Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: :E
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Kingpin
Stran: 1, 2, 3, 4, 5
Vhite
ahojda
PET
Nejhorsi je ze to fakt tak je, nevim jesi je to individualni nebo co ale je to fakt hrozny a uplne nejhur sou na tom lidi co se na to jeste nevysrali nebo ne? ,T

Kdyz vidim ty dementy co zbyli (EU, USA), tak si rikam ze bych byl rad, kdyby to skoncilo a ze mi je to vlastne uplne fuk, jenze za tejden uz cumim na stary weby a skriny. Kdo to neprozil nepochopi nikdy, taky sme byli mladsi zejo:roftl:, zivot mi donutil najit si jiny hodnoty ale tamto vsechno bylo strasne silny...

Timhle sem chtel jen vzdat hold hre Kingpin: Life of crime, nic jinyho tak necumte buzny :T

worship.gif KP4EVER
Ztarr
Shit off!!! Mo´ Figgahz

[K|F|G]Ztarr Blow himself up!
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Si napište vo dvojku prasata. A nebo hrajte něco pořádnýho, třeba under-13 verzi COD2 muhahahaha.......
PET
dvojku podepsalo hafo lidí :T
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?weplay
Sheila
Kingpin je nejlepší hrajakou sem kdy hrála, ještě furt to hraju wub.gif No, už sem zkusila plno jinech her i vysrat se na KP pač super lidi co tudle hru kdy hráli už sou dávno v někde prdeli.. ale nelze dizzy.gif Pro mě je KP jediná hra která mě kdy fakt bavila. Lidi co sem díky týdle hře poznala mám moc ráda, včetně Vhita (kterej mě zve ugly monster mrdka jedna lol :E biggrin.gif ) i Jima. Pro mě KP znamená i spoustu cool kámošů který prostě nehodlám ztratit a dokud nějaká rybza v EU hraje tak já taky tongue.gif V podstatě si někdy přeju aby se už všechny KP servery konečně vypařili a bylo po všem pač KP už dávno není co bejval, na druhé straně se ale kurva bojím co pak. Žádnej KP = žádná prdel a já se kurva potřebuju smát, něčemu ffs. Některý lidi co sem poznala na KP mám 100x radši než lidi co znám ve skutečným životě LOL, viz Raek aka Ráček jak mu říkám já wub.gif , Psychoušek, Mutha, Pet, Meda a plno dalších. Je to zvláštní jak může hra a "online" lidi (lidi který sem v životě neviděla a asi ani neuvidím LOL) člověka ovlivnit, nebo i změnit.
Fakt obdivuju Vhita a Rejka že se s tím dokázali srovnat a KP zabalit a zároveň lituju sebe, Medu, Peta a Žížu pač nám to ještě asi nedošlo nebo co. Chcípat pomalu je nic moc .E ale já hraju dál, ani nevím na co vlastně čekám... asi na to že se zas všichni vrátíte kurva!!! cry.gif Mám vás ráda rybzy, všechny .L Kua Rejku mi chybí tvoje .L :(((

wub.gif KP4EVA wub.gif

SHOW MUST GO ON!!!!!! roger that!???

kua Vhite mi klidně dál říkej ugly monster, ale když sem viděla to tvoje [K|F|G]Vhite checked out tak se mi chce řvat What The Fuking Hell ?!? :((
I-I.e.r.g.o.t.I-I
gah, vypadá to že původní lid KP je ještě cvaklejší než se dalo čekat, a to je to v celku mírumilovná hra..... neumim si představit co by se stalo kdyby bylo něco třeba od running with scissors online hratelný, sešla by se komunita záchodovejch zvnonů v zadku omotanejch ostnatym drátem.
Chvála bohu za nukema.
Vhite
whatta..

Sraz KP lidi, po tech vsech letech, posledni, co, co? mohli bysme to radne ukoncit se cti, jak mi psal Ztarr, chci jeste jednou videt vsechny mozny xichty za svuj zivot, KFG vidam jen par, po tech 6 letech, dejte vsem lidem nejak vedet musi se to vymyslet ja u starych screenu mi je do breku, nostalgie nedaleko do infarktu.
cus Sheilo .)

ty pingy, prazdniny 2003
Sheila
I-I.e.r.g.o.t.I-I ...F12 pls, vůbec nevíš vo co go ty voe

čau Vhite, sraz by byl fajn asi bych dojela taky wow.gif Raek mi dluží plnou pusu malejch Sabotů pokud se nepletu biggrin.gif, Mutha výlet do sex muzea v Praze hihi a Psycho nějaký lentilky rolleyes.gif a vůbec vás chcu všechny konečně vidět .E wub.gif

KP lidi wub.gif worship.gif
Ztarr

jo woe herdeku,vole netusis vo co de vole :H

hlyhly thatz mah bitch!

PET
Yeah some bless night ...it was kewl teehee.gif
Sheila
jj rolleyes.gif to je můj ráček worship.gif

your ass is mine, you hear me? is mine!!!! wub.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 14.01.2007, 12:54) [snapback]441518[/snapback]

jo woe herdeku,vole netusis vo co de vole :H

hlyhly thatz mah bitch!

už si ubalil a vyhulil flippyho? Ne? tak drž.
5uck my d1ck
bez s flippym do hajzlu
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(coming from heaven @ 15.01.2007, 15:59) [snapback]442518[/snapback]

bez s flippym do hajzlu

Smrdíš :)
5uck my d1ck
ty vic grin.gif
Ztarr
hergott kadel=žabí princ?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Ztarr @ 19.01.2007, 14:57) [snapback]444285[/snapback]

hergott kadel=žabí princ?

Žabí hlen. Teču když se na tebe podívá jeho nositelka. Skoro.
Sawier
rofl
JiM-91
Jak to tak jednou za čas sleduju, tak stokrát lepší Rakvoň s Běláskem než ta nová generace nerdů co tu přišla po nás :)

A Šhejla mě má ráda.. to se snad pujdu zahrabat do pole nebo co, viď Šhejlo! ;)
Trix
Nikdo si na mě nevzpoměl :(
To už to kua nehraju hodně dlouho :)

Peace
Trix * Trixi
naWry
ghi?_ KOukám že se tu zase slejzá stará sorta =) Stejně už to nikdy nebude jako to bylo. A bylo to peklo.. Mam za sebou jeden sraz jenom, a jako myslim že se ho jen tak nezbavím, ani kRaeka škoda že bílek nedorazil, ale snad to teĎ klapne a uvidim ho gorilu=) Neviděl sem strašně dlouho nikoho, mutha, futha, white, raek, a prostě všechny =) ty jo a co starey dobrej McRae ? ten asi má svou knajpu a v klídešku čepuje =)
Marcello
verte tomu... je to tak tyden co jsem si nainstaloval KP a snazil se najit server, kde je vic nez dva noobianz, ale pesek thumbsdown.gif

budu rad kdyz se sejdem alespon tady /GP/ - jakmile nekoho zmercim jdu do hry - guyz ani nemluvim co bych dal za BagMan ! R E D A L E R T !

jinac zdravim Trixi smile.gif na me taky nevzpomneli hajzlove =)

takze loucim se starym dobrym: Ave Kingpin!
Energizer
A na me si snad vzpomeli krysy spinave?
Blaza
Na me taky kazdej sere .. ale na to su zvyklej .. a to sem mozna tuhle hru zacal hrat driv nez ta bila svine cool.gif ... no co uz ... ale mam na to docela prijemne vzpominky.. jo to byli casy, kdyz sem byl malej parchant, kteryho nic nesralo, nemel zadny starosti .. na skolu naprosto sral, nepotreboval penize, tzn. nemusel makat..
a jenom hral, hral a hral ... pak prisli jiny hry, ktery ve me zanechali nejaky vzpominky.. jako napriklad Ultima .. ale Kingpin byl jenom jeden ... ta klasika, v dobe nez vysel KP na Levelu, to se neda vratit ... jo to byli casy ..
naWry
QUOTE(Blaza @ 01.02.2007, 22:09) [snapback]451905[/snapback]

Na me taky kazdej sere .. ale na to su zvyklej .. a to sem mozna tuhle hru zacal hrat driv nez ta bila svine cool.gif ... no co uz ... ale mam na to docela prijemne vzpominky.. jo to byli casy, kdyz sem byl malej parchant, kteryho nic nesralo, nemel zadny starosti .. na skolu naprosto sral, nepotreboval penize, tzn. nemusel makat..
a jenom hral, hral a hral ... pak prisli jiny hry, ktery ve me zanechali nejaky vzpominky.. jako napriklad Ultima .. ale Kingpin byl jenom jeden ... ta klasika, v dobe nez vysel KP na Levelu, to se neda vratit ... jo to byli casy ..

Ty jo o UO ani nemluv. To bylo mrtě modemových hodin..Makro .. A pak na konci rudý voči, zápeky ve škole kvůli Pride =)) No prostě haluz..A pak se mi to naštěstí zúročilo =) Dal bych někdy, takovej oldschool week.Jinak vyzkoušejte EnemyTerritory =) Tak marast. Mě to osobně chytlo docela =)) cya nigazz
Energizer
QUOTE(naWry @ 02.02.2007, 13:09) [snapback]452265[/snapback]

Ty jo o UO ani nemluv. To bylo mrtě modemových hodin..Makro .. A pak na konci rudý voči, zápeky ve škole kvůli Pride =)) No prostě haluz..A pak se mi to naštěstí zúročilo =) Dal bych někdy, takovej oldschool week.Jinak vyzkoušejte EnemyTerritory =) Tak marast. Mě to osobně chytlo docela =)) cya nigazz
Neznas b0ba a b0bka? (jako hrace)
Vhite
Hly hly stary dobry gamezone KP mrdicky :E

co ten sraz
Blaza
Super napad ... hlavne at je to v praze .. az si sezenu prebytecnej litr na benzin, dalsi litr na chlast, tak bych do toho sel ... clapping.gif
JiM-91
Ja bych tam snad i prisel, kdybych mel cas :)
MA|P_Kersey
zdar všichni, mohli bychom občas zapařit. Sem tam na KP vlezu ale pusto prázdno.. Jsem v kontaktu se Stalinou, Stonem, Jimem.. a shodli jsme se že by sme měli chu? občas zapařit a myslím že by nás tu bylo víc kdo by měl zájem... třeba se dohodnout a vyhlásit jednou týdně hodinu kdy by se na KP pravidelně lezlo kdo by chtěl, nebo tak něco.. čau.
Ztarr
ktezý?
MA|P_Kersey
QUOTE(Ztarr @ 09.02.2007, 18:28) [snapback]456891[/snapback]

ktezý?

no nevim, napadlo me treba ze kazdou stredu v 21:00 bude nejvetsi pravdepodobnost ze si na GP zahraju Kingpina a jindy to prostě nehrozí. Pokud někdy tak jedině ve středu v 21:00, každej kdo má zájem si jen tak zahrát by věděl že toto je jediný termín kdy sem všichni lezou. Když se na to udělá novej topik a budou mít všichni ten termín pod nosem, tak se imo vždycky těch pár lidí na baga najde :)
Ztarr
sakra muj nos
PET
ztředa? crowbar v zadku je nam treba?! ok
I-I.e.r.g.o.t.I-I
zmrdíte, umejte se.
Sawier
vy kryzy!!
Energizer
stojite za f12
Ztarr
vy dři dřeva z leza je zobota a ten kdo zapomel znizt zvadžinu ve žgole tag by nemel do pondeli otvirat batužheg.

ja zmrdim,ale nekomu tu padaj z huby drobky.
Energizer
QUOTE(Ztarr @ 17.02.2007, 09:40) [snapback]460862[/snapback]

ja zmrdim,ale nekomu tu padaj z huby drobky.
Tak nezavid nam ze mame na to ze nam od pusy spadne par drobku, radsi mi zalez pod haxny a zezer to!
PET
Tobe je asi fakt dvanact
Energizer
QUOTE(PET @ 18.02.2007, 19:23) [snapback]461781[/snapback]

Tobe je asi fakt dvanact
mi nazvid muj vek, vem si hul a zalez drbat na lavicku se Starren
Cripllezz
to sou pecky :T
PET
Je mu Fakt 12...
Energizer
a ted te zparim, me je Fakt 11
I-I.e.r.g.o.t.I-I
a hrome, tady je to teď podělaně vostrý, rači to tu spálíme.
JiM-91
středa je ho tam třeba viď kersíku :)
brambi
Čau,

tak jsem zabrousil taky na fórum a koukám jak je tu rozjetá diskuze o tom jak to vše skončilo... je to velká škoda! Já už ani hrát nemůžu, protože práce, škola a hlavně nemám internet (PÍŠU VÁM ZE ŠKOLY).. zrovna máme obchodní korespondenci :))

musim končit.. je mi to líto a vzpomínám na vás na všechny... mějte se krásně a užívejte!

" Kingpin has no end... "
phobos
shame on a nigga who try to run game on a kingpin
phobos

You know a hero aint nothin' but a sandwich
And a legend aint nothin' but a car
So go blow out your brains like Curt Cobain to get some fame
And maybe one day you'll be a star
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.