Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ET:QW PL originalní
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Enemy Territory: Quake Wars
choper
Měli byste zájem koupit originalní ET:QW, ale levněji?:) PM ME
IAczech
QUOTE(choper @ 05.10.2007, 15:06) *
Měli byste zájem koupit originalní ET:QW, ale levněji?:) PM ME

Si trapnej ... nechápu proč sem sereš svou reklamu... Tohle je forum, tady jsou chytří lidé, a neboj každej tady zná megahry whistle.gif
Tohle si piš do blogů.
choper
Tak zaprvé, necpu sem reklamu, pouze se ptám, je li o to zájem. Nic nenabízím. Za druhé, reklamu tu děláš akorát ty, viz tvá odpověď a tvůj podpis. Za třetí, tak jako tak jsou megahry ještě o chlup dražší, než co jsem měl možnost vidět jinde. Díky za to, že mě hned nepošleš někam, a pochopíš, co sem ti teď napsal.
Freezeman
QUOTE(IAczech @ 05.10.2007, 15:49) *
Si trapnej ... nechápu proč sem sereš svou reklamu... Tohle je forum, tady jsou chytří lidé, a neboj každej tady zná megahry whistle.gif
Tohle si piš do blogů.

za 1.mohol by si mi napisat link na temu kde mas kladny nazor? zatial vidim same negativne odpovede.
za 2.Kde ty preboha vidis REKLAMU ??? v tejto teme vidim iba teba ze tu mas reklamu
Šupex
Nechte ho. Mafes je nevyrovnáná žena.
IAczech
Joo a sem v post graduálním přechodu k smrti ...

Ale mě je jedno že to a tamto ... jen se mi nelíbí že má 2 posty z toho jeden nadává a dělá z nás blbce ... thumbsdown.gif
CyboPat
QUOTE(IAczech @ 14.10.2007, 15:20) *
Joo a sem v post graduálním přechodu k smrti ...

Ale mě je jedno že to a tamto ... jen se mi nelíbí že má 2 posty z toho jeden nadává a dělá z nás blbce ... thumbsdown.gif
Mluvíš o sobě? biggrin.gif
Choper má dva příspěvky. Ani jednom z nich nevidím náznak reklamy a už vůbec ne, že by z někoho dělal blbce.
Šupex
Je v přechodu no. Co na tom sakra nechápete. Už ho nechte cry.gif
BoBi_111
QUOTE(IAczech @ 14.10.2007, 15:20) *
Joo a sem v post graduálním přechodu k smrti ...

Ale mě je jedno že to a tamto ... jen se mi nelíbí že má 2 posty z toho jeden nadává a dělá z nás blbce ... thumbsdown.gif

jedinej blbec ses ty
IAczech
QUOTE(BoBi_111 @ 17.10.2007, 17:18) *
jedinej blbec ses ty

Dítě mě urazit nemůže biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.