Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Jak utopit kapra...
GamePark.cz fórum > Fórum > Testovací fórum
Stran: 1, 2, 3, 4
Qwwerty
Inu tu sme se nějak v práci při caffé pauze nudili a kecali tam vo rybách co na tom Spielberku plavou v tom rybníku a nějak se dostali k tomu že nejlepší jak zabít kapra je ho utopit ....

Na mě je vymyslet způsob jak na vánoce přesvědčivě utopit kapra - a aby to vypadalo nějak přirozeně žádný že mu zalepim tlamu epoxydem....

samozřejmě potřebuju aby voda do který ho hodim byla průhledná
MadOnion
Strč mu prst do prdele.
+-=
Malej lavor + nechat ho tam pár minut až "vyžábruje" (vydejchá x) všecken vzduch = plavání břichem nahoru (ale je to spíš tejrání)
Conan
Lavor slivovice
CZerd
Nech mu na hlavu kapat vodu z kohoutku, bud ti cipne a nebo se zblazni a promluvi ti do duse. biggrin.gif
+-=
QUOTE(Conan @ 09.08.2007, 20:13) *
Lavor slivovice

Hmm pak zapálit a byl by rovnou flambovanej ...
MadOnion
Jsem pro slivovici, aspoň bude hezky namarinovanej.
CZerd
QUOTE(Conan @ 09.08.2007, 20:13) *
Lavor slivovice

To by zas patrilo do topicu, jak setrne oflambovat rybu :-D

QUOTE(+-= @ 09.08.2007, 20:14) *
Hmm pak zapálit a byl by rovnou flambovanej ...

taky sem to chtel rict :-D
◘◘◘◘
Dám mu jed, potom ho dám do vody a budu se tvářit že se utopil.
+-=
Stejnak ja bych ho do slivovice nedával , co když bude žejt a jenom se vožere ? Dát ho do lavoru Ruskej vodky (domácí) to se otraví alkoholem ...
CZerd
QUOTE(lllllllllll @ 09.08.2007, 20:17) *
Dám mu jed, potom ho dám do vody a budu se tvářit že se utopil.

to ho rovnou muze majznout po hlave a ne*rat se s nakym jedem biggrin.gif
CZerd
QUOTE(+-= @ 09.08.2007, 20:19) *
Stejnak ja bych ho do slivovice nedával , co když bude žejt a jenom se vožere ? Dát ho do lavoru Ruskej vodky (domácí) to se otraví alkoholem ...

a nebo jenom oslepne a zmeni barvu na sumce
+-=
QUOTE(CZerd @ 09.08.2007, 20:20) *
a nebo jenom oslepne a zmeni barvu na sumce

Tak ho hodit do benzínu ... to by byl flambovanej a rovnou aj nasekanej .
CZerd
A co strcit kaprovy do tlamy brcko, kapra ponorit do vody a druhy konec brcka nechat venku?
Qwwerty
Ano určitě .... a když kapra zavřeš do izolovaný nádoby s vodou tak on vydejchá všechen kyslík obsaženej ve vodě takže tam zbyde jenom vodík a kvůli tomu umře že ?


ne tak takle vážně ne ....


třeba i nějakou látku rozpustnou ve vodé která mu zasere žábry a von se udusí
+-=
QUOTE(CZerd @ 09.08.2007, 20:24) *
A co strcit kaprovy do tlamy brcko, kapra ponorit do vody a druhy konec brcka nechat venku?

A do toho brčka pak nalej benzíín a začít flambovat .... BUUUM jehehaaaaa
CZerd
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 20:28) *
třeba i nějakou látku rozpustnou ve vodé která mu zasere žábry a von se udusí

mno kdyz mu tam hodim zupan, tak se kazdopadne udusi. biggrin.gif whistle.gif

edit: i kdyz moc rozpustnej neni, stale se jedna o latku thumbsupsmileyanim.gif

edit2: kdyz bude moc aktivni, tak spis zasere ten zupan clapping.gif
+-=
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 20:28) *
Ano určitě .... a když kapra zavřeš do izolovaný nádoby s vodou tak on vydejchá všechen kyslík obsaženej ve vodě takže tam zbyde jenom vodík a kvůli tomu umře že ?
ne tak takle vážně ne ....
třeba i nějakou látku rozpustnou ve vodé která mu zasere žábry a von se udusí

Čeče seš nějakej náročnej ,my ti tu vymejšlíme krásný vejbuchy a ty ho chceš jenom vpoklidu nechat leknout ... nějaky rozpouštědlo nebo podobnej sajrajt do vody a kapr bude tuhej (ale nepoživatelnej) , nyvim ale prací prášek by se mu asi taky nezamlouval .
MadOnion
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 20:28) *
Ano určitě .... a když kapra zavřeš do izolovaný nádoby s vodou tak on vydejchá všechen kyslík obsaženej ve vodě takže tam zbyde jenom vodík a kvůli tomu umře že ?

No, ale funguje to... brutální, ale pravda jest...
MadOnion
QUOTE(+-= @ 09.08.2007, 20:31) *
Čeče seš nějakej náročnej ,my ti tu vymejšlíme krásný vejbuchy a ty ho chceš jenom vpoklidu nechat leknout ... nějaky rozpouštědlo nebo podobnej sajrajt do vody a kapr bude tuhej (ale nepoživatelnej) , nyvim ale prací prášek by se mu asi taky nezamlouval .

Vykoupej ho v Šaratici...
CZerd
Mno a co ho vyprat(bez prasku a avivaze)?
Qwwerty
QUOTE(+-= @ 09.08.2007, 20:31) *
Čeče seš nějakej náročnej ,my ti tu vymejšlíme krásný vejbuchy a ty ho chceš jenom vpoklidu nechat leknout ... nějaky rozpouštědlo nebo podobnej sajrajt do vody a kapr bude tuhej (ale nepoživatelnej) , nyvim ale prací prášek by se mu asi taky nezamlouval .

no jo jenže já ho potřebuju
1) utopit ne rozstříknout po celé koupelně
2) potřebuju ho jedlýho ...


prostě aby to fakt vypadalo že se utopil x)
CZerd
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 20:37) *
no jo jenže já ho potřebuju
1) utopit ne rozstříknout po celé koupelně
2) potřebuju ho jedlýho ...
prostě aby to fakt vypadalo že se utopil x)

Mno asi nezbyva nez ho premluvit... v tom pripade by sis mel jit uz ted koupit kapra a zacit. biggrin.gif
+-=
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 20:37) *
2) potřebuju ho jedlýho ...

No to bude horší .Co nenápadně hodit do vany něco od proudem ? :)

Stejnak jsem toho názoru že kapr rozmetanej po koupelně by udělal větší nadšení než kapr udušenej ...
CZerd
nauc ho hrat CoD. Lekne CoD dmnci.
MyGun.
rofl ja z vas nemuzu co tu pisete :-D
btw. nebylo by lepsi ho klepnout a dat zpatky a rict ze se utopil napr. ? :D
Qwwerty
QUOTE(+-= @ 09.08.2007, 20:42) *
No to bude horší .Co nenápadně hodit do vany něco od proudem ? :)

Stejnak jsem toho názoru že kapr rozmetanej po koupelně by udělal větší nadšení než kapr udušenej ...

rozmetat ho můžu až potom co se udusí


Qwwerty
QUOTE(scarys @ 09.08.2007, 20:47) *
rofl ja z vas nemuzu co tu pisete :-D
btw. nebylo by lepsi ho klepnout a dat zpatky a rict ze se utopil napr. ? :D

potřebuju dovnitř hodit živýho a vytáhnotu mrtvýho
◘◘◘◘
Já na to přišel. Normálně ho hodím do vany, hodím mu tam třeba žehličku zapojednou v proudu a je to...
CZerd
Nech mu tam 2cm vody a hod ho tam poradnou silou a pak ho vytahni. Horsi pak bude odkostovani.
+-=
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 20:48) *
rozmetat ho můžu až potom co se udusí

No pokud chceš aby se udusul musejš mu vyřadit nervovou soustavu což se dá udělat těmito základními způsoby

1) Nechat ho explodovat , zaručeně to kapra vyřadí z provozu
2)El. proud , kapr bude omráčen = nebude dejchat a udusí se (po tom bude i poživatelnej )
3)Jed , efekt náhlí smrti , udusí se (ale pak nemusí bejt poživatelnej :)

Takže doporučení , začni hledat nějakej jed kterej kaprovi vyřadí mozeček z chodu , ale lidem ne :)
CZerd
Kup si malyho kapra a vsugeruj mu ze je pstros, pak na nej ve vane bafni. On se lekne a bude chtit zaborit hlavu, ale narazi na dno vany, omraci se a nez si uvedomi ze nedyycha, tak se utopi. thumbsup.gif
◘◘◘◘
Zase sem to skvěle vymyslel:
dej ho do vany a až se nebude dívat, tak mu vytáhni špunt
MadOnion
Kup si lubrikační gel v prášku... nasyp mu to do vany...
+-=
Chtělo by to chemika :) Nějaká látka která z vody uvolňuje kyslík a vodík (to by byla šleha ... BUUUM nerozmetalo by to kapra po koupelně ale koupelnu po baráku :)

Jinak kup testovací kapry , nebo se zeptej v rybárně čim zabít rybu :)
PigStyler
Já bych ho dal do samozmenšovací vany. Ta vana by se zmenšila natolik, že by kapra udusila. A udušení pod vodou je utopení :)
MadOnion
To je ale demagogie...
lamicka90210
chci mu kazdej den do vany....
PigStyler
aby mu ten kapr pak nechodil chcat do postele
lamicka90210
otazka c.2: chodi kapr?
PigStyler
jasny, od ceho asi ma nohy
Qwwerty
simply clever ... kámoš přišel s tim že pokud by se mu tam nasypala sůl tak jako sladkovodní ryba chcípne ptže se tou solí ve vodě udusí

zatím mě to přijde nejreálnější
lamicka90210
QUOTE(Qwwerty @ 09.08.2007, 22:10) *
simply clever ... kámoš přišel s tim že pokud by se mu tam nasypala sůl tak jako sladkovodní ryba chcípne ptže se tou solí ve vodě udusí

zatím mě to přijde nejreálnější

jj kamos Qwwertyho neni kokot thumbsup.gif
+-=
OMG x) Tohle se na to opravdu hodí ...
MadOnion
Já jsem za slivovici nebo lubrikační gel.
Qwwerty
QUOTE(MadOnion @ 09.08.2007, 22:18) *
Já jsem za slivovici nebo lubrikační gel.

no jo jenže za 1kg sáček soli dám míň než za slivovici ve které by ten kapr v tý vaně mohl plavat

I-I.e.r.g.o.t.I-I
Kápni mu pořádnou dávku soli. Ale je to brutální smrt, pravda. Lepší by bylo mu tam nalejt odkysličenou vodu, ale jak to chceš udělat, to nevim. Já preferuju ho klepnout a uříznout mu hlavu.
Nebo mu tam nalej směs mountain dew a benzinu - a doufej že to neni PowerKapr™, nenabije se a nezačne tam lítat rychlostí světa a střílet lejzry.
lamicka90210
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 09.08.2007, 22:27) *
Kápni mu pořádnou dávku soli. Ale je to brutální smrt, pravda. Lepší by bylo mu tam nalejt odkysličenou vodu, ale jak to chceš udělat, to nevim. Já preferuju ho klepnout a uříznout mu hlavu.

nebo koupit uz naporcovanyho
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(lamicka90210 @ 09.08.2007, 22:29) *
nebo koupit uz naporcovanyho

neni nad to jíst to co sis sám zabil :)
(hej, co ho takhle zhulit? udělat mu z vody velkou vodnici a hulit přez něj haš...)
lamicka90210
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 09.08.2007, 22:30) *
neni nad to jíst to co sis sám zabil :)
(hej, co ho takhle zhulit? udělat mu z vody velkou vodnici a hulit přez něj haš...)

to by bylo husty...si jen predstav jak by to vypadalo...ten kapr by tam byl spis jako okrasa...to mi pripomina jak sme zhuli jina zvirata....
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.