Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: "Hraní zdarma"
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2
Beluga
Chystam se napsat opravdu monstrozni clanek na tema "hrani zadarmo"
tak trosku me k tomu inspirovalo vedlejsi tema "jakou hru koupit" - kde padlo par alternativ...

No tak tedy co po vas chci:
Potrebuju poradit nejaky hry, ktery si myslite, ze by v tom tematu mely padnout...

za FPS jsem si vybral - Americas Army, Enemy Territory, Tremulous a Far Cry (ktery bylo uverejneno k free stazeni s ingame reklamou), F.E.A.R Combat

za RPG - jakesi "shadowflare" - vypada to jak Diablo I :)

za Strategie - S.W.I.N.E. a Spring (open source projekt vychazejici z TA - respektive Supreme Commander jako jeho free alternativa), C&C

za MMO- Dungeon runners a asi Silkroad jako alternativu (tzn ze se ji nebudu venovat moc podrobne)

No a po vas chci aby jste mi davali tipy, co by tam rozhodne nemelo chybet... diky za kazdej dobrej napad :)

btw - chci se tam venovat i modum ( napr. pro HL2 - coz uz ale neni tak uplne zadarmo) a problematice abandon-ware.
Qwwerty
dam ti tip ... ten článek musí zaujmout ptže většinu článků kde mě nezaujme první odstavec zavíram pokud je nepotřebuju
Beluga
hmm o to se nebojim - se zaujmutim lidi nemam problemy... mrkni se sam http://www.gamepark.cz/Blog.asp?id=6588

ale o to vubec nejde... potrebuju typy na hry, ne jak to mam psat :)
Mack
No po dnešku můžeš přidat i C&C http://www.gamepark.cz/command_conquer_ke_...zdarma_5245.htm
Sawier
este fear combat i kdyz je to picovina
Beluga
Nj, FEAR... na ten jsem ani nevzdechl... diky :) picovina to neni... teda alespon na lance parime jak svine nejvic feara :) minule sme ani nehrali jinou strilecku nez FEAR a Far CRY :)
Beluga
koukam, ze CaC neni jedina hra... look at this stuff
Frostys
Electronic Arts uvolnili ke stažení první díl Command & Conquer (viz aktualitu), přičemž evropský vydavatel Ubisoft nezůstává pozadu a navíc hráčům nevkládá do vyprahlých úst jen tak ledajaký dudlík, ale celý hlavní chod. Od včerejška jsou na serveru FilePlanet umístěny plné verze her Far Cry, Prince of Persia: Sands of Time, Rayman Raving Rabbids a Tom Clancy’s Ghost Recon. Vše co stačí udělat k jejich stažení, je bezplatná registrace na FilePlanet. Společnost Ubisoft se rozhodla praktikovat metodiku vkládání reklamy do herních menu a nahrávacích obrazovek, což je pro hráče pouze minimální daň za zpřístupnění těchto skvělých her.
Mack
Ehm, cože Far Cry, to jako ta tři roky stará hra, která je prý good?? Hmmm stáhnu:)
Kindlinho
Ah.. prej u FarCry v týhle "free" verzi nefunguje multiplayer.. :/

Každopádně k těm modům -> Insurgency, Dystopia, GMod 9.0.4 (poslední free verze), Battlegrounds 2, SourceForts, Zombie Master
Beluga
to u zadny z "tehle" her... nejakej hacek v tom byt musi... thumbsup.gif
Kindlinho
Obešel bych se bez singlu, ten jsem už projel :P
Beluga
No tak jestli potrebujes hrat MP (kterej imho neni zase tak dobrej, je takovej nevyvazenej), tak si ho za tech 200 kup ne? :P

dokonce 179,- kdyz nepocitam postovny...

http://eshop.megahry.eu/UbiSoft/Far-Cry-CZ_g292.html
Kindlinho
Zas tak moc ne.. jsou lepší, ale je škoda mít poloviční FarCry =)
Conan
Tech MMo je hodne...podivej se do GP archivu...myslim, ze rodier psal o Archlordovi nebo tak nejak a to je dopcela husty jestli je to zadarmo na porad, pak taky nejaka piratska MMO je zadarmo a celkem v pohode.
Beluga
No prave tomu piratstvi bych se rad vyhnul - tedy i L2 C4 :P
Bretonian Tetřef
No prave tomu piratstvi bych se rad vyhnul - tedy i L2 C4 :P
Conan
QUOTE(Beluga @ 02.09.2007, 22:00) *
No prave tomu piratstvi bych se rad vyhnul - tedy i L2 C4 :P

Piratska jako o piratech
Beluga
Hehe, no ja to pochopil jinak no :)

Ale s tema MMO budu opatrnej, nemam je rad... :)
Beluga
QUOTE(Kindlinho @ 02.09.2007, 21:22) *
Každopádně k těm modům -> Insurgency, Dystopia, GMod 9.0.4 (poslední free verze), Battlegrounds 2, SourceForts, Zombie Master


Insurgency mam v planu, dystopii zvazuju taky, ale to je prej dost specificka zalezitost... no nicmene ozyva se kolem ni spousta hlasu jako "nejlepsi mod" tak treba je na tom neco pravdy...

garryho mod recenzovat nebudu, ten me fakt nezaujal, je to takovy pro piplalky...

Battlegrounds urcite, valka o nezavislost je hodne neokoukany tema a i samotna hra je docela cool :)

Sourceforts a zombie master mi nic nerika... :X
Prometheus
War Rock



QUOTE(saWier @ 02.09.2007, 20:09) *
este fear combat i kdyz je to picovina

Rekl hrac CoDu nebo Soldatu ?
Qwwerty
QUOTE(Prometheus @ 03.09.2007, 12:03) *
War Rock
Rekl hrac CoDu nebo Soldatu ?

WoWka biggrin.gif


jinak celkem dost freewarovek takovejch rychlejch na zabaveni (tj. nic moc od toho nečekejte) je plnej internet s tim že to dělaj na Q2 enginu
Kindlinho
QUOTE(Beluga @ 03.09.2007, 02:22) *
Insurgency mam v planu, dystopii zvazuju taky, ale to je prej dost specificka zalezitost... no nicmene ozyva se kolem ni spousta hlasu jako "nejlepsi mod" tak treba je na tom neco pravdy...

garryho mod recenzovat nebudu, ten me fakt nezaujal, je to takovy pro piplalky...

Battlegrounds urcite, valka o nezavislost je hodne neokoukany tema a i samotna hra je docela cool :)

Sourceforts a zombie master mi nic nerika... :X


SourceForts
  • http://www.sourcefortsmod.com/
- Týmy staví základnu, pomocí různých "blocků", snaží se získat soupeřovu vlajku umístěnou v základně a zároveň ubránit tu svou.
Brzy má vyjít nová verze.

SourceForts bys myslím měl věnovat místo ve svém článku ;)


Zombie Master
  • http://www.zombiemaster.org/
- Mix FPS a RTS
RTS - jeden hráč se ujme role Zombie Mastera, který má k dispozici spawn-pointy a několik druhů zombie. Vyhrát mapu může zabitím všech přeživších nebo zabráněním dokončení úkolů pro přeživší. (záleží na mapě, co musí přeživší dělat)
- Na většině map kromě zombíků může použít i pasti (třeba propasti, výbušniny atd.)

FPS - Všichni hráči (kromě toho, jenž je zvolen ZM) se snaží splnit všechny úkoly. Mají k dispozici kladivo, pěsti, páčidlo, pušku, brokovnici, pistoli a UZI. Munice bývá pomálu, takže se nevyplácí "sprejovat".
◘◘◘◘
Trackmania Nations (závody)
GunZ (MMOFPS)
Warsow (FPS)
Warrock (FPS)
Marx^
Hidden and dangerous Deluxe
True Combat elite (hodně hraný mod pro ET)
.pernik
Určitě nesmíš zapomenout na The Hidden. (pro neznalé, je to výtečný mod do HL2)
Kindlinho
No vidíš. Na Hidden: Source jsem zapomněl :)
Beluga
jojo ja taky - hiddena urcite (btw ten zombie master uz se mi vybavuje, uz jsem o tom cetl), Trackmanii asi vemu taky... teda jakoze urcite, to je fakt cool hra...

TC:Elite beru taky v modech - ale spis jenom odkazu na svoji starsi recenzi

H&D deluxe vezmu jen asi okrajove - to se mi fakt nechce hrat a stejne tak jako Ghost recon ktery uz jsem napsal podle me moc potencionalnich "zakazniku" nema - uz je to pro dnesni mainstream dost "odpudiva hra" prezevsechny svoje kvality...

o warsowu se zminim letmo a odkazu na jine recenze - par uz jich na GP vzniklo a myslim ze dost kvalitnich...



Zatim moc diky za vase typy... sice to nakonec bude tak dlouhy tema, ze to precte jen par lidi (bo si to budou cist na etapy - jako ja temata v LEVELu), ale presto do toho jdu, uz jenom dokazat to :)
Mack
Z MMO je zdarma ten Archlord, screeny nevypadaly špatně, ale celkově to asi nebude nic moc.
Blu3^
xD je to takowej freeware L2 .. nema to takowej sirokej vyber classu.. ale za to hezkou grafiku a hlawne pvp ... kde je i dobyvani hradu.. wiz.. L2
.pernik
Pánové(a dámy), teď jsem dohrál toho Zombie Mastera a můžu říct jen tohle: JE TO FAKT COOL HRA! Opravdu! thumbsup.gif Je to super jak za ZM, tak za ty "přeživší". Docela mě dostalo, když na jedný mapě(nějak asylum se to jmenovalo)jsme naskákali do výtahu, borec zmáčkne tlačítko...jedem...konečná...otevřou se ty mříže a masakr jak bejk. Zombíků tam hlava na hlavě a my všeci v zadní časti vejtahu to do nich pálíme puškama, brokovnicema a nakonec i pistolema až jeden borec zmačkne zas tlačítko a my sjedeme dolů...dole jeden srab vyskočí a běží se, neznámo kam, schovat biggrin.gif My zase jedem nahoru a v chatu lítaj hlášky jako: "oh man we will die". Stačí se do toho vžít a připadáte si jak v ňákym hororu turned.gif . Prostě když jste mrtví a koukáte na zbytek "survivorů" jak bezmocně vystřelují v nějakym malym koutu svoje poslední náboje do stále se hromadících zombie, říkáte si jak je ta hra super wink.gif cool.gif
Kindlinho
Kdybys potkal chlápka s nickem Alcatar, pozdravuj ho od "Valy" =) (1. pád Vala)

BTW: Určitě vyzkoušej mapu red_queen (podle filmu Resident Evil). Z tý budeš unešenej :)
.pernik
A je to cech? Bo jesi ne tak napiš anglicky jak se řekne "Vala tě pozdravuje" :D (nejsem zas takovej odborník na ty jazyky :p)
Beluga
QUOTE(blueboys @ 03.09.2007, 20:27) *
xD je to takowej freeware L2 .. nema to takowej sirokej vyber classu.. ale za to hezkou grafiku a hlawne pvp ... kde je i dobyvani hradu.. wiz.. L2


hmm to asi zkusim, pac L2 se mi celkem i libilo - nicmene do aktivniho hrani jsem se nakonecn edostal (ale mam ucet na cca 25 levelu, co mi pomahal nahrat kamos, kdyz jsem u nej byl :) )
Mack
Tak kdy bude ten blog?
Beluga
No to bude jakoze na dlouho, musim ty hry vsechny zahrat alespon par (desitek) hodin abych z ni mel co nejobjektivnejsi dojmy... a potom to napsat a vsechno zeditovat... reknu ti, ze mam zatim 3 z 6ti FPS... a to mi zbyvaj vsechny ostatni zanry...
Sawier
muzete mi poradit jak hrat toho zombie mastera?? pac to vubec nechapu
.pernik
Taky sem na to chvíli čuměl, ale ve skutečnosti je to lehký. Teoreticky ti stačí znát tohle: na mapě jsou, jak si si určitě všimnul, takový "koule" - červené a žluté. Žlutý jsou pasti, buďto jdou aktivovat hned a spadnou třeba nějaký bedny, a nebo z toho můžeš udělat past(to jsem ale nezkoušel). Červený koule jsou spawny. Když na ně klikneš tak tam můžeš vidět 5 druhů zombie a pak tlačítko pro "Rally point" - tj. kam pujdou zombie po spawnu. Takže stačí si vybrat nějakej typ a pak na něj prostě klikneš, buď na to tlačidlo s názvem - spawne se jeden, a nebo na to tlačítko vedle - spawne se jich 5 najednou. No a pak je ovládáš jako ve strategii, pravym je můžes označovat a pak pravym klikáš tam kam chceš aby šli...Nebo je můžeš označit všechny tim tlačítkem ALL co je tam v pravym dolnim rohu. Pak si tam můžeš nastavit v tom rohu jestli budou tvoji zombie útoční, nebo se kontaktu s lidma spíš vyhnou atd. Pak když přepneš v tom rohu na tu druhou "záložku" tak tam je asi nejdůležitější tlačítko "Demolition". To slouží k tomu že když je někde překážka z pohyblivejch předmětů, tam tam tohle klikneš a asi za 5s to bouchne, ty krámy se rozletěj a zombie můžou jít dál. No a ve třetí záložce se tvořej skupiny, označíš si nějaký zombie a pak tam z nich můžeš udělat skupinu...Snad to pochopíš, já doufám že jo a budu tam potkávat víc čechů thumbsup.gif
Sawier
jj jenze me se to nepovedlo ani spustit grin.gif pac kdyz to zapnu mam tam jen new game load game options atd. a kdyz dam new game otevre se prazdna tabulka fakt nevim jak si to muzu zahrat

ale dik i za to to se mi taky bude hodit pac bych tu hru urcite ani nepochpil
Blu3^
QUOTE(saWier @ 04.09.2007, 22:15) *
jj jenze me se to nepovedlo ani spustit grin.gif pac kdyz to zapnu mam tam jen new game load game options atd. a kdyz dam new game otevre se prazdna tabulka fakt nevim jak si to muzu zahrat

ale dik i za to to se mi taky bude hodit pac bych tu hru urcite ani nepochpil


Mas Steam? :D
Beluga
cod?
.pernik
asi...

Jinač, máš tam ten patch 1.1.2 na 1.1.3? možná to je tim
Sawier
stahl sem ten posledni patch spustil hru stahlo se mi nejake Source SDK Base a kdyz sem hru spustil tak nevim jak se se nekam pripojit
Kindlinho
Heh.. máš nainstalovaný HL2:DM ?
Máš v souboru gameinfo.txt (složka se ZM ) v řádku "SteamAppID" číslo 215 ?

Jo.. pern!ku - Je to Angličan a způlky Němec xD
Sawier
mam naistalovane hl2:dm a cs:s jinak to cislo nemam

edit jo tak mam
Kindlinho
eh.. ne? Tak to přepiš na to 215 no..
Sawier
takhle to vypada kdyz to spustim eh-smiley.gif
Kindlinho
Ty v*le.. ty pouštíš Source SDK Base, ne?

Říkám, přepiš to číslo, restartuj Steam a měl by tam bejt "Zombie Master"
Sawier
spoustim normalne zombie master 1.1.3 co mam v nabidce steamu
Kindlinho
Tak to jsem nežral..
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.