Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Napad NA zlepseni GP(premium acc.)
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
cocoth
mno az bude vic lidi na gp s premium uctem tak by mohl zalozit Premium mistnost kde by proste hrali premium lide takze kdo si vlastne koupi premium ucet tak nebude delat picoviny jako cheating atd. mno tak by si vlastne poradne lidi zahrali nez treba tamhle si furt nadavaj tak napr. 10 mistnosti 5 free 5 for premium nebo tak nejak nekamenujte me jestli tam je neco blbe blush.gif byl to jenom napad thumbsup.gif wink.gif
Energizer
pokud chces hru bez dementu tak nehraj CoD2
Nclava
..nebo si kup origo a patchni na 1.3.
Mack
Nebo nehraj CoD2.
netije
QUOTE(Energizer @ 31.05.2007, 21:36) [snapback]509312[/snapback]

pokud chces hru bez dementu tak nehraj CoD2


tak, ale teraz som sa urazil cool.gif
Energizer
QUOTE(netije @ 01.06.2007, 07:15) [snapback]509447[/snapback]

tak, ale teraz som sa urazil cool.gif
nikde nepisu ze ve hre jsou sami dementi, ale je tam teda vetsina dementu
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Na to si kup originálku, patchni vejš a 90% problémů zjevně opadne.

Btw - jsem proti. Kastování GP opravdu ne-e. To by totiž brzo došlo na věštby o placenosti GP. Najednou by se stalo standardem, že NEMÍT premium = nehrát tam a tam = hrát póvl = hrát špatně = neexistuješ. Takové sociální donucení k placené službě.

Je to jako když černoši z afriky utíkaj do francie. Myslej jak se nebudou mít líp, ale nakonec si tu úplně stejnou afriku z tý francie udělaj :)
Conan
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 01.06.2007, 14:01) [snapback]509535[/snapback]

Na to si kup originálku, patchni vejš a 90% problémů zjevně opadne.


Je videt, ze mas Maturitu worship.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Conan @ 01.06.2007, 14:03) [snapback]509536[/snapback]

Je videt, ze mas Maturitu worship.gif

to nic nemění na tom že Cod a dvojka specielně je největší online sr****a*čko-*-jd co kdy EA vypustilo a codaři jsou... no.. to radši ani za ty hvězdičky dávat nebudu :)
Nclava
Pokud se nemýlím, tak cod vypouštěl vždy activision :P
BariX
Problém je v tom, že se vypustila na svět nejdřív demo verze CoD2 (1.0). Kdyby to vyšlo rovnou s PB, tak by žádnej problém nebyl :)

Ale už konec OT :)
cocoth
ja nehraji cod. jen davam priklad.
Rumčajz
UO se mezi 1 a 2 nepočítá tam je to na pohodu cool.gif
Beluga
QUOTE(cocoth @ 01.06.2007, 14:59) [snapback]509564[/snapback]

ja nehraji cod. jen davam priklad.



prosimte nekecej, tak blbej jako ty muze bejt jedine nekdo kdo to hraje... dry.gif
Mack
To já furt čekám až narazím na UO na nějakou plnou místnost a pořádně ozkouším premium:) whistle.gif innocent.gif
!Tvý?ák!
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 01.06.2007, 14:05) [snapback]509538[/snapback]
to nic nemění na tom že Cod a dvojka specielně je největší online sr****a*čko-*-jd co kdy EA vypustilo a codaři jsou... no.. to radši ani za ty hvězdičky dávat nebudu :)
víš jak to je, kdo říká, že si ho nehoní, honí si ho dodnes->kdo říká, že nepaří rolleyes.gif thumbsup.gif
netije
QUOTE(Lord Mack @ 06.06.2007, 20:29) [snapback]512290[/snapback]

To já furt čekám až narazím na UO na nějakou plnou místnost a pořádně ozkouším premium:) whistle.gif innocent.gif


ja to iste na CoD2. Uvidime pri dalsom update klienta co bude nove.
A.l.i.3.n
Mě se ta myšlenka náhodou celkem zamlouvá tongue.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
notak teď sem v tom codu byl znova... ono je to po 10 minutách navíc takováááá nuda... to sem zvědavej jakou špatnou vlastnost najdu příště... navíc mi ten bastard pořád chce připojovat na adresu activisionu, ale má to zablokovaný, hehe.
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 07.06.2007, 13:15) [snapback]512529[/snapback]

notak teď sem v tom codu byl znova... ono je to po 10 minutách navíc takováááá nuda... to sem zvědavej jakou špatnou vlastnost najdu příště... navíc mi ten bastard pořád chce připojovat na adresu activisionu, ale má to zablokovaný, hehe.

Jen si na tom CoD zůstaň, my víme, že ho hraješ rád, nebudem ti to vytýkat, možná.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.