Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Chceme CoD2 na 1.3...
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2
F.L.(d.EMO.n)
Vim že si myslite že konate spravne ale uz jste uvažovaly nad tim že misto nad vymiceni nadavajicich na cheatery vymitite cheatery? a kdyz uz jsem byl v tom vzteku a byl tam celes server zajebany tema lamama cheaterskyma krome par vyjimek tak jsem zacal nadavat tomu co se mi bouril (nejaky magor co si rika admin) dekuji nechcem ! az budu v dobre nalada tak vam tu rozdam vsem pusy neuvjerily by ste co se mi v posledni dobe stalo a taky to tu nechci rozebyrat jedine uklidneni na par hodinek denne (asi 2) mi prinaselo CoD a jejich lamy vim jak si tu kazdy stezuje na cheatery a td ja taky cheatoval (sice na servru kde hraly jenom cheatery ale tet uz tam nejsou .... jakto ? PROTOZE TAM MAJI CHYTRE Game Mastry a timto bych chtel zdelit VŠEM "ADMINUM" aby ZAČLY PŘEMÝŠLET nad tim co udelaji :P timto se taky LOUČÍM S gp demenci :P cagos v příštím životě.[jak lehke je se dostat na GP s cheatama thumbsup.gif ]
Pupek Námořník
QUOTE(F.L.(d.EMO.n) @ 16.08.2007, 22:57) *
Vim že si myslite že konate spravne ale uz jste uvažovaly nad tim že misto nad vymiceni nadavajicich na cheatery vymitite cheatery? a kdyz uz jsem byl v tom vzteku a byl tam celes server zajebany tema lamama cheaterskyma krome par vyjimek tak jsem zacal nadavat tomu co se mi bouril (nejaky magor co si rika admin) dekuji nechcem ! az budu v dobre nalada tak vam tu rozdam vsem pusy neuvjerily by ste co se mi v posledni dobe stalo a taky to tu nechci rozebyrat jedine uklidneni na par hodinek denne (asi 2) mi prinaselo CoD a jejich lamy vim jak si tu kazdy stezuje na cheatery a td ja taky cheatoval (sice na servru kde hraly jenom cheatery ale tet uz tam nejsou .... jakto ? PROTOZE TAM MAJI CHYTRE Game Mastry a timto bych chtel zdelit VŠEM "ADMINUM" aby ZAČLY PŘEMÝŠLET nad tim co udelaji :P timto se taky LOUČÍM S gp demenci :P cagos v příštím životě.[jak lehke je se dostat na GP s cheatama thumbsup.gif ]

Nauč se psát, pak něco piš.
Ti, co nadávaj, na cheatery, tak přece taky porušují pravidla, ne?
Conan
QUOTE(F.L.(d.EMO.n) @ 16.08.2007, 22:57) *
Vim že si myslite že konate spravne ale uz jste uvažovaly nad tim že misto nad vymiceni nadavajicich na cheatery vymitite cheatery? a kdyz uz jsem byl v tom vzteku a byl tam celes server zajebany tema lamama cheaterskyma krome par vyjimek tak jsem zacal nadavat tomu co se mi bouril (nejaky magor co si rika admin) dekuji nechcem ! az budu v dobre nalada tak vam tu rozdam vsem pusy neuvjerily by ste co se mi v posledni dobe stalo a taky to tu nechci rozebyrat jedine uklidneni na par hodinek denne (asi 2) mi prinaselo CoD a jejich lamy vim jak si tu kazdy stezuje na cheatery a td ja taky cheatoval (sice na servru kde hraly jenom cheatery ale tet uz tam nejsou .... jakto ? PROTOZE TAM MAJI CHYTRE Game Mastry a timto bych chtel zdelit VŠEM "ADMINUM" aby ZAČLY PŘEMÝŠLET nad tim co udelaji :P timto se taky LOUČÍM S gp demenci :P cagos v příštím životě.[jak lehke je se dostat na GP s cheatama thumbsup.gif ]


cista ukazka GP dmnce. Nedekujem , vypadnete !
netije
QUOTE(Conan @ 16.08.2007, 23:14) *
cista ukazka GP dmnce. Nedekujem , vypadnete !


problem je, ze ten dotycny(-a) ma pravdu. Minimalne raz za tyzden natocim nie prave cestneho hraca. Cod2 je hrana vo verzii 1.0. Dost ludi caka ako na spasenie (uz je to tusim rok), kedy bude zrusena, aby sa presunula cela komunita na 1.3. Som znechuteny vyhovorkami DVD nie su k dispozicii (jeden z hlavnych dovodov, preco nie je zrusena 1.0 verzia). DVD som videl v obchodoch, v case, ked GP Shop prezentoval ich nedostatok. Ale co uz. Je to bussiness.
Pupek Námořník
QUOTE(netije @ 17.08.2007, 06:26) *
problem je, ze ten dotycny(-a) ma pravdu. Minimalne raz za tyzden natocim nie prave cestneho hraca. Cod2 je hrana vo verzii 1.0. Dost ludi caka ako na spasenie (uz je to tusim rok), kedy bude zrusena, aby sa presunula cela komunita na 1.3. Som znechuteny vyhovorkami DVD nie su k dispozicii (jeden z hlavnych dovodov, preco nie je zrusena 1.0 verzia). DVD som videl v obchodoch, v case, ked GP Shop prezentoval ich nedostatok. Ale co uz. Je to bussiness.

QUOTE
CoD2 je nejhranejsi hrou na GP prave proto, ze je ve verzi 1.0. Upgrade na 1.3 jsme nabidli par tydnu po vydani tohoto patche ve forme novych 1.3 serveru. Tyto servery ale neustale zejou prazdnotou - o prechod na novou verzi nemel a nema lautr nikdo zajem. Vsichni tady o tom akorat mluvite, hrajete ale stejne porad 1.0.

Toto se psalo zde. Nehraju CoD 2, takže nvm, jak to tam teď vypadá, ale jestli tam už nějaké 1.3 servery jsou, tak proč tam nehraješ/te.
Conan
Servery na 1.3 tam mate, tak neplkej a hrej.
netije
QUOTE(Conan @ 17.08.2007, 09:40) *
Servery na 1.3 tam mate, tak neplkej a hrej.


pozrel si sa niekedy na ne? vidis tam ludi? nie? Ako vravim, cela GP CoD2 komunita je na v1.0 a pokial sa nezrusi, nenajdes nikoho, kto pojde na v1.3 . "Neplkam", trpezlivo cakam. Obcas behnem na GP (1.0 ermm.gif ), obcas na 1.3 public vo svete.

BTW, tento thread patri do CoD2 sekcie a nie sem, ked sme u toho "plkania", bolo by dobre ho presunut. wink.gif
Conan
QUOTE(netije @ 17.08.2007, 09:54) *
pozrel si sa niekedy na ne? vidis tam ludi? nie? Ako vravim, cela GP CoD2 komunita je na v1.0 a pokial sa nezrusi, nenajdes nikoho, kto pojde na v1.3 . "Neplkam", trpezlivo cakam. Obcas behnem na GP (1.0 ermm.gif ), obcas na 1.3 public vo svete.

BTW, tento thread patri do CoD2 sekcie a nie sem, ked sme u toho "plkania", bolo by dobre ho presunut. wink.gif


Kdyz budete vsichni cekat, tak se nidky na 1.3 neprejde, kdyz tam nikdo nehraje.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Tenhle codař zjevně ještě ani nedostal pero od paní učitelky za kvalitní pravopis z druhé třídy... a co do slohu, jeho máma asi dosta v těhotenství chlastala...
netije
QUOTE(Conan @ 17.08.2007, 10:26) *
Kdyz budete vsichni cekat, tak se nidky na 1.3 neprejde, kdyz tam nikdo nehraje.


bohuzial mas pravdu

QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 17.08.2007, 10:52) *
Tenhle codař zjevně ještě ani nedostal pero od paní učitelky za kvalitní pravopis z druhé třídy... a co do slohu, jeho máma asi dosta v těhotenství chlastala...


dufam, ze to nebolo mienene na mna wink.gif
Velrybář
QUOTE(netije @ 17.08.2007, 11:19) *
dufam, ze to nebolo mienene na mna wink.gif


Doufáš dobře, HH začíná vést doučování z ČJ, zájemci se nahlásí po PM a dohodnou si termín.

Jinak s HH nemůžu nic víc než souhlasit :)
W3N4
QUOTE(netije @ 17.08.2007, 09:54) *
pozrel si sa niekedy na ne? vidis tam ludi? nie? Ako vravim, cela GP CoD2 komunita je na v1.0 a pokial sa nezrusi, nenajdes nikoho, kto pojde na v1.3 . "Neplkam", trpezlivo cakam. Obcas behnem na GP (1.0 ermm.gif ), obcas na 1.3 public vo svete.

BTW, tento thread patri do CoD2 sekcie a nie sem, ked sme u toho "plkania", bolo by dobre ho presunut. wink.gif

Radej budu hrat ve svete na 1,3 kde nikdo nikomu nenadava (tedy ja jim nerozumim :P ) nez na 1,0 kde je to otresne......
Slamb
Lidi nadávaj na cheatery, ale kdyby jim skutečně vadili, tak dou hrát na 1.3... Když nechcete hrát na 1.3, užívejte si multihacky na 1.0... Kdyby byl skutečnej zájem o 1.3, tak se můžete přetrhnout o ten server a denně se vás tam hrnou desítky nebo stovky... Zájem neni, tak si užívejte 1.0 se všema jejcih výhodama... Všichni dokážou stáhnout funkční multihack, každej dokáže shodit server... Trapný výmluvy typu "on tam nikdo neni, béé béé" si strčte někam... Včera nešly servery na CTF, SD1 a TDM2... Šel někdo na 1.3 ? Ne... Vaše volba...
t_closed.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.