovat nebudu, nebo? o ní moc nevím, ale myslím, že to nebude lepší jako jiné free alternativy.
Onkoš!
QUOTE(Frostys @ 08.01.2007, 17:25) [snapback]437938[/snapback]

No, to je opravdu... hnusná grafika. K samotné hře se vyjadřovat nebudu, nebo? o ní moc nevím, ale myslím, že to nebude lepší jako jiné free alternativy.

Grafika nebude tak jak vypadá: Za (prvé)1. Obrázek/screen je ve špatné kvalitě a za 2. se grafika zlepší po přesunu na DX9.
Ganimoth
Ale uz byste neco meli udelat s webem, nic moc tam nemate :)
Sawier
este kdyby to fugovalo
Jizah
kaslete na wow, bezte raci ven...
D3toNaX
WoW mi zkazil některé mé kamarády,takže se s nimy nedá bavit o ničem jiném a jeden z nich už kvuli WoW přestal chodit do školy,prej aby mu nepropadly dny,ktré má zaplacené.
Frostys
QUOTE(M@ster_comp @ 15.01.2007, 17:35) [snapback]442601[/snapback]

WoW mi zkazil některé mé kamarády,takže se s nimy nedá bavit o ničem jiném a jeden z nich už kvuli WoW přestal chodit do školy,prej aby mu nepropadly dny,ktré má zaplacené.

xDDDD Rofl. Tak já kdybych hrál na oficu, tak bych možná taky zvažoval jestli jít do školy nebo hrát wowko ;)
Backslider
QUOTE(Frostys @ 15.01.2007, 18:12) [snapback]442631[/snapback]

xDDDD Rofl. Tak já kdybych hrál na oficu, tak bych možná taky zvažoval jestli jít do školy nebo hrát wowko ;)

Další co by vyměnil realitu za přiblbej svět plnej fantasmagorických jevů? wow.gif
Frostys
QUOTE(Hawkmoon269 @ 16.01.2007, 08:40) [snapback]442935[/snapback]

Další co by vyměnil realitu za přiblbej svět plnej fantasmagorických jevů? wow.gif

Co je realita? ...
D3toNaX
voe zeptáš se ho na něco on nereaguje....chvilková odmlka a pak začně kecat,že má novej set ,aže byl v tamtom dungu a tam a taky tam...sere mě to už.
vaK0
nějakej dobrej server kde se uchytí začátečník jako já?

QUOTE(M@ster_comp @ 15.01.2007, 17:35) [snapback]442601[/snapback]

WoW mi zkazil některé mé kamarády,takže se s nimy nedá bavit o ničem jiném a jeden z nich už kvuli WoW přestal chodit do školy,prej aby mu nepropadly dny,ktré má zaplacené.

to znám ale ne s wowkem
Jizah
no a bude hur... sice sem hral na free ale zavislost byla podobna :X
Tetrew
nápodobně je to strašněj žrout času

jak jsem jel RP,tak jsme nemohl ven,musel jsem na sebe navalit mraky stresu aby bylo hraní RP nemožné a pak to odešlo samo..:)
ju-ICE
Já hrávam wowko i s ňákejma kámošema,jednu dobu sme to hráli docela dost často,ale nikdy sme nepřistoupili na to bavit se o tom celý dny a nechodit ven...výjimka byl první den co sme to zkoušeli ... nevim,ale pokud je člověk trochu normální tak si ten odstup nechá...
D3toNaX
QUOTE
Já hrávam wowko i s ňákejma kámošema,jednu dobu sme to hráli docela dost často,ale nikdy sme nepřistoupili na to bavit se o tom celý dny a nechodit ven...výjimka byl první den co sme to zkoušeli ... nevim,ale pokud je člověk trochu normální tak si ten odstup nechá...


Kámo byl normální,prospěch ve škole 1,2..,potom hrál free to byl ještě normální sice už něchtěl chodit ven,ale prostě ještě nezmagořil.Zakoupil ofic a je s něho total magor prospěch 3,4,nedá se s nim bavit a nechodí skoro ani do školy.
btw.mě wow moc nechytlo,ale už s něho začíná magořit čímdál více lidí v mém okolí.
Sawier
QUOTE(Necr0 @ 15.01.2007, 16:57) [snapback]442567[/snapback]

kaslete na wow, bezte raci ven...

hraju to teprv chvili ale uz to na me zacina pusobit dizzy.gif ve skole se o nicem jinem skoro nebavim a kdyz prijdu ze skoly tak hned sedam ke kompu a jdu hrat wowko sad.gif

JE TO JAKO DROGA!!
Jizah
ba ne... je to este horsi, kamaradska rada: vykasli se na to dokud to este de, smaz to, rozlamej cd cokoliv... ale zbav se toho jinak asi jako ja minulej rok budes bojovat o 4 :X
Docktor-SMRT
QUOTE(Frostys @ 31.12.2006, 18:32) [snapback]431778[/snapback]

anglamenn.wz.cz , myslím, že teď jede taky na mangosi, hraje tam asi 90-100lidí.

Na tomhle ted jedu a fakt paráda...bez lagů,nepadá!a hraje tam i celkem dost lidí=)tak akorát...co sem viděl tak za hordu jich tam je od 40 do 80... wink.gif
Frostys
QUOTE(Docktor-SMRT @ 19.01.2007, 09:49) [snapback]444206[/snapback]

Na tomhle ted jedu a fakt paráda...bez lagů,nepadá!a hraje tam i celkem dost lidí=)tak akorát...co sem viděl tak za hordu jich tam je od 40 do 80... wink.gif

Já tam začnu hrát, až nebudu línej dojít si pro to wowko ke kámošovi :)
Sawier
ja tam nezacnu hrat bo uz mam lvl 9
Šupex
to de rozjet wow server na free hostingu? wow.gif wow.gif
Sawier
to je jen stranka
Šupex
tak to nechapu. pokud nekde maji sever, tak musi mit par penez, aby si stranky dali jinde nez na freehosting
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.