Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: MAFIA 2 ! <3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Mack
Bratranec, měl bug, že bšichni jezdili s levou nohou vystrčenou skrz přední dveře auta. Dost směšné:)
Beluga
QUOTE(saWier @ 28.08.2007, 13:53) *
donutili ste me znova si nainstalovat mafiu :D a jit to vyzkouset


uz hledam cedecka :D
Beluga
QUOTE(saWier @ 28.08.2007, 14:29) *
nj kdysi sme byly vsichni lamy u me je to to same biggrin.gif


Hehe, ja kdyz jsem jezdil mafii uplne po prvy jsem ho udelal na potreti... a kamos asi po tydnu ze uz je z toho zoufalej, nemuze to udelat a ze kdyz sem taka skilla jestli bych mu to neudelal :)

samozrejme jsem se akorat ztrapnil :D


Ty vole... MAFIA proklety CD1!!! Nemuzu ho najit... :seppuka:
lamicka90210
videli ste nekdo toho chlapa s psi hlavou?
Sawier
vsichni hledaj cedecka jenom ja sem byl tak chytrej dat so to do image souboru a vypalit na dvd :D

http://www.youtube.com/watch?v=jOQ0f-ysxmQ...ted&search= ted sem se na to dodival a rikam si kua asi si sezenu anglickou verzi
Beluga
no fuj, dyt jim ani neni rozumet...
Esteban
QUOTE(saWier @ 28.08.2007, 20:15) *
vsichni hledaj cedecka jenom ja sem byl tak chytrej dat so to do image souboru a vypalit na dvd :D


Njn, už to sosám, zítra si to zahraju a krátím si čekání na MOH: Airborne
Sawier
QUOTE(Mack @ 28.08.2007, 19:15) *
Bratranec, měl bug, že bšichni jezdili s levou nohou vystrčenou skrz přední dveře auta. Dost směšné:)

me zase vsichni stali a meli roztazene ruce i v autech
Qwwerty
nedalo mě to a taky už instaluju biggrin.gif
Bretonian Tetřef
bože, tak mě třeba strhněte sebou..(jdu to hledat)
Sawier
ja sem uz to projel ty vole kdysi se mi zdala mafia strasne dlouha a ted? omg sem to projel za 2 dny a kdysi sem to projizdel 14 dnu!!
Daniels
QUOTE(saWier @ 28.08.2007, 20:15) *
http://www.youtube.com/watch?v=jOQ0f-ysxmQ...ted&search= ted sem se na to dodival a rikam si kua asi si sezenu anglickou verzi

sicksmiley.gif to je hnus. vsechny lidi dabujou naky freecoolin super uber namachrovany niggazZzzZ. sami gangsta cerny keci :\
Sawier
nevim anglicky mi to zni tak vic mafiansky
Daniels
QUOTE(saWier @ 29.08.2007, 10:08) *
ja sem uz to projel ty vole kdysi se mi zdala mafia strasne dlouha a ted? omg sem to projel za 2 dny a kdysi sem to projizdel 14 dnu!!

nejak tak :)
ted uz i vim, kde se schovavaji, takze to taky pomaha :D
Conan
No hlavne uz clovek zna co bude dal a taky ruzny figle...aneb pred motelem tomu autu urazit kolo...to pak bude asi hodne tezko ujizdet :DD
Beluga
jj ja mu vzdycky rozstrilel pneumatiky... takze pak jel tak 50 a vic z toho nikdy nedostal...
Sawier
hmm a ja mu vzdycky nechal to auto bouchnout tak tam pak jen stal a strilel po me :D
Beluga
smaznul jsem ten radoby blog, ale ten screen je skutecne zajimavej...

Sawier
QUOTE(Beluga @ 29.08.2007, 17:54) *
smaznul jsem ten radoby blog, ale ten screen je skutecne zajimavej...


ty vole tak to husty biggrin.gif zacina to byt zajimave
Mack
V běžné rutině jsem se za ním vždy držel hrozně dlouho, až přišla ta zatáčka pod kopcem, kde končili svodidla, tam jsem to do něj napálil a on si vždy s tím kabrioletem dal pár kotrmelců ze svahu-dead. jak z filmu:)
Sawier
ja ani nevim ze tam nejaka zatacka byla xD
Beluga
to je hodne za mestem... vlastne jedes, honite se, tunel, potom jeste projizdi nejakejma alejema a pak to znova nacita okoli za mestem a jezis mezi kopcema... ja jsem se tam taky dostal jen jednou a povedlo se mi ho zabit jako mackovi... jinak jsem to vzdy dokazal dojet driv :)
**Risko**
omg v ty extremce se mi nedari udelat ty mise s nakladakem s minimalkou 34mil/h a Celestem z kteryho padaj bomby.... a neviditelnej chlapik mi proste zastavi pod guliano bridge a nechce jit dal... a karka je zamcena
Sawier
s tim nakladakem je jedina mise v extremce co nemuzu udelat fakt nechpu jak jet furt stejnou rychlosti to proste nejde
Bretonian Tetřef
uplně nejlepší úvod do 2 by byl průlet nad mořem,který by se postupně dostal do ulic najednou by se kamera zaměřila na jedno auto, které zabočuje z ruchu hlavní třídy do vilové čtvrti..
střih detail kola;střih kapota;střih vilovka;střih muzika v autě;střih dopad vody na šlěchtěný trávník;střih auto zatáčí;zastavuje ; dva muži zabijí starého pána, který se stará o zahradu; a teď už samotná hra a hráč musí v časovce vypadnou z vilovky, než přijedou policisti :)
Qwwerty
QUOTE(Tetřef @ 30.08.2007, 01:04) *
uplně nejlepší úvod do 2 by byl průlet nad mořem,který by se postupně dostal do ulic najednou by se kamera zaměřila na jedno auto, které zabočuje z ruchu hlavní třídy do vilové čtvrti..
střih detail kola;střih kapota;střih vilovka;střih muzika v autě;střih dopad vody na šlěchtěný trávník;střih auto zatáčí;zastavuje ; dva muži zabijí starého pána, který se stará o zahradu; a teď už samotná hra a hráč musí v časovce vypadnou z vilovky, než přijedou policisti :)

leda že by měl Tommy na trávníku nějaký časový pole do kterýho když vkročí tak se aktivuje jeho smrtí a než se z něho dostanou bude to trvat minimálně 5 let vzhledem k tomu v kterym roce má bejt situovaná 2


jinak právě hraju Jen tak pro radost a musim říct že se docela těšim až to dohraju a překopu celý město biggrin.gif
**Risko**
QUOTE(saWier @ 29.08.2007, 21:28) *
s tim nakladakem je jedina mise v extremce co nemuzu udelat fakt nechpu jak jet furt stejnou rychlosti to proste nejde

nejde o to jet porad 34mil/h ale nesmis jet pomaleji nez 34mil/h
Sawier
QUOTE(**Risko** @ 30.08.2007, 07:38) *
nejde o to jet porad 34mil/h ale nesmis jet pomaleji nez 34mil/h

to je divne pac ja pridam nakadak bouchne uberu a co myslis bouchne tak to mam asi nejake bugle
**Risko**
no to mas poradne bugle... protoze je blbost porad jezdi 34mil/h to na sipkach ani snad nejde a volant a pedaly to jeste nezna a joy nevim. a i kdyby se ti to podarilo tak v prvni zatacce, u prvniho kopecku nebo sešupu jses v haji
Beluga
Do haje!!! ja chci taky hrat mafii :'(
Qwwerty
QUOTE(**Risko** @ 30.08.2007, 12:15) *
no to mas poradne bugle... protoze je blbost porad jezdi 34mil/h to na sipkach ani snad nejde a volant a pedaly to jeste nezna a joy nevim. a i kdyby se ti to podarilo tak v prvni zatacce, u prvniho kopecku nebo sešupu jses v haji

volant a pedály tam dou ... vim že sem je k tomu tehdá nastavila jezdil sem na tom ty závody (ovšam vzhledem k dementnosti volantu se zase brzo přestal)

jinak zrovna sem dohrál příběh (konečně vim kde je v celý hře ta písnička Lake of Fire), na extrémní jízdu kašlu a du si umodit město
Beluga
tim "umodit" mesto myslis co? jakoze na tohodis ten "modern mod?"
Sawier
taky ted modim stahl sem si takovy super mod proste ted sem se s tim asi 3 hod bavil :D
**Risko**
muzes to upresnit?
Sawier


Little Italy Park mód 2 - tento mód Vám upraví parkoviště v denním a nočním městě ve čtvrti Little Italy. Přidá oplocení, Monstertruck, který je pancéřovaný, Blackdragon, který je nezničitelný (kromě karoserie) a pokud Vám někde uvízne, tak se vrátíte na parkoviště a u Lucase si můžete auto resetovat na původní pozici. Dále přidá ostrahu na parkovišti, Vaše přátele (Salieri, Sam, Paulie, Sarah, Lucas...), můžete jim pomocí lékárničky měnit zbraně, na parkovišti si zadarmo můžete opravit auto u Lucase, taky můžete sebe a Vaše přátele vyléčit a vzít si některé zbraně a náboje, vedle vašich přátel jsou věšáky, kde si můžete vzít maskování, či jiné oblečení. Vjezdní brána se na detekci sama otevírá a zavírá... proto když chcete vyjet z pozemku, nemusíte pracně vystoupit otevřít vrata a zase nastoupit. Stačí jen vjet před ně a sami se otevřou a zase zavřou. Taky po městě na parkovištích, nebo mezi uličkami jsou zaparkovaný prototypy, tak si je najděte ;-). Ještě byla trochu pozměněna doprava... hustota, jiný auta. Občas sprchne. Turbo - z 0 na 100 Km/h - sekundární klávesa střelba (F). Z 0 na 200 Km/h - sekundární klávesa klakson (musíte si nastavit). Hru si můžete zadarmo, kdykoliv a za jakékoliv situace uložit klávesou "F1". Při nahrání uložené pozice budete mít 100 % života, tak nezapomeňte použít lékárničku.
Autor: Mafian2771989
Velikost: 3,2 MB
download
Qwwerty
QUOTE(Beluga @ 30.08.2007, 15:16) *
tim "umodit" mesto myslis co? jakoze na tohodis ten "modern mod?"

zatim zkoušim jenom menší mody jako Turbo, unlimited draw distance a podobný cypovinky .. až ptm budu zkoušet celý packy ...

hele vůbec nechtělo by se někomu uploadnout cache.bin a scene2.bin pro extremni jizdu ? biggrin.gif ja ty svoje trchu dodrbal ... nebo spis celou slozku EXTREME a FREERIDE nekam do zipu
Sawier
najdes to na nejakem cd ve slozce game

hra se totiz jen kopiruje z cd
Qwwerty
QUOTE(saWier @ 30.08.2007, 18:20) *
najdes to na nejakem cd ve slozce game

hra se totiz jen kopiruje z cd

na CD sou jenom ty DTA soubory ze kterejch to ptm kuchnes tim MafiaDataXtractorem

coz me privedlo na myslenku extrahovat to z toho znova
**Risko**
ten mod funguje kde? v pribehu, jizde, extremni jizde?
Qwwerty
QUOTE(**Risko** @ 30.08.2007, 19:04) *
ten mod funguje kde? v pribehu, jizde, extremni jizde?

standartně je lidi dělaj do volný jízdy ale když se naučíš ten bazmek kterym to nasali taxi klidně můžeš přeprogramovat mise
Sawier
QUOTE(**Risko** @ 30.08.2007, 19:04) *
ten mod funguje kde? v pribehu, jizde, extremni jizde?

je to do jizdy do denního mesta a do nocniho ale je to mazec tlacitko co ti hodi instant 200km/h je prose silene zvlast s tim obrnenym autem to pak vsicni jen litaj biggrin.gif
Qwwerty
QUOTE(saWier @ 30.08.2007, 20:47) *
je to do jizdy do denního mesta a do nocniho ale je to mazec tlacitko co ti hodi instant 200km/h je prose silene zvlast s tim obrnenym autem to pak vsicni jen litaj biggrin.gif

jenom 180 ale i tak je ten turbo mod užasnej ...jinak mě ale nešlo vyskakovat za jízdy z auta :/
Jurij
Všimly jste si někdy že v kampani Uprchlík je uvodnim obraázku peněženka s dolarama,ale je tam i naše česká 200Kč bankovka.
Sawier
QUOTE(Qwwerty @ 30.08.2007, 20:58) *
jenom 180 ale i tak je ten turbo mod užasnej ...jinak mě ale nešlo vyskakovat za jízdy z auta :/

ten mod co mam ja dava 200
Qwwerty
QUOTE(Jurij @ 30.08.2007, 21:10) *
Všimly jste si někdy že v kampani Uprchlík je uvodnim obraázku peněženka s dolarama,ale je tam i naše česká 200Kč bankovka.

EasterEggů je tam víc než dost (viz. Kožený v bance atp..)
Sawier
je videt ze mafii delali cesi thumbsup.gif
Ponorka
jo mafie pecka hra
Qwwerty
ano na netu je sposza modifikací ... můj test airplane modu
Sawier
jj taky sem ho testoval jenze mi to letadlo nejde ovladat jen vzletne a leti furt rovfne skousel sem num a nic :(
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.