Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Psání článku na GP
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Gruntz
Ahoj, jsem tu nový, chtěl bych se na něco zeptat, můžu psát novinky her na GP, nikde jsem tuto možnost nenašel. Můžou to normál. uživatelé? Prosímvás odpovězte :) .
KDyby toto téma už tu bylo tak se omlouvám ;) .
 Harry 
QUOTE(Gruntz @ 17.09.2007, 18:04) *
Ahoj, jsem tu nový, chtěl bych se na něco zeptat, můžu psát novinky her na GP, nikde jsem tuto možnost nenašel. Můžou to normál. uživatelé? Prosímvás odpovězte :) .
KDyby toto téma už tu bylo tak se omlouvám ;) .

Novinky a ostatni clanky na GP pisou pouze redaktori (co se tyce hl. stranky GP)

uzivatele muzou psat pouze blogy

Pupek Námořník
QUOTE( Harry @ 17.09.2007, 18:19) *
Novinky a ostatni clanky na GP pisou pouze redaktori (co se tyce hl. stranky GP)

uzivatele muzou psat pouze blogy

Moje řeč biggrin.gif

QUOTE
Ahoj, jsem tu nový, chtěl bych se na něco zeptat, můžu psát novinky her na GP, nikde jsem tuto možnost nenašel. Můžou to normál. uživatelé? Prosímvás odpovězte :) .
KDyby toto téma už tu bylo tak se omlouvám ;) .

jestli si tu nový, tak se radši do ničeho nehrň, piš si blogy, piš na fórum a třeba se jednou staneš redaktorem GP
GL thumbsup.gif
Anastaz
Pokud si myslíš, že píšeš kvalitní články, zkus je poslat nějakýmu redaktorovi GP. Pokud budou fakt dobrý, myslím, že ti je zveřejní.
Pupek Námořník
QUOTE(Anastaz @ 17.09.2007, 18:35) *
Pokud si myslíš, že píšeš kvalitní články, zkus je poslat nějakýmu redaktorovi GP. Pokud budou fakt dobrý, myslím, že ti je zveřejní.

Ale ne pod tvým jménem biggrin.gif
Gruntz
:lol: Jj ale v těch blozích jsou také kraviny :) Např Sex ve 12 :) To není nic se hrama :) . A jak se do blogů dá opbrázek? Nějak mi to nejde. Jinak to zkusím ;) .
Pupek Námořník
QUOTE(Gruntz @ 17.09.2007, 19:12) *
A jak se do blogů dá opbrázek? Nějak mi to nejde. Jinak to zkusím ;) .

Což takhle dát si špenát?
Qwwerty
zkus napsat článek a poslat ho nějakýmu Redaktorovi .... když budeš mít štěstí tak ti pod to i dopíše že je to tvoje dílo a on to jenom vystavil
Pupek Námořník
QUOTE(Qwwerty @ 17.09.2007, 19:21) *
zkus napsat článek a poslat ho nějakýmu Redaktorovi .... když budeš mít štěstí tak ti pod to i dopíše že je to tvoje dílo a on to jenom vystavil

Ale jen když budeš mít štestí...
(Gily se sypou...)
Bladevix
QUOTE(Gruntz @ 17.09.2007, 18:04) *
Ahoj, jsem tu nový, chtěl bych se na něco zeptat, můžu psát novinky her na GP, nikde jsem tuto možnost nenašel. Můžou to normál. uživatelé? Prosímvás odpovězte :) .
KDyby toto téma už tu bylo tak se omlouvám ;) .


Můžeš psát blogy, ae kdyžtak napiš ňákýmu adminovi trřeba to zveřejní ;)
Beluga
Dalsi napoveda napr zde komukoliv jsem to dal precist, tak uz obrazky zvladnul :)

A co se toho byt redaktorem - urcite to chce ukazat ze neco umis, napsat par clanku, nebo jestli uz jsi nejake nekde prezentoval, tak je proste ukazat...

Gruntz
Díky moc.
Legio IX
QUOTE(Bladevix @ 17.09.2007, 19:25) *
Můžeš psát blogy, ae kdyžtak napiš ňákýmu adminovi trřeba to zveřejní ;)

Po tobě by to musel nejdřív kompletně přepsat aby se to dalo zveřejnit :)
BariX
QUOTE(Legio IX @ 17.09.2007, 21:56) *
Po tobě by to musel nejdřív kompletně přepsat aby se to dalo zveřejnit :)

Tohle bylo naprosto zbytečný rejpnutí, který jsi si mohl odpustit.

Vše bylo zodpovězeno, lockneme, a? se tu nespamuje.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.