Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Potřebuji RADU (Pomóóóccccc)
GamePark.cz fórum > Hry > Enemy Territory
Pinca
Ahoj,

Pokouším se zprovoznit ET, dělal jsem to podle pokynů a rad, co jsem našel tady ve fóru.
Myslím, že instalace a přidání všech map, patchů a módů je u mě v pořádku. Přesto mi to nejede sad.gif .

Pustím hru a vidím conecting (zatim vše OK), ale pak tam skočí ERROR grrr.gif .
Vypadá takhle:

ENABLE PUNKBUSTER
PunkBuster must be enabled before joining this server. PungBuster can by enabled/Disabled on the Play Online (Server Browser) screen. Visit www. evenbalance.com for PungBuster support.

Nevíte, co s tím mám dělat?
Na té stránce jsem byl, ale nebyl jsem z ní moudrý.
Pomozte mi prosím!!!!!!!!

Díky všem
rAs!
ET jsem nikdy nehral, ale mrkni do multiplayer a tam pošteluj pungbuster.
Proste tam nastav pungbuster: povolit ,,ENABLE"
TC cz
Jak spustis hru tak dej Play online a pak v pravo dole bys mel mit Enable punkbuster. Tak na to klikni melo by to vyresit ten problem.
Pinca
tak jsem to udělal jak radíš, no a ono to začlo stahovat soubor etpro a když to dostahovalo tak mi to napsalo incorrect version ET.exe

Co s tím má dělat?
možná jsem etpro rozbalil do špatného adresáře. Kam přesně se to má rozbalit? Má se rozbalit složka etpro nebo rozkliklá složka etpro?
Pomozte...
TC cz
Tady si radsi stahni vse co budes potrebovat. Etpro, patche, mapy. Etpro jen rozbalis do adresare hry, takze v adresari pak budes mit pod sebou docs, etmain, etpro atd. Mapy rozbalis do etmain. Celou hru nemusis stahovat znovu :)
Pinca
Hmm. Tak jsem to udělal a napsalo mi to: Server is for low pings only

Jde s tímhle něco dělat???
<Your>Father<CZ>
A zkoušel si kliknout několikrát na tlačítko Reconnect?
Sawier
jn proste mas shit net
Lech
A nebo máš aktivní nějakej FireWall a nebo ten štít od Windows?Že to nepustí... :-(
Shisha
QUOTE(TC cz @ 04.03.2007, 12:20) [snapback]468077[/snapback]

Jak spustis hru tak dej Play online a pak v pravo dole bys mel mit Enable punkbuster. Tak na to klikni melo by to vyresit ten problem.

Musíš jít na play online a dole v pravo je punkbuster tak ho zapni nebo zakaž a je to thumbsup.gif
TArcher
Na vysokej PING možná pomůže i vypnout všechny aplikace, co koumunikujou s netem(Torrent klienty), zavřít všechna okna IE (bo jinýho prohlížeče). Já osobně vše vypínám, např. zavírám po načtení klienta i GP stránku a PING spadne ze 16 ms v pohodě na 1 ms. A pokud je otevřeno třeba 5 IE oken(přestože jsou načtená) mam PING hodně přes 200 ms.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.