Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Dance music :)
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Soldier01
Nazdar lidi jsem celkem fanda klubový muziky, a taky jí každej den míchám, tak bych se s váma chtěl podělit o názvy nějakejch tracků, výměnou zase za ty vaše :) Jakej dobrej track rádi posloucháte?
Tak já začnu:
I just like to call you my bitch (Eric Prydz)
Blink (John Dahlback)
The Drill
Elektro (Outwork)
.......................................................
Kdyby někdo chtěl, tak můžu hodit odkaz na svůj set worship.gif
A komu se tenhle styl nelíbí, tak na to pls nenadávejte a spíš si toho nevšímejte thumbsup.gif
Sawier
dnb tanecni?? to te chci videt jak na to tancujees xD

jinak abych nebyl ot
Alex Gaudino feat. Crystal Waters - Destination Calabria
Soldier01
Na to je náhodou největší sranda tancovat : whistle.gif To se člověk fakt vyblbne... máme u nás jeden dnb klub a tam to jede ;)
ASW
Mno nevím,jestli zrovna DJ Tiësto je disko :)
Soldier01
Tiesto hraje trance :)

Z těch trochu komerčnějších třeba Global Deejays, Bob Sinclar nebo David Guetta :)
Nemáte někdo známýho v nějakym klubu v okolí Mostu? Rád bych si někde míchal a když mi to v reálu půjde tak i normálně večer hrát :) Kámoš je dj u nás v jednom klubu ale nemůže mě k tomu pustit kvůli vedení:(

Dobrá je taky Feelings don‘t stop ( David Amo)
Jinak na klip na Destination Calabria můžu koukat furt x)
Tezca
speed freak - devastation
tu
je to dance music, ale ne tak uplne regulerni biggrin.gif
akorat trochu kratky no...
s1on
jdi na www.t2b.org koukni na sety od pixieho a v tracklistu si vyberes dobry kousky :)

jinak treba noisia je v pohode :)
Tezca
QUOTE(s1on @ 14.08.2007, 14:41) *
jdi na www.t2b.org koukni na sety od pixieho a v tracklistu si vyberes dobry kousky :)

teletabis znam :) jestli to bylo teda na me whistle.gif
a jinak pro tekno positivni- tutok , ja se tam urcite ukazu biggrin.gif
mam to kousicek od baraku biggrin.gif zajedu si tam na kole nejspis
Dodge
QUOTE(Soldier01 @ 14.08.2007, 14:10) *
..Z těch trochu komerčnějších...

Ach bože už zase.

Proč do jakýkoli diskuze musíte cpát "komerci" ?

Komerční boty, komerční film, komerční hudba, komerční hudba... A všichni ste tak děsně nekomerční až to bolí...

Ty opravdu "nekomerční" interpreti nikomu necpou že jsou nekomerční. Viz Tecza.
Qwwerty
QUOTE(Soldier01 @ 14.08.2007, 14:10) *
Z těch trochu komerčnějších třeba Global Deejays, Bob Sinclar nebo David Guetta :)

ze Sinclaira by jeden hodil Šavli

QUOTE(Tezca @ 14.08.2007, 14:31) *
speed freak - devastation
tu

ten vokál je od Kawaie z OST Ghost in the Shell (další pěknej kousek čistě od něho Kugutsuuta Kagirohi ha Yomi ni Mata Muto)

jinak co se ostatní hudby týče
Trance: samozřejmě tiesto mě neminul a songy jako Adaigo for strings a Forever today tady mám, jinak teď dotahávám to co sem eště neslyšel od ATB
DnB: Pendulum, Concord Dawn
Psychadelic: Infected mushroom (I wish, Shakawkaw), Juno Reactor (Matrix viděla většina z vás proto nelinkuju songy)
Gabba: 3 Steps Ahead(př. Hakkuh) a vůbec tak všichni co dělali pro Thunderdome
Hardcore: Bobby V, Blutonium Boy
ambient, dubstep: EOST, Christine Vaccine (Raw postoval sety v Music)
samostatně ještě připíšu od Squarepushera - I wish you could talk (ptže pořádně nevim kam by se dal zařadit)
a eště bych tak málem zapoměl na Jumpstyle kterej sám o sobě mě příde že se pohybuje už na hranici gabberu ... př interpret Dj Twisty jeho songů na Youtube je taky dost (možná že všechny co urobil)
QUOTE(Dodge @ 14.08.2007, 14:59) *
Ach bože už zase.
Komerční boty, komerční film, komerční hudba, komerční hudba... A všichni ste tak děsně nekomerční až to bolí...

komerce je imho špatný slovo pro tohle ... použil bych spíš medializoavaný aneb to co je aktuálního pro free cooliky dětičky co sou in a poslouchaj Evropu, Kiss a Krokodýla a kvůli nim nám to média nutěj co chvíli
s1on
Ach bože už zase.

komercni= znamy= davaj ho treba v tv,radiu atp

co na tom jeste nechapes?
s1on
QUOTE(Tezca @ 14.08.2007, 14:51) *
teletabis znam :) jestli to bylo teda na me whistle.gif
a jinak pro tekno positivni- tutok , ja se tam urcite ukazu biggrin.gif
mam to kousicek od baraku biggrin.gif zajedu si tam na kole nejspis

ee to bylo an zakladatele jak hleda naky dobry desky :)
+-=
Ach bože už zase.

Hmm to je přece IN bejt proti komerci , ne ? I když nevim jak tu komerci bereš jako fiml kterej by nebyl komerční = viděl ho celej jenom střihač + rejža a nikdo jinej ? V tomhle světě už nic co by bylo nekomerční neni :) Když se nad tim tak člověk zamyslí kapela na kterou jde 500 lidí už je podle někoho komerční a podle někoho jinýho zase ....

Proto dotaz na tebe -> Co je podle tebe komerce ,když už se tady nad tim rozčiluješ ?:)

(sorry za OT)
Qwwerty
QUOTE(+-= @ 14.08.2007, 15:37) *
Proto dotaz na tebe -> Co je podle tebe komerce ,když už se tady nad tim rozčiluješ ?:)
(sorry za OT)

říkám že by tam seděl víc výraz že je to medializovaný pro fríkůlíny než komerční
možná by tam eště víc než komerční sedl výraz že je to mainstreamový
Dodge
QUOTE(+-= @ 14.08.2007, 15:37) *

Já jsem komerční člověk. Nad komercí se nerozčiluju, vadí mi zmíněné "brojení" proti komerci.
+-=
QUOTE(Dodge @ 14.08.2007, 15:44) *
Já jsem komerční člověk. Nad komercí se nerozčiluju, vadí mi zmíněné "brojení" proti komerci.

Aha ... takže zpět k tématu ... já du na hambu za to že sem nepodral Dodgeův post rolleyes.gif
Arnold.Rimmer
QUOTE(saWier @ 14.08.2007, 11:40) *

http://uk.youtube.com/watch?v=XrisBOUFc8c

Akorat ti tam nestaci byt tak strasne low jako na disku :)
rawenien
QUOTE(saWier @ 14.08.2007, 10:40) *

Echm...asi expert...

Ted jsem si vsimnul, ze arnold byl ve sprdavani rychlejsi:)

Kdyz jsme u tech tanecnich traparen a inteligentnich odnozi tanecni hudby, tak mi prave prisla a na stole lezi naprosta drumova nadhernost ICICLE & SWITCH-Ur in my head (link na minutovou ukazku)
Gizmohead
QUOTE(Pospa @ 14.08.2007, 13:34) *
Preferuju spíš klasický disko...

DjCyberis - Tari Dari Dam

xDDDDDDDDDDDDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=MOcGlizhhzU

Ach bože už zase.

naprosto s tebou souhlasim, ja ospobne nerozdeluju hudbu a ostatni veci na komercni a nekomercni, ale na tu co se mi libi a nelibi...
reixh@rd
THE ONE & ONLY:

The Prodigy - No Good, Voodoo People, Poison, Girls, Breathe, Jericho, Full Throtle, Out Of Space...

Inac, kto ste nepoculi Jericho tak si to vypocujte, na tom sa vyblaznim jak dylino... I taky Out of Space (1992)

The Best songs - CLaustrophobic Sting a Break & Enter, also FIRESTARTER (to je povinnost ;D)

Cau a sry..
Qwwerty
QUOTE(reixh@rd @ 14.08.2007, 20:40) *
THE ONE & ONLY:

The Prodigy - No Good, Voodoo People, Poison, Girls, Breathe, Jericho, Full Throtle, Out Of Space...

Inac, kto ste nepoculi Jericho tak si to vypocujte, na tom sa vyblaznim jak dylino... I taky Out of Space (1992)
The Best songs - CLaustrophobic Sting a Break & Enter, also FIRESTARTER (to je povinnost ;D)
Cau a sry..

jo Out of space od Prodigy je skvělej :) ale co se týče těch VooDoo people tak radši Pendulum remix
reixh@rd
QUOTE(Qwwerty @ 14.08.2007, 20:49) *
jo Out of space od Prodigy je skvělej :) ale co se týče těch VooDoo people tak radši Pendulum remix

no da sa, ale na Voodoo original si zaskaces jak nikdy thumbsup.gif
rawenien
QUOTE(Qwwerty @ 14.08.2007, 19:49) *

Voodoo people (pendulum rmx) na gramci -> utek za zvukotesnou stenu

...fakt, tehle veci, stejne jako Tarantule a dalsich notne proflaklych flaku mam uz plne usi...ale za par let to bude neco jineho...uslysim voodoo people a reknu si, ze to je dobra odskulovka:)
Qwwerty
QUOTE(rawenien @ 14.08.2007, 20:55) *
Voodoo people (pendulum rmx) na gramci -> utek za zvukotesnou stenu

...fakt, tehle veci, stejne jako Tarantule a dalsich notne proflaklych flaku mam uz plne usi...ale za par let to bude neco jineho...uslysim voodoo people a reknu si, ze to je dobra odskulovka:)

Tarantulu už taky pomalu nemusim ... spíš Still Gray, Girl in the fire a Hold your colour
rawenien
QUOTE(Qwwerty @ 14.08.2007, 19:58) *
Tarantulu už taky pomalu nemusim ... spíš Still Gray, Girl in the fire a Hold your colour

Still Gray je skvela...urcite jedna z nejlepsich veci, jake kdy vydali...nejlepsi vec od pendulaku je ale porad Masochist (jen ne VIP verze, to je opet zprznene jejich typickym zvukem novych veci)...
rawenien
Tak a budeme radne rozebirat inteligentni elektroniku...

Co vas naprosto nejvic dostava a co povazujete za naprosto genialni?
Qwwerty
QUOTE(rawenien @ 14.08.2007, 21:05) *
Tak a budeme radne rozebirat inteligentni elektroniku...

Co vas naprosto nejvic dostava a co povazujete za naprosto genialni?

dobře provedenej refrén :)
Tezca

necpu nikomu nic, muzes me ignorovat.. ja posilam to co se mi libi a kdyz se to nelibi tobe, tak je to tvoje minus ... :)

topic je snad dance music ne? to je sirokej pojem
hmm hardcore asi neni dance music... moje chyba ;)

raw: inteligentni elektroniku? tim myslíš Inteligent Dance Music? na idm se mi libi rozmanitost zvuku
Daniels
QUOTE(s1on @ 14.08.2007, 14:41) *

zajimavy, peknej projekt
posloucham od pixiho headshot - zatim je to takovy nudny, zadny "akcni" pasaze, uvidime
rawenien
QUOTE(Tezca @ 14.08.2007, 20:31) *
raw: inteligentni elektroniku? tim myslíš Inteligent Dance Music? na idm se mi libi rozmanitost zvuku

No, myslel jsem proste netupou elektroniku...tzn. zadne diskoteky:)

Btw IDM znamena Independent Music...coz muze byt skoro cokoliv, co neni vydavano velkymi spolecnostmi...
s1on
QUOTE(Daniels @ 14.08.2007, 23:46) *
zajimavy, peknej projekt
posloucham od pixiho headshot - zatim je to takovy nudny, zadny "akcni" pasaze, uvidime

hele to je junglo-dramec :) nic akcniho od toho necekej :) si stahni nejakej breakbeat jestl ichces akcni veci :))
rawenien
QUOTE(s1on @ 16.08.2007, 19:33) *
hele to je junglo-dramec :) nic akcniho od toho necekej :) si stahni nejakej breakbeat jestl ichces akcni veci :))

Co je na breakbeatu akcniho?...
Henta!Rush_
www.sety.cz tramtadada
lamicka90210
raggadžáááááák http://www.sety.cz/896-ruff_tuff_sownd_-_r...jungle_set.html zacatek nuda jako u kadzyho raggajunglu turned.gif
Qwwerty
QUOTE(H3ntaiRush @ 16.08.2007, 20:48) *
www.sety.cz tramtadada

zrobna tehle web sem potkal když sem hledal něco rozumnýho proš nejede psytrance.cz :/
Henta!Rush_
QUOTE(Qwwerty @ 16.08.2007, 21:12) *
zrobna tehle web sem potkal když sem hledal něco rozumnýho proš nejede psytrance.cz :/

Psytrance.cz vůbec nepoužívám.. :) Ale nedávno jsem narazil na skvelej DnB set Braderic - Rock The Funky Beats.. :) A jsou tam fakt libový předělávky.. :)
Qwwerty
QUOTE(H3ntaiRush @ 16.08.2007, 21:18) *
Psytrance.cz vůbec nepoužívám.. :) Ale nedávno jsem narazil na skvelej DnB set Braderic - Rock The Funky Beats.. :) A jsou tam fakt libový předělávky.. :)

no já vzhledem k jeho stavu taky ne ale viděl sem ta celkem dobrej článek a za boha ho nemůžu najít ani v archivu
Sawier
prosim lidi nemate nejaky song ktery jede par sek. v klidu napr. tam hraje piano apod a pak se zniceho nic rozjede napr do techna nebo neco takoveho potrebuju to do videa
rawenien
QUOTE(saWier @ 17.08.2007, 08:27) *
prosim lidi nemate nejaky song ktery jede par sek. v klidu napr. tam hraje piano apod a pak se zniceho nic rozjede napr do techna nebo neco takoveho potrebuju to do videa

O technu nevim, ale drambajzovych veci mam na tenhle zpusob moc a moc...setridim a poslu ti neco...
Vetsina veci ma to intro docela delsi, ale kdyz si s tim pohrajes a trochu to osekas...
Henta!Rush_
QUOTE(saWier @ 17.08.2007, 09:27) *

Někde nahoře jsem postoval set od Braderika.. Tam je jeden kus v piáně.. :) Imho nejlepší piánovej song byl v matrixu.. tuším že od Rob Zombie - Clubbed to death.. :)
s1on
QUOTE(rawenien @ 16.08.2007, 20:44) *
Co je na breakbeatu akcniho?...

ze ti to muze udelat diru do hlavy

jestli chces neco "akcniho" tak si najdi nejakej jumpstep nebo neco takovyho
Dodge
jumpstyle :)
s1on
Shy Fx - Everyday

tohle se mi ted hodne libi :)
rawenien
QUOTE(s1on @ 01.09.2007, 16:17) *
ze ti to muze udelat diru do hlavy

Breaky poslouchas docela casto, ze?
s1on
QUOTE(rawenien @ 01.09.2007, 18:51) *
Breaky poslouchas docela casto, ze?

sakra ty si nakej tvrdej na tebe radsi bacha

breakbeat neposloucham protoze je to sracka pro fetky
Daniels
QUOTE(s1on @ 01.09.2007, 18:09) *
Shy Fx - Everyday

tohle se mi ted hodne libi :)

kdybych si "smazal" z ty pisnicky slova, tak se mi libi, takhle nic moc
rozumite ne?
s1on
QUOTE(Daniels @ 01.09.2007, 23:06) *
kdybych si "smazal" z ty pisnicky slova, tak se mi libi, takhle nic moc
rozumite ne?

taky sem se poohlizel po "instrumentalce" ale nikde sem ji nenasel :) ale i tak si na ty pisnicce dost ujizdim :)
rawenien
QUOTE(s1on @ 01.09.2007, 18:12) *
sakra ty si nakej tvrdej na tebe radsi bacha

breakbeat neposloucham protoze je to sracka pro fetky

Ehm...Znam lidi, hrajici breakbeat a jsou to jedni z nejslusnejsich lidi co znam...breaky nejsou pro zadne fetky, uz jen proto, ze je to snad nejmainstreamovejsi hudba ze zlomenym beatem, jaka vubec je...trochu disko, ale co...

Vazne miluju takove nazory...
s1on
QUOTE(rawenien @ 02.09.2007, 12:12) *
Ehm...Znam lidi, hrajici breakbeat a jsou to jedni z nejslusnejsich lidi co znam...breaky nejsou pro zadne fetky, uz jen proto, ze je to snad nejmainstreamovejsi hudba ze zlomenym beatem, jaka vubec je...trochu disko, ale co...

Vazne miluju takove nazory...

ty co tu hudbu delaj sou treba slusny ale ty co to poslouchaj sou uz jiny .... tak premejslim jestli oba myslime to samy ....... zkusim najit ukazku toho co myslim ja (doufam ze sem nenapsal nakou pitchovinu jak je u me zvykem)

qWc znas?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.