Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vtipné vtipy
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3
bufuvojta
Povídá vnuk dědovi: "Dědo, neviděls na lince takový pilulky? Bylo na nich napsáno LSD..." Děda: "Ser na pilulky, viděls toho draka v kuchyni???" blink.gif biggrin.gif
John_Lenon
Muzi se deli na muze, nemuze
Zeny se deli na damy, nedamy
Tchyne delime sekerou. tongue.gif

tenhle je nak drsnej:

email:

#
# From: Adolf Hitler, hitler@reich.de
# To: Heinrich Himmler, himmler@ss.de, Karl Hermann Frank, k.h.frank@protektorat.de
# Subject: Re: Ležáky
# Vy, volové, říkal jsem vychladit !

do tretice:

Sedi takhle pedofil, zoofil, nekrofil a milovnik adrenalinovych sportu v jedne cele a najednou zoofil povida:"Chtelo by to kocku!"pedofil: "Ale mladou!"nekro: "A tuhou...!"a milovnik adrenalinovyhc sportu: "mnaaaaauuu"
SpeedyJ
QUOTE(John_Lenon @ 06.03.2007, 22:40) [snapback]469371[/snapback]



#
# From: Adolf Hitler, hitler@reich.de
# To: Heinrich Himmler, himmler@ss.de, Karl Hermann Frank, k.h.frank@protektorat.de
# Subject: Re: Ležáky
# Vy, volové, říkal jsem vychladit !




To ma byt smesny? eh-smiley.gif
John_Lenon
hele co te zere?
Suicide-killer
Bych si rejpnul, ale dneska uz neee wink.gif
SpeedyJ
QUOTE(John_Lenon @ 06.03.2007, 22:59) [snapback]469383[/snapback]

hele co te zere?


Ze si lidi delaj srandu z cernych stranek nasich dejin.
Suicide-killer
QUOTE(SpeedyJ @ 06.03.2007, 23:44) [snapback]469415[/snapback]

Ze si lidi delaj srandu z cernych stranek nasich dejin.

Nemyslis ze je to jedna z docela typickych stranek naseho naroda. Rikejme tomu treba Svejkovina...

Vis, vycital bych tomu nasemu narudku hodne veci. Od zavisti, lenosti az po soused ma kozu ja ne, at mu tedy chcipne(samo ne na vsechny), ale to ze si nekdo udela srandu z minulosti bych lidem nevycital.

Neber to spatne, i v me rodine se najde dost lidi kteri zemreli ci si prosli vezenim ci koncentrakem behem ww2 ale tohle je jeste docela light verze, nemyslis?
Pouštní Liška
Mně se ten vtip líbí. Rozhodně jsem se u něj zasmál víc než u Speedyho příspěvku.

A vvvvvooo ttooomm ttoo jee thumbsup.gif
SpeedyJ
QUOTE(Pouštní Liška @ 07.03.2007, 06:52) [snapback]469432[/snapback]

Mně se ten vtip líbí. Rozhodně jsem se u něj zasmál víc než u Speedyho příspěvku.

A vvvvvooo ttooomm ttoo jee thumbsup.gif


Ja vim je to o tom byt vzdy a pokazdy proti me thumbsup.gif
Pouštní Liška
eee .. proti tobě ne .. jen proti hlouposti thumbsup.gif
SpeedyJ
QUOTE(Pouštní Liška @ 07.03.2007, 08:20) [snapback]469445[/snapback]

eee .. proti tobě ne .. jen proti hlouposti thumbsup.gif


Tak to o tom rozhoduje ten pravy, dalo by se rict - kozel zahradnikem thumbsup.gif
Pouštní Liška
QUOTE(SpeedyJ @ 07.03.2007, 08:31) [snapback]469446[/snapback]

Tak to o tom rozhoduje ten pravy, dalo by se rict - kozel zahradnikem thumbsup.gif

Z války si lidi dělají legraci od tý doby co válka vznikla. Jinak by se z ní totiž museli zbláznit.
bufuvojta
Neni tenhle topic o něčem jiným? eh-smiley.gif
Pouštní Liška
QUOTE(bufuvojta @ 07.03.2007, 12:20) [snapback]469492[/snapback]

Neni tenhle topic o něčem jiným? eh-smiley.gif

Navrhuji Speedyho brekot smazat... tak šup Vojto do toho thumbsup.gif
SpeedyJ
QUOTE(Pouštní Liška @ 07.03.2007, 12:27) [snapback]469496[/snapback]

Navrhuji Speedyho brekot smazat... tak šup Vojto do toho thumbsup.gif


Navrhujes nebo prikazujes? rolleyes.gif a mas pravdu placu...
***...Toretto...***
co sem serete emoce lamy sekněte sem nějaký ftipy


a ty civilisto admine (rychle nebo jak je to po americku) nemel a hod sem ftip


a ted jeden ja



Malá mařenka budí ve 3 ráno otce: "Tatínku já chci vidět slonečky!!

"Teď né Mařenko, víš, že teď se musí spinkat."

"Už jsem ti minule říkal, že se to nesmí dělat"

"Ale já moc chci! Když mi neukážeš slonečky, tak řeknu mamince, že jsi na mě zlej!"

"No tak teda dobře. Ale naposled jasný!?"

Otec jde k telefonu a vytočí číslo a povídá: "Dobrý ráno, tady major Novák.

Vyhlašte 3 rotě chemický poplach "


John_Lenon
je to trapny, ale vysvetli mi ten vtip nekdo? ja bych ho fakt rad pochopil, ale nak mi nedochazi, co to sou slonečky...
Pouštní Liška
QUOTE(John_Lenon @ 08.03.2007, 11:16) [snapback]469990[/snapback]

je to trapny, ale vysvetli mi ten vtip nekdo? ja bych ho fakt rad pochopil, ale nak mi nedochazi, co to sou slonečky...

Byls na vojně?? .. Mels chemický poplach? Běžel jsi někdy s maskou na xichtě 30km? biggrin.gif

Dnes už slonečkové nejsou http://www.probez.cz/component.php?cocode=...gue&icid=50

Ale byly wow.gif http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show...add5fcc1968dffa
(třetí fotos)
greyhound
Tak abych neodbíhal od tématu, tak tady je jeden ...

"Dědečku, souložíte ještě s babickou?"
"No to si piš, ze jo! Ale bába u toho musí mít nasazenou plynovou masku."
"A proč?" "Tak za prvé jí to víc sluší, za druhé mi do toho nemůže
kecat a za třetí když jí zacpu filtr, tak sebou hází jak sedmnáctka."


a když jsme u těch důchodců ...

Babička odchází z krematoria, smutně se otočí, dívá se na černý dým
kouřící se z komínu a povzdychne si: "Tak vidíš dědo... konečně tě někdo
vykouřil až do konce."

John_Lenon
QUOTE(Pouštní Liška @ 08.03.2007, 12:10) [snapback]470004[/snapback]

Byls na vojně?? .. Mels chemický poplach? Běžel jsi někdy s maskou na xichtě 30km? biggrin.gif

Dnes už slonečkové nejsou http://www.probez.cz/component.php?cocode=...gue&icid=50

Ale byly wow.gif http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show...add5fcc1968dffa
(třetí fotos)

´jo ty vole takhle! biggrin.gif tak ted sem se zasmal...
Rumčajz
Cikán si dělá autoškolu. Projede v pořádku křižovatkou a instruktor se ho
ptá: "Jen tak pro zajímavost, co tam bylo za značku?"
A cikán na to: "Hliníková, vrátíme se?"



Stojí Bill Gates před svým zrcadlem a ptá se: "Zrcadlo, zrcadlo, kdo je
na světě nejbohatší?" A zrcadlo mu odpoví: "Aplikace Zrcadlo provedla
neplatnou operaci a bude ukončena."



Po přistání Američanů na Měsíci si zavolá generální tajemník svoje
vědce z Hvězdného městečka a říká:
- Ty Amíci nás zase doběhli, ale já vím jak na ně. Oni přistáli na
Měsíci, a proto vy, soudruzi, přistanete na Slunci.
- Ale soudruhu generální tajemníku, na Slunci je přece hrozně vysoká
teplota a velké světlo.
- Na to jsem samozřejmě myslel, poletíte v noci.




Plazí se takhle dva opilci po kolejích.
A ten jeden povídá : "To je ale schodů, co ???"
A ten druhej na to : "Copak schody, ale zábradlí je proklatě nízko !!"
A ten první znova : "Kašli na schody, slyším výtah."



Prijde Usama Bin Ladin domu, a povida zene:"Nehledal me nekdo?

V autě sedí Jožo, Dežo a Laco.
Otázka: Kdo řídí?
Odpověď:
Policie

Jsou 3 rybáři a 1. má sí? 2.má vesla a 3.má loď a dohodli se že pojedou na moře. Na moři ulovili zlatou rybku.A rybka říká ulovili jste mě společně tak vám každému splním jedno přání a
1. říká já chci na Tahiti,rybka mu to splní
2.říká já chci na Hawai ,rybka mu to splní a
3.říká a co já tu budu dělat sám tak a? se oba dva vrátí zpět !!!

Cikáne, kde děláš??
Cikán:"na letišti"
A s čím lítáš???
S hadrem po schodech???

Webmaster vyplňuje dotazník: Věk: 25, výška: 185, barva očí: #4040FF

Víte jak se v DOSu zamyká klávesnice? Napíšete "lock" a potvrdíte dvacetikilovým kladivem.
SpeedyJ
QUOTE(Ш∑ŋτoª @ 08.03.2007, 12:54) [snapback]470016[/snapback]


Plazí se takhle dva opilci po kolejích.
A ten jeden povídá : "To je ale schodů, co ???"
A ten druhej na to : "Copak schody, ale zábradlí je proklatě nízko !!"
A ten první znova : "Kašli na schody, slyším výtah."



ten je good, to mi pripomina zivotni situace, kdy jdes po silnici a ta se proti tobe najednou zvedne a napali ti do nosu wow.gif

Policajt zastaví auto a povídá: "Překročila jste rychlost. Ukažte mi svůj řidičský průkaz." Za volantem sedí blondýna a říká: "A co to vlastně je?" Policajt na to: "To je kartička, na které je váš obličej." Blondýna se koukne do kabelky, vytáhne zrcátko a říká: "Je to ono?" Policajt se koukne na zrcadlo a řekne: "Ó, promiňte, pane kolego, nevěděl jsem, že jste to vy."
Rumčajz
nepouš?et ve firefoxu smile.gif
lamax
QUOTE(Ш∑ŋτoª @ 08.03.2007, 13:05) [snapback]470025[/snapback]

taky nepustim, dokud mi někdo neřekne co tam je whistle.gif
Suicide-killer
QUOTE(Ш∑ŋτoª @ 08.03.2007, 13:05) [snapback]470025[/snapback]

Kurna, je to tezke odolat wow.gif
Pouštní Liška
QUOTE(Suicide-killer @ 08.03.2007, 15:10) [snapback]470079[/snapback]

Kurna, je to tezke odolat wow.gif

Neodolala jsem .. ale neřeknu tongue.gif

Leda za kilo whistle.gif
lamax
QUOTE(Pouštní Liška @ 08.03.2007, 15:11) [snapback]470080[/snapback]

Neodolala jsem .. ale neřeknu tongue.gif

Leda za kilo whistle.gif

tak sem to taky otevřel, ale neřeknu :), at si to každý skusí sám

hihihi tongue.gif
Veselý Pumprlík
QUOTE(Ш∑ŋτoª @ 08.03.2007, 13:05) [snapback]470025[/snapback]

Muhahaha masoxxx.
Rumčajz
hehe teehee.gif ve firefoxu to je naprd
bufuvojta
Dooobrýýý biggrin.gif už jsem to tušil dlouho, teď se mi to potvrdilo roftl.gif
.
.
.
ještě něco přihodim: Žádám o přidělení krávy, která je březí po předsedovi, který se odstěhoval.

Kdo nemá ještě orazítkovaná vejce, nech? tak učiní nebo mu propadnou.

Moje žena utrpěla zranění následkem švihnutí ocasu do oka.

Vážení zemědělci, dostavte se všichni ke škole, kde se bude vykupovat semeno, pytlíky si označte, aby nedošlo k záměně.

Dne 17. t.m. bude proveden soupis prasat, dostavte se všichni včas.

V kulturním domě se staví kamna, žádáme občany o brigádu, trouby jsou na MNV.

Upozorňujeme na setí jařin. Kdo je osel, a? se přihlásí.

Předseda telefonuje zootechnikovi: "Chcípl nám vůl, máme koupit nového nebo počkat na tebe?"

V otázce prodeje se ženou souhlasím, můžete si pro tu svini přijet kdykoliv.

Výzva k občanům: "Vybírá se poplatek za plemenného býka a za kominíka."

Žádám vás o povolení přestavby stodoly na bytovku a to tak, že předek nechám stát a hýbat budu jenom zadkem.

Žádám o poukaz na therový papír. Důvod: prší mi na kozy.

Občan, který ukradl v drůbežárně vejce, bude za ně popotahován až před MNV.

Upozorňujeme družstevníky, že již třetí den je na návsi fůra hnoje. Nebude-li odstraněna, vloží se do toho národní výbor.

Exekuce nemohla býti provedena. Poplatnice má jen dvě kozy a na ty si nedá sáhnout.

Prosím, abych byla ve své věci uspokojena, jinak se obrátím na veřejnost.

Závěrem schůze bych chtěl vyzvednout soudružku Malou za mléko a soudruha Ostrého za vejce.

Soudruzi, co je s mojí žádostí? Je mi 18 a já jsem to ještě nedostala.

Ten úředník, co zamítl moji žádost, by měl jít spát ke mně, aby poznal, jak mám vlhkou díru.

Nedostanu-li povolení na tu novou mříž, jsem nucen přeříznout starou.

Kdo má ještě zájem o nové brambory, dostaví se na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle.
Energizer
QUOTE(lamax @ 08.03.2007, 15:59) [snapback]470101[/snapback]

tak sem to taky otevřel, ale neřeknu :), at si to každý skusí sám

hihihi tongue.gif
me uz asi pred ctvrt rokem varoval ze tu adresu nemam otvirat, staci to jen quotnout a je to videt :))
SpeedyJ
LoL, tak to mam potvrzeny, jsem idiot a zrovna jsem mel pootviranych nekolik celkem dulzeitych oken a snazil se to honit po plose biggrin.gif

Ty Bufovo vtipy z JZD jsou good thumbsup.gif
Suicide-killer
Tak jsem nevydrzel, a me poradove cislo idiota je 676324 wow.gif thumbsup.gif
Rumčajz
Otravni spolucestujici
Pokud jsou Vasi spolucestujici ve vlaku nebo v letadle velice otravni, ridte se timto navodem:

1) Vytahnete svuj laptop

2) Otevrte laptop

3) Zapnete laptop

4) Presvecdte se, ze Vam vidi na obrazovku

5) Pak zadejte link

A pak pozorne sledujte, jak ztichnou!
tongue.gif tongue.gif
Mack

Kdo nepřečte celé, nepochopí!!!


Takže začínáme.

Žil jednou jeden š?astný pár, který si přál mít dítě. Po mnohém snažení se dobrá věc podařila a narodil se syn. Otec i matka byli v sedmém nebi. Zvláš? otec si sliboval, jak syna skvěle vychová a jak z něj bude jednou úspěšný muž. Chlapec rostl jako z vody a měl se čile k světu. Jako každé jiné dítě nastoupil do školky, kde si mohl hrát s jinými dětmi a byli mu tam vštěpovány úplné základy lidské vzdělanosti. Když si byli rodiče jednou vyzvednout synka ze školky, paní vychvatelka jim sdělila, že je to velmi chytrý chlapec a jako první ze všech dokázal určit barvy na výukové tabulce. Rodiče z toho byli nadšeni. Rozhodli se, že syna odmění a tak se ho zeptali co by chtěl. Synek se na ně zadíval a povídá:" Já chci černou kuličku"...
... Rodičům to bylo trochu divné, ale když to bylo jeho přání... Synek se ve školce snažil dál a velmi se mu tam líbilo. Nejvíce se pak těšil na dětské dny, které školka pořádala a kde se mohli vyřádit děti z širokého okolí. Nejoblíbenější byla soutěžo nejhezčí obrázek a našemu chlapci se podařilo tuto soutěž vyhrát. Jeho výtvor obdivovali všichni kdož ho viděli a rodiče nadšeni nadáním svého chlapce mu za to slíbili nějakou pěknou hračku. Když se ho však zeptali co chce, chlapec odvětil:" Já chci černou kuličku..."
... Chlapec si tedy život ve školce velmi užil a když mu bylo šest, tak jako každý jiný malý uličník(heh, to vyprávim fakt jak pohádku) nastoupil do první třídy do školy. Narozdíl od jiných se tam ale velice a okamžitě bylo vidět proč. Chlapec měl veliké nadání a už na první třídní schůzce paní učitelka rodičům řekla, že je nejchytřejší z celé třídy(to Frostys: ten chlapec, ne ta učitelka!!!). Rodiče, potěšeni touto zprávou, se rozhodli, že chlapce odmění a proto ho vzali do města, že mu něco koupí. Chlapec ale jen znuděně nahlížel do výkladních skříní a nakonec z něj vypadlo: " Já chci černou kuličku..."
... Chlapec první třídou prošel naprosto bez probémů a tak se na vysvědčení na pololetí i na konci školního roku skvěly dvě velké jedničky. Někdo by si mohl říct, že v první třídě se to povede skoro každému, ale ne naši dva rodiče!!! Rozhodli se chlapce odměnit, ale když se ho zeptali co chce, odpověděl jim jen, " Já chci černou kuličku." Prázdniny po škole rychle uběhli a chlapec se dostal druhé třídy. Na pololetí dostal samozřejmě samé jedničky a rodiče se zajímali, jakou odměnu by chtěl. "Já chci černou kuličku, " odpověděl jim jen. Stejně tak tomu bylo i na konci školního roku a otec s matkou se rozhodli že tentokrát opravdu po chlapci budou chtít aby si přál nějaký normální dárek." Jsi chytrý chlapec a něco bych ti rád koupil jako odměnu za vysvědčení, " Řekl synovi otec. " Vyber si nějaký nějaký dárek a my ti ho koupíme."
"Já chci černou kuličku," reagoval však syn.
Tak to šlo celou základní školu. Chlapci se velmi dařilo, ale kdykoliv měl dostat nějakou odměnu, vždy řekl jen:" Já chci černou kuličku." V páté třídě pak dostal příležitost jít na gymnázium. Povedlo se mu udělat přijímací zkoušku na plný počet bodů. Byl proto nejlepší a otec za ním přišel a ptá se ho:" Chlapče, škola ti jde naprosto s přehledem a my bychom ti něco rádi koupili. Řekni co chceš-kolo, mobil, cokoliv."
"Já chci černou kuličku." Rodiče z toho už byli poněkud rozhozei, ale synek se dobře učil, tak nic nedělali.
Studenti primy stejně jako všichni ostatní se pak zůčastnili celostátní soutěže kloken. V chlapcově třídě bylo mnoho úspěšných řešitelů, ale on byl kupodivu zase první. Rodiče se ho proto ptali jestli by nechtěl nějakou odměnu. On jim ale jen řekl," Já chci černou kuličku." Na konci primy pak chlapec dostal vyznamenání s průměrem 1,0. Tenkokrát mu rodiče přišli oznámit, že s ním za odměnu pojedou na dovolenou k moři:" Já chci černou kuličku." řekl ale chlapec.
Chlapec byl úspěšný v celém průběhu nižšího gymnázia a suveréně jím prošel. Nikdy si ale neřekl o žádný pořádný dárek či odměnu, pouze řekl," já chci černou kuličku." Rodiče byli potěšeni jeho úspěchy, ale přece jen se obávali aby na vyšším gymnáziu už nezačal mít s něčím problémy. To se ovšem nepotvrdilo a na konci kvinty měl opět samé jedničky. Otec za ním přišel s tím, že ho tentokrát už opravdu odmění, ale chlapec se na něj podíval a povídá:" já chci černou kuličku." A tak to šlo i v dalších ročnících. Před maturitou si pak rodiče umínili, že pokud se jejich synovi podaří dobře maturitu složit, opravdu mu něco koupí. A skutečně:) chlapec maturitu s přehledem složil. Rodiče na něj naléhali a říkali mu a? si cokoliv za maturitu řekne, on však jen:" Já chci černou kuličku..."
Po maturitě bylo jasné, že náš hlavní hrdina půjde na vysokou školu. Vybral si poměrně těžký obor, ale přijímací zkouška mu nedělala větší potíže, neumístil se první, nicméně na vysokou se dostal. Otec se ho opět ptal a naléhal aby si vybral nějakou normální odměnu. Syn však jen:"Já chci černou kuličku."
A tak začal studovat na Vysoké škole. Nebyl nejlepší student ze všech, ale učení mu šlo dobře a roky ubíhali v pohodě. Po pěti letech získal úspěšně magisterský diplom a ihned na to místo v úspěšné firmě. To už za ním otec přišel, aby si s ním popovídal. "Chlapče," říká, " vystudoval jsi, dostal jsi skvělou práci. Co bys chtěl. Řekni si. Peníze máme. Chceš auto, nový notebook, cokoliv."
"Já chci černou kuličku," říká jeho syn.
Chlapec už tedy nebyl chlapec, ale dospělí muž. V práci se mu dařilo a postupoval výše. Dokonce si našel přítelkyni, kterou si po ějakém čase vzal. Otec, potěšený úspěchem svého syna si ho vzal jednou stranou a povídá mu:"synku, vedeš si dobře máš ženu, skvělou práci. Jsem na tebe pyšný. Co bys ještě chtěl?? Peněz máme dost a vy bydlíte v bytě, nechcete dům??" "Já chci černou kuličku," na to syn. Roky šli dál. přišlo první dítě, povýšení, auto(heh básníci:)). Otec na něj ještě mnohokrát naléhal. Zda by nechtěli koupit nějakou pěknou dovolenou, či si přece jen vybrali nějaký domek, ale syn stále jen odpovídal:"Já chci černou kuličku." Ve svých pětatřiceti letech se stal ředitelem společnosti a vedl spokojený život. Otci to ale stále nedávalo spát a vždy nabízel synovi nějakou službu, nebo přesto, že má syn dost peněz, tak že by mu koupili rodiče auto, prostě cokoliv. Když za ním s tímhle jednou zase otec přišel, tak ihned poznal, že se nic nezměnilo, protože syn mu povídá:"Já chci černou kuličku."
Když bylo našemu hrdinovi 45 let, zjistili mu lékaři rakovinu. Pomocí moderních lékařských prostředků mohl ještě žít nějaký čas normální život, ale přesto přišel čas, kdy byl ve vážném stavu odvezen do nemocnice...
Hlavní hrdina tedy leží v nemocnici a nezbývá mu moc života. Otec, zdcen tím, že zřejmě přežije své dítě, sedí u jeho lůžka. Ikdyž je vidět, že jeho syn nemá moc sil, přece jen mu to nedá a ptá se ho:"Synku,vím, že na to možná není pravá chvíle, ale řekni mi- proč jsi vždy chtěl tu černou kuličku?? Proč nic jiného?? Proč??

Dokončím to zítra. BTW: Už to na fóru je. Kdo to zná, a? mlčí.
bufuvojta
Koukej to dopsat dneska boxed.gif nebo uvidíš ninja.gif biggrin.gif
Energizer
QUOTE(Mack @ 10.03.2007, 00:13) [snapback]471057[/snapback]

Kdo nepřečte celé, nepochopí!!!
Takže začínáme.

Žil jednou jeden šťastný pár, který si přál mít dítě. Po mnohém snažení se dobrá věc podařila a narodil se syn. Otec i matka byli v sedmém nebi. Zvlášť otec si sliboval, jak syna skvěle vychová a jak z něj bude jednou úspěšný muž. Chlapec rostl jako z vody a měl se čile k světu. Jako každé jiné dítě nastoupil do školky, kde si mohl hrát s jinými dětmi a byli mu tam vštěpovány úplné základy lidské vzdělanosti. Když si byli rodiče jednou vyzvednout synka ze školky, paní vychvatelka jim sdělila, že je to velmi chytrý chlapec a jako první ze všech dokázal určit barvy na výukové tabulce. Rodiče z toho byli nadšeni. Rozhodli se, že syna odmění a tak se ho zeptali co by chtěl. Synek se na ně zadíval a povídá:" Já chci černou kuličku"...
... Rodičům to bylo trochu divné, ale když to bylo jeho přání... Synek se ve školce snažil dál a velmi se mu tam líbilo. Nejvíce se pak těšil na dětské dny, které školka pořádala a kde se mohli vyřádit děti z širokého okolí. Nejoblíbenější byla soutěžo nejhezčí obrázek a našemu chlapci se podařilo tuto soutěž vyhrát. Jeho výtvor obdivovali všichni kdož ho viděli a rodiče nadšeni nadáním svého chlapce mu za to slíbili nějakou pěknou hračku. Když se ho však zeptali co chce, chlapec odvětil:" Já chci černou kuličku..."
... Chlapec si tedy život ve školce velmi užil a když mu bylo šest, tak jako každý jiný malý uličník(heh, to vyprávi....................................... to nedá a ptá se ho:"Synku,vím, že na to možná není pravá chvíle, ale řekni mi- proč jsi vždy chtěl tu černou kuličku?? Proč nic jiného?? Proč??

Dokončím to zítra. BTW: Už to na fóru je. Kdo to zná, ať mlčí.
ja to znam tongue.gif
skic.
innocent.gif Přistoupili k papeži učedníci jeho, kardinálové a ptali se:"Co máme dělat, abychom byli spaseni?" I řekl jim papež:"Proč se mne ptáte?V zákoně je psáno a já pravím vám:Miluj zlato a stříbro z celého srdce svého a z celé duše své a miluj bohetého jako sebe sama.To čiňte a živi budete." I vztyčil se papež na trůně svém řka:"Blahoslaveni majetní, nebo? stanou před tváří mou, blahoslavení dary přinášející, nebo? syny mými nazváni budou, blahoslavení, kdož přicházejí ve jménu stříbra a zlata, nebo? jich je Kurie papežská.Běda chudým s prázdnýma rukama přicházejícím, nebo? lépe by se jim vedlo kdyby jim žernov na šíji pověsili a do moře je uvrhli." I odvětili kardinálové:"Tak učiníme!" a papež odpověděl řka:"Dítky, následujte příkladu mého, abyste stejně jako já, i vy okrádali živé i mrtvé."
..no to je hodně starej vtip, co je vlastně za den? Víte že kardinál Vlk sežral biskupa kardinála Berana?
proč lidi chodí vzhůru nohama? wow.gif
Rumčajz
je v tom textu někde odpověd četl sem to 2x a pořad nic wow.gif
Mack
Takže dokončení.

...Když bylo našemu hrdinovi 45 let, zjistili mu lékaři rakovinu. Pomocí moderních lékařských prostředků mohl ještě žít nějaký čas normální život, ale přesto přišel čas, kdy byl ve vážném stavu odvezen do nemocnice...
Hlavní hrdina tedy leží v nemocnici a nezbývá mu moc života. Otec, zdcen tím, že zřejmě přežije své dítě, sedí u jeho lůžka. Ikdyž je vidět, že jeho syn nemá moc sil, přece jen mu to nedá a ptá se ho:"Synku,vím, že na to možná není pravá chvíle, ale řekni mi- proč jsi vždy chtěl tu černou kuličku?? Proč nic jiného?? Proč??
"Víš tati, já ji vždycky chtěl, protože,"...a umřel

Hezké, ne?? whistle.gif rolleyes.gif
Rumčajz
nechápu eh-smiley.gif
Tatarkas
QUOTE(Mack @ 10.03.2007, 16:05) [snapback]471309[/snapback]

Takže dokončení.

...Když bylo našemu hrdinovi 45 let, zjistili mu lékaři rakovinu. Pomocí moderních lékařských prostředků mohl ještě žít nějaký čas normální život, ale přesto přišel čas, kdy byl ve vážném stavu odvezen do nemocnice...
Hlavní hrdina tedy leží v nemocnici a nezbývá mu moc života. Otec, zdcen tím, že zřejmě přežije své dítě, sedí u jeho lůžka. Ikdyž je vidět, že jeho syn nemá moc sil, přece jen mu to nedá a ptá se ho:"Synku,vím, že na to možná není pravá chvíle, ale řekni mi- proč jsi vždy chtěl tu černou kuličku?? Proč nic jiného?? Proč??
"Víš tati, já ji vždycky chtěl, protože,"...a umřel

Hezké, ne?? whistle.gif rolleyes.gif

Jezisi to je debilni wow.gif
Mack
Když jsem to psal do zábava, vtípky, tak jsem dostal řádně vynadáno. Tady zatim nic moc.
dr.w3cko©
QUOTE(Mack @ 10.03.2007, 19:15) [snapback]471417[/snapback]

Když jsem to psal do zábava, vtípky, tak jsem dostal řádně vynadáno. Tady zatim nic moc.

debil thumbsup.gif
***...Toretto...***
QUOTE(Mack @ 10.03.2007, 19:15) [snapback]471417[/snapback]

Když jsem to psal do zábava, vtípky, tak jsem dostal řádně vynadáno. Tady zatim nic moc.



jsi parchat necháš mě číst takovou dlouhou ptákovinu a nic?!!!!!!


ukamenovat!!!!
lamax
jááá ci koneeec sad.gif sad.gif

proč chtěl teda tu černou kuličku :(
asi se to nikdy nedozvíme
umřel sad.gif
Tetref
QUOTE(Ш∑ŋτoª @ 09.03.2007, 23:10) [snapback]471036[/snapback]

5) Pak zadejte link


totální mazec,díky za tip ;))))
dr.w3cko©
loooooooool http://www.stream.cz/video/1473-swedish-superstar tongue.gif tongue.gif to je teplous omg masakr
skic.
a znáte tendle: Plave kapr v medu a říká si:"To je hustý!"
Tatarkas
QUOTE(skic. @ 12.03.2007, 21:53) [snapback]472349[/snapback]

a znáte tendle: Plave kapr v medu a říká si:"To je hustý!"

Ehm??
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.