Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: pomoc,potřebuju obarvit nick
GamePark.cz fórum > Hry > Enemy Territory
Vody
pomoc pomoc I need colour
<Your>Father<CZ>
Odpověď najdeš ve FAQ.
Shisha
QUOTE(Vody @ 04.03.2007, 18:35) [snapback]468269[/snapback]

Je to na nic, hlavně když hraješ GOOD! a všichni tě budou znát
kubasycha
http://www.kubasycha.cz viš určitě že de nick obarvit?
Energizer
QUOTE(Vody @ 04.03.2007, 17:35) *
skus primalex, nebo neco takovyho

Lech
Mě to někteří kluci naučili ( tuším Namara a ještě kdosi) tak během hry,že přes Limbo nabídku( klávesa "L" ) máš přezdívku v tom řádku.Tu vymažeš a pak držíš levej Alt a na Numerické klávesnici nacvakáš 94 pak pustíš Alt a zmáčkneš třeba 1 na Numerické klávesnici. Pochopil jsem to já a dokonce se to naučila barví si Nicky i můj Filípek (prvňák ve škole) (Filip Valenta) a asi i bude přihlašovat do hry pod nickem Filda. rolleyes.gif Že když mám já přezdívku,tak že on chce taky. thumbsup.gif
Suvi
QUOTE(Lech @ 08.01.2008, 13:04) *
Mě to někteří kluci naučili ( tuším Namara a ještě kdosi) tak během hry,že přes Limbo nabídku( klávesa "L" ) máš přezdívku v tom řádku.Tu vymažeš a pak držíš levej Alt a na Numerické klávesnici nacvakáš 94 pak pustíš Alt a zmáčkneš třeba 1 na Numerické klávesnici. Pochopil jsem to já a dokonce se to naučila barví si Nicky i můj Filípek (prvňák ve škole) (Filip Valenta) a asi i bude přihlašovat do hry pod nickem Filda. rolleyes.gif Že když mám já přezdívku,tak že on chce taky. thumbsup.gif

Jo barevnej nick je dobrej.Ale doporucoval bych si udelat vlastni config a do nej si dat ten barevnej nick a jen to nakou klavesou dycky premenit nez to v limbo menu prepisovat.
A taky kdyz uz budes u toho si dat treba vic nicku :D kdyz te napadnou filipek bude mit urcite dobrou fantazii :D Nebo taky si udelat vlastni hlasky treba na hello,bye,need medic atd taky dobra vec ale jen tak jako kdyz nemas co delat :D a ze si to das na vlastni klavesy a nemusis mackat naky v---5----1 a ja nevim co blbe se to pamatuje :D
<Your>Father<CZ>
QUOTE(Suvi @ 11.01.2008, 21:57) *
Jo barevnej nick je dobrej.Ale doporucoval bych si udelat vlastni config a do nej si dat ten barevnej nick a jen to nakou klavesou dycky premenit nez to v limbo menu prepisovat.

Daleko lepší je využít..:
  • možnosti nastavení dodatečných parametrů při spuštění WolfET v nastavení klienta, viz ve FAQ.
    V čem je to lepší?
    - člověk se nemusí o svůj nick absolutně starat - barevný se nastaví sám
    - barevnou přezdívku má automaticky hned při připojování na server (což u níže uvedené možnosti neplatí)
  • uložit si nastavení nicku do souboru autoexec_spectator.cfg, který se umístí do složky etpro, která je ve složce se hrou
    - výhodou je opět automatizace bez nutnosti ručního zásahu
    - nevýhodou je, že se barevná přezdívka nastaví až po připojení do hry

Jinak výše uvedené možnosti jsou plně použitelné jen pro ty hráče, kteří na vlastním PC a nikdo další na jejich PC hru Wolfenstein: Enemy Territory nehraje.
Shisha
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 12.01.2008, 05:51) *
Daleko lepší je využít..:
  • možnosti nastavení dodatečných parametrů při spuštění WolfET v nastavení klienta, viz ve FAQ.
    V čem je to lepší?
    - člověk se nemusí o svůj nick absolutně starat - barevný se nastaví sám
    - barevnou přezdívku má automaticky hned při připojování na server (což u níže uvedené možnosti neplatí)
  • uložit si nastavení nicku do souboru autoexec_spectator.cfg, který se umístí do složky etpro, která je ve složce se hrou
    - výhodou je opět automatizace bez nutnosti ručního zásahu
    - nevýhodou je, že se barevná přezdívka nastaví až po připojení do hry
Jinak výše uvedené možnosti jsou plně použitelné jen pro ty hráče, kteří na vlastním PC a nikdo další na jejich PC hru Wolfenstein: Enemy Territory nehraje.

Jo, jo, Father má pravdu v klientu zmáčknete pravej, vyberete instalovaný hry, najdete et, tam parametry a tam napíšete +set name ^1Lech A tvůj nick bude při hře červenej. Je to celkem lehký ne?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.