Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Sny
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Mack
To jsem zvědavej co by nějaká věštkyně vyčetla z mých snů. No co asi, jsem zblblej z dnešní doby. To jsem si tuhle četl v premiere rozhovor se stanem wilsonem a včera se mi zdálo, jak mě honí po vesmírný lodi predátor. Pak tam přišel gandalf a upustil hůl a utekl. Já ji popad a zařval jsem ochraň. No a predátor na mě střílel a nic. Pak jsem na něj začal střílet já a jeho to hrozně lechtalo a on skákal a smál se a škrábal se, jak ho to lechtalo, až uklouzl a málem spadl do nějaký jámy, ale držel se rukama a v tom přiběhl znova gandalf, zvedl si ten pláš? a rozeběhl se a nakopl predátora do hlavy a ten spadl. No a zbytek noci jsem byl lyžař co ujížděl před lavinou až do rána.

WTF??
<Johnny>
Vetsinou kdyz se mi neco zda tak tesne nez mam umrit tak se probudim =).. spis mam sny o zenskejch thumbsup.gif
tHe_GameR
mě se do tědka skoro nic nezdálo asi 5 let(bo sem si to nikdy nepamatoval)...teď se mi zdá o...vy víte kom wub.gif vlastně nevíte...
flamb
Sny mám úplně normální, třeba jak obrovskej mrak ve tvaru pic(zz)y naráží do baráku, ve kterym zrovna sem...
IncredibleFrantator
puberta---->vy víte o čem..ale né moc často pač spim v tejdnu max 5 hodin a o víkendu pomalu vůbec takže....sen mám tak jednou za 2 tejdny nebo o tom nevim
Beluga
QUOTE(flamb @ 04.02.2007, 12:18) [snapback]453553[/snapback]

obrovskej mrak ve tvaru pic(zz)y přiráží do baráku, ve kterym zrovna sem...


biggrin.gif cool.gif

btw tohle tema uz tu bylo...

Mack: dost ujetej sen thumbsup.gif

To ja uz si malokdy pamatuju svy sny... driv to bylo lepsi... sad.gif
zeBRA
Největší klasika je, že koukám na Ztracený a co se v noci nestane...sem ztracenej na opuštěnym ostrově.
Jinak se mi zdaj zásadně vylízaný chujoviny smile.gif Ale pamatuju si vždycky jen hrozný útržky, takže nejsem schopnej to popsat.
Mack
Zatim nikdo fialovej slon, černý kočky, bílý myšky?? Nic?? biggrin.gif
HentaiRush
Já mám sny o Esterce moji.. biggrin.gif Včera mi poslala uff sexy fotečku a byl sník fakt, ehm... ugh.... innocent.gif


Beluga: Esterka z avataru... rolleyes.gif
NimF
mokré
HentaiRush
QUOTE(NimF @ 04.02.2007, 12:48) [snapback]453572[/snapback]

mokré

Ale prd... whistle.gif


edit: ufff, já su debyl.. jsem myslel že byla reakce na mě... biggrin.gif
TwoR
kdysi sem slysel o jakymsi udelatku ktery vam ve chvili kdy usnete posle impuls do mozku takze se "probudite" do snu, uvedomite si sami sebe a muzete sen libovolne ovladat.. ale prej to chce cvik :P
Mack
QUOTE(NimF @ 04.02.2007, 12:48) [snapback]453572[/snapback]

mokré

Asi jak se topíš co?? biggrin.gif whistle.gif
+-=
Hmm mě se zadaji pořád nějaký ujetiny :) Můj nejoblíbenější že hraju tenis s chlápkem v masce z Vřískotu a dcela mu to de :)
FannyBoy
QUOTE(TwoR @ 04.02.2007, 12:53) [snapback]453578[/snapback]

kdysi sem slysel o jakymsi udelatku ktery vam ve chvili kdy usnete posle impuls do mozku takze se "probudite" do snu, uvedomite si sami sebe a muzete sen libovolne ovladat.. ale prej to chce cvik :P

tohle ja umim a delam to,, pak treba kouzlim :-D , nebo si vyrobim zenskou snu
suspend.O-Neill
skáču z okna, před dopadem se vždycky probudim...
HentaiRush
QUOTE(suspend.O-Neill @ 04.02.2007, 13:04) [snapback]453587[/snapback]

skáču z okna, před dopadem se vždycky probudim...

Tak to bys to měl dokončit... Kdo neskáče, není čech... Viď Elastiku.. rolleyes.gif biggrin.gif innocent.gif whistle.gif
Energizer
QUOTE(suspend.O-Neill @ 04.02.2007, 13:04) [snapback]453587[/snapback]

skáču z okna, před dopadem se vždycky probudim...
Tak skakej aspon z Empire Stakes BUilding (nvm jak se to pise)
Beluga
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 12:49) [snapback]453575[/snapback]

edit: ufff, já su debyl.. jsem myslel že byla reakce na mě... biggrin.gif


No jestli na ty fotce byla tak roztomila jako na ty v avataru, tak to se nedivim worship.gif

QUOTE(Energizer @ 04.02.2007, 14:06) [snapback]453614[/snapback]

Tak skakej aspon z Empire Stakes BUilding


PANEBOZE! Empire states building
HentaiRush
QUOTE(Beluga @ 04.02.2007, 14:12) [snapback]453620[/snapback]

No jestli na ty fotce byla tak roztomila jako na ty v avataru, tak to se nedivim worship.gif


Si představ, jak má tričko s obrovským výstřihem a bez podprsenky... whistle.gif wow.gif
flamb
QUOTE(Energizer @ 04.02.2007, 14:06) [snapback]453614[/snapback]

Tak skakej aspon z Empire Stakes BUilding (nvm jak se to pise)

Proboha, tak napíšu jenom "z mrakodrapu" a nemršim názvy...
Beluga
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 14:16) [snapback]453622[/snapback]

Si představ, jak má tričko s obrovským výstřihem a bez podprsenky... whistle.gif wow.gif


Obavam se ze si to nedokazu predstavit... budes mi ji muset poslat whistle.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Zdává se mi poslední dobou často, řešívám v nich ryze praktické problémy běžného života, především s mladými vlasatými plavými dívkami nordického typu :P
HentaiRush
QUOTE(Beluga @ 04.02.2007, 15:07) [snapback]453651[/snapback]

Obavam se ze si to nedokazu predstavit... budes mi ji muset poslat whistle.gif

Žádný takový.... whistle.gif Nebooo... napiš na ICQ... biggrin.gif

QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 04.02.2007, 15:20) [snapback]453658[/snapback]

Zdává se mi poslední dobou často, řešívám v nich ryze praktické problémy běžného života, především s mladými vlasatými plavými dívkami nordického typu :P

wow.gif wow.gif wow.gif WTF wow.gif wow.gif wow.gif
NimF
QUOTE(TwoR @ 04.02.2007, 12:53) [snapback]453578[/snapback]

kdysi sem slysel o jakymsi udelatku ktery vam ve chvili kdy usnete posle impuls do mozku takze se "probudite" do snu, uvedomite si sami sebe a muzete sen libovolne ovladat.. ale prej to chce cvik :P

Jo to já umím taky ... prostě citím, že v tom snu su a řídím ho ... ale teď už si sny málokdy pamatuju ...
Mack
No řídit sny nebo myšlenku je neuvěřitelně těžký. Třeba když mám sen jak padá kámen, tak tam třeba chci přidat basebalku, která ho odpalím, jenže se na to člověk v tom snu musí fakt soustředit, aby ten sen dokázal usměrnit na basebalku a ne na to, aby ten kámen padal dál. Ale úspěšně se mi to daří.
SC0RPI0N
Me se zdalo dneska, ze jsem byl Hitman a umistil jsem na lod bombu. Potom jsem cestou ven potkal zenskou na terase a dal ji nejake tisicovky. Potom jsem se snazil po zdi vysplhat na nejakej most na kterem stal jeji otec. On me zacal honit a kdyz jsem sel zpet do lodi, tak se prevratila a najednou jsme plavali pod vodou. Najednou vlezu do vytahu (U vnitr byl nejakej poslicek) a odvezl me na pevninu wow.gif . Nic haluzackyho se mi ve snu nikdy nezdalo wow.gif wow.gif Jenom, ze jsem padal ze stromu dolu asi minutu a pak dopadnu na zem. Fakt divnej pocit to je blink.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Mack @ 04.02.2007, 16:05) [snapback]453684[/snapback]

No řídit sny nebo myšlenku je neuvěřitelně těžký. Třeba když mám sen jak padá kámen, tak tam třeba chci přidat basebalku, která ho odpalím, jenže se na to člověk v tom snu musí fakt soustředit, aby ten sen dokázal usměrnit na basebalku a ne na to, aby ten kámen padal dál. Ale úspěšně se mi to daří.

ono je tohle tak nějak kec. Protože ve snu obvykle děláte to co myslíte. A když ne přímo, tak nějak "jak by jste to asi dělali, či vaše podvědomí". Ale uvědomit si sama sebe jako SEBE nejde. Ono myšlení je v té situaci tak nějak prostě "zakomponované" do té situace. Nejde se zastavit a rozumě uvažovat. Třeba to je tim že ta část mozku která se stará o samostatnost při měkkém spánku (snivém) nefunguje - když se hned vzbudíte, jste často iracionální, nemyslí vám to, a chvíli trvá než se proberete. Takovejhle stav sebeuvědomění je i ve snu, podle mě..
Btw že se vám obavy promítaj do snů, to je pravda. I očekávání. Osobně mam zkušenost že se mi nezdá o tom, o čem myslim PŘÍMO a často, ale spíš o takovejch těch věcech důležitostí na druhym místě, který vnímá víc mí podvědomí.
◘◘◘◘
Hehe když vždycky vstanu z nějakýho snu tak než se "pořádně probudím" tak mi vůbec nedochází, že ten skvělej pcoti v hlavě byl jenom sen a až se dám pořádně dokopy tak sem z toho pak smutnej že to byl jen sen :D
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(SC0RPI0N @ 04.02.2007, 17:14) [snapback]453721[/snapback]

Me se zdalo dneska, ze jsem byl Hitman a umistil jsem na lod bombu. Potom jsem cestou ven potkal zenskou na terase a dal ji nejake tisicovky. Potom jsem se snazil po zdi vysplhat na nejakej most na kterem stal jeji otec. On me zacal honit a kdyz jsem sel zpet do lodi, tak se prevratila a najednou jsme plavali pod vodou. Najednou vlezu do vytahu (U vnitr byl nejakej poslicek) a odvezl me na pevninu wow.gif . Nic haluzackyho se mi ve snu nikdy nezdalo wow.gif wow.gif Jenom, ze jsem padal ze stromu dolu asi minutu a pak dopadnu na zem. Fakt divnej pocit to je blink.gif

vykladač snůl by řek že "blížící se problémy - zodpovědnost" se kombinuje ve tvém vědomí s osobou opačného pohlaví, která dělí tůj záměr paraelně mezi problém a jí. Je tu ovšem i část strachu, že něco nebude fachat, a že tam je jakejsi element. kterýmu důvěřuješ. wow.gif
Beluga
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 15:41) [snapback]453667[/snapback]

Žádný takový.... whistle.gif Nebooo... napiš na ICQ... biggrin.gif


I ty zvrhliku... tak uz me AUTORIZUJ teehee.gif
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 04.02.2007, 17:16) [snapback]453723[/snapback]

ono je tohle tak nějak kec. Protože ve snu obvykle děláte to co myslíte. A když ne přímo, tak nějak "jak by jste to asi dělali, či vaše podvědomí". Ale uvědomit si sama sebe jako SEBE nejde. Ono myšlení je v té situaci tak nějak prostě "zakomponované" do té situace. Nejde se zastavit a rozumě uvažovat. Třeba to je tim že ta část mozku která se stará o samostatnost při měkkém spánku (snivém) nefunguje - když se hned vzbudíte, jste často iracionální, nemyslí vám to, a chvíli trvá než se proberete. Takovejhle stav sebeuvědomění je i ve snu, podle mě..
Btw že se vám obavy promítaj do snů, to je pravda. I očekávání. Osobně mam zkušenost že se mi nezdá o tom, o čem myslim PŘÍMO a často, ale spíš o takovejch těch věcech důležitostí na druhym místě, který vnímá víc mí podvědomí.

Přesto si moc dobře pamatuju ty sny,(nebo myšlenky, trošku v tom je guláš). Kdy se opravdu něco dělo a já chtěl, aby to bylo jinak. Ale změnit to bylo ohromně těžký a ta věc se snad miliónkrát opakovala, vedle ní ta verze jak to chci já a až po milióntý prvý ten sen jel jen podle mě.
FannyBoy
Me se zdalo jak jsem slouzil Darthu Vaiderovi, ale pak jsem splnil spatne jeho ukol a zastrelil me (do krku) (laserovou zbrani) thumbsupsmileyanim.gif super sen wow.gif
Mack
QUOTE(FannyBoy @ 04.02.2007, 18:17) [snapback]453787[/snapback]

Me se zdalo jak jsem slouzil Darthu Vaiderovi, ale pak jsem splnil spatne jeho ukol a zastrelil me (do krku) (laserovou zbrani) thumbsupsmileyanim.gif super sen wow.gif

Darth Vader pro upřesnění. Jinak je z tebe špatný sith, ale já bych mu nesloužil, I´m jedi knight.
$paWn
me se kazdej den asi uz mesic zda o zubech...ze mi vypadavaj a takovy...nejhorsi je ze to boli jako ve skutecnosti :-P a prej se taky rika ze kdyz se zda sen o zubech tak se stane neco spatnyho
Mack
QUOTE($pawn @ 04.02.2007, 18:29) [snapback]453811[/snapback]

me se kazdej den asi uz mesic zda o zubech...ze mi vypadavaj a takovy...nejhorsi je ze to boli jako ve skutecnosti :-P a prej se taky rika ze kdyz se zda sen o zubech tak se stane neco spatnyho

Neboj, já bych to bral optimisticky čekal bych, že mi pod polštářem něco nechala zoubková víla:)
BoBi_111
Mne se snivalo ze mne nahanal ten zabijak co hral v texaskem masakry motorovou pilou.Fakt hnus bilo to takovy skutecni ja pred nim porad utekal ale on se dicky objevil predemnou.Kdys sem se zobudil tak sem bil spocenej jako prase a ulevilo se mi ze to bil jen sen eh-smiley.gif
Mack
Bylo to. Byl jen sen. Kurňa já jsem taká sketa. Nedělám dnes nic jinýho, než že vás opravuju.
Energizer
QUOTE(Mack @ 04.02.2007, 18:51) [snapback]453835[/snapback]

Bylo to. Byl jen sen. Kurňa já jsem taká sketa. Nedělám dnes nic jinýho, než že vás opravuju.
a nemas mit za nez,?
Mack
QUOTE(Energizer @ 04.02.2007, 19:18) [snapback]453861[/snapback]

a nemas mit za nez,?

to že by tam být nemuselo, ale to je něco úplně jinýho.
HentaiRush
Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 19:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

jak kdy :/ :P
◘◘◘◘
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 19:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

Mě pípá budík...

QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 04.02.2007, 19:39) [snapback]453878[/snapback]

jak kdy :/ :P

Nedělej, že nějaký máš :D
Mack
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 19:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

Ne, ale č*rák občas jo.
BoBi_111
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 19:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

obcas a pak chvili trva nez sklesne blush.gif
rawenien
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 20:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

Obcas se probudim a vedle me lezi nejake brko...:)
tHe_GameR
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 19:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

to na předvoji tábora...někdo řek:"nejvetší ranní nepřítel muže je svrbikul" a já:"nene,největší ranní nepřítel muže je stojící péro, když musíš jít kolem matky v koupelně..." innocent.gif
poslední dobou velice často blush.gif
◘◘◘◘
QUOTE(tHe_GameR @ 04.02.2007, 20:20) [snapback]453926[/snapback]

to na předvoji tábora...někdo řek:"nejvetší ranní nepřítel muže je svrbikul" a já:"nene,největší ranní nepřítel muže je stojící péro, když musíš jít kolem matky v koupelně..." innocent.gif
poslední dobou velice často blush.gif

Tebe rajcuje matka? :D:D
BoBi_111
QUOTE(tHe_GameR @ 04.02.2007, 20:20) [snapback]453926[/snapback]

to na předvoji tábora...někdo řek:"nejvetší ranní nepřítel muže je svrbikul" a já:"nene,největší ranní nepřítel muže je stojící péro, když musíš jít kolem matky v koupelně..." innocent.gif
poslední dobou velice často blush.gif

Tak to jo.. ja se rano normalne stidim jit okolo matky tak mosim pockat az sklesne biggrin.gif
FannyBoy
QUOTE(HentaiRush @ 04.02.2007, 19:34) [snapback]453873[/snapback]

Taky když se ráno vzbudíte, stojí vám brko? whistle.gif

jako kamen teehee.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.