Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Info o UT 04
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Unreal Tournament 2004
cila
Ahojte.Chcel by som kontakt na niekoho alebo nejake info o tejto hre.Som zacinajuci hrac a chcel by som vediet ako si co najlepsie nastavit hru co sa tyka grafiky, ovladania atd... a tiez ako funguje klanove hranie. Dost ma zaujima hlavne nastavenie grafiky.Neviem co tam niektore nastavenia znamenaju.Napr. take nastavenie fog.Nech ho nastavim ako kolkvek tak na grafike nic nebadam.. atd...Proste chcel by som par odpovedi na par otazok:-) Vdaka
Ali-eN
Mrkni sem, nebo jestli ti dela anglictina problemy, tak sem.
RulezZzOr
QUOTE(cila @ 27.01.2007, 17:24) [snapback]448397[/snapback]

Ahojte.Chcel by som kontakt na niekoho alebo nejake info o tejto hre.Som zacinajuci hrac a chcel by som vediet ako si co najlepsie nastavit hru co sa tyka grafiky, ovladania atd... a tiez ako funguje klanove hranie. Dost ma zaujima hlavne nastavenie grafiky.Neviem co tam niektore nastavenia znamenaju.Napr. take nastavenie fog.Nech ho nastavim ako kolkvek tak na grafike nic nebadam.. atd...Proste chcel by som par odpovedi na par otazok:-) Vdaka

http://www.piramid.cz/joomla/index.php?opt...=4&Itemid=9

zkus tady cool.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.