Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: CTF Conquest: War Season
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Soldier of Fortune
__Anchel__
Pokud máte nějaký dotaz, napište ho sem. (Nepiště ho na mail, nebude vám odpovězeno) Než sem napíšete, pořádně si přečtěte pravidla.
flecck
QUOTE(__Anchel__ @ 03.01.2007, 20:01) [snapback]434584[/snapback]

Pokud máte nějaký dotaz, napište ho sem. (Nepiště ho na mail, nebude vám odpovězeno) Než sem napíšete, pořádně si přečtěte pravidla.



no já bych se rád zůčastnil, ale přišel mi odkaz na ICQ kde něco takového bylo, ted už je tam jen nějaký klan PRC - prasata rasící civilisty :) - lol
kde se dozvím víc info?
http://www.ctfconquest.wz.cz
__Anchel__
QUOTE(flecck @ 03.01.2007, 22:27) [snapback]434858[/snapback]

no já bych se rád zůčastnil, ale přišel mi odkaz na ICQ kde něco takového bylo, ted už je tam jen nějaký klan PRC - prasata rasící civilisty :) - lol
kde se dozvím víc info?
http://www.ctfconquest.wz.cz

Njn dával sem na net novou verzi webu a splet sem se, to co sem tam dal za web, je web našeho multigaming clanu, s tagem ^|PRC|>> a tenhle web není zdaleka hotovej. Omlouvám se, všechno už je ok.
mycky
já asi ne:-( ale zůčastnil bych se kdyby někdo z DK šel semnou. Ale asi nepujdou:-)
Falty
Zajímavý nápad. Celkem jsem zvědavý, jak to dopadne. Mam v plánu něco podobného, ale mam tušení, že české SoF scéně kolem GP není dost ukázněných hráčů. Kdyby si něco potřeboval, tak napiš.
rAs!
Jsem zvedavý, jestli lidé, kteří se prihlasi, dorazi na sjednany termin, protoze jak znam hrace, tak prijit na nejaky urcity cas je pro ne nezkutečná neznama smile.gif , ale je pravda, že sof je zabava, ne prace třeba, jsem na to zvedavý, ale jinak pekny napad.

P.S. nebyl by lepší nejaky design na web cool.gif ?
OH killdup LK
QUOTE(__Anchel__ @ 03.01.2007, 20:01) [snapback]434584[/snapback]

Pokud máte nějaký dotaz, napište ho sem. (Nepiště ho na mail, nebude vám odpovězeno) Než sem napíšete, pořádně si přečtěte pravidla.

H o j tak ja dotazu par mam,jake zbrane se mohou a nemohou pouzivat-nikde neni napsano ze mpg se nesmi kdyztak to nekam pripomen,bude se hrat jen o vikendech pokud ne mate smulu a muzete byt posledni nekdo jinej LK by se nemelo s kym zucastnit tim padem posledni misto by bylo jeste volne thumbsup.gif ja tech dotazu vyhrabnu vic ale ted me nic nenapada tak zatim toto papa worship.gif
__Anchel__
QUOTE(OH killdup LK @ 05.01.2007, 16:48) [snapback]435723[/snapback]

H o j tak ja dotazu par mam,jake zbrane se mohou a nemohou pouzivat-nikde neni napsano ze mpg se nesmi kdyztak to nekam pripomen,bude se hrat jen o vikendech pokud ne mate smulu a muzete byt posledni nekdo jinej LK by se nemelo s kym zucastnit tim padem posledni misto by bylo jeste volne thumbsup.gif ja tech dotazu vyhrabnu vic ale ted me nic nenapada tak zatim toto papa worship.gif

Takže 1. zbraně sou všechny kromě mpg
2. Bude se hrát hlavně o víkendech ale není to pravidlo
3. Jen se kidně ptej(dokud budou ty dotazy rozumný)
flecck
QUOTE(OH killdup LK @ 05.01.2007, 16:48) [snapback]435723[/snapback]

H o j tak ja dotazu par mam,jake zbrane se mohou a nemohou pouzivat-nikde neni napsano ze mpg se nesmi kdyztak to nekam pripomen,bude se hrat jen o vikendech pokud ne mate smulu a muzete byt posledni nekdo jinej LK by se nemelo s kym zucastnit tim padem posledni misto by bylo jeste volne thumbsup.gif ja tech dotazu vyhrabnu vic ale ted me nic nenapada tak zatim toto papa worship.gif



čau
1. *cenzůrováno*
2. *cenzůrováno*
3. Myslim že smůlu máš ty, né my :), killdupe
4. Konečně pár dotazů na Anchela.....co spectatoři, můžou bejt?
5. A taky by v pravidlech mělo bejt uvedený že se asi v druhym zapase otočí strany
6. A co když pri zapase někdo použije mikro?
7. A co naschvál ukryté vlajky.....?? - setkal jsem se s tim jen na GP a je to nepříjemné
8. Taky by mě zajímalo proč se to nemuže odehrat třeba 3vs2.....jeden hráč odpadne třeba kvuli nemoci a vsechno celej team prohraje?
9. Taky si asi myslim že se nebude hrát tento turnaj rozdzděleně na klany, ale prostě 3 lidi se dohodnou (jinak by bylo strašně málo teamů)

zatím vše a mějte se
OH killdup LK
ste to ale lolanci :-DDDD
__Anchel__
QUOTE(flecck @ 06.01.2007, 16:31) [snapback]436456[/snapback]

čau
1. *
2. *
3. Myslim že smůlu máš ty, né my :), killdupe
4. Konečně pár dotazů na Anchela.....co spectatoři, můžou bejt?
5. A taky by v pravidlech mělo bejt uvedený že se asi v druhym zapase otočí strany
6. A co když pri zapase někdo použije mikro?
7. A co naschvál ukryté vlajky.....?? - setkal jsem se s tim jen na GP a je to nepříjemné
8. Taky by mě zajímalo proč se to nemuže odehrat třeba 3vs2.....jeden hráč odpadne třeba kvuli nemoci a vsechno celej team prohraje?
9. Taky si asi myslim že se nebude hrát tento turnaj rozdzděleně na klany, ale prostě 3 lidi se dohodnou (jinak by bylo strašně málo teamů)

zatím vše a mějte se

Myslim že budu muset pravidla hoodně přepsat....
1. není v tom nic osobního ale možná máš pravdu(sry killdupe)
2. no comment
3. tjn
4. když tam bude ras tak můžou vždycky, když ne tak jen ty s kterejma nebudou problémy
5. o to se postarám
6. týmu bude po zápase odečtená vlajka, při opakování bude muset tým hrát v menším počtu, když bude víc hráčů používat mpg tak kontumace.
7. to je taktika - není to zakázaný, stejně jako kempení
8. může - ta zmínka v pravidlech znamená že se nadá hrát dohoudou 2vs2/1vs1. Píšu o chybějícím hráči v termínech zápasů, ale asi bych to měl dát do pravidel. A jinak - chybějícímu hráči maj zabránit náhradníci, od toho jsou
9. to už vim
flecck
add bod č.7
- no hele taktika......taktika je hrat i s mikrem.....tak jestli to bereš jako taktiku, v tom pripadě bych to omezil na vlajky a ne na cas.....dam priklad.....5min do konce a jeden tym vede o vlajku...obě strany maj vlajku, jeden tym je cestny a neukryje ji, celi tím třem nepřítelům bez vlajky...srabarna ktera by se neměla dít
__Anchel__
QUOTE(flecck @ 07.01.2007, 19:24) [snapback]437361[/snapback]

add bod č.7
- no hele taktika......taktika je hrat i s mikrem.....tak jestli to bereš jako taktiku, v tom pripadě bych to omezil na vlajky a ne na cas.....dam priklad.....5min do konce a jeden tym vede o vlajku...obě strany maj vlajku, jeden tym je cestny a neukryje ji, celi tím třem nepřítelům bez vlajky...srabarna ktera by se neměla dít

Možná máš pravdu, dohodnu se s Drahoušem a možná to změníme
__Anchel__
QUOTE(flecck @ 07.01.2007, 19:24) [snapback]437361[/snapback]

add bod č.7
- no hele taktika......taktika je hrat i s mikrem.....tak jestli to bereš jako taktiku, v tom pripadě bych to omezil na vlajky a ne na cas.....dam priklad.....5min do konce a jeden tym vede o vlajku...obě strany maj vlajku, jeden tym je cestny a neukryje ji, celi tím třem nepřítelům bez vlajky...srabarna ktera by se neměla dít

A eště něco, nepíše se add ale ad
flecck
QUOTE(__Anchel__ @ 07.01.2007, 19:55) [snapback]437391[/snapback]

A eště něco, nepíše se add ale ad



ok, díky, asi mi to ulítlo, ale když sme u toho tak se píše "ještě" a né "eště"
teehee.gif
Falty
Myslím, že jsem někde viděl nastavení času automatického vrácení stracené vlajky.
flecck
QUOTE(Falty @ 09.01.2007, 14:17) [snapback]438396[/snapback]

Myslím, že jsem někde viděl nastavení času automatického vrácení stracené vlajky.



no tak to by bylo super kdyby to šlo nastavit např na 40vterin....to by melo stacit thumbsup.gif
rAs!
QUOTE(Falty @ 09.01.2007, 14:17) [snapback]438396[/snapback]

Myslím, že jsem někde viděl nastavení času automatického vrácení stracené vlajky.


Ano, jde to nastavit příkazem ,,rcon ctf_flag_respawn_time 15,,
Vlajka se vrati po 15 sekundách například. smile.gif Toto bych musel nastavit před zacatkem hry nebo nastavit přímo v nastavení - Falty wink.gif.
__Anchel__
QUOTE(flecck @ 08.01.2007, 10:22) [snapback]437724[/snapback]

ok, díky, asi mi to ulítlo, ale když sme u toho tak se píše "ještě" a né "eště"
teehee.gif

noo- eště se píše, ale jen když píšeš nespisovně jako já
KillDalos
Zajímavý nápad, já osobně už ho taky v hlavě nosím hodně dlouho. Ale určitě mám pár výhrad.
1. Jestli chcete pořádat podobné projekty chce to kvalitní web, hlavně jde o databázi a pomocí skript zadávaných výsledků. Něco jako tady www.pesonline.info. Taky desing by to chtělo zkvalitnit, takto vám tam nikdo chodit nebude :-).
2.Rozhodně by to chtělo mnohem detailnější pravidla.
3. Pro lepší komunikaci hráču by bylo dobré vytvořit pro ně nějaké prostředí pro domluvu. Nejlépe webový kanál na IRC.
4. Reklama , Propagace atd. - spousta hráčů neví ani o GP natož že se SoF nehraje jen ze hry.
5. Nezaměřoval bych to pouze na CTF3vs3 ale zkusil bych zakomponovat i 1vs1 apod.(i kdyz se na gameparku klanbaze nehraje tak v tomto projektu by se to mohlo chytnout)
6. V případe většího zájmu bych rozhodně dal nějakou cenu. Klidně i drbnost :-).


Určitě je toho potřeba mnohem víc a já bych si na toto troufl až tak za rok a pul az udelam 3.rocnik. Tam by jsme se temito vecmi meli vice zabyvat :-)
mycky
můžu vám nabídnou po dobu turnaje TeamSpeak server. Když budete chtít napište. sice to není mIRC ale docela by vám to mohlo pomoct.
flecck
QUOTE(Falty @ 04.01.2007, 23:29) [snapback]435484[/snapback]

Zajímavý nápad. Celkem jsem zvědavý, jak to dopadne. Mam v plánu něco podobného, ale mam tušení, že české SoF scéně kolem GP není dost ukázněných hráčů. Kdyby si něco potřeboval, tak napiš.


píšu si asi pro sebe v komentářích na stránkách turnaje xtel sof......http://www.gamepark.cz/Clanek.asp?idC=2572

Menší kritika Faltyho a rAse:
no teda válím se smíchy a nedivím se že každý turnaj je fraška, to že se regne 50lidí a přijde jen 20 se mi zdálo divný, ale když vidím to že nikdo není schopný oficiálně napsat kdo to vyhrál po třech tejdnech od finále, nedivím se že se nehraje ani KB. viz poslední aktualizace 15.12. , třeba to nikoho nezajímá, nebo tak, ale co napsat článek o tom problému a pod....vždyd to zabere jen 5min---------50% lidí vubec nevi jak to dopadlo, ale proč se o to zajímat. Falty ve foru akorát upraví příspěvky na "cenzůra" a napíše že rád pomůže v připravovaném CTF anchela a drahouse, a pritom jsem chtěl být za rebela a dostat varování :)
Kdyby se alespon hejblo vote......5lidi napsalo včetně mě, že rádi pomůžou, žádná odezva.
Zdá se mi směšný psát že falty zamýšlí něco podobného a rád pomůže,když po třech tejdnech od turnaje DM není ofiko vítěz, Vám ne?
Nebo jsem jen dement a nenašel sem nikde ofiko zprávu.

Takže ve zkratce by mě zajímalo:
1. Kdo je vítěz turnaje, co ceny a rozhovor????
2. Jak se hejbe vote
3. Co se týče ukázněnosti hráčů........no nevím na které straně je chyba
mycky
QUOTE(flecck @ 11.01.2007, 09:20) [snapback]439509[/snapback]

blablabla

Mno tak za 1. Článek netrvá než ho napíšeš 5minut. 2.Falty nemá tolik casu.. a mel by ses zamyslet nad tím, jestli existuje i jiný svět než ten elektronicky (teda u mě existuje jen elektronicky:-))))) ale hold falty není já. 3. Admini GP by měli hráče vychovávat? To je jejich vina že sou sprostí atp? Na to sou rodiče aby si je vychovali..
rAs!
QUOTE(flecck @ 11.01.2007, 09:20) [snapback]439509[/snapback]

píšu si asi pro sebe v komentářích na stránkách turnaje xtel sof......http://www.gamepark.cz/Clanek.asp?idC=2572

Menší kritika Faltyho a rAse:
no teda válím se smíchy a nedivím se že každý turnaj je fraška, to že se regne 50lidí a přijde jen 20 se mi zdálo divný, ale když vidím to že nikdo není schopný oficiálně napsat kdo to vyhrál po třech tejdnech od finále, nedivím se že se nehraje ani KB. viz poslední aktualizace 15.12. , třeba to nikoho nezajímá, nebo tak, ale co napsat článek o tom problému a pod....vždyd to zabere jen 5min---------50% lidí vubec nevi jak to dopadlo, ale proč se o to zajímat. Falty ve foru akorát upraví příspěvky na "cenzůra" a napíše že rád pomůže v připravovaném CTF anchela a drahouse, a pritom jsem chtěl být za rebela a dostat varování :)
Kdyby se alespon hejblo vote......5lidi napsalo včetně mě, že rádi pomůžou, žádná odezva.
Zdá se mi směšný psát že falty zamýšlí něco podobného a rád pomůže,když po třech tejdnech od turnaje DM není ofiko vítěz, Vám ne?
Nebo jsem jen dement a nenašel sem nikde ofiko zprávu.

Takže ve zkratce by mě zajímalo:
1. Kdo je vítěz turnaje, co ceny a rozhovor????
2. Jak se hejbe vote
3. Co se týče ukázněnosti hráčů........no nevím na které straně je chyba


Fleccku, tyto věci musí udelat Falty, já k tomu nemam pristup a myslim si, ze jsem pro turnaj udelal maximum. Vote muís také domluvit Falty, dobře beru ten turnaj to prohlašení o vítezi, to uz tam melo být, ale pochop, že na pc se neda byt porad, že Falty nemá čas, stane se proste.
A přijde mi jedna vec, tim si chtel naznacit, ze prislo mene lidi nez se prihlasilo, jako nase vina?
Celkove se to finále zkonplikovalo díky mému nesprávnému uzavření hry, to byla moje chyba a proto pak vznikly spekulace o vítezi, ale Falty rozhodl, že vítez je >SP<KillDalos a rozesílal po icq zpravy, asi pro zatím nez se dostane na pc a da to na web gameparku.
flecck
QUOTE(rAs! @ 11.01.2007, 13:47) [snapback]439555[/snapback]

Fleccku, tyto věci musí udelat Falty, já k tomu nemam pristup a myslim si, ze jsem pro turnaj udelal maximum. Vote muís také domluvit Falty, dobře beru ten turnaj to prohlašení o vítezi, to uz tam melo být, ale pochop, že na pc se neda byt porad, že Falty nemá čas, stane se proste.
A přijde mi jedna vec, tim si chtel naznacit, ze prislo mene lidi nez se prihlasilo, jako nase vina?
Celkove se to finále zkonplikovalo díky mému nesprávnému uzavření hry, to byla moje chyba a proto pak vznikly spekulace o vítezi, ale Falty rozhodl, že vítez je >SP<KillDalos a rozesílal po icq zpravy, asi pro zatím nez se dostane na pc a da to na web gameparku.



ja vim, rAs udělal maximum.......ráno sem se špatně vyspal. Taky jsem chtěl aby tu řeč nestála :)
a taky aby si falty našel malinko víc času. :)
rAs!
QUOTE(flecck @ 11.01.2007, 15:19) [snapback]439584[/snapback]

ja vim, rAs udělal maximum.......ráno sem se špatně vyspal. Taky jsem chtěl aby tu řeč nestála :)
a taky aby si falty našel malinko víc času. :)


Tak to nebyla dobrá věc, aby řeč nestala mně to celkem naštvalo sad.gif . eh-smiley.gif
Protoze, kdybych mohl už to tam napsané je.
Falty
QUOTE(flecck @ 11.01.2007, 09:20) [snapback]439509[/snapback]

píšu si asi pro sebe v komentářích na stránkách turnaje xtel sof......http://www.gamepark.cz/Clanek.asp?idC=2572

Menší kritika Faltyho a rAse:
no teda válím se smíchy a nedivím se že každý turnaj je fraška, to že se regne 50lidí a přijde jen 20 se mi zdálo divný, ale když vidím to že nikdo není schopný oficiálně napsat kdo to vyhrál po třech tejdnech od finále, nedivím se, že se nehraje ani KB. viz poslední aktualizace 15.12. , třeba to nikoho nezajímá, nebo tak, ale co napsat článek o tom problému a pod....vždyd to zabere jen 5min---------50% lidí vubec nevi jak to dopadlo, ale proč se o to zajímat. Falty ve foru akorát upraví příspěvky na "cenzůra" a napíše že rád pomůže v připravovaném CTF anchela a drahouse, a pritom jsem chtěl být za rebela a dostat varování :)
Kdyby se alespon hejblo vote......5lidi napsalo včetně mě, že rádi pomůžou, žádná odezva.
Zdá se mi směšný psát že falty zamýšlí něco podobného a rád pomůže,když po třech tejdnech od turnaje DM není ofiko vítěz, Vám ne?
Nebo jsem jen dement a nenašel sem nikde ofiko zprávu.

Takže ve zkratce by mě zajímalo:
1. Kdo je vítěz turnaje, co ceny a rozhovor????
2. Jak se hejbe vote
3. Co se týče ukázněnosti hráčů........no nevím na které straně je chyba


Hmm, dneska v jsem v 7 ráno začal v práci psát ten článek. Takže, když si sem psal ten blbý příspěvek zrovna jsem se s tím patlal. Teda pokud nechceš, abych to napsal pěti větami, normálním fontem. To mě taky ráno napadlo. Už jsem to takhle na GP viděl. Asi je turnaj fraška nevím. Taky se mi nelíbí, že hraje ve skutečnosti méně, jak 50%. Počet registrovaný hráčů je na sof slušný. Aspoň něčím se můžeme pochlobit, a proto to tam píšu. Dokonce to mam i v tom v konceptu co jsem ráno napsal. Jinak CS:S také nepříjde 30% hráčů, ale je jich tam 300, takže se nikdo s někým nesere. Nikoho nezajímá asi pracuješ do 10 večer. Maximálně by ti někdo napsal asi chceš hrát, tak t si vemeš dovolenou a asi ne, tak se nikam nemáš přihlašovat. Negativa se snažim potlačit, protože by se mi taky stalo, že kdyby někdo příště řval, že chce turnaj. Taky bych od GP nemusel dostat ceny a ani by mi ho nemuseli vůbec povolit. Anchelovi jsem podal pomocnou ruku, aby nedopadl, jako nedávno CrazyMycky se svým turnajem. Myslím, že nejsem moc daleko od pravdy. Nerad bych, aby mu to znechutilo sof a měsíc po turnaji pařil někde CoD2 only. Cenzůra mi zabrala dost času, protože když jsem viděl poprve ten tvůj minulý příspěvek, tak po topiku, který jsem napsal o flame na ostatní hráče mě nic jiného než penalizační procenta nenapadla a popravdě pokud by si to nebyl fleccku ty, tak už je máš. Psát o někom, že je kretén může jedině vůl. Vote systém je stále v beta testingu. Dokud autoři nedokončí SoF Plus 1.4 nemá smysl ji přidávat na GP. Verze spolu nejsou uplně kompatibní a je k dispozici je jen verze T9. O proti posledním zkouškám, co jsme zkoušeli v listopadu se nic nezměnilo. Pouze ji autor dal oficiálně na web a doplnil klienta. O změnách, kterých jsem se s autorem před měsícem bavil. Nevim vůbec nic. Narovinu můžu říci, vše co se na GP změní dělá jen a pouze Mamertus, včetně jakéhokoliv přimitivního nastavení serveru. Já ho jen můžu požádat ať to udělá dle mých představ. Což je někdy jako skočit hlavou do zdi.
flecck
QUOTE(Falty @ 11.01.2007, 22:44) [snapback]439941[/snapback]

Hmm, dneska v jsem v 7 ráno začal v práci psát ten článek. Takže, když si sem psal ten blbý příspěvek zrovna jsem se s tím patlal. Teda pokud nechceš, abych to napsal pěti větami, normálním fontem. To mě taky ráno napadlo. Už jsem to takhle na GP viděl. Asi je turnaj fraška nevím. Taky se mi nelíbí, že hraje ve skutečnosti méně, jak 50%. Počet registrovaný hráčů je na sof slušný. Aspoň něčím se můžeme pochlobit, a proto to tam píšu. Dokonce to mam i v tom v konceptu co jsem ráno napsal. Jinak CS:S také nepříjde 30% hráčů, ale je jich tam 300, takže se nikdo s někým nesere. Nikoho nezajímá asi pracuješ do 10 večer. Maximálně by ti někdo napsal asi chceš hrát, tak t si vemeš dovolenou a asi ne, tak se nikam nemáš přihlašovat. Negativa se snažim potlačit, protože by se mi taky stalo, že kdyby někdo příště řval, že chce turnaj. Taky bych od GP nemusel dostat ceny a ani by mi ho nemuseli vůbec povolit. Anchelovi jsem podal pomocnou ruku, aby nedopadl, jako nedávno CrazyMycky se svým turnajem. Myslím, že nejsem moc daleko od pravdy. Nerad bych, aby mu to znechutilo sof a měsíc po turnaji pařil někde CoD2 only. Cenzůra mi zabrala dost času, protože když jsem viděl poprve ten tvůj minulý příspěvek, tak po topiku, který jsem napsal o flame na ostatní hráče mě nic jiného než penalizační procenta nenapadla a popravdě pokud by si to nebyl fleccku ty, tak už je máš. Psát o někom, že je kretén může jedině vůl. Vote systém je stále v beta testingu. Dokud autoři nedokončí SoF Plus 1.4 nemá smysl ji přidávat na GP. Verze spolu nejsou uplně kompatibní a je k dispozici je jen verze T9. O proti posledním zkouškám, co jsme zkoušeli v listopadu se nic nezměnilo. Pouze ji autor dal oficiálně na web a doplnil klienta. O změnách, kterých jsem se s autorem před měsícem bavil. Nevim vůbec nic. Narovinu můžu říci, vše co se na GP změní dělá jen a pouze Mamertus, včetně jakéhokoliv přimitivního nastavení serveru. Já ho jen můžu požádat a? to udělá dle mých představ. Což je někdy jako skočit hlavou do zdi.


ja vím falty, zase sem vše napsal špatně, jde o to že pořádat turnaj je skvělá věc, ale když se povede turnaj pořádaný GP na 50% (jako účastí) tak pořádaný turnaj hráči, nemá smysl, potvrdilo se nám to už několikrát.
Jinak celý ten článek jsem psal v rozhořčení pouze z toho důvodu že mi nikdo z adminů neodpověděl v komentářích u turnaje na otázku kdo je vítěz, ( a ne jen mě, psal tam i fixas)...a pak ta aktualizace.....pak už sem žvanil blbosti. Teprve od rAse jsem se dozvěděl že si to posílal na ICQ, ale nic mi nepřišlo.Taky bych se tímto chtěl omluvit rAsovi že jsem ho kritizoval....on za to nemůže, stara se o vše a turnaj zvládl na jedničku.Falty tobě se taky omlouvám. Ale je vidět že alespon se něco kolem sofa děje, a to my hráči potřebujem vědět, takže to je asi to o co jsem usiloval, taky se bojim že by se mi nedostalo odpovědi kdyby tam nebyla kritika.....to je to samé jako s výzvou na duel....nikdo nechce tak se někdo musí poštouchnout, zkritizovat že je máslo....a nakonec do toho duelu jde.
Tod vše, děkuji adminům.
Hoj
__Anchel__
Takže novej web--- Dokázal bych i sám udělal lepší, ale nechce se mi do toho:). Reklama: Ta existuje, ale asi se moc nechytila. A detaily ty se dopíšou. Fleccku, žádný ceny nebudou a okolo zápasů tam máš všechno napsáno. Koukám ale, že to asi bude katastrofa grrr.gif .
flecck
QUOTE(__Anchel__ @ 18.01.2007, 20:43) [snapback]444037[/snapback]

Takže novej web--- Dokázal bych i sám udělal lepší, ale nechce se mi do toho:). Reklama: Ta existuje, ale asi se moc nechytila. A detaily ty se dopíšou. Fleccku, žádný ceny nebudou a okolo zápasů tam máš všechno napsáno. Koukám ale, že to asi bude katastrofa grrr.gif .



škoda.....moc se to neujalo....nebo jak to vypadá ancheli?
__Anchel__
Takže koukám to dopado bídně, málohkoho turnaj zajímá a všichni na něj kašlou.
Con-Man
QUOTE(__Anchel__ @ 05.02.2007, 13:03) [snapback]454217[/snapback]

Takže koukám to dopado bídně, málohkoho turnaj zajímá a všichni na něj kašlou.

Ahoj, něco by se s tím dělat mělo protože určitě když nakousneš chleba měl bys ho dojíst...... Ale říkám pokud chceš pomoct s organizací jsem ti k službám ale určitě s tím musíš pohnout hlavně ty protože ty jsi to vlastně celý založil a je tam potřeba udělat nějakou reklamu btw. Pravidla a website bych s tebou mohl projednat ale jestli je drahouš spolupořadatel to fakt nevím protože jsem ho nikdy neslišel nebo nikdy jsem si nevšiml toho že by to nějak propagoval nebo se o tom nějak jinak zmiňoval......
Jinak nemám nic proti je to dobrej nápad jak zvednout zábavu na sofu thumbsup.gif jenže to má pár háčků.... innocent.gif
Myslim si ale že celej admin team ti ve všem vyhoví takže hurááá do toho!!!!
flecck
QUOTE(Con-Man @ 06.02.2007, 23:15) [snapback]455383[/snapback]

Ahoj, něco by se s tím dělat mělo protože určitě když nakousneš chleba měl bys ho dojíst...... Ale říkám pokud chceš pomoct s organizací jsem ti k službám ale určitě s tím musíš pohnout hlavně ty protože ty jsi to vlastně celý založil a je tam potřeba udělat nějakou reklamu btw. Pravidla a website bych s tebou mohl projednat ale jestli je drahouš spolupořadatel to fakt nevím protože jsem ho nikdy neslišel nebo nikdy jsem si nevšiml toho že by to nějak propagoval nebo se o tom nějak jinak zmiňoval......
Jinak nemám nic proti je to dobrej nápad jak zvednout zábavu na sofu thumbsup.gif jenže to má pár háčků.... innocent.gif
Myslim si ale že celej admin team ti ve všem vyhoví takže hurááá do toho!!!!



jj, conman ma recht, zahájil bych ohromnou letákovou kampaň
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.