Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Husty
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
Rafaello
dostal jsem level up už mam 10. level husty muzu si koupit konvou sekyru
Tatarkas
Ty jsi vážně idiot!
Esteban
QUOTE(Rafaelo @ 12.06.2007, 19:40) [snapback]515024[/snapback]

dostal jsem level up už mam 10. level husty muzu si koupit konvou sekyru


Hmm, mít já práva, tak dostaneš level 20 a 14 dní dovolenou, když dostal Wecko 14 dní za OT, tak za ty tvoje výlevy je 14 dní skoro nic..
Rumčajz
Gm ti dá lvl down a nebudes moct tu sekyru pouzivat t_closed.gif
***...Toretto...***
O rafaleo jsem se vyjadřoval už několikrát je to malej pubertální smrad!!!
VENDA1975
QUOTE(Rafaelo @ 12.06.2007, 19:40) [snapback]515024[/snapback]

dostal jsem level up už mam 10. level husty muzu si koupit konvou sekyru

Ty jsi upadl na hlavu ne? S wéčkem sice píšem blbiny,OT, vulgarity .Ale ty jsi nás totálně předběhl takovou kun..vinou . To asi bereš hodně drsný prášky ne ???
GoRingo
QUOTE(Esteban @ 12.06.2007, 19:57) [snapback]515036[/snapback]

Hmm, mít já práva, tak dostaneš level 20 a 14 dní dovolenou, když dostal Wecko 14 dní za OT, tak za ty tvoje výlevy je 14 dní skoro nic..


Kdyby si raději vzal a přesunul to do tesťáku nebo to bez řečí rovnou smazal a napsal na pm varování, mít práva. Mi řekni jaký offtopic jde založit v tématickém obsahu "mimo mísu"?
Esteban
QUOTE(GoRingo @ 15.06.2007, 13:27) [snapback]516322[/snapback]

Kdyby si raději vzal a přesunul to do tes?áku nebo to bez řečí rovnou smazal a napsal na pm varování, mít práva. Mi řekni jaký offtopic jde založit v tématickém obsahu "mimo mísu"?


Tak:

1) Já se můžu dloubat akorát tak v nosu, to je vše co můžu...

2) Nejde jenom o tento topic, jde o to, co Rafaelo napsal asi ve 4 tématech (vulgárně atd...)

3) Nevím o co ti jde, neznáš souvislosti a pak tu plácneš kravinu...

GoRingo
QUOTE(Esteban @ 15.06.2007, 13:33) [snapback]516329[/snapback]

Tak:

1) Já se můžu dloubat akorát tak v nosu, to je vše co můžu...

2) Nejde jenom o tento topic, jde o to, co Rafaelo napsal asi ve 4 tématech (vulgárně atd...)

3) Nevím o co ti jde, neznáš souvislosti a pak tu plácneš kravinu...


Ale no tak, to musím vědět souvislosti? Stačí vidět, že tu napsal někdo něco co nemá hlavu ani patu, takže buď mu to smažu a je po všem, nebo tady dám prostor všem ať si trocha zanadávají a zaflejmují :) Pokud jsou s uživatelem problémy, je přece spousty jiných nástrojů, jak je elegantně vyřešit, než osočování typu "já bych ti dal ban až by si zčernal" :) To je teď spíše míněno na moderátory než na tebe, snad už chápeš o co mi jde.
Rumčajz
t_closed.gif
Esteban
QUOTE(GoRingo @ 15.06.2007, 13:47) [snapback]516338[/snapback]

Ale no tak, to musím vědět souvislosti? Stačí vidět, že tu napsal někdo něco co nemá hlavu ani patu, takže buď mu to smažu a je po všem, nebo tady dám prostor všem a? si trocha zanadávají a zaflejmují :) Pokud jsou s uživatelem problémy, je přece spousty jiných nástrojů, jak je elegantně vyřešit, než osočování typu "já bych ti dal ban až by si zčernal" :) To je teď spíše míněno na moderátory než na tebe, snad už chápeš o co mi jde.


Tak v tom případě nevím proč mě cituješ, když někoho cituješ, tak na něj reaguješ!!
AlBugni_SK
[quote name='Esteban' post='516370' date='15.06.2007, 14:27']
]

on existuje, omg
skic.
Pašák rafaelo zase způsobil narušení Síly a vyvolal zlo...Jen tak dál jen tak dál, jen a? vše co nejrychleji lehne popelem innocent.gif smile.gif
skic.
jééé to je tak pěkně žůžo modroučký, welcome to gaypark teehee.gif tyjo lidi dy? je po vejplatách, tak nebuďte hned nabroušení rolleyes.gif
Tatarkas
QUOTE(skic. @ 19.06.2007, 16:06) *
jééé to je tak pěkně žůžo modroučký, welcome to gaypark teehee.gif tyjo lidi dy? je po vejplatách, tak nebuďte hned nabroušení rolleyes.gif

Úplně v pohodě si můžeš dát ten starý skin, takže nevím, proč to tak řešíš...
Rumčajz
kde ste to vzali ja to mam porad oranzovy
dr.w3cko©
QUOTE(Esteban @ 12.06.2007, 19:57) *
Hmm, mít já práva, tak dostaneš level 20 a 14 dní dovolenou, když dostal Wecko 14 dní za OT, tak za ty tvoje výlevy je 14 dní skoro nic..

ja byl na canarech celkem v poh sice me malem uz jeblo ale...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.