Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ehm ehm
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty > Klanbáze > TDM 2vs2
coldik
Spíše takové téma pro zamyšlení
již je tomu rok, co hraju cs 1.6 a hra mě dost baví, ale co se nestane - s kámošem se kterým jsem dříve hrával cod jsme si řekli, že zkusíme jenom for fun cod na gp v KB - 2v2 TDM.
Včera nás schválili a dneska hrajem - první zápas co sme začali jsme vyhrávali 38:7 a soupeř leftnul - ok řekli jsme si, soupeř to psychicky nevydržel a zřejmě náš ulow skill je odradil.
druhej zápas nám po domluvení výzvy výzvu nepotvrdili - řek sem si, jeste ok snad to je jen náhoda - zapomněli
třetí zápas v řade - první čtvrtka na neuville - jen kemp, kemp a kemp - i přesto sme uhráli pár bodů na výhru a poté sme začali kempit i my (jinak by se hrát nedalo, běhat jim po mapě jako terče, když čekají na místě je beze smyslu) - nakonec jsme se skorem 46:41 po urputném kempu vyhráli.

Nad čím se zamyšlet?
mno jak jsem již napsal, cod jsem rok nehrál, ale shledávám, že cod 1 komunita (samozřejmě ne vsichni hráči -ale především primitivové) jsou furt stejní, na cod2 jich zřejmě ještě dostatečné množství nepřešlo..
odrazuje mě to od hraní KB, když si chci normálně zahrát, tak to prostě nejde, když jsou tu klany, které hrají vyloženě na skore a hra jako taková je jim vcelku ukradená..

Co si o tom myslíte vy?
dají se již v klientu poznat lidi pro které je hra až na druhém místě?
Airm@n64
QUOTE(coldik @ 06.04.2007, 14:25) [snapback]484339[/snapback]

Spíše takové téma pro zamyšlení
již je tomu rok, co hraju cs 1.6 a hra mě dost baví, ale co se nestane - s kámošem se kterým jsem dříve hrával cod jsme si řekli, že zkusíme jenom for fun cod na gp v KB - 2v2 TDM.
Včera nás schválili a dneska hrajem - první zápas co sme začali jsme vyhrávali 38:7 a soupeř leftnul - ok ........

Bohuzel,ale i stakovými hrači se setkáš.Je tohle normalni.kdysi podavali klany protesty za kempeni :-D

coldik
a dá se tomu nějak předejít? Protože tohle mě opravdu od cod hraní odrazuje, běhání publicu mě nebaví, takže proto chceme hrat jen oficiální zapasy, kde o neco jde.
ale ocaď pocaď
Mohla by být v pravidlech nejaká zmínka na toto nekonečně rozebírané téma - kempování. Neřeknu při SaD - dobře kempím za němce a strany se otočej a kempí zas soupeř, ale při TDM mg tam vyhrávají po minutě např 2:0 a poté už jen hrají na kemp - fakt ne.
EDIT: nervy mám jen jedny..
skunk
Nebylo by špatný zavést camp meter...Na nějakejch publikách jsem to viděl.
Airm@n64
QUOTE(coldik @ 06.04.2007, 14:32) [snapback]484350[/snapback]

a dá se tomu nějak předejít? Protože tohle mě opravdu od cod hraní odrazuje, běhání publicu mě nebaví, takže proto chceme hrat jen oficiální zapasy, kde o neco jde.
ale ocaď pocaď
Mohla by být v pravidlech nejaká zmínka na toto nekonečně rozebírané téma - kempování. Neřeknu při SaD - dobře kempím za němce a strany se otočej a kempí zas soupeř, ale při TDM mg tam vyhrávají po minutě např 2:0 a poté už jen hrají na kemp - fakt ne.
EDIT: nervy mám jen jedny..

Tohle by podle me neslo.To je styl hry.Třeba na CoD:Uo to je vyřešeno tak,že tam je anticamp,ktery kdyz hrac 5 sekund stoji na msite nebo se nepohne tak protihrac ho vidi na radaru.
S.C.U.D.
QUOTE(skunk @ 06.04.2007, 14:36) [snapback]484353[/snapback]

Nebylo by špatný zavést camp meter...Na nějakejch publikách jsem to viděl.

Uděláš úkrok a jsi ok
coldik
jasný styl hry to je, ale v určitý míře. Prokempovat 40 minut není moc normal. mno nevim jeste jeden takovej zápas a znovu jen cs Oo
Minibuky
taky hraju s kámošem 4fun 2/2 máme odehráno asi 16 zápasů a z toho 10 protihráč ukempyl například klan Critical Mercenary thumbsdown.gif
Airm@n64
QUOTE(Minibuky @ 06.04.2007, 15:08) [snapback]484385[/snapback]

taky hraju s kámošem 4fun 2/2 máme odehráno asi 16 zápasů a z toho 10 protihráč ukempyl například klan Critical Mercenary thumbsdown.gif

Coze? To je muj klan :-D rekni mi zapas kterej to byl.dodam ti demo.
coldik
mno ale rozhodne ve 2v2 je těžší se schovat než v 1v1.. v tomhle modu sem odehral jeden jediný zápas a od té doby nechápu lidi co to hrají.. asi hodně záleží na mentalitě jedince, který daný ladder hraje..
jeste k tomu poslednímu zápasu: nejsem konfliktní typ, ale po zápase v komentech ihned soupeř chtel dema (zřejmě neunesl tu vykempenou prohru - protože většinu zápasů co vyhráli tak maj max 80 fragů za 40 min = hodně smutný), ale jakmile jsme zjistili, že hráli s fakem, tak toho nechali...
no ono ztratit 85 bodů v jednom zápase zamrzí a chudák další jejich soupeř - protože jejich styl se nezmení
http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=65284&idK=0#comments viz link a obloukem se jim vyhýbejte.. nejhorší na tom je to, že podobných klanů je mnohem více.. :/
Minibuky
QUOTE(airman64 @ 06.04.2007, 15:37) [snapback]484412[/snapback]

Coze? To je muj klan :-D rekni mi zapas kterej to byl.dodam ti demo.

tady máš ten dmnce zápas grrr.gif http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=62736
Airm@n64
QUOTE(Minibuky @ 06.04.2007, 18:41) [snapback]484492[/snapback]

tady máš ten dmnce zápas grrr.gif http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=62736

aha tak to hrali Senkyman a Black,bohuzel to kempy sou no :-D
coldik
mno mohli byste sem dat takové tipy s kým radší nehrát Oo
EDIT to samí tyhle týpci, nevěřím, když přídu z hospy jestli to myslej vážně nebo si jen delaj srandu s tou kontumací http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=65274&...fake=0#comments opravdu se nestačím divit, co se na tom gp začínát dít (bo spíše děje)
Veselý Pumprlík
Ešrě že to CoD nehraju. By mi jeblo. S tímhle se na BF 2 snad nepotkáš.
Deatr
Osobně TDM 2v2 nehraju v KB jelikož vim jak to tam chodí... Když si chci opravdu zahrát tak to FW... Když kempí, tak napíši, že je to jen FW a? tolik nekempí. A pak běhaj po mapě jak fredky :)
skunk
Kemp při fw,to už je vrchol dmnce.
coldik
ještě takový malý technícký dotaz k pravidlům - to musím mít 4 dema - jedno demo na 10 min z jedný strany nebo stačí jen jedno demo na celej zápas? tohle sem nejak nepochopil
Deatr
QUOTE(coldik @ 07.04.2007, 11:24) [snapback]484791[/snapback]

ještě takový malý technícký dotaz k pravidlům - to musím mít 4 dema - jedno demo na 10 min z jedný strany nebo stačí jen jedno demo na celej zápas? tohle sem nejak nepochopil

To samí se screenama podle pravidel byse měli za každou stranu fotit jeden screen tedy 4 screeny... Tohle admin tým toleruje. Pokud je vše kompletní.
coldik
ohledne tech screenů to mi připadá jasný, ale ne mít 4 dema z jednoho matche.. takže pokud mam jen jedno z komplet 40 min matche takže to neva jo?
jo a jeste jeden malinkej - pokud zadám vysledek a soupeř ho nepotvrdí, i když tam sou screeny jako důkaz, že vysledek souhlasí, tak se to potvrdí za určitej čas samo nebo to musí nak kb admin potvrdit Oo a ted vám už dám pokoj :)
EDIT: dneska také jeden zápas a znovu s problémy :X jsem zvědav, kdy odehrajeme zápas s výhrou a soupeř řekne - hele jo byli lepší a vyhráli (a nedaj protest na neco :X)
http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=65436&...fake=0#comments začínám se tu opravdu bavit turned.gif
Minibuky
QUOTE(coldik @ 07.04.2007, 13:32) [snapback]484798[/snapback]

ohledne tech screenů to mi připadá jasný, ale ne mít 4 dema z jednoho matche.. takže pokud mam jen jedno z komplet 40 min matche takže to neva jo?
jo a jeste jeden malinkej - pokud zadám vysledek a soupeř ho nepotvrdí, i když tam sou screeny jako důkaz, že vysledek souhlasí, tak se to potvrdí za určitej čas samo nebo to musí nak kb admin potvrdit Oo a ted vám už dám pokoj :)
EDIT: dneska také jeden zápas a znovu s problémy :X jsem zvědav, kdy odehrajeme zápas s výhrou a soupeř řekne - hele jo byli lepší a vyhráli (a nedaj protest na neco :X)
http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=65436&...fake=0#comments začínám se tu opravdu bavit turned.gif

no my s váma klidně dáme jste o dost lepší ale to my neřešíme jenom moc nemusíme brec thumbsup.gif
A.l.i.3.n
Bohužel vždycky se najdou lidi, pro který je mnohem důležitější vyhrát, než si dobře zahrát ...

... možná s nástupem premium účtů bychom mohli udělat nějaký invitational žebříček, do kterého by byli vybýrani jen fair play hráči/teamy bez konfliktů, co to hrají pro zábavu a nechovají se jak malá děcka.

Něco jako Guru tady na foru.
Deatr
Když hráči pozdě potvrdí zápas v KB, tak jim to strhne myslim 15 bodů. Takže pokud nechtěj přijít o body měliby zápasi potvrzovat ihned, pokud ho nechtějí uvést do sporu.
coldik
QUOTE(Deatr @ 07.04.2007, 17:28) [snapback]484905[/snapback]

Když hráči pozdě potvrdí zápas v KB, tak jim to strhne myslim 15 bodů. Takže pokud nechtěj přijít o body měliby zápasi potvrzovat ihned, pokud ho nechtějí uvést do sporu.

takže pokud to nepotvrdej, tak to potvrdí admin jo?
to minibuky - dobrý nejsme, ty časy kdy sme se venovali cod (cca rok zpátky sou ty tam), ale dostali sme novou chut tuhle hru zkusit.. ale jsme opravdu znechuceni např dneska nas chvili spectil airman myslím a fpoho hra - no kemp dohromady bylo 300 fragů což je pekný a je vidět, že hra měla ráz, ale po zápase si soupeř vyžádá dema na podezření na cheating :X zkazilo mně to celej dojem ze zápasu, my se nebráníme ničemu hrajem s kýmkoli a kdykoli - nechapu ty typky co zkoumaj profily ostatních klanů jestli s nima hrat bo ne cool.gif hlavní je se pobavit a hrat s každým, ale to tihle kluci zřejmě jeste nestačili pochopit bohužel
Deatr
T- sys do 3 dnů potvrdí a automaticky strhne body za nepotvrzení výsledku.
N.e.T.a.
Proste o kempeni a "dmnc" ve hre neni nic v pravidlach. Taky sem se setkal uz s hodne klanama ktere daly par bodu a cele hry kempily. Taky sem byl hodne vytoceny, ale takova je hra :)
coldik
bohužel není no
coldik
http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=67067&...fake=0#comments
prosím o vyjádření admina pokud to je možné
meli sme hrat zápas s nakým new klanem v kb 2v2 tdm, vyzva atd probehlo fpohode, zapas začal a soupeř leftuje v půlce mapy po mapě neuville - prohrával +- o 40..
po zápase chceme klasicky zadat vysledek, ale co nevidím, soupeř tam ma neco Vyzvaný zadal kontumaci (hibernace/zrušení) (Opuštění žebříčku/turnaje) a my tam nemůžem nic dát a přijdem tak po dmnc zápase o 15 bodů. Takže se chci zeptat jestli je naká možnost, aby admin zápas otevřel a dle přiložených screenů vysledek doplnil, páč nam to tam už nic nenabídlo. 15 bodů kvůli takovejmhle ubožákům je mi líto + byl bych rád, aby nemeli možnost se do kb znovu přihlasit. Takhle by každej new klan mohl prohrát zápas a z kb hned odejít a založit si nový méno a zkoušet to takhle znova..
Deatr
QUOTE(coldik @ 18.04.2007, 14:12) [snapback]489913[/snapback]

http://www.gamepark.cz/Match.asp?id=67067&...fake=0#comments
prosím o vyjádření admina pokud to je možné
meli sme hrat zápas s nakým new klanem v kb 2v2 tdm, vyzva atd probehlo fpohode, zapas začal a soupeř leftuje v půlce mapy po mapě neuville - prohrával +- o 40..
po zápase chceme klasicky zadat vysledek, ale co nevidím, soupeř tam ma neco Vyzvaný zadal kontumaci (hibernace/zrušení) (Opuštění žebříčku/turnaje) a my tam nemůžem nic dát a přijdem tak po dmnc zápase o 15 bodů. Takže se chci zeptat jestli je naká možnost, aby admin zápas otevřel a dle přiložených screenů vysledek doplnil, páč nam to tam už nic nenabídlo. 15 bodů kvůli takovejmhle ubožákům je mi líto + byl bych rád, aby nemeli možnost se do kb znovu přihlasit. Takhle by každej new klan mohl prohrát zápas a z kb hned odejít a založit si nový méno a zkoušet to takhle znova..

(hibernace/zrušení) (Opuštění žebříčku/turnaje) = T-sys uzavře a automaticky přidělí body cool.gif
coldik
QUOTE(Deatr @ 18.04.2007, 16:56) [snapback]489955[/snapback]

(hibernace/zrušení) (Opuštění žebříčku/turnaje) = T-sys uzavře a automaticky přidělí body cool.gif

ahá :) njn to ja nemůžu tušit
Onkoš!
QUOTE(airman64 @ 06.04.2007, 19:07) [snapback]484502[/snapback]

aha tak to hrali Senkyman a Black,bohuzel to kempy sou no :-D

To snad nemyslíš vážně Airmane? Jsme hráli s o{n}lie a PoWeredByMaTem, ale takové nehorázne kempy! grrr.gif smile.gif
Airm@n64
QUOTE(Onko$ @ 12.06.2007, 16:23) [snapback]514906[/snapback]

To snad nemyslíš vážně Airmane? Jsme hráli s o{n}lie a PoWeredByMaTem, ale takové nehorázne kempy! grrr.gif smile.gif

Co nemyslím vážně?
Onkoš!
QUOTE(airman64 @ 13.06.2007, 14:27) [snapback]515340[/snapback]

Co nemyslím vážně?

že máš takový kemp klan... turned.gif
Airm@n64
QUOTE(Onko$ @ 13.06.2007, 19:13) [snapback]515544[/snapback]

že máš takový kemp klan... turned.gif

Bohužel ja zato nemužu,že oni radeji sou na miste a ja jsi skáču po jumpech :-)

Rekni ot jim ne me,že jsou kempy :-)
Willi3n
Kempeni probiha ve vsech TDM modech,hraci si neustale stezuji,ale jak to vyresit?Myslim,ze na patch,ktery by kempeni zabranil je uz pozde.Vsechno jde jiz na CoD2.

>>Kvuli kempu jsem prisel o prvni misto ve 2/2 TDM! grrr.gif
Onkoš!
A to ještě k tomu byl FW SAD 2vs2 ninja.gif
coldik
ja bych to už neřešil, stejně o nic nejde - jestli budeš první a nebo poslední, co se tím změní nic.. stejně to nikoho zajímat nebude :)
A.l.i.3.n
QUOTE(coldik @ 20.06.2007, 08:04) *
ja bych to už neřešil, stejně o nic nejde - jestli budeš první a nebo poslední, co se tím změní nic.. stejně to nikoho zajímat nebude :)

Tak to prrr neni nic prestižňejšího, než bejt první mezi těma všema kempama v KB :)
Dodge
ehm ? Vám asi nedochází, že kemp je normální styl hraní. Rush naruby :)
A.l.i.3.n
QUOTE(Dodge @ 20.06.2007, 14:55) *
ehm ? Vám asi nedochází, že kemp je normální styl hraní. Rush naruby :)

Kemp neni styl hraní, kemp je kemp. To s hranim nemá vůbec nic společnýho. Hraní je od slova hrát a ne od slova Sedětzarohemačekatažpujdetenvulokoloabychhomohlsejmoutdozad tongue.gif
coldik
mno nevím, já bych to už neřešil páč se to stejně nevyřeší
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.