Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Jak zjistit STEAM ID???
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike
xpol
Zdravim, chci se zeptat, jak mam zjistit svoje STEAM ID v CS1.6??? Potrebuju to abych se mohl zaregistrovat do ligy ESL. Predem diky ...
coldik
do console napiš status a vyjede id
Stinovlas
samozrejme musis mit steam a byt na steam serveru ;)
coldik
QUOTE(Stinovlas @ 18.01.2007, 16:55) [snapback]443879[/snapback]

samozrejme musis mit steam a byt na steam serveru ;)

no pokud se chce registrovat na esl tak by steam měl býti.. takže ho asi má..
Stinovlas
to ja jen dodavam.. protoze mi jednu dobu psalo dost lidi, ze jim to nejde, jak zjistit steam id a tak.. a nakonec jsem zjistil, ze maj NS :D
sh00ter
QUOTE(Stinovlas @ 18.01.2007, 17:46) [snapback]443913[/snapback]

to ja jen dodavam.. protoze mi jednu dobu psalo dost lidi, ze jim to nejde, jak zjistit steam id a tak.. a nakonec jsem zjistil, ze maj NS :D

Tak to bych se pos...l!!!!

Edit: mluv jak člověk ne jako prase...
xpol
Moc vsem diky ... PS: jsne ze mam STEAM ... ;-)
Bog
QUOTE(xpol @ 18.01.2007, 16:37) *
Zdravim, chci se zeptat, jak mam zjistit svoje STEAM ID v CS1.6??? Potrebuju to abych se mohl zaregistrovat do ligy ESL. Predem diky ...

Připoj se na STEAM server a zapni konzoli pomocí klávesy "~" je hned pod ESC a napiš do konzole příkaz "status" bez těch uvozovek vypíše se ti tam seznam připojených hráčů najdeš si svůj nick který tam máš a hledáš tu část textu kde je napsáno STEAM_0:Y:XXXXXXXX číslo Y je buď 0 nebo 1 a místo čísel X jsou jakákoliv čísla od 0 po 9. To číslo místo X může být klidně i 10ti místné prostě to zkopíruj i s tím STEAM_ dokud nenarazíš na mezeru na konci. To si zkopíruj a vlož kam potřebuješ :-)
BariX
Odpovídat na otázku starou tři roky, dva měsíce a dva dny, to už tu dlouho nebylo.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.