Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: MAFIA 2 ! <3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Bretonian Tetřef
ahahahha

Mafia 2 topic
*průběžně updatován
*Oficiální stránka #1
*Oficiální stránka #2

10. dubna

Something is coming.


15.ledna
Přesně měsíc trvalo než přišel prodloužený trailer na Mafii 2. Na oficiálních stránkách je moznost aktualne také stáhnout developers podcast s některými informacemi a závěrečnou vraždou. :)


15. prosince
Spike VGA´s Trailer for Mafia 2
- druhý trailer je venku, to jsou doslova vánoce. :)









14. prosince
Trailer č.2 by měl odstartovat pořádnou propagační kampaň (neoficiální informace)

Nejaky ty artworky:



11. dubna
Na svých stáncích hledejte tohlencto:
:)
seznam důležitých informací z Levelu

9.dubna
OBRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZKY!






7.dubna 2008
Nová várka informací, všechno k nalezení na stránce 17.tohohle topicu
Jít na str.17

7. března 2008 --> Nové Screenshoty!
hratelne.centrum.cz přináší várku nových screenů z Mafie 2
Odkaz na celou zprávu : TADY





31. srpna 2007 TEASER
Renderovaný teaser konečně ke stažení
ZDE!

Screenshoty 22.8.07




*potvrzena česká lokalizace
Beluga
ty jo, nerikaj ti blesku? :)

Ale jo, teeeesim se jak maly decko, uz at je to tady... a hlavne at je to udelany poradne...
Šupex
Řekl bych, že propadák to nebude určitě, ale slávu prvního dílu nepřekoná.

Samozřejmě, že se těším.
Mack
Život je sračk*. worship.gif
Beluga
pratelstvi macku...
Dodge
Bonžorno Vinčenzo ! :)
Mack
QUOTE(Beluga @ 19.08.2007, 13:52) *
pratelstvi macku...

Já si myslel, že jsem to pokazil:)
Kindlinho
"A Frank... to byl Donův.. jedinej opravdovej přítel... přátelství... je .. sračkaaa" *pif, pif, pif*
Sawier
doufam ze to bude z modernejsi doby
Bretonian Tetřef
QUOTE(Kindlinho @ 19.08.2007, 14:59) *
"A Frank... to byl Donův.. jedinej opravdovej přítel... přátelství... je .. sračkaaa" *pif, pif, pif*

to říkal Sam ne? a pak na něj začali plachtit krvavé dolárky
Dodge
Anebo ten konec: "Don Salieri vás nechává pozdravovat" nebo jak to bylo ? :)
Bretonian Tetřef
to bylo hlavně z kmotra, ale hlavně a? nemění dobu od toho je GTA..chce to pěkně old school město New York/Chicago like a hurá do boje..:)
Sawier
mno nemyslim uplne az do dob gta ale trochu se posunout
Beluga
QUOTE(Dodge @ 19.08.2007, 17:11) *
Anebo ten konec: "Don Salieri vás nechává pozdravovat" nebo jak to bylo ? :)


"Thomas Angello? (tom zveda hlavu) Pozdravuje te Don Salieri"
Sawier
trapnej konec
Frostys
QUOTE(saWier @ 19.08.2007, 23:40) *
trapnej konec

Hehe.. Jeden z nejlepších konců, jaký hra může mít.
Qwwerty
QUOTE(Frostys @ 20.08.2007, 08:09) *
Hehe.. Jeden z nejlepších konců, jaký hra může mít.

asi tak .. navíc se mě líbí že celá ta postavanení dělaná ani jako ukázkovej hrdina nesoucí všechno dobro světa v sobě a nekončí to happyendingem

Mafii ostatně byla jedna z her u kterejch se SP neuvěřitlně povedl a EA to pak akorát zkoušela parodovat Godfatherem

2ka může bejt dobrá ale nejsem si jistej jestli překoná slávu 1čky ermm.gif
Mack
Když si ale vezmete, kolik Angelo pobil fízlů, a ty měli svoe rodiny, a on jim sebral otce, manžele, milence, živitele. Smutné a kruté cry.gif cry.gif
Beluga
no, tak to mozna u tebe, ale jinak si moc policajtu nesundal... teda kdyz neberu ty tajny na ty farme... ale jinak ti fizlove po krku snad ani nejdou ne? a mafiani... ty stim pocitali, ze se domu nemusej vratit... a ostatne s tim by meli pocitat i policiste...
Mack
QUOTE(Beluga @ 21.08.2007, 18:44) *
no, tak to mozna u tebe, ale jinak si moc policajtu nesundal... teda kdyz neberu ty tajny na ty farme... ale jinak ti fizlove po krku snad ani nejdou ne? a mafiani... ty stim pocitali, ze se domu nemusej vratit... a ostatne s tim by meli pocitat i policiste...

útěk z hotelu(Corleone??) po střechách. Nejmíň patnáct floydů. Pronásledování Franka 25 floydů. pak ta farma 8 floydů tuším.
Sawier
mno ja killoval fizly permanentne celou hru vetsinou sem je srazel autem aspon si vzdycky pred smrti pisknul nekdy este stihl zarvat stuj!
Qwwerty
muhahha stejně nejlepší bylo když tehdá Sakrblé rozrasil u mě toho Bolt Ace mečem biggrin.gif

pak samozřejmě úpravy modelů, textur, dmg zbraní .. jó to bylo srandy
Conan
Ta modovatelnost mafie byla naprosto super

Beluga
QUOTE(Mack @ 21.08.2007, 20:46) *
útěk z hotelu(Corleone??) po střechách. Nejmíň patnáct floydů. Pronásledování Franka 25 floydů. pak ta farma 8 floydů tuším.


no jo... pravda :) nejak jsem opomel...
Bretonian Tetřef
ten screen z ulice připomíná Lost Heaven v nové grafice, místo kde jste vyšli ze Salieriho Baru a koukli ste se směrem k Central Islandu, nalevo máte "uličku" z jedné z nejlepších misí původní hry, a podle směru slunce a stínů bych řekl, že postava stojí u výjezdu z baru..
a ten screen s autem je na konci ulice pod kolejemi nadzemky, které jsou vidět i na tom prvním screenu>>>> good old Lost Heaven!




a ten bar...bože mám chuť tam s klukama sednout, dát si irský pivo a probrat kolik italskejch parchantů a katolíků jsme poslali na dno zálivu.


Conane připíchni ten topic a přejmenuj na Mafia 2, prosím, ať tu v tom není bordel a mám kam chodit ©onanovat :)
John_Lenon
vypada to nadherne, ale nezda se vam, ze hrdina vypada stejne jako v predchozim dilu? ja mam teda pocit ze ten nakonci dostal jeden ocelovej pozdrav od byvalyho zamestnavatele...
Bretonian Tetřef
na prvním screenu ano v tom autě, ale vypadá jinak..víc italsky, nicméně já chci hrát za IRA! to by byl mazec :)
Conan
QUOTE(John_Lenon @ 22.08.2007, 10:25) *
vypada to nadherne, ale nezda se vam, ze hrdina vypada stejne jako v predchozim dilu? ja mam teda pocit ze ten nakonci dostal jeden ocelovej pozdrav od byvalyho zamestnavatele...


Sice ho zabili ,ale po mrte letech...takze by moznost byla. Sice uplne nerealna, protoze zrejme svedcil u soudu a pak uz zil asi normal zivot, takze bych to videl na uplne novyho hrdinu a mozna i uplne jiny mesto.
Sawier
QUOTE(John_Lenon @ 22.08.2007, 10:25) *
vypada to nadherne, ale nezda se vam, ze hrdina vypada stejne jako v predchozim dilu? ja mam teda pocit ze ten nakonci dostal jeden ocelovej pozdrav od byvalyho zamestnavatele...

nakonec mu beztak zmeni ksicht tak jak to bylo u mafie 1
Sawier
dalsi screeny


Mack
Tak to bude jeho synátor, kterej mstí tatíka. Hele mp mafia neni, že?? Já měl doma amatérskej, ale ten nefachal.
Marw_
Hej no teda jestli ta dvojka fakt bude tak se tešim jako malej kluk i když nevim jestli si ještě někdy zahraju hru ktera by mě chytla tak jako jednička...
Beluga
luxuuuuuuuuuus
Beluga
QUOTE(Mack @ 22.08.2007, 13:21) *
Tak to bude jeho synátor, kterej mstí tatíka. Hele mp mafia neni, že?? Já měl doma amatérskej, ale ten nefachal.


Ty vole... premyslis uplne zcestne... zaprvy, jestli se nepletu, jeho dite byla dcera...

a hlavne, tohle ma byt prelom 40.-50. let a tom byl v roce 1960 uz ksakru deda... to znamena, ze uz v dobe kdyz se odehravala mafia by jeho kluk musel byt aspon v puberte...
Marw_
QUOTE(Beluga @ 22.08.2007, 13:37) *
Ty vole... premyslis uplne zcestne... zaprvy, jestli se nepletu, jeho dite byla dcera...

a hlavne, tohle ma byt prelom 40.-50. let a tom byl v roce 1960 uz ksakru deda... to znamena, ze uz v dobe kdyz se odehravala mafia by jeho kluk musel byt aspon v puberte...

Taky to může bejt vnuk teehee.gif
Conan
Co asi bude v prvnim traileru ?

Sawier
a hele muj telefon
Marw_
No už aby ten trailer byl teehee.gif
Mack
QUOTE(Beluga @ 22.08.2007, 13:37) *
Ty vole... premyslis uplne zcestne... zaprvy, jestli se nepletu, jeho dite byla dcera...

a hlavne, tohle ma byt prelom 40.-50. let a tom byl v roce 1960 uz ksakru deda... to znamena, ze uz v dobe kdyz se odehravala mafia by jeho kluk musel byt aspon v puberte...

Jasný klid, bylo to trochu ze srandy. Spíš to bude asi Tony, tak o deset let starší, myslim, že to pořád může být on. Nebo je stejná podoba pstavy jen kvůli hráčům, aby to bylo příjemnější.
Kindlinho
QUOTE(Mack @ 22.08.2007, 16:46) *
Jasný klid, bylo to trochu ze srandy. Spíš to bude asi Tony, tak o deset let starší, myslim, že to pořád může být on. Nebo je stejná podoba pstavy jen kvůli hráčům, aby to bylo příjemnější.

1) Tommy .. ne Tony
2) To Tommy o deset let starší nebude, protože "to už žil normálním životem".
3) Přikláním se spíš k té podobnosti
Dodge
kua frostys byl rychlejší :)

Co říkáte na tu dokonalou mimiku ?
Kindlinho
QUOTE(Dodge @ 22.08.2007, 17:11) *
kua frostys byl rychlejší :)

Co říkáte na tu dokonalou mimiku ?

Jo. Taky mě zaujala mimika.. =)
Marw_
QUOTE(Dodge @ 22.08.2007, 17:11) *
kua frostys byl rychlejší :)

Co říkáte na tu dokonalou mimiku ?

No vypada to zajímavě...mimochodem zkoušel ste někdo koukat na ty stránky http://www.mafia2game.com/ ?
Mack
Já doufám, že bude mp, prosííím.
Bretonian Tetřef
mp? stačilo by coop aspoň pro dva v hlavní kampaňi to by byla síla jak blázen!:)

btw:Nic netrvá věčně ani oběd.

a jestli je to "ingame" stopáž, tak si můžu šetřit rovnou na novej comp
Šupex
Post obsahově stejnej jako tetrefův, ale přesto jiný.

Proč mám obavy, že si to nanejvýš nainstaluju a víc nic? :/
Sawier
QUOTE(Mack @ 22.08.2007, 17:36) *
Já doufám, že bude mp, prosííím.

jj moh by byt delany stylem MMORPG xD ale coop by upe stacil biggrin.gif
Marw_
Hej pls koukal ste nekdo na ty stranky pac me to tam napise nakej error s Privacy Polici
s1on
hm tak to si nejspis nezahraju
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.