Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vydelejte si hranim 500-1000kc
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
rodier
Spousta z Vas sni o tom, jak hrajete e-Sports a to vam umozni delat tu nejzabavnejsi praci-hrani a navic si jeste vydelat.

Jenze vydelavat hranim se da nejen v e-Sports. Hodne penez se toci take v MMORPG hrach. Treba MMORPG hra Second Life jiz vyprodukovala prvni milionarku.

Proste nejaka zenska v SL vytvorila produkt a ten od ni lidi v tomto virtualnim svete kupovali. No a samozrejme tam mate moznost konvertovat $$ na SL penize a naopak. Takze si potom stacilo vyzvednout dollary.

A nikdo nerika ze musite umet programovat a ze ten produkt musi neco delat. Staci kdyz pujde o umelecky pekny obraz ci obleceni. Spousta hracu tou hrou skutecne zije a jsou ochotni za pekny virtualni predmet do sveho virtualniho domku zaplatit virtualni majlant ktery promenite na realne penize - a to vse zcela legalne.

Podobne to funguje ve hre Project Entropia. Tam zase do zacatku investujete $$ do tezarskeho nebo streleckeho vybaveni a kdyz se vam dari, vase tezarska spolecnost vydelava majlant. Pripadne se vam podari chytit a zabit moba ktery ma v sobe extra loot i v hodnote nekolika stovek dolaru.


Dalsi moznost jak si vydelat - a mnohem v kratsi dobe, je hrat Lineage 2. Ze neverite vlastnim ocim? Ano je to tak. Navstivte cesky server Elmoreden - http://www.elmoreden.net a presvedcte se na vlastni oci.

Kazdy tyden losujeme 1 vyherce, jenz vyhrava (dle vlastni volby) bud 20 hernich elf stone v cenne 100Kc na nakup jakekoliv ingame predmetu v Donate Shopu, NEBO si vezme token a po ziskani 5ti takovych tokenu mu zasleme 500Kc. (Pripadne 150 hernich tokenu v cenne 1000Kc ktere muzete prodat hracum ve hre, nebot hraci sami obchoduji vesmes zejmena s ES...).

--
Informace o Project Entropia a Second Life naleznete na www.mmorpg.cz
Tetref
nebo o eSports pište, to je moje rada soukromá :o
Mack
Offtopic: Nemůžu si pomoct rodiere, ale makal jsem jako knihovník v jedné knihovně a při třídění knih si vzpomínám na jednu romantickou ságu-nějaká řeka lásky, či co a na jejím obale je přesně ten týpek, co máš v avataru, prosím o vysvětlení biggrin.gif whistle.gif
Coreo
rodiere ty uz fakt nevis co byt na ty svy lineage vymyslel... vsude je problem ze do toho musis investovat, coz nikdo z teto "komunity" neudela

a v elmo- (nevim jak se menuej tvuj server) bejt 5x vylosovanej.. zkousel jsi nedky zebrat na karlove moste? az to budes zkosuet, nezapomen webkameru...
rodier
Tak jsme dneska - jako jeden z prvnich C4 serveru - zaimplementovali do hry Wyverny pro hrace :o)

Coreo - divbil by ses kolik u nas hraje CSkaru a jak investuji.. neinvestuji do neceho ale do sebe.. do sve vybavy.
ju-ICE
Nechci do toho nějak vstupovat,ale co maj ty Wyverny společnýho s těma 500-1000 kč?
vaK0
QUOTE(rodier @ 30.04.2007, 09:10) [snapback]494644[/snapback]

Tak jsme dneska - jako jeden z prvnich C4 serveru - zaimplementovali do hry Wyverny pro hrace :o)
nevím jestli jeden z prvních, už na 3x server co sem byl nebyl problem wyvernu mít, ale ty prachy za ni byly hrozny :p
Veselý Pumprlík
Ve Score sem četl o Second Life tak sem to zkusil - Nepodařilo se mi připojit (Špatné heslo, i když bylo správné) :( Ani když sem se regnul znova prostě howno.
Zkoušel jsem i Entropia Universe - Lagy jak cip (hrál sem v noci a mám dobrý net), grafika jak za komunismu :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.