Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Klonování map
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
cit][rUb!cO
Najde se ochotná duše která mi to (a určitě spoustu jiným) vysvětlí? blink.gif
fox
Jestli myslis dat v klientovi treba 5x carentan, tak se to dela tak ze si zleve tabulky rotace map vyberes treba 5 map vcetne te tve, kterou das naporavo uplne nahoru a pak s ni pomalu tahnes dolu az za posledni mapu rolleyes.gif A hle 5x Carentan :) Napr. wacko.gif
cit][rUb!cO
No nejak to nefunguje jenom přesouvám tu mapu blush.gif
fox
Tak to delas blbe tahni to az do toho "Bileho"prostoru za posledni mapu a pak to pust blink.gif
<[KiA]>Bishops
QUOTE(Fox-Hound @ 27.10.2004, 14:19)
Tak to delas blbe tahni to az do toho "Bileho"prostoru za posledni mapu a pak to pust  blink.gif

jooo diky, mne to funguje hned napoprve wink.gif
fox
hh tys to nevedel ? biggrin.gif
<[KiA]>Bishops
QUOTE(Fox-Hound @ 27.10.2004, 23:46)
hh tys to nevedel ?  biggrin.gif

no ja se na to ptal, ja to akorta drzel, mackal ctrl nebo shift, a nakonec sem tam mel neco jinyho nez jsem chtel, ale pozor, bylo to tam 4x :D:D
ted uz mi to konecne jde a vim jak jsem to udelal, hihi dikes wink.gif
fox
cool.gif
cit][rUb!cO
Aha uz to de, nö je potreba rict ze pri tom presouvani se ty mapy hned neklonujou, ale ze se musi dat ulozit a az pak to nabehne.
<[KiA]>Bishops
QUOTE(=C=rUbIcO @ 28.10.2004, 18:51)
Aha uz to de, nö je potreba rict ze pri tom presouvani se ty mapy hned neklonujou, ale ze se musi dat ulozit a az pak to nabehne.

to snad kazdymu dojde ne?
cit][rUb!cO
jak si jistě správně pochopil tak ne
fox
omg tak si ne wacko.gif
Flora
diky pomohlo mi to ;)...
zap
hmm.. me prvne vysvetlovaly klonovani map jako naky slotity trojhmaty vsemoznejch tlacitek ale pak mi to jedna dobra duse na TS vysvetlila a uz to dlouho umim=)
sonnak
QUOTE(zaP @ 15.07.2005, 10:58)
hmm.. me prvne vysvetlovaly klonovani map jako naky slotity trojhmaty vsemoznejch tlacitek ale pak mi to jedna dobra duse na TS vysvetlila a uz to dlouho umim=)
[right][snapback]113212[/snapback][/right]


To ja uz to davno zapomnel biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.