Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ET na linuxu + hraní po GP
GamePark.cz fórum > Hry > Enemy Territory
Šupex
O samostatné ET 2.60 + patch 2.60b nemám obavy, protože jsem si to už vygooglil, takže vím, že s tímhle problém nebude. Co mě ovšem zajímá je etpro 3.2.6. To jsem nenašel nikde a zajímalo by mě jestli je "multiplatformní". Co jsem se do něj tak díval, tak mi příjde, že by jít měl.

Druhá otázka je spíše ke GP klientu. Nemůže se stát, že dostanu ban, protože budu používat neofiko linux klienta?
<Your>Father<CZ>
WolfET samotné i módy ETPro a NoQ plně podporují Win/Linux/Mac.
Blu3^
Sorry za otevirani stareho Topicu :) ale nebyla tu zodpovezena otazka ohledne toho GP klienta ..
Rad bych se zeptal jestli mam s linuxem na GP smulu :)
Jestli se da GP klient rozchodit alespon na Wine .. nebo jestli existuje i jina cesta jak se pripojit na gp :)
Flutter
http://gpclient.dolezel.info/ - neoficiální klient pro linux.
Blu3^
Este bych se rad zeptal .. mam problem se zvukem .. docela mi to skace a vynechava .. zatim marne hledam na internetu :-/ a nic nemuzu najit ...
Tak jestli byjste mohli poradit :)
<Your>Father<CZ>
Co máš za zvukovku..? Jiné ovladače jsi zkoušel?
Blu3^
Zvukovku mam Sound blaster live .. a ovladace jsem jine nekousel .. prej ani neni treba ze je to obecnej problem kterej se da vyresit nejakym jednim prikazem :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.