Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problém s AOE2-TCE a patchem na to (v1.0e)
GamePark.cz fórum > Hry > Age of Empires
Tihar Rehényi Hezsö
Zdravim!
Mám otazku a problém .-)
-Tim AOE2- The Conquerors se myslí AOE2 - The Conquerors Expansion že?
-Zkoušel sem ten patch na AOE2-TC (v1.0e), ale vyskočí zpráva s textem "AoC is not installed...Exiting". To bude asi tim, že to je verze, která se nemusí instalit .-) Nevíte někdo, jak bych to mohl obejít, aby se ten patch nainstalil?
Díky
-------------------------
Pěkný den přeje
Tihar Rehényi Hezsö
porky
mozna nemas hru v registrech, mas original?
Tihar Rehényi Hezsö
No ono ak se to vezme...trial verze to neni, ale ten úplnej originál se snad musí instalit a já prostě AOE jenom zkopnu z ceda a je to hotový...že bych měl nějakou neoficial (nebo jak se to řiká?) verzi? eh-smiley.gif To doufám že ne smile.gif
Platon
AoE musis mit instalovane thumbsup.gif
Bul@dog
v adresari s hrou mas soubor setup.exe, davkovy soubor, 2x na nej klikni a uz to pujde ..
gameparkovejdebil
QUOTE(Tihar Rehényi Hezsö @ 23.01.2007, 16:49) *
Zdravim!
Mám otazku a problém .-)
-Tim AOE2- The Conquerors se myslí AOE2 - The Conquerors Expansion že?
-Zkoušel sem ten patch na AOE2-TC (v1.0e), ale vyskočí zpráva s textem "AoC is not installed...Exiting". To bude asi tim, že to je verze, která se nemusí instalit .-) Nevíte někdo, jak bych to mohl obejít, aby se ten patch nainstalil?
Díky
-------------------------
Pěkný den přeje
Tihar Rehényi Hezsö

Vojta reaguje: Zkus patch nainstalovat v nouzovym režimu, mě to tak šlo. thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.