Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: hry s kooperativnim modem
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
MyGun.
Neznáte nějaké takové hry?
(že můžou hrát po síti dva hráči spolu kampan)
<Your>Father<CZ>
Command & Conquer Red Alert 2
Command & Conquer Red Alert 2 Yuri's Revenge (má lepší Coop..)
Mack
Mno to teď bude ta fps left 4 dead, ne. To budou až čtyři hráči.
Jizah
Serious Sam : The Second Ecounter
krasnej coop, krasne hutnej... tusim moje prvni vec co sem kdy hral po siti, nelze nez doporucit ;)
Beluga
QUOTE(Necr0 @ 09.03.2007, 20:16) [snapback]470932[/snapback]

nelze nez doporucit ;)


Myslim ze jde... na prvni lance jsme to hrali taky a docela me to znechutilo, naprosto dementni strileni... to si radsi zahraju "slepice" nez tohle, na to mi preci jen staci aspon jedna ruka...

... proste pokud je nekdo trosicku narocnejsi ohledne vyberu her a co ho bavi, tak se rozhodne nenajde v SS1/2
<Your>Father<CZ>
QUOTE(Beluga @ 10.03.2007, 12:01) [snapback]471190[/snapback]

... proste pokud je nekdo trosicku narocnejsi ohledne vyberu her a co ho bavi, tak se rozhodne nenajde v SS1/2

Tak to bych rozhodně netvrdil - někoho baví to a druhého zase ono.

Jinak SS je dobrý na procvičení aimu.. jestli jsi se dostal ke konci kampaně, tak víš, o čem mluvím.. tam už přestává sranda a člověk má co dělat, aby přežil. smile.gif

BTW: kdo by si chtěl zahrát nějakou kooperaci, nech? se mi ozve (nejleé Yuri's Revenge).. coop já rád. happy.gif
MyGun.
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 09.03.2007, 17:46) [snapback]470810[/snapback]

Command & Conquer Red Alert 2
Command & Conquer Red Alert 2 Yuri's Revenge (má lepší Coop..)


RA 2 to de? aby hrali spolu proti ostatnim v kampani jo? jestli to nepotrebuje orig tak klidne zahraju
Beluga
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 10.03.2007, 16:12) [snapback]471313[/snapback]

Jinak SS je dobrý na procvičení aimu.. jestli jsi se dostal ke konci kampaně, tak víš, o čem mluvím.. tam už přestává sranda a člověk má co dělat, aby přežil. smile.gif


Priznam se ze nedostal, protoze me to nebavilo... myslim ze s aimem jsem problem nemel, kdyz drtiva vetsina monster byla velka jak ja 3x :) ...

... ale jasne ze je to kazdyho vec, jen me SS proste neoslovil...
MyGun.
nevíte jestli splinter cell chaos theory jde hrát na PC v coop?
Mack
QUOTE(scarys @ 10.03.2007, 18:53) [snapback]471402[/snapback]

nevíte jestli splinter cell chaos theory jde hrát na PC v coop?

To myslím, že ne. Ale má to vychytaný mul?ák, kterým by sis to mohl vynahradit.
<Your>Father<CZ>
QUOTE(scarys @ 10.03.2007, 16:27) [snapback]471321[/snapback]

RA 2 to de? aby hrali spolu proti ostatnim v kampani jo? jestli to nepotrebuje orig tak klidne zahraju

Origo není třeba, ale bylo by to lepší.. takhle budemem muset použít něco jako smradlavé Hamachi..

Na výběr jsou stejné možnosti jako v SP - Kampaň nebo jen Bitva (zjednodušeně - v MP je těch možností nastavení vícew než v SP, co se Bitvy týče).

Jinak v Yuri's Revenge je kampaň delší, variabilnější, propracovanější a zábavnější - tak bych pro tuto kampaň. Jinak zase hratelněí MP (člověk proti člověku) má samotné RA2.

Jinak existuje i několik pěkných map, které se hrají jako Bitva a PC vs lidé. Jsou (znám) 3-4. 3 pro Yuri's Revenge a jednu pro RA2. Všechny mapy jsou ale určeny pro 4 lidské hráče - v menším počtu je téměř nemožné je dokončit.


Jinak za pár stovek koupíš všechny C&C hry, co kdy vyšly.. a na jednom DVD.
Kindlinho
Je sice hezký, že chceš pomoci... (pravděpodobně usiluješ o post CoD2 admina) , ale nemusíš otevírat stará témata. To je jedno.. tohle je ještě dobrý téma na otevírání, ale nedělej to často -.-
.pernik
Ehm když už jsem tu na to narazil tak třeba zkus Commandos 1 nebo 2(3 se mě nelíbí :p)po Hamachi. To je snad taky co-op ne? thumbsup.gif
Frostys
Commandos 3 nám dokonce ani nešlo spojit a neobsahuje coop.
Blu3^
Nebyla by naka dobra duse.. co by doporucila nakou rpg s dobrym coopem :) nejlepe nakou jap.. klidne i rezacku :D
Blu3^
PRosim was poradil by nekdo nakou COOP na styl left4dead? :)
Beluga
hmm tak kdyz ma left4 dead byt taka mala revoluce, tak asi bude tezko neco takovyho ne? ale existuje par modu do HL2 co maji podobny tema... ale ne uplne doslova... ale treba Diablo 2...
Sawier
QUOTE(Necr0 @ 09.03.2007, 21:16) *
Serious Sam : The Second Ecounter
krasnej coop, krasne hutnej... tusim moje prvni vec co sem kdy hral po siti, nelze nez doporucit ;)

souhlas sam byl jedna z prvnich her co sem paril je to hodne dobra gamesa biggrin.gif
Blu3^
XD a uz je hotova? xD mne se zda prawe ze neni :-/ co sem aspon koukal
Shisha
ZNÁM


Mezi akčními hrami by to bylo FAR CRY (musíš nainstalovat kooperativní mod)


A dobrá strtegie je Ground Control II operation exedus a muzes hrat kampan po netu s lidma a nic nemusíš instalovat - doporučuju

A ještě serious sam.


thumbsup.gif
destr0yer
Pokud máš HL2, tak doporučuju mod Zombie Master(http://www.zombiemaster.org/). Hráči plní úkoly(nejčastěji něco ve stylu: najdi benzin do auta a ubraň ho) a jeden hráč ovládá zombíky a snaží se jim v tom zabránit.
vEprik?
na pc nic takovyho neznam,ale na xbox doporucuju gears of war biggrin.gif
Bizziiik
pokud vim tak je na dooma3 udelanej coop mod sice jsem ho nehral ale muze to byt husty
Qwwerty
QUOTE(Bizziiik @ 06.09.2007, 17:16) *
pokud vim tak je na dooma3 udelanej coop mod sice jsem ho nehral ale muze to byt husty

fakt úžasný .... deš ... vyleze na tebe něco z poza rohu ... nejlíp grupa zombíků a za nima imp .... takle se to opakuje furt dokola dokud místo zombíků nejsou arachnidi atp ... občas se objeví něco silnějšího a občas se tam někde zkejsne když hledáš keye .. jinak furt to stejný do kola
Bizziiik
nee me se ta hra libi a v coopu to muze bejt hodne vostry sorry ale lepsi nez parit podelany cod2 to radsi i maria si zahraju
IAczech
DOOM 2, nejlepší hra na kooperaci thumbsup.gif Ještě si pamatuju jak sem to hrál když sem byl malinkej biggrin.gif 11let ...
Imhotep
Coop je i mod do AvP 2, ale nic moc.
IAczech
QUOTE(Imhotep @ 07.09.2007, 17:13) *
Coop je i mod do AvP 2, ale nic moc.

Teď nevim jestli to je AVP 1 nebo 2 .. ale v jednom z nich se dalo hrát na ALLIENY a Marináky... a vy jako malej Alien ste rostli když ste sežrali (kámoše) marináka, hrali sme to s kámošema v 8 lidech na LANU a byla to fakt mega prdel... Klidně by sem si to někdy dal přes HAMACHI teda jestli někde stáhnu alliena biggrin.gif
Mack
QUOTE(IAczech @ 07.09.2007, 22:23) *
Teď nevim jestli to je AVP 1 nebo 2 .. ale v jednom z nich se dalo hrát na ALLIENY a Marináky... a vy jako malej Alien ste rostli když ste sežrali (kámoše) marináka, hrali sme to s kámošema v 8 lidech na LANU a byla to fakt mega prdel... Klidně by sem si to někdy dal přes HAMACHI teda jestli někde stáhnu alliena biggrin.gif

JJ, to byla dvojka. Tam byl udělán systém vývoje u aliena. To bych dal taky. Dokonce jsme se s W.P. na tom dohodli, ale pak z toho nějak sešlo.
Qwwerty
já při čištění disku našel ISO obou dvou CD toho AvP2 :) ... eště rozjet operační systém biggrin.gif
destr0yer
Že by ch si to taky zase zahrál. rolleyes.gif
rodier
loki
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.