Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hall of Shame
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
Monty_
Sem se doslech ze na GP sem problemovej jen ja aby se vedelo o ostatnich budu vam sem pravidelne hazet par zajimavych screenu cool.gif
Zaciname:
IPB Image
Monty
Monty_
A pro dnesek tecka:
IPB Image
de.bil
[attachmentid=10508][attachmentid=10509]ja tady mam taky neco, jenom za dnesek za par minutek :))
Stentch
biggrin.gif akože porovnáva? noob a k0k0S tak o je trošku funny wow.gif

a de.bile nič v zlom, ale pri tvojom supa - pupa campe za alies, sa ani nedivím montymu, nie je sám, kto ti to hovorí biggrin.gif

čím to tak asi bude? eh-smiley.gif
dzasty-
marku děláš si srandu ? kdyz to nejsou ani nejaky nadavky

BTW : doufam ze uz sem dalsi neposles jinak budeš pro smích za typickyho GP vola kterej bonzuje s upocenejma screenama
de.bil
oukej, tak si budeme vsichni nadavat, np woe, me to problem delat nebude kdyz to vidis takhle, ja nic porovnavat nechtel, jenom me to vod nej rozesmalo, tak sem chtel pobavit i ostatni, kdo nejvic krici .... blablablee
Excites
QUOTE(Monty_ @ 09.01.2007, 20:58) [snapback]438775[/snapback]

Sem se doslech ze na GP sem problemovej jen ja aby se vedelo o ostatnich budu vam sem pravidelne hazet par zajimavych screenu cool.gif
Zaciname:
IPB Image
Monty

Malinko jsi si to Monty vzal špatně k srdci...nejen ty,i spousta dalších,ale jsi nenapravitelnej tongue.gif
Monty_
QUOTE(de.bil @ 09.01.2007, 22:54) [snapback]438852[/snapback]

[attachmentid=10508][attachmentid=10509]ja tady mam taky neco, jenom za dnesek za par minutek :))

noob? ale to je casto pouzivany vsude jinde cool.gif biggrin.gif se divim ze teda ne jeste na gp biggrin.gif cool.gif a za to me banujou:D:D nemas uz hnedej nos?:D:D slobo noob a c*rak ma uplne jinej vyznam chce to par lesson english a budes profi biggrin.gif biggrin.gif maybe biggrin.gif cool.gif
to je snad vse co sem chtel tim rict biggrin.gif cool.gif IPB Image
monty

QUOTE(de.bil @ 10.01.2007, 00:48) [snapback]438902[/snapback]

oukej, tak si budeme vsichni nadavat, np woe, me to problem delat nebude kdyz to vidis takhle, ja nic porovnavat nechtel, jenom me to vod nej rozesmalo, tak sem chtel pobavit i ostatni, kdo nejvic krici .... blablablee

me totiz nejvic nastvalo ze jeden nejmenovany admin o me rek ze sem casto vulgarni na gp sem ale ne jedinej at nespi u pc a kouka i po ostatnich cool.gif teehee.gif
monty
Khenyk
Není hezké žalovat cool.gif
Monty_
QUOTE(Khenyk @ 10.01.2007, 22:45) [snapback]439442[/snapback]

Není hezké žalovat cool.gif

To zalovani to je spis ukazka co vam tam chodi za zver a je videt a spis me nastvalo ze o me admin rekl ze sem nejhorsi na gp cool.gif asi nechcete videt co vam tam chodi za zver co?
Jinac blant me v celku nevadi ale tohle jsem screenul vcera k veceru:
IPB Image
Je videt ze par adminu mozna vsechny u pc spite cool.gif ale me vidi kazdej to je zajimavy spis jestli to neni jako ve skole kdyz si ucitelka na nekoho zasedne cool.gif
Docela by me zajimalo vyjadreni dalsich adminu a hlavne bosse jury:D
Monty
Khenyk
Tak jako já nevím, ale to by admini museli být 24 hodin ve hře a v klientu aby někteří nepsali jak hovada, ale to jaksi nelze zařídit. A banovat jen podle zaslaných screenů také nelze. Jakýkoliv screen neověřený adminem může být podvrh takže tu za chvíli čekám reakce, že ty screeny co sem házíš jsou fakescreens cool.gif
Monty_
QUOTE(Khenyk @ 11.01.2007, 18:24) [snapback]439721[/snapback]

Tak jako já nevím, ale to by admini museli být 24 hodin ve hře a v klientu aby někteří nepsali jak hovada, ale to jaksi nelze zařídit. A banovat jen podle zaslaných screenů také nelze. Jakýkoliv screen neověřený adminem může být podvrh takže tu za chvíli čekám reakce, že ty screeny co sem házíš jsou fakescreens cool.gif

Krejete to uplnyma blbostma jako jsou fakescreeny a dalsi vase vymluvky cool.gif hubu mam mozna sprostou ale na podvody fakt nejsem cool.gif mely by ste dat adminem takovy lidi ktery jsou v klientu dost casto a vidi vse cool.gif treba ted jsem za tejden co na gp muzu videl pouze v klientu exiho, defa a jednou snad tebe khenyku jinak ostatni vubec cool.gif na to ze vas tam je 7 tak nic moc:=///
Monty
Johnny_Bravo
QUOTE(Monty_ @ 11.01.2007, 13:54) [snapback]439744[/snapback]

Krejete to uplnyma blbostma jako jsou fakescreeny a dalsi vase vymluvky cool.gif hubu mam mozna sprostou ale na podvody fakt nejsem cool.gif mely by ste dat adminem takovy lidi ktery jsou v klientu dost casto a vidi vse cool.gif treba ted jsem za tejden co na gp muzu videl pouze v klientu exiho, defa a jednou snad tebe khenyku jinak ostatni vubec cool.gif na to ze vas tam je 7 tak nic moc:=///
Monty

hele Monty.. mě taky urve TKčkem spousta lam, a že bych jim za to oplácel nadávkama to se říct nedá.. hraješ to sice dlouho, ale trochu klidu a nohou v teple (zvláště v přístupu k mladším [lamám]) nikdy neuškodí.. ne?
B)
dzasty-
jura ti na to řekne hovno protože není schopnej odůvodnit jakejkoliv ban takže np FAKT DMNCE( c) jurgenb :/
Khenyk
To byl klid když měl Monty ban innocent.gif
Monty_
QUOTE(Johnny_Bravo @ 11.01.2007, 22:46) [snapback]439942[/snapback]

hele Monty.. mě taky urve TKčkem spousta lam, a že bych jim za to oplácel nadávkama to se říct nedá.. hraješ to sice dlouho, ale trochu klidu a nohou v teple (zvláště v přístupu k mladším [lamám]) nikdy neuškodí.. ne?
B)

Konecne nekdo rozumnej cool.gif takhle TK me snad ani tolik nenastve jako kdyz me nekdo zacne kecat v klientu naschaval "ta amnestie byla fakt spatna vec apod..." z niceho nic je jasny ze to je narazka na me a ja si mam nechat sra* na hlavu a nechat se urazet? To fakt ne! Takovej nejsem oplacim vsechno stejnou kartou cool.gif i ja sam rad novym lidem pomuzu ale nemam fakt rad namachrovany hrace ktery maj za zadama adminy apod...

QUOTE(Khenyk @ 12.01.2007, 01:09) [snapback]439988[/snapback]

To byl klid když měl Monty ban innocent.gif

A zase proc mas takhle stupidni kecy? Vy totiz nechcete aby vam tady lidi psaly pravdu cool.gif o tom vam jde me je to uplne jasny. Ja totiz vcera si pisu s exitem ohledne tohoto topicu a on me zacne zniceho nic nadavat (suline, mamlasy) a vyhrozuje me zase banem aniz bych rekl sprosty slovo cool.gif to nechapu? Proc jako? Ze mu rikam pravdu?
Chtelo by to vymenim adminsky mista a byl by klid cool.gif (snad teda)
Monty
Darg0
ta amnestie byla fakt spatna vec
<Bks|febrik_cz>
Amnestie špatná nebyla, jenom by si lidi měli uvědomit, že to není nic běžnýho a mohli by si toho trošku vážit. Navíc prásknu, že amnestie byl nápad Jury, takže bych byl opatrnější s tema řečma o zaujatosti Jury smile.gif

A ty drž pysk Mon?as, sice je pravda že ten "nejhorší" tady nejsi, ale že jsi andílek by o tobě řekl jen hluchoněmoslepej retarda. Btw,. takovejhle topic jsem od tebe taky nečekal, že tys už dlouho nehasil?? tongue.gif biggrin.gif
Khenyk
QUOTE(Monty_ @ 12.01.2007, 15:44) [snapback]440132[/snapback]

A zase proc mas takhle stupidni kecy?

Protože zakládáš takhle stupidní topic.
jurgenb
QUOTE(dzasty- @ 11.01.2007, 23:33) [snapback]439970[/snapback]

jura ti na to řekne hovno protože není schopnej odůvodnit jakejkoliv ban takže np FAKT DMNCE( c) jurgenb :/

Každej tvůj ban jsem si odůvodnil, takže zavři prosím ten svůj nevymáchaný kousavý orgána a užívej si času, dokud tu ještě můžeš hrát.

Sám víš, že to máš nahnuté.

Pokud vím, tak nikdy, opakuji nikdy, nebyl zrušen můj ban na podnět shora, tzn že bych byl nějak obejit. A to vás už banuju bezmála dva roky. Takže zřejmě dělám svou práci dobře a vedení mi důvěřuje.

Dokonce vím i o vaších stížnostech (teď nemluvím přímo k Pepkovi).

Monty, býváme tu, ale i pod fejky. Chceme vidět, jak se kdo chová, když neví, že tam admin je... Říká se tomu průzkum terénu.
Monty_
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 12.01.2007, 17:26) [snapback]440226[/snapback]

Amnestie špatná nebyla, jenom by si lidi měli uvědomit, že to není nic běžnýho a mohli by si toho trošku vážit. Navíc prásknu, že amnestie byl nápad Jury, takže bych byl opatrnější s tema řečma o zaujatosti Jury smile.gif

A ty drž pysk Mon?as, sice je pravda že ten "nejhorší" tady nejsi, ale že jsi andílek by o tobě řekl jen hluchoněmoslepej retarda. Btw,. takovejhle topic jsem od tebe taky nečekal, že tys už dlouho nehasil?? tongue.gif biggrin.gif

Tak to si cekat mohl ja si na hlavu srat nenecham a abych te uklidnil tak sem jeste nehasil prootze me neni 18 a nejsem ve vyjezdove jednotce cool.gif Ja andilek nejsem vubec cool.gif to ani nerikam a rikat ani nebudu. Hulim chlastam ale nekourim :D me jen proste nasralo ze vo me rekne exi ses nejhorsi na gp monty ses nejvic problemovej apod...jen sem chtel ukazat ze nejsem jedinej cool.gif a aby ste lip cumely. Treba ty ted tady mas nejvic kecu ale tebe jsem za tu dobu co zas muzu na gp ani jednou nevidel je fakt ze na gp chodim tak do 22:00 jak kdy dle situace ale asi by sis to mel nejak naplanovat aby jsi stihal i gp nebo predej flek nekomu aktivnejsimu a je to.

QUOTE(Khenyk @ 12.01.2007, 19:46) [snapback]440408[/snapback]

Protože zakládáš takhle stupidní topic.

Stupidni topic? A proc? Ze ukazuju pravdu? Spis ty mas stupidni posty.
QUOTE(jurgenb @ 12.01.2007, 21:56) [snapback]440576[/snapback]

Monty, býváme tu, ale i pod fejky. Chceme vidět, jak se kdo chová, když neví, že tam admin je... Říká se tomu průzkum terénu.

To delate ale asi chybu protoze pak akorat se dostavame k tomu ze neni videt admin v klientu cool.gif a akorat teda provokujete chapes me ne? Protoze kdyz ses tam pod fejkem a oni nevidej admina tak se chovaj jako zver ale za to kdyz tam videj "cervenacka" tak sekaj aspon trochu dobrotu cool.gif jojo ja vim jak se tomu rika ja teda znam prvotni pruzkum na miste zasahu biggrin.gif teehee.gif jinac dekuju za amnestii .=) aby videli i ostatni ze sem slusnej :=)))
<Bks|febrik_cz>
Ty seš zbrklej švec Monty, kdybys byl slušnej a popřemejšlel bys nad tím, co píšeš, tak uznáš, že Koník i Jura maj pravdu tongue.gif
A co se týká mojí osoby, nepovažoval jsem za nutný psát do do veřejnýho fora, ale asi budu muset - od nového roku bydlím s přítelkyní a čekám na připojení. Netušil jsem, že v Práglu jsou provideři tak pomalí, ale zatím to vypadá tak, že net budu mít až ke konci příštího týdne. Do té doby mám k dispozici nějakou srandovní wifinu, která je nestabilní a pořád padá, takže se s tím ani neudržím v klientu, můžu jedině koukat na forum a vztekat se, že si nezahraju.

A o fejcích, pod kterýma admini občas choděj do klienta i do hry si mysli svý, ale má to svůj účel. Alespoň se můžeme přesvědčit o tom, jak je slušnej ten, kdo vykřikuje "Já jsem ten nejslušnější, oni mi ubližujou a chovaj se ke mně ošklivě!!". Většinou jsme totiž překvapený, že to je trošku jinak. To, že v klientu nevidíš červenej čtvereček, neznamená, že se můžeš chovat jako dobytek (nevztahuj to na sebe, platí to obecně rolleyes.gif ), spíš bychom se rádi chtěli spolehnout na to, že i bez toho čtverečku se většina lidí bude chovat rozumně. Bohužel se to zatím nedaří, takže máme alespoň spoustu materiálu k zamyšlení a pak práci se zbytečným spamem po jeho zpracování - "Proč mám ban zrovna jááááá, vždyť jsem byl hodnéééj!" blush.gif
Excites
Krásně napsané Vepříčku,ale Monty má až moc zatemněný mozek a tvrdou hlavu aby tohle vše pochopil,,,podotýkám,"není jediný"...je totiž až moc stahovačný... tongue.gif
Monty_
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 13.01.2007, 09:35) [snapback]440711[/snapback]

Ty seš zbrklej švec Monty, kdybys byl slušnej a popřemejšlel bys nad tím, co píšeš, tak uznáš, že Koník i Jura maj pravdu tongue.gif
A co se týká mojí osoby, nepovažoval jsem za nutný psát do do veřejnýho fora, ale asi budu muset - od nového roku bydlím s přítelkyní a čekám na připojení. Netušil jsem, že v Práglu jsou provideři tak pomalí, ale zatím to vypadá tak, že net budu mít až ke konci příštího týdne. Do té doby mám k dispozici nějakou srandovní wifinu, která je nestabilní a pořád padá, takže se s tím ani neudržím v klientu, můžu jedině koukat na forum a vztekat se, že si nezahraju.

A o fejcích, pod kterýma admini občas choděj do klienta i do hry si mysli svý, ale má to svůj účel. Alespoň se totiž můžeme přesvědčit o tom, jak je slušnej ten, kdo vykřikuje "Já jsem ten nejslušnější, oni mi ubližujou a chovaj se ke mně ošklivě!!". Většinou jsme totiž překvapený, že to je trošku jinak. To, že v klientu nevidíš červenej čtvereček, neznamená, že se můžeš chovat jako dobytek (nevztahuj to na sebe, platí to obecně rolleyes.gif ), spíš bychom se rádi chtěli spolehnout na to, že i bez toho čtverečku se většina lidí bude chovat nějak rozumně. Bohužel se to zatím nedaří, takže máme alespoň spoustu materiálu k zamyšlení a pak práci se zbytečným spamem po jeho zpracování - "Proč mám ban zrovna jááááá, vždy? jsem byl hodnej!" blush.gif

Konik ma mozna tak velky hovn* pravdu cool.gif a s jurou tak i trochu souhlasim, ale s konikem fakt ne.
Ja sem taky nikdy nerekl ze sem slusnej a opakuju ze to ani rikat nebudu jako ve spolecnosti se chovat umim ale ne kdyz do me nekdo reje jak do hnoje. Srandu, zabavu mam mrte rad ale nekdy to proste nejde. Jo jako ze dargo, de.bil aspol. ze sou (ehm, ehm.. EDIT - každý si domyslí sám, příště prosím slušně) vim uz davno ale proste at si me neberou moc do pusy pak se zbytecne nastvu a dostanu zase ban za vulgarismy a to nechci.
"Proč mám ban zrovna jááááá, vždy? jsem byl hodnej!" blush.gif

To sem nikdy nerekl. Ale urcite jsem zniceho nic nezacal nikdy nikomu nadavat.
Asi vsechno...
www.warforum.cz

QUOTE(Excites @ 13.01.2007, 10:23) [snapback]440740[/snapback]

Krásně napsané Vepříčku,ale Monty má až moc zatemněný mozek a tvrdou hlavu aby tohle vše pochopil,,,podotýkám,"není jediný"...je totiž až moc stahovačný... tongue.gif

Jo mozna hlavu mam tvrdou to jo, ale ty ji mas uplne vygumovanou kdyz uz nevis co si psal cool.gif
Monty
<Bks|febrik_cz>
Proč by hned měli oba bejt to co jsi psal? Já, ani většina ostatních lidí s oběma nemá žádnej problém. Ty se akorát vždycky necháš vším a každým hrozně snadno vyprovokovat, pomalu si začínám myslet, že ti nějak narostly křidýlka, cos hrál na skandinávii apod. serverech, neuneseš, že tě sundá nějakej (podle tebe) unskill mamlas a hned ti hoří koudel u řitě teehee.gif Místo zakládání pochybných topiců (Konik měl pravdu, měl a měl biggrin.gif ) se zkus předvést v trošku jinym světle, sám víš, za co jsi byl už několikrát zabanovanej a místo toho, abys to zkusil nějak napravit, pokaždý přijdeš zpátky a okamžitě perlíš. Do mě taky pořád někdo reje a nemusim se z toho hned pos...t - prostě to oplatim a nema problema - ale v rámci slušnosti. A když víš, že se s někym nesneseš, tak se s tím člověkem prostě nepouštěj do žádných větších debat. Teď se smiř s tim, že jsi na některý lidi, co tě neznaj až tak dobře, udělal špatnej dojem a ty lidi na tebe maj pifku a dávaj si větší pozor, jak tě zmerčej v klientu nebo ve hře (mno, ani se neni čemu divit). Zkus s tim udělat něco jinýho, než screenovat každej úlet ve hře.

"Proč mám ban zrovna jááááá, vždy? jsem byl hodnej!" - tohle bylo obecně, ty jsi fakt vztahovačnej Soptíku whistle.gif biggrin.gif
de.bil
SMAZÁNO - KDYŽ UŽ KOMENT, TAK VE VŠÍ SLUŠNOSTI, TO PLATÍ PRO VŠECHNY, DANKEH whistle.gif
Monty_
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 13.01.2007, 16:26) [snapback]440994[/snapback]

Proč by hned měli oba bejt to co jsi psal? Ty se akorát vždycky necháš vším a každým hrozně snadno vyprovokovat, pomalu si začínám myslet, že ti nějak narostly křidýlka, cos hrál na skandinávii apod. serverech, neuneseš, že tě sundá nějakej (podle tebe) unskill mamlas a hned ti hoří koudel u řitě teehee.gif Místo zakládání pochybných topiců (Konik měl pravdu, měl a měl biggrin.gif ) se zkus předvést v trošku jinym světle, sám víš, za co jsi byl už několikrát zabanovanej a místo toho, abys to zkusil nějak napravit, pokaždý přijdeš zpátky a okamžitě perlíš. Do mě taky pořád někdo reje a nemusim se z toho hned pos...t - prostě to oplatim a nema problema - ale v rámci slušnosti. A když víš, že se s někym nesneseš, tak se s tím člověkem prostě nepouštěj do žádných větších debat. Teď se smiř s tim, že jsi na některý lidi, co tě neznaj až tak dobře, udělal špatnej dojem a ty lidi na tebe maj pifku a dávaj si větší pozor, jak tě zmerčej v klientu nebo ve hře (mno, ani se neni čemu divit). Zkus s tim udělat něco jinýho, než screenovat každej úlet ve hře.

"Proč mám ban zrovna jááááá, vždy? jsem byl hodnej!" - tohle bylo obecně, ty jsi fakt vztahovačnej Soptíku whistle.gif biggrin.gif

Pis kratsi romany nebavi me to cist to si nech na sloh cool.gif Mely? Oni jsou protoze tyhle dva vzdycky maj nejvic kecu do me vis. Tak proto. Tak proc me provokujou? Necham to je fakt ja si nenecham nic libit.
Vcera jedu po chodniku s kolem a fizl na me z auta rve at sjedu z toho chodniku na silnici a on stal z autem taky na chodniku tak sem mu rekl ze se s autem taky nejezdi po chodniku a cumel jako drat z hliny cool.gif ale radsi sem zrychlil. To jen takovej priklad ze se fakt nenecham.
Kridla me nenarostly jsem clovek a lidem kridla nerostou to by si mel snad vedet mozna ctes hodne bibli. Jo stve me to od takovych lidi kteri cekaj a cekaj proste kempi nebo zrouti omitek. Na druhou stranku kdyz me urve nejakej monster skiller (Petan12, apod. skilleri) tak je pochvalim protoze ty to fakt umej hrat.
Proc pochybnej topic? Ses dalsi asi kdo nema rad pravdu. Co napravit ja lizt do rite nikomu nepotrebuju kdo me ma rad tak ma (asi jich moc neni ale to je jedno) a kdo ne tak ne. To me fakt zily nerve. Ja hrat jinde muzu takze nevim co bych mel zlepsovat a chovat se jinak.
Tak to ses docela hloupej ze si to nechas libit takovej ja nejsem cool.gif Jo nebudu o nich psat blabla ale tak at si nechaj stupidni komenty.
Neudelam protoze sem chytil dneska dva jednou ranou divej biggrin.gif cool.gif
http://666kb.com/i/akxkczznabvfy8np1.jpg
Tot asi zatim vse...

QUOTE(de.bil @ 13.01.2007, 16:38) [snapback]441007[/snapback]

SMAZÁNO - KDYŽ UŽ KOMENT, TAK VE VŠÍ SLUŠNOSTI, TO PLATÍ PRO VŠECHNY, DANKEH whistle.gif

Skoda de.bilku ze to febra smazal takze nevim co tam bylo sad.gif ale pro uteseni ti reknu ze bych ti odpovedel stejnou kartou tongue.gif hodnej monty co?
<Bks|febrik_cz>
Tobě jsem to taky upravil Monty, neboj tongue.gif

Křidýlka ti narostly panáčku a s andělama to nemá nic společnýho, dřív ses choval alespoň občas normálně a nesnažil ses překroutit každý slovo. Mně jde jenom o to, aby ses občas zamyslel nad tím, co tady píšeš a zkusil si to trochu přebrat. Tim, že kolem sebe štěkáš jak vzteklej čokl nikoho neohromíš a už vůbec si nezískáš sympatie - i když ty vlastně nikomu do řitě lízt nepotřebuješ, já zapomněl. Ale ono je hraní i o toleranci, já taky můžu bejt vytočenej, když jdu na publicu po chodbě, za rohem na mně vybafne nějakej bagr a vysprejuje mně, ale určitě nebudu psát takový blbosti, že je lejma a dmnt apod. (alespoň ne pokaždý, kdy ho potkám innocent.gif ), každej nějak hraje a je to jeho věc, dokud neporuší nějaký pravidlo.
Monty_
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 13.01.2007, 18:23) [snapback]441093[/snapback]

Tobě jsem to taky upravil Monty, neboj tongue.gif

Křidýlka ti narostly panáčku a s andělama to nemá nic společnýho, dřív ses choval alespoň občas normálně a nesnažil ses překroutit každý slovo. Mně jde jenom o to, aby ses občas zamyslel nad tím, co tady píšeš a zkusil si to trochu přebrat. Tim, že kolem sebe štěkáš jak vzteklej čokl nikoho neohromíš a už vůbec si nezískáš sympatie - i když ty vlastně nikomu do řitě lízt nepotřebuješ, já zapomněl. Ale ono je hraní i o toleranci, já taky můžu bejt vytočenej, když jdu na publicu po chodbě, za rohem na mně vybafne nějakej bagr a vysprejuje mně, ale určitě nebudu psát takový blbosti, že je lejma a dmnt apod. (alespoň ne pokaždý, kdy ho potkám innocent.gif ), každej nějak hraje a je to jeho věc, dokud neporuší nějaký pravidlo.

Hehe biggrin.gif chovam se furt stejne johny cool.gif hhh ja myslim furt kdyz pisu jinak bych totiz nic nenapsal kdybych nemyslel. Ja uz se nevztekam, slysel si ted posledni dobou nejaky stiznosti? Ja si myslim ze snad ne ne?
No vidis me kdyz nekdo da tak mu napisu treba koko* zabugovanej aspon si uvedomi co udelal za blbost i kdyz bugy jsou soucasti hry to je fakt ale nekdy to je vostres.
jurgenb
Dívej Monty, ta vulgarita tu je a bude.

Proč?

* Protože se lidi chovají jako dobytci a my se jen snažíme je odstavit.
* Protože jakmile to vybanujeme, tak se založí podobné topici, kde jsme vylíčeni jako pitomci a trotlové, co ničí MoHAA scénu a komunitu....
* Máme mindráky a špatnou náladu si léčíme bany, machrujeme s rconem apod...
* xy dalších stejně "inteligentních" důvodů

Víš, proč je MoHAA tam, kde je? Je to kvůli hráčům. Nikdo než komunita to nedělá. Hra může být jakákoliv, ale když ji budou hrát fajn lidi, tak ta komunita to bude stmelovat. Ta hra bude věčná (prosím nebrát doslova).
Ale když ji budou hrát hovada, tak ji jen otrávíte.

Řeknu ti jednu věc - na LANce v Třebíči (kam bych vám všem doporučil přijet) se komunita celkem poznala, stmelila, nebyl tam žádný konflikt (kromě toho, jak Wolfmann rozmlátli pizzu tomu týpkovi o palicu a ještě mu skřípl hlavu do dvěří od zavazadlového prostoru) rolleyes.gif Každý si tam vážil toho druhého. Proč? Protože místo banu mohl taky dostat přes držku. Nic jiného. Každý tam šel na pivo, žádné spory se tam neřešily. Je to jen a jen v lidech. Vem si, že meht se známe už přes dva roky, jezdíme na srazy a bereme s sebou i některé "ne-klanové" lidí, že Alty, Febro, Hlaváči apod...
Jde o to pokecat, zachlastat a utužit partu.

Dokud si budete nadávat, budete se jen a jen prudit, tak se nic nezmění. Zkuste v nepřítomnosti admina toho, co řekne vulgarismus, votněte mu kick. Příjde o fragy a o ty jde těmto spros?ákům přece nejvíc. Nezajímá je to, že si zahrají, zajímá je to, že musí být první. Jakmile je dá prkno, tak jsou sprostí. Sražte jim hřebínek, skoncujte s jejich arogancí...

Další věc Monty - admini a jejich fejky. Řeknu ti jednu věc - chodím na pub pod fejkem cca z 80%. Pokud vidím, že někdo potřebuje radu, řeším to po ICQ nebo přes PM v klientu. Vštšinu z vás znám dobře, některé i osobně. Vím proto (a těmi fejky si to jen utvrzuji), že prostě někdo prasetem je a zůstane a u někoho to je jen "ústřel".

Trestám i na základě těchto věcí, které sleduji v klidu pod anonymitou fejku.

Největší arogance, demence a prostě nesmysl je to, že když někdo dostane za své chování kick a není ve hře admin, tak začne nadávat. Admin se neprozradí, jen si vy zakládáte na větším a větším trestu.
Takže příště až dostaneš kick a není tam admin, tak zapřemýšlej, co vedlo "fejk-admina" k tomu, aby ti ten kick dal. Zapřemýšlej, co následovalo cca 3 minuty před kickem, co jsi napsal, co jsi udělal apod...

To, že začneš řvát "kterej ubožák mě kickl" nebo jak se mi už nejednou stalo (omlovuám se, ale budu citovat) "která sračka mě vykopla - přiznej se ty debile"... apod, tak se to dá i kvalifikovat jako útok či napadení admina a za to jsou sazby na horní hranici trestu bez možnosti prominutí.

My jsme ti, co to tu řídí. Pokud se vám něco nelíbí, tak se s námi nějak spojte a řekněte nám svůj názor, ale nebudete nám nadávat. Půlka admintýmu by mohla být vašimi otci, takže takto k nim budete přistupovat. Pokyn admina je závazný a bude splněn do puntíku, jinak počítejte s tresty!!!
dzasty-
hey dlouho sem se tak nezasmál promin vid, ale takhleta veta "* Máme mindráky a špatnou náladu si léčíme bany, machrujeme s rconem apod..."

pokud se slušně excitese zeptám už umíš udělat dir/ a, protože minuleho ho někomu radil a radil mu špatnej příkaz a on mě za to začne kickovat s odpovědí že se mám zklidnit TAK WTH ? a ty co se mě zastanou se slušnou formou ptají oč jde tak je kickuje taky aby si nekazil hru tak sory naivko ale asi pod těma lacinejma fejkama hraješ na jinym serveru než všichni ostatní zkus někdy použít tu disco kouli na krku

Dokud si budete nadávat, budete se jen a jen prudit, tak se nic nezmění. Zkuste v nepřítomnosti admina toho, co řekne vulgarismus, votněte mu kick. Příjde o fragy a o ty jde těmto sprosťákům přece nejvíc. Nezajímá je to, že si zahrají, zajímá je to, že musí být první. Jakmile je dá prkno, tak jsou sprostí. Sražte jim hřebínek, skoncujte s jejich arogancí...

zase kus inteligentního slova, ono nejde o fragy, ono jde o to že to hraje jak retard když dokáže smrdět 3 minuty v bugu a myslet si jak je hustey( tak za prví jemu jde o fragy jinak by to rushnul a za druhy kazí tim hru ostatním) a když mu někdo napíše že je dmnt tak cemu se propána diví? dám takovej názornej příklad cavalier devil, meht debil, meht von.fifa ------- pokud hraješ pod tvejma čupr fejkama dost často na GP tak si všimni že jsou dost velky cíle narážek a PROC ASI položme si tu otázku protože to hrajou jak RETARDI jeden kempí esíčko před dlouhou druhej buguje jak spocenák aby ho někdo nedal. a cavalier devil je všechno dohromady + má malou inteligenci a s jeho urvávací odpovědí seš nebo ty nebo breč rozesměje snad každého gameparka

juro zkus někdy myslet a nepsat blbosti :( dřív ti to šlo
<Bks|febrik_cz>
Ale ty to překrucuješ jako vždycky rube, Jura to napsal dobře (akorát ta formulace s prasetem neni to pravý ořechový whistle.gif ) a já s nim souhlasim. To že se tobě plus několika dalším lidem nelíbí něčí hra neznamená, že je špatná. Prostě to tak hrajou a dokud opravdu nekazej celou hru ostatním, je to jejich věc a ostatním je do toho velký kulový. Nemusí se na to dát koukat, může tě vytočit, ale ty do toho pořád nemáš co mektat (nebrat až tak osobně pls, je to vztažený obecně) a už vůbec ne poznámky typu dmnc, kkt apod. Je to prostě jejich hra a tim to hasne.
dzasty-
nepíšu takový když už tak dmnt a většinou to má smysl třeba mu dojde že to nebylo to pravý ořechový jinak už běž spát čunďo
<Bks|febrik_cz>
Nejdu, teď jsem se vzbudil :o)) Mně jde jen o to, že jura to psal i v kontextu s tou lankou, co si pamatuju, tak tys třeba na lance nebyl nikdy, alespon ne na nějaký větší, ale kdyby ses zúčastnil, budeš to asi brát taky jinak, protože to je fakt dobrej pocit moct s tema lidma pokecat přímo, taky to udělá svoje, když se mezi sebou poznáte osobně a fakt tam cejtíš, že máte něco společnýho, co vás spojuje a jak to napsal Jura, i stmeluje jako komunitu. A co se týká tý hry, každej má svůj styl, jakym hraje a když funguje na medalu už dýl, jen tak se ho nezbaví, je to i otázka zvyku a toho, jak se mu hraje nejlíp, každej neni rusher smile.gif
Johnny_Bravo
QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 13.01.2007, 23:33) [snapback]441375[/snapback]

Nejdu, teď jsem se vzbudil :o)) Mně jde jen o to, že jura to psal i v kontextu s tou lankou, co si pamatuju, tak tys třeba na lance nebyl nikdy, alespon ne na nějaký větší, ale kdyby ses zúčastnil, budeš to asi brát taky jinak, protože to je fakt dobrej pocit moct s tema lidma pokecat přímo, taky to udělá svoje, když se mezi sebou poznáte osobně a fakt tam cejtíš, že máte něco společnýho, co vás spojuje a jak to napsal Jura, i stmeluje jako komunitu. A co se týká tý hry, každej má svůj styl, jakym hraje a když funguje na medalu už dýl, jen tak se ho nezbaví, je to i otázka zvyku a toho, jak se mu hraje nejlíp, každej neni rusher smile.gif

hezky's to napsal... smile.gif
Darg0
nestoji mi za to tu psat naky komenty na montyho a rubensovu adresu , jelikoz vsechno co chci rict pozna kazdej kdyz si precte jejich komenty a to opravdu nepotrebuje muj komentar :DD
obdivuju te vepriku ze mas vubec naladu neco psat :)
jurgenb
Vidím, že topic by se mohl spíš jmenmovat Hall of F(l)ame.

Prostě kecy o ničem... víceméně
<Bks|febrik_cz>
Tak já je mám rád, jsou to hodný kuci, akorát je člověk musí pochopit tongue.gif innocent.gif biggrin.gif
Khenyk
Hele džasty :@ nechej mýho Devila angry.gif , mě jeho public style taky moc nebere, ale on narozdíl od tebe nikdy nekritizoval něčí styl hry jako ty. Ty se svýma bugáčem do hlavních a nadesprchou nad řebrem taky nejsi moc hustej cool.gif a snažíš se tu učit hráče jakým stylem mají hrát na publiku teehee.gif.

plakej © Devil

dzasty-
žádný neházim a když jo tak to sem ztratil nerva když každý kolo stojí pět lidí naproti dveřím a čekaj bud s nejdem nebo bez leanu až je někdo otevře a nebo jak cavalier devil v bugu s otevřenejma dveřmama a pak všichni brečí že je zabil nade

BTW : nikoho nic neučim poukazuju že hraje jak retard pokud mu jde o každej frag tak at si hraje jak debilek pak se nemůže divit že je terčem posměchu

jinak to plakej, to není moc hustý spíš trošku špatný nebo spíš takhle plakej © spatnak XXX
bara.cz
QUOTE(Monty_ @ 11.01.2007, 18:54) [snapback]439744[/snapback]

Krejete to uplnyma blbostma jako jsou fakescreeny a dalsi vase vymluvky hubu mam mozna sprostou ale na podvody fakt nejsem mely by ste dat adminem takovy lidi ktery jsou v klientu dost casto a vidi vse treba ted jsem za tejden co na gp muzu videl pouze v klientu exiho, defa a jednou snad tebe khenyku jinak ostatni vubec na to ze vas tam je 7 tak nic moc:=///
Monty

QUOTE(Monty_ @ 12.01.2007, 15:44) [snapback]440132[/snapback]

... Takovej nejsem oplacim vsechno stejnou kartou i ja sam rad novym lidem pomuzu ale nemam fakt rad namachrovany hrace ktery maj za zadama adminy apod...
A zase proc mas takhle stupidni kecy? Vy totiz nechcete aby vam tady lidi psaly pravdu o tom vam jde me je to uplne jasny. Ja totiz vcera si pisu s exitem ohledne tohoto topicu a on me zacne zniceho nic nadavat (suline, mamlasy) a vyhrozuje me zase banem aniz bych rekl sprosty slovo to nechapu? Proc jako? Ze mu rikam pravdu?
Chtelo by to vymenim adminsky mista a byl by klid cool.gif (snad teda)
Monty

QUOTE(Monty_ @ 13.01.2007, 09:20) [snapback]440702[/snapback]

Tak to si cekat mohl ja si na hlavu srat nenecham a abych te uklidnil tak sem jeste nehasil prootze me neni 18 a nejsem ve vyjezdove jednotce cool.gif Ja andilek nejsem vubec cool.gif to ani nerikam a rikat ani nebudu. Hulim chlastam ale nekourim :D me jen proste nasralo ze vo me rekne exi ses nejhorsi na gp monty ses nejvic problemovej apod...jen sem chtel ukazat ze nejsem jedinej cool.gif a aby ste lip cumely. Treba ty ted tady mas nejvic kecu ale tebe jsem za tu dobu co zas muzu na gp ani jednou nevidel je fakt ze na gp chodim tak do 22:00 jak kdy dle situace ale asi by sis to mel nejak naplanovat aby jsi stihal i gp nebo predej flek nekomu aktivnejsimu a je to.
Stupidni topic? A proc? Ze ukazuju pravdu? Spis ty mas stupidni posty.

To delate ale asi chybu protoze pak akorat se dostavame k tomu ze neni videt admin v klientu cool.gif a akorat teda provokujete chapes me ne? Protoze kdyz ses tam pod fejkem a oni nevidej admina tak se chovaj jako zver ale za to kdyz tam videj "cervenacka" tak sekaj aspon trochu dobrotu cool.gif jojo ja vim jak se tomu rika ja teda znam prvotni pruzkum na miste zasahu biggrin.gif teehee.gif jinac dekuju za amnestii .=) aby videli i ostatni ze sem slusnej :=)))

Ahoj, jestli dovolite nazor s trochou nadhledu... Tento topic by nemusel byt tak dlouhy, obsahovat tolik "JÁ" a plytvat velkym mnozstvim energii adminu. Jasne, tomu rikame "provozni slepota", proto povolavame lidi z jinych prostredi aby nam navrhli nejaka reseni... To uz jsem mimo...
Tak jsem jen chtela rict, ze dle meho skromneho nazoru, podstata tohoto tematu je barevne vyznacena v citatech...
Monty uz muze prestat cist, protoze to bude jeden z tech dlouhych romanu, ktere on nerad cte (viz. febrikova dila).

Jinak vsechno, co se prihodi, kazda stupidita (jak se zde nekdo vyjadroval) je dulezita pro pokrok. Stejne tak, jako "retardovana" hra nekterych hracu na publicu. To prvni dava moznost ostatnim odlisit hodnotna temata pro rozhovor, to druhy dava moznost hracum rozlisovat vice stylu hry a pak volit ten svuj. I kdyz je to porad public... a ten, kdo si voli image "skillera" by uz mel rozlisovat pojmy Public a Tymova hra.
Tak vam vsem drzim palce, at kazda stupidita vas popohani o krucek dal.
SY bara.cz whistle.gif
Johnny_Bravo
QUOTE(bara.cz @ 18.01.2007, 11:41) [snapback]443862[/snapback]

Ahoj, jestli dovolite nazor s trochou nadhledu... Tento topic by nemusel byt tak dlouhy, obsahovat tolik "JÁ" a plytvat velkym mnozstvim energii adminu. Jasne, tomu rikame "provozni slepota", proto povolavame lidi z jinych prostredi aby nam navrhli nejaka reseni... To uz jsem mimo...
Tak jsem jen chtela rict, ze dle meho skromneho nazoru, podstata tohoto tematu je barevne vyznacena v citatech...
Monty uz muze prestat cist, protoze to bude jeden z tech dlouhych romanu, ktere on nerad cte (viz. febrikova dila).

Jinak vsechno, co se prihodi, kazda stupidita (jak se zde nekdo vyjadroval) je dulezita pro pokrok. Stejne tak, jako "retardovana" hra nekterych hracu na publicu. To prvni dava moznost ostatnim odlisit hodnotna temata pro rozhovor, to druhy dava moznost hracum rozlisovat vice stylu hry a pak volit ten svuj. I kdyz je to porad public... a ten, kdo si voli image "skillera" by uz mel rozlisovat pojmy Public a Tymova hra.
Tak vam vsem drzim palce, at kazda stupidita vas popohani o krucek dal.
SY bara.cz whistle.gif

taky's to hezky napsala... thumbsup.gif

btw. jak se vede?.. B)
bara.cz
QUOTE(Johnny_Bravo @ 19.01.2007, 21:12) [snapback]444536[/snapback]

taky's to hezky napsala... thumbsup.gif

btw. jak se vede?.. B)

Ahoj :) jeste ziji a stale odolavam pokuseni nainstalovat MoH:AA, jsem celkem statecna.
Popravde chodim domu tak dlouho, ze jsem rada, ze mam cas se najist...
<Bks|febrik_cz>
QUOTE(bara.cz @ 19.01.2007, 21:23) [snapback]444543[/snapback]

Ahoj :) jeste ziji a stale odolavam pokuseni nainstalovat MoH:AA, jsem celkem statecna.
Popravde chodim domu tak dlouho, ze jsem rada, ze mam cas se najist...

Nejez, nainstaluj medala a pozdravuj Perkyho biggrin.gif
dzasty-
jen si dopřej pořádný vepřový
Monty_
Ze slusneho topicu biggrin.gif biggrin.gif se vyklube flame jako svin biggrin.gif biggrin.gif
M.
kodiak.
co deláte omg dyt monty je slušnej !
kodiak.
nech te ho bejt on je slusnej !
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.