Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Blogy
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Prometheus
Zdravim Sheemo,

poslednich par dni jsem psal clanek do blogu.. rikal jsem si "proc ne, proste to uverejnim az to dopisu.. jeste si pak pohraju s formatem"

ALE

dneska jsem zaskrtnul "povolen" a misto toho aby byl clanek uvedeny jako nejnovejsi tak je nekde zahrabany s datem vytvoreni prazdne stranky cry.gif

proto si rikam jestli by nebylo mozny aby se datum uverejneni clanku zapsalo az v dobe kdy se poprve zaskrtne "povolen"

Dekuji za kladne vyrizeni zadosti wink.gif

PS pro rejpaly: vim ze topic o blozich (to je divny v mnoznym cisle :)) je v "mimo misu" ale todle je na ofic. dotazy atd.
BariX
To by si to každej zakázal, pak schválil a měl to opět nahoře.
Prometheus
Nee na to jsem samozrejme myslel a zapsalo by se to POUZE pri prvnim povoleni, potom by to akorat urcovalo jestli je videt.

Jsem myslel ze je to z toho prvniho postu jasny :)

EDIT pro Conana : No prave ja to psal asi 5 dni (resp. v prubehu 5 dnu mezi ucenim se na zkousky) a ted tam mam datum 19.1. takze ten clanek jako by tam nebyl :)

EDIT2 : Tak jsem si to prekopiroval do novyho clanku ale to nic nemeni na tom ze by se s tim melo neco udelat :)
Conan
Jo Prometheus to mysli dobre, pak totiz nema cenu delat blog vic jak dva dny.
Prometheus
To je hrozny co se v sekci blogy posledni dobou.. no vlastne porad.. vyskytuje.
Naberte dalsi "mazace blogu" :) kdo to vubec momentalne maze ?

Ted je "in" davat jako clanek odkaz na video, pokud mozno skoro bez textu.. chapu ze nekoho to treba zaujme protoze to jeste nevidel nebo tak ale jako CLANEK do blogu mi to teda nepripada dostatecny.. budte tvrdsi a mazte ty clanky nebo zmente nazev sekce z "blogy" treba na "smetiste" aby to normalni lidi, kteri chapou co je to blog tak nepopuzovalo. Dalsi moznost by byla udelat nejaky podkategorie, napr. pro ty videa (ale nejak sikovne aby se nezobrazovali na ty hlavni strance protoze kdyby to bylo oficialne povoleny tak uz vidim tu zaplavu videi).

Pred par dny tam napr. psal nejaky CoDar (kdo jiny ze :)) o tom jak nemoh v Ostrave sehnat CoD. To by bylo treba i dobry tema ale v pripade ze by to byl jeho OSOBNI blog, tady na GP to prece jenom asi nikoho nezajima.
Nebo treba skupinka expertu kteri proste zkopirujou kompletne cely text nejakeho clanku a bez formatu ho vlozi jako svuj clanek.. to je silena DRZOST

Taky uz byste meli zacit lidi za ty clanky banovat (pripadne rozsirit system aby to slo :) - myslim tim pouze zakazani pridavat clanky), protoze nekteri tam opakovane postuji ... no hovadiny
Prometheus
Nemohl by sem nekdo z vedeni nebo Sheema napsat aspon ze na me kaslou nebo neco, protoze zatim tu pisu celkem uspesne a dlouho krasny monolog :) ikdyz je to asi tim ze to forum zanedbavate :)

Dalsi vec k blogum, minimalni delka clanku by se mela zvysit aspon na 1000 znaku (ja bych dal sice minimum nekam kolem 2000 ale ... :))

Ja ty blogy projizdim celkem casto takze by stacilo dat mi pravo to mazat whistle.gif a hned by to tam bylo lepsi :)

Taky by me zajimalo na cem se momentalne pracuje... a nemusi to byt jenom ohledne blogu :)
Ammoni@c
Blogy muzu mazat treba ja, takze kdyz se ti neco nebude zdat, staci mi napsat na ICQ - jsem on-line skoro cely den... jinak to automaticky projizdim nekolikrat denne...

Co se tyka toho co se do blogu pise a ze jsou nektere veci osobni - o tom to prave je...
Jasne nektere clanky nestoji za nic, jsou pravopisne mimo, ale davat nejaka striktni pravidla typu - minimum 2000 znaku by nebylo dobre. Pokud chce nekdo napsat o tom, jak nemohl v Ostrave sehnat CoD, proc by ne?
Šupex
tak zrovna to co si zbleptnul o tom codu, bych tam urcite nenenachal. o tomhle blogy zase nejsou. tam rovnou muzu napsat, jak sem sesel poschodi do bufetu a nemeli mars.
Beluga
Presne o tom ale blog veskrze je - ma to byt denicek, pristupny vsem lidem... je to takovy divny... ale je to tak... sice si mnohem radsi taky prectu spis "recenzi od hracu" - kdyz to teda neni recenze na CoD od 12ti letyho fracka... ale treba ty clanky o WW2, o vistach atd... moc zajimavy a jelikoz ja nectu tvyho super uber master extra Hulana, tak bych se mozna k takovym informacim nedostal
Šupex
mozna by ted bylo nejlepsi, kdyby se tu hulan nemotal. navic to neni jedinej bloger, ktereho ctu.

podivej se na jakykoliv blog, krome blog.cz a mozna nekterych vyjimek na bloguje.cz a vidis, ze lidi to neberou, jako psani denicku. vetsinu blogu tvori aspon snaha o nejake clanky s nejakym informativnim zamerenim(teda nevim jestli sem se dobre vyjadril)
Beluga
jj vyjadril ses dobre... ale reknu to asi tak, ze podle me omezuji "denickovskou cast" aby si mohli pripadat jako redaktori, recenzenti... moje clanky tady v blozich (debilni slovo :)) jsou taky spis takovy myslenkovy pochody, nebo dejme tomu uvaha na tema... nez clanek, informativniho charakteru...

Stejne se nikdy nezbavim okovu ze "blog pro me neni dostatecne spolehlivy zdroj informaci" - dokud me autor v clanku neodkaze na oficialni zpravu vydanou samotnou firmou, nebo dejme tomu treba ČTK, tak mu neuverim... mozna mi muze lehce hnout s nazorem, ale nikdy, NIKDY to pro me nebude duveryhodny zdroj...
Prometheus
> Ammoni@c
jj vim ze 2000 znaku by nikdy neproslo ale tak aspon 700... 300 znaku je strasne malo
jak se ti libi "clanky" jako je todle dalsi codar (dale clanky cislo 25, 80, 280, 281, 321, ....... )
codari bohuzel nejsou natolik bystri aby si vsimli odkazu forum a tak si ty blogy "privlastnili" a pouzivaji to jako forum

> Šupex, Beluga
prave, jak jsem rekl vyse, na osobni blog je to ok ale todle je prostor na Gameparku takze mi to neprijde jako dobry misto pro clanky typu "muj mili denicku" aka "jak jsem nemohl sehnat cod"
resenim by byly kategorie a filtry, kde by si clovek mohl treba zrusit zobrazovani clanku ze skupiny "emoce a zvasty" (ano vim nemam to cist kdyz se mi to nelibi (btw todle je pekne blbej argument :)) ale obcas to ma treba normalni nadpis tak clovek klikne a co nevidi .. dve vety a odkaz na youtube)

sry no, asi jsem moc normalni na to abych toleroval ty nesmysly co z tech lidi vypadnou a prestanu do ty sekce lezt, protoze vy s tim stejne nebudete nic delat ....

(uz stahuju cod a pak udelam asi nejakou peknou recesi :))
Beluga
No treba ja s tim spokojenej taky nejsem, ale neni nad to ty blogy "uz odpohledu" spatny filtruju a kdyz nahodou vlezu nekam do spatnyho, tak holt dam "zpet" no... biggrin.gif
Ammoni@c
QUOTE(Prometheus @ 14.02.2007, 21:28) [snapback]459713[/snapback]

> Ammoni@c
jak se ti libi "clanky" jako je todle dalsi codar

Myslim ze v blogách hledas neco jineho, než tam kdy bude.

Blog = osobni denicek, zapisnik... pokud si tady nekdo bude delat blog, kam bude davat treba jen videjka z Youtube, ja proti tomu nebudu, i to k tomu patri...

Vetsina hracu na GP jsou mladi lide az deti, co nemaji se psanim zkusenosti. Podle toho to nekdy zatim i vypada.

Pokud hledas dlouhe a odborne zamerene clanky, spis se poohledni mimo GP. Zajimavych - technicky ci filozoficky zamerenych blogu, ktere tvori zkuseni a zivotem oslehani lide je strasna spousta...
Malinka
Souhlasim s ammoniacem, blogy ktery mazu ja, sou takovy, ktery nemaj zadnou upravu, sou necitelny, sprosty nebo se mi proste zdaj jinak nevhodny. pokud ma ten clanek asponm trochu smysl tak tam zustane, ale nehodlam tam nechavat clanky o tom jak nekdo nekoho zastrelil pistolkou a jak je to nefer a ze je to na ban a takovy kraviny. takovy clanky ani nepiste, zbytecna prace, to same s - nejde mi hra, hazi to takovou a takovou chybu, co s tim? - na to je forum, takze nez zacnete neco psat, tak si dobre uvazte jestli to ma aspon nejakej smysl.
Šupex
tohle si precte naprosta mensina=hlavne forari a ti sou myslim natolik inteligentni, ze takove kraviny nepisou
Deatr
QUOTE(Ammoni@c @ 15.02.2007, 06:44) [snapback]459819[/snapback]

Pokud hledas dlouhe a odborne zamerene clanky, spis se poohledni mimo GP. Zajimavych - technicky ci filozoficky zamerenych blogu, ktere tvori zkuseni a zivotem oslehani lide je strasna spousta...

např. ammoniho :) tam vždy narazím na něakou novinku či vychytávku, která se hodí cool.gif
PS: malá chybka zde: ''rozhovory s lidmi s ulice - rozhovory s lidmi Z ulice''
scr00chy
neuvazujete o zavedeni moznosti hledani v blozich (jednak podle retezce a taky podle data treba)? nekdy se chci zpetne podivat na nejakej blog, ale pokud neni na hl. strance nebo v tom pravym sloupci, tak ho uz jen tezko hledam mezi vsema tema ostatnima...

dalsi veci je, ze nechapu system zobrazovani blogu na hlavni strance v ramecku "nejlepsi"... tam jsou nejlepe hodnocene clanky za urcite aktualni obdobi? asi jo, co? tim spis chybi ta moznost hledani, nebot dobre hodnoceny clanek za cas zmizi z hlavni stranky nekam pryc, kde uz se pak tezko zpetne dohledava.

taky by mohl nekdo sepsat detailnejsi navod na vkladani blogu... ten od sheemy je moc povrchni a ten clanek od bojlera se zase tyka spis blogu obecne...
Beluga
ME stve ze to moje veledilo si na hlavni strance precetlo malo lidi... :'(

Kdyz clovek potrebuje dementni codare, co neprectou vic nez 3 radky a youtube video, tak nikdo neklika! sad.gif
Energizer
QUOTE(Beluga @ 22.02.2007, 23:04) [snapback]463733[/snapback]

ME stve ze to moje veledilo si na hlavni strance precetlo malo lidi... :'(

Kdyz clovek potrebuje dementni codare, co neprectou vic nez 3 radky a youtube video, tak nikdo neklika! sad.gif
ja budu kilikat smile.gif
Artwo
S ohledem na to, jaka uroda se dnes (24.2.2007) objevila, tak je myslim vazne cas s tim zacit neco delat. Clanek doslova ukradeny z wikipedie, jedno video z COD, video ze Soldata a nekoli "vtipu". To uz je vazne vrchol.

Ja si myslim, ze nahore jak je "TOP STORY" by alespon na nejakou dobu mel byt odkaz ne nejaka pravidla blogu (delka clanku MINIMALNE 1000 znaku!, ...). Proste jednoznacne urcit, co se do blogu muze davat a co ne. A jestli to nekdo nebude dodrzovat, tak mu treba zakazat pristup do blogu. Taky by se podle me melo nejak stanovit ceho se ta temata v blogu budou tykat.
Jak tady nekdo psal o tom, ze nemohl v Ostrave sehnat COD, tak to mi prijde jako doby namet. Porad se to tyka pocitacovych her. Ale i clanky o ruznych tematech ohledne 2. sv. valky mi prijdou jako uplne mimo. Koho to zajima tak si zajde na Wikipedii, a tam se muze vyradit do libosti. To same zkratky (i kdyz nepochubuju o tom, ze si 90% z nich vymyslel jen aby mel o cem psat).

Nakonec bych chtel rict, ze se mi blogy tady na gameparku libi. Sice pomalu ale je to postup k Web 2.0, ovsem zpusob provedeni mi prijde dost tragicky.
Prometheus
A jak se vam libi treba neustala reklama na jeden nejmenovany herni server.. to budete porad jenom otrocky mazat ?

Je to fakt des ..vazne jsem od tech blogu cekal neco vic ..normalni clanky tam pise tak max. 20 lidi ..
Beluga
mozna by se meli zavest bany do sekce blogu... za clanek ktery porusuje pravidla nejaky trest, treba zakaz psani blogu na 14 dni... blog ktery se musi mazat = zakaz na 1-2 mesice podle poctu porusenych bodu (mala informacni kvalita, nadavky atd)

MYslim, ze by to jen a jen pomohlo
Bojler
Takze k tomu problemu s vydanim. Vime o nem a resime ho, bude to co nevidet poreseno tak, ze datum a cas blogu bude v moment, kdy uzivatel zatrhne Povolit a potvrdi. Pokud potom da edit a povoleni zrusi, datum i cas i tak zaustanou zapsany a neprepisi se znovu pozdeji.

Take bude vylepsena HP, aby bylo snazsi se orientovat + vyhledavani v ramci blogu. Taky udelame kalendar, kdy pri kliknuti na nejaky den system vypise blogy jen z toho dne.

Mazacu mame myslim dostatek, je nas na to 5.

QUOTE(scr00chy @ 21.02.2007, 15:33) [snapback]462932[/snapback]
dalsi veci je, ze nechapu system zobrazovani blogu na hlavni strance v ramecku "nejlepsi"... tam jsou nejlepe hodnocene clanky za urcite aktualni obdobi?
Jsou to vzdy nejlepe hodnocene clanky za poslednich 14 dni.

Top story potom volime rucne.
Lukino
QUOTE(Bojler @ 26.02.2007, 12:49) [snapback]465306[/snapback]

Takze k tomu problemu s vydanim. Vime o nem a resime ho, bude to co nevidet poreseno tak, ze datum a cas blogu bude v moment, kdy uzivatel zatrhne Povolit a potvrdi. Pokud potom da edit a povoleni zrusi, datum i cas i tak zaustanou zapsany a neprepisi se znovu pozdeji.

Take bude vylepsena HP, aby bylo snazsi se orientovat + vyhledavani v ramci blogu. Taky udelame kalendar, kdy pri kliknuti na nejaky den system vypise blogy jen z toho dne.

Mazacu mame myslim dostatek, je nas na to 5.
Jsou to vzdy nejlepe hodnocene clanky za poslednich 14 dni.

Top story potom volime rucne.

suuuper wow.gif .. Ty mazači stačí tongue.gif spamuju amonniho turned.gif teehee.gif
Beluga
Muj clanek tam zustal jen asi den a pul, protoze pak prislo lepsi tema sad.gif myslim jako hlavni clanek wow.gif
Artwo
No tak ja myslim ze je nejvyssi cas zacit neco delat s clanky, ktere ze jsou nejen zkopirovane odjinud, ale i porusiji autorska prava. Za dnesek je to myslim solidni uroda
Malinka
Mazeme co to da, nekdy holt neco utece. S tim zakazanim pouzivani blogu je problem ten, ze clovek kteremu by sme na uctu zablokovali blogy si bleskem zalozi dalsi ucet a bude spamovat dal, takze se to naprosto mine ucinkem.

Jak bojler napsal, pripravuji se urcite novinky a pak budeme postupovat jeste razantneji proti nevhodne naplni blogu.

Add ten clovek co psal, ze clanky z 2sv valky nikoho nezajimaji, neni to pravda. Ja si obcas nejaky rad prectu a neni pravda ze bych si to jinak nekde hledal, na to fakt nemam cas
Šupex
a co třeba povolit jenom jeden e-mail a kdyby ho člověk použil, tak by to neělo + zablokovat účty. určitě by to nějak šlo
Prometheus
Nevim jestli tu je kontrola jedinecnosti emailu na GP... kdo by chtel nejaky takovy omezeni (ban na blogy) obejit tak samozrejme by to asi vzdycky nejak slo ale je jednodussi a rychlejsi (snad) zrusit ucet nez se znova registrovat s jinym emailem takze by to ty lidi (snad) prestalo bavit .. dal by mohlo byt treba pravo na psani do blogu az po tydnu po registraci .. neco by se dalo vymyslet..
Šupex
abych skrnul moji a prometovu myšlenku. Znepříjemnit těm, kteří píšou blbosti a debility do blogu, co nejvíc život.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Šupex @ 01.03.2007, 14:47) [snapback]466602[/snapback]

abych skrnul moji a prometovu myšlenku. Znepříjemnit těm, kteří píšou blbosti a debility do blogu, co nejvíc život.

já je chtěl rovnou zrušit, a zavést místo nich něco víc akčního :)
Šupex
tak ja byl taky pro zrušení, ale s tím už nic nenaděláme. Když už ne to, tak jim to znepříjemnit
Artwo
tak ted jsem mel moc hezkou konverzaci s jednim "bloggerem", ktery dal na blogy okopirovany clanek odjinu a pak tvrdil, ze je to jeho vytvor. Kdyz jsem mu nasel na googlu stranku ze ktere to ukradl, tak mi napsal na icq:

###
### Full History Log
### basnik - Zikmo
### (generated by history++ plugin)
###

[3.3.2007 13:48:37] Zikmo:
vis kdo sem?
[3.3.2007 13:50:18] basnik:
ne
[3.3.2007 13:50:32] Zikmo:
ne???????ty pico zakurvena!!!
[3.3.2007 13:50:44] basnik:
jo uz to vidim :D lol
[3.3.2007 13:51:03] basnik:
neni ti trapne kopirovat clanky a lhat ze jsi je napsal?
[3.3.2007 13:51:32] basnik:
no napis neco at se predvedes :)
[3.3.2007 13:51:44] Zikmo:
jo sem to ja ty kretene pico debile vis co ja sem je okopiroval klidne si to tam ´dej me to nevadi protoze se priznam sam jo tak sklapni a uz drz huubuuuu!!!
[3.3.2007 13:52:12] basnik:
na to uz je pozde
[3.3.2007 13:52:19] Zikmo:
uz si to tam dal?
[3.3.2007 13:52:23] basnik:
mas tam dva mochezke komentare
[3.3.2007 13:54:12] basnik:
btw na to ze je ti 29 se chovas dost divne
[3.3.2007 13:54:34] Zikmo:
vim
[3.3.2007 13:54:45] Zikmo:
protoze mi je 16
[3.3.2007 13:55:09] basnik:
tak tim se hodne veci vysvetluje
[3.3.2007 13:55:51] Zikmo:
jj precti si to ted
[3.3.2007 13:56:53] basnik:
jj, vidim. Uz jsem psal adminovi
[3.3.2007 13:57:13] Zikmo:
sakra stejne sem to smazal:D
[3.3.2007 13:59:27] Zikmo:
co nejak nepises
[3.3.2007 13:59:49] basnik:
o cem se mam jako s tebou bavit?
[3.3.2007 14:00:03] Zikmo:
nevim
Beluga
hehe... nechci dostat dalsi procenta, takze se jen zeptam, co ze hraje, ten chlapec?
Dodge
Dej of dydfyt :p
Beluga
Neznam takovou hru... nauc se psat, bič
SC0RPI0N
QUOTE(Beluga @ 03.03.2007, 14:39) [snapback]467753[/snapback]

hehe... nechci dostat dalsi procenta, takze se jen zeptam, co ze hraje, ten chlapec?

100% CoD2 rolleyes.gif
Mack
Mám super vylepšení. Smazat, beztak se z toho udělalo fórum.
BariX
QUOTE(Mack @ 04.03.2007, 16:41) [snapback]468241[/snapback]

Mám super vylepšení. Smazat, beztak se z toho udělalo fórum.

No, zas tak špatný to tam zas není :) Spíš to chce udělat už ten systém schvalování, pak se tam žádný blbosti a reklama na zaparit nedostane a bude to tam ráj xD
Coreo
QUOTE(BariX @ 04.03.2007, 20:37) [snapback]468362[/snapback]

reklama na zaparit

dostali uz i BariXe alien.gif
hustota
QUOTE(Artwo @ 03.03.2007, 14:02) [snapback]467722[/snapback]

tak ted jsem mel moc hezkou konverzaci s jednim "bloggerem", ktery dal na blogy okopirovany clanek odjinu a pak tvrdil, ze je to jeho vytvor. Kdyz jsem mu nasel na googlu stranku ze ktere to ukradl, tak mi napsal na icq:

lol Zikmo, ja mu je smazal, nemel dva clanky o druhe svetove a jeho heslo je 1158?
d!xXx[cz]
Dovolim si k tomu take neco rict

Vetsina lidi tady asi nepochopila vyznam blogu. Nevim ale asi je velky problem povolat 2-3 lidi aby se o to starali a mazali to. Vim ze se mazou uplny kraviny ale i treba takovy blog HIP HOP, uzivatel tam hodi 2 videa a pod tim je akorat nekonecnej flame. Na to by ale melo slouzit forum a ne blog. Asi sem zapomel kde ziju. Sem si myslel ze po zavedeni blogu se dozvim neco zajimaveho. Ty lepsi blogy sou ale utopeny pod nekonecnym spamem. Mozna by ste s tim mohli neco udelat

QUOTE(Šupex @ 01.03.2007, 14:47) [snapback]466602[/snapback]

ahoj stary kamarade :) normalne s tebou souhlasim
Beluga
Bezpodminecne se musi zvetsit "misto" pro screenshoty... doted nejde uploadovat vic nez 200kb/kus... a screeny z dodu v rozliseni 1024*768 maji prumerne 230kB... prosim tedy o zvyseni alespon na 250, nejlepe vsak alespon 300kB worship.gif
Prometheus
Ty blogy jsou skvela vec... jeste tak pul roku a bude tam zkopirovana cela enycklopedie o 1. a 2. svetovy valce a takovy archiv videi ze nikdo nebude muset chodit primo na youtube..

Asi by bylo dobry upravit system tak aby bral odkazy na youtube v kratkym (kod) i dlouhym (url) tvaru protoze se tam objevuje porad strasne moc, asi negramotnych, lidi co nejsou schopny dat do blogu to video spravne.. obzvlast skvely to je v pripade kdyz ten "clanek" delaji jenom kvuli tomu videu
3D_Crab
Je nějaká možnost prohlídnout si konečný vzhled mnou sepsaný blog ? Tuším, že k tomu slouží tlačítko "Povolen", ale nejsem si jistej, tak se radši ptám ...
Beluga
Dobre, no, tak se zkusim zeptat i tady...

- Jakej je priznak pro obrazky, aby byly na stredu? ("center" nefunguje, obrazky jsou porad nalevo)

- Slo by zvetsit limit pro velikost jednoho obrazku? Alespon na 250kB.

- Slo by udelat, aby bylo videt, jakemu blogu jsem dal jake cislo? (ohodnotit a podivat se treba za 14 dni, ze jsem hlasoval za 3)

- Docela by se hodilo, mit moznost uploadovat obrazky uz pred odesilanim textu - poslu text a pak jeste 10min uploaduju a umistuju obrazky - u me je temer pravidlem, ze prvnich 15-20 precteni je vicemene moje prace :) - anebo, pokud je tohle z duvodu "vytvoreni filu" az po odeslani clanku, tak alespon uploadovat clanek a pak jeste pred uvolnenim ho pro verejnost si ho doupravit...

- Zmenit system hlavni stranky. Objevuji se tam nejlepe hodnocene, nejvice ctene atd, ale kolikrat i clanek s dobrym tematem, misto aby obsahoval 3videa a konec rychle zapadne, protoze si musi "pockat" na svoje obecenstvo...

- Jak si pridam oblibeny blog? Nikde jsem nenasel "oznacit jako oblibeny blog" nebo jinak... eh-smiley.gif
Lukino
QUOTE(Beluga @ 24.03.2007, 16:18) [snapback]477332[/snapback]

- Docela by se hodilo, mit moznost uploadovat obrazky uz pred odesilanim textu - poslu text a pak jeste 10min uploaduju a umistuju obrazky - u me je temer pravidlem, ze prvnich 15-20 precteni je vicemene moje prace :) - anebo, pokud je tohle z duvodu "vytvoreni filu" az po odeslani clanku, tak alespon uploadovat clanek a pak jeste pred uvolnenim ho pro verejnost si ho doupravit...

Když to dopíšeš, tak odškrtneš povolit, uploaduješ obrázky a pak dáš povolit
Beluga
ok, diky, sice me napadlo, ze to mozna bude prave ono (uz se to resilo), ale nikdy jsem to zatim nezkousel :)
Beluga
mam takovej napad... Kdyz nekdo udela clanek nevyhovujici pravidlum, tak je smazan da se rict bez duvodu...

... navrhuju, aby kdyz se clanek smaze, tak aby jeste jeho nadpis zustal v seznamu a kdokoliv na nej klikne by dostal stranku s napisem "blog byl odstranen, protoze nevyhovuje pravidlum" tak jako ted... ale napriklad bych jeste dodal "pro prezentovani videii pouzijte prislusnou sekci fora" atd... coz by mohlo byt bud automaticky, anebo ze by admin vyplnil text, proc dany blog smazal - neni problem si pripravit univerzalni hlasku typu "videa patri do fora" "nevyhovujici informacni hodnota" atd

Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.