Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Rage World of Warcraft server
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Nerubian
Chtěl bych vás pozvat na nově rozběhlý Mangos Burning crusade realm. Server není RP ale staví hlavně na příběhových bitvách, turnajích a dalších eventech. XP jsou nastaveny na 2x aby se dal ještě za zbytek prázdniny udělat slušný level a užít si pořádné PVP. Server běží na 100Mbitové páteřní síti a má k dispozici dvoujádrový procesor s 3GB RAM, takže lagy nehrozí. Pravidelně se nahrávají oficiální opravy jádra a databáze doprovázené samostatnými opravami. Pkuď máte zájem těšíme se na vaší registraci.



Web: http://ragenet.cz
Verze: 2.1.3
Realmlist: server.ragenet.cz
**Risko**
mangos a jeste blizzlike? to je prilis
◘◘◘◘
A uděláš ze mě 70? wow.gif
Sawier
tjn 2x raty je fakt pekelne malo chtelo by to aspon 4x za moba a 3x za q

btw. nepotrebujete gmko ? prikazy umim eventy bych mohl delat smile.gif
Nerubian
2x Pekelně málo ? :) Za tejden občasnýho hrání dáš bez problémů lvl 30... žádnej Xtreme dělat nebudem, to cenu nemá...
Nerubian
GMka se nabírat budou.. ale z řad hráčů co tam už trošku hrajou a budou prokleplý....
Sawier
ze bych tam zacal hrat rolleyes.gif
Nerubian
Lidi to chce no.. proto ta pozvánka viď... :)
Sawier
kaslu na to uz me nebavi expit
◘◘◘◘
Já neříkám že chcu dělat GMko, já říkám, že bys mi dal high lvl a já bych tam pak jen vždycky chodil na ty low lvly machrovat :D
Já totiž expím svýho elfika buzika na sargerasu kde je blizzlike a abych expil ještě jednu postavu, to bych nedával...
Blu3^
Je ten server aspon trochu stabilni? :)
Sawier
kdyz tam nikdo nehraje tak to nepoznas xD
Blu3^
^^ ale nejspis skusim :D .. bo ten Hackwow je k nicemu .. udelal sem si retri pala.. a kdyz nenarazim na donatora :D tak se nudim
Nerubian
QUOTE(lllllllllll @ 22.07.2007, 17:46) *
Já neříkám že chcu dělat GMko, já říkám, že bys mi dal high lvl a já bych tam pak jen vždycky chodil na ty low lvly machrovat :D
Já totiž expím svýho elfika buzika na sargerasu kde je blizzlike a abych expil ještě jednu postavu, to bych nedával...
to? otázka no :)
◘◘◘◘
QUOTE(Nerubian @ 22.07.2007, 23:39) *
to? otázka no :)

Být či nebýt?
Sawier
nj ja budu skromnej chcu 70s t6 setem+ 20k goldu na konte
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.