Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: CoD 4
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare
dr.w3cko©
mrkejte na to masakr innocent.gif
Onkoš!
jojo, na COD4 se těším jako děcko na lízatko.. :))
Nenriki
QUOTE(dr.w3cko© @ 05.10.2007, 20:53) *
mrkejte na to masakr innocent.gif

no pěkný, ale uočko mi to nenahradí tongue.gif blush.gif
Legio IX
QUOTE(Nenriki @ 05.10.2007, 21:19) *
no pěkný, ale uočko mi to nenahradí tongue.gif blush.gif

Nechval dne před večerem :)
lEASlo.n.y.x.
doufám že u nás na lan to už vyjde whistle.gif
Tatarkas
Aspoň něco: Singleplayerové PC demo Call of Duty 4 již 11. října.
VENDA1975
QUOTE(*KDH*o.n.y.x._Cz @ 05.10.2007, 23:34) *
doufám že u nás na lan to už vyjde whistle.gif

jo takhle a rovnou dát match ve 4 jo ? nebyl bich proti :-D
s1rius
cod4 vypada moc hezky, ale obavam se toho, ze to nebude hratelny...ono je hezky brat v uvahu treba akci 3v3 kde se da neco udelat, ale az se hra rozbehne a bude se hrat treba 10v10 tak to nebude nic jinyho, nez boti do cod1 (bezhlave neustale strileni pred sebe za chuze) a nepujde se nikde schovat pred temito psychicky narusenymi stroji. Obavam se toho, ze by mnohem vetsi zabavu prinesl cs 1,6, kde je prostrelovani vyreseno celkem elegantne - cili je dost casu udelat cokoliv. Kdyz sem videl tohle, videa traileru apod. jak jedna kulka prostreli zed skrz na skrz a dalsi uz nepritele zabiji, no nevim nevim - nebylo by to ani realne, ani hratelne. Avsak uvidime jak to bude vypadat v realu na PC, kdyz se vsude rika, ze tohle bylo z xboxe...

a ta letecka podpora apod uz od zabiti tak malo nepratel? staci si predstavit UOcko po chvily hry, kdy ma kazdej vysoke skore a artilerie tam lita hlava nehlava, tady to bude samej vrtulnik a letadla hned od zacatku, bude to lidi lakat ke kempeni at si privolaji pomoc...nevim, pockam si na to az to vyjde...
John_Lenon
QUOTE(s1rius @ 06.10.2007, 13:27) *
cod4 vypada moc hezky...

to s tou podporou, to je dobra poznamka...
a to prostrelovani, no, bude to neco jako csko, ale jako nejaky zhorseni bych to nevidel, kazdej si na to po chvili zvykne...
dr.w3cko©
QUOTE(John_Lenon @ 06.10.2007, 13:54) *
to s tou podporou, to je dobra poznamka...
a to prostrelovani, no, bude to neco jako csko, ale jako nejaky zhorseni bych to nevidel, kazdej si na to po chvili zvykne...

to se me taky zamlouvalo docela to bude masakr. vrtulnik nad hlavou huusta vec:-) podpora jak svina. 7 killu v rade no to bude bonbonek innocent.gif biggrin.gif
Bolgin
Tak jsem se podíval na to HD video z dema a celkově se mi nelíbí styl, jakým se odebrali vývojáři FPS her... prostě to strašně "zarkádovatělo" a není to ono. Zase je to věc vkusu a někomu to sedne, někomu ne.
dr.w3cko©
na tornetech je demo ke stazeni na cod 4 thumbsup.gif 1,3G
Rafaello
jj na yahoogames neni sance to stahnout... spadne po par vterinach.
Tatarkas
Tak jsem dohrál demo. Musím uznat, že mě to mile překvapilo. Hrál jsem to na 3. obtížnost ze 4. Člověk tak vydrží 2 kulky, 3. jde k zemi. Efekt zraněnení je stejný jako v CoD2, ale výraznější. Lečení je pomalejší než v CoD2. Zbraně (začítáte s M4 + kolimátor a M203 a M9, možnost sebrat M4, Dragunova, M249, G3, Javelin a RPG) skoro vůbec nekopou. Bash chybí, místo něho je nůž (blbost, vojáci US Army nepoužívají nůž k likvidaci protivníka). Náročnost na počítáč moc posoudit nemůžu, na mém stroji pohoda vše na max. Grafika je pěkná (prostě nic pro ani proti), libí se mi např. že když auto střelíte do pneumatiky tak se postupně vyfoukne a auto klesne. Herní doba dema je tak 20 minut.
Samozřejmě je tam mnoho blbostí a nereálností, ale čekal jsem, žě to bude ještě horší a tak na mě CoD4 zatím zanechalo jednoznačně kladný dojem.
CyboPat
SP demo dohráno.
Beží to svižně i na 6800GT 1204x768 low (normal) detaily, fps kolem 60/70. Záleží co zrovna zapnu. Zkoušel jsem to i na full ale to jsem se dostal i na 10 FPS. Vypadá to ale moc dobře. Na nových kartách to určitě vypadá luxusně.
Zbraně nekopou - totální starwars, ta odstřelovačka je fakt sranda. Jsem ani netušil - nějak mě logika nedovolila, že to tak rychle střílí a pak jsem to nějak náhodou zmáčkl a masakr.
Děj toho SP je klasika, žádná novinka, ale na nic si to jako MOHA nehraje a scriptuje se do aleluja. Alespoň nepotkám "logicky" nepřátele tam kde už sem je vystřílel. Jede to jako film a bavil jsem se. Bezduchá střílečka na úrovni morhoon s přídavkem glow a depth of field. Par?áci fungují dobře a co neudělám já, dodělají oni. Kromě samozřejmě hrdinských činů jako je položení značky pro vrtulníky apod. Nějak jsem během dema prostě nezaregistroval žádný kopanec od spolubojovníků. Jestli neodfláknou MP jako MOHA a zavedou alespoň polovinu toho co jsem četl, tak to bude jasná volba pro lidi co nečekají na publiku složitou týmovou hru, těžké zaměřování zbraní a hurá akci.
Granáty jsou tragedie. Nechápu proč se neinspirují CoD:UO. Tam to je vyřešené nejlépe co znám. Prostě nesmysl ala COD2.
Bez nějakých kravin (fyzikální chipy/SW emulace) tady animátoři odvedli precizní práci a MOHA v animaci postav (alespoň u umírání), je proti tomuhle daleko vzadu. Prostě animátoři nevymýšlelí kraviny a jen využili motion capture a postavy padají jak mají, hlavy se rozstřelují jak mají (alespoň jak si to představujeme ve filmu) biggrin.gif a pohyb postav je až neuvěřitelně reálný. GJ!
Co víc dodat? Těším se na MP a asi věnuju čas i SP - příběh je klišé ale kdo by nechtěl vědět jak to bude s tím atomovým výbuchem?. tongue.gif
Ví někdo jestli vydají i MP demo?
Tatarkas
Prý bude MP demo exkluzivní pro X360...
Rafaello
Demo dohrano.

4 me ciste a jednoduse receno: MASAKR TO BUDE NEJVETSI.
John_Lenon
dohrano a masakr to zrovna nebude, je to furt to samy v novym kabate, ale bezducha zabava na par hodin (tim myslim singl) to zas urco stacit bude...

Btw, co me prekvapuje, ze nevydali datadisk na dvojku, cod2 uo, by mohlo bejt zajimavy...
John_Lenon
hele tak sem to dvakrat dohral: chtel sem to hrat po treti ale misto hry mi to dycky po nacteni mise vyplnivne consoli a v ni tohle:

CL_InitCGame: 5.08 seconds
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 1628643304
Hiding channel: gamenotify
Hiding channel: obituary
Adding channel: gamenotify
Adding channel: obituary
Hiding channel: boldgame
Adding channel: boldgame
Hiding channel: subtitle
Adding channel: subtitle
No channels added or hidden
G_WriteGame 'bog_a' 'Start Level Save'
time to write: 6 ms
Loaded zone 'bog_a'
Waited 20583 msec for missing asset "physics_brick_bark".
WARNING: no alias prefix defined, using default
Load time: 30811 msec

Direct3DDevice9::Present failed: Driver internal error

co to je?
(-:kurtt:-)
to nejsi sam mne taky teehee.gif
John_Lenon
jo reinstall me napad, ale to nefunguje...
dr.w3cko©
QUOTE(John_Lenon @ 14.10.2007, 21:15) *
jo reinstall me napad, ale to nefunguje...

proto serem na beta dema thumbsup.gif
John_Lenon
QUOTE(dr.w3cko© @ 15.10.2007, 14:12) *
proto serem na beta dema thumbsup.gif

jeste nake inteligetni a konstruktivni napady?

(samozrejmne polobuh wecak ma absolutni pravdu, jenze ja zrovna trpim zacpou rolleyes.gif )
Shotgunman
ŘEŠENÍ PROBLÉMU SE SPUŠTĚNÍM

Takže, pokud vám to píše výše uvedenou hlášku, nebo například změníte nastavení hry, ona se vypne a nechce naskočit, apod. proveďte tuto změnu:

Ve složce se hrou si najděte složku "miles" a v ní soubor "mssmp3.asi". V něm přejmenujte příponu ".asi" na ".bak", takže to bude vypadat takhle "mssmp3.bak".

Tohle by mělo vyřešit všechny vaše problémy.

ZKOPÍROVÁNO Z esuba.eu
***...Toretto...***
QUOTE(CyboPat @ 12.10.2007, 20:46) *
SP demo dohráno.
Beží to svižně i na 6800GT 1204x768 low (normal) detaily, fps kolem 60/70. Záleží co zrovna zapnu. Zkoušel jsem to i na full ale to jsem se dostal i na 10 FPS. Vypadá to ale moc dobře. Na nových kartách to určitě vypadá luxusně.
Zbraně nekopou - totální starwars, ta odstřelovačka je fakt sranda. Jsem ani netušil - nějak mě logika nedovolila, že to tak rychle střílí a pak jsem to nějak náhodou zmáčkl a masakr.
Děj toho SP je klasika, žádná novinka, ale na nic si to jako MOHA nehraje a scriptuje se do aleluja. Alespoň nepotkám "logicky" nepřátele tam kde už sem je vystřílel. Jede to jako film a bavil jsem se. Bezduchá střílečka na úrovni morhoon s přídavkem glow a depth of field. Par?áci fungují dobře a co neudělám já, dodělají oni. Kromě samozřejmě hrdinských činů jako je položení značky pro vrtulníky apod. Nějak jsem během dema prostě nezaregistroval žádný kopanec od spolubojovníků. Jestli neodfláknou MP jako MOHA a zavedou alespoň polovinu toho co jsem četl, tak to bude jasná volba pro lidi co nečekají na publiku složitou týmovou hru, těžké zaměřování zbraní a hurá akci.
Granáty jsou tragedie. Nechápu proč se neinspirují CoD:UO. Tam to je vyřešené nejlépe co znám. Prostě nesmysl ala COD2.
Bez nějakých kravin (fyzikální chipy/SW emulace) tady animátoři odvedli precizní práci a MOHA v animaci postav (alespoň u umírání), je proti tomuhle daleko vzadu. Prostě animátoři nevymýšlelí kraviny a jen využili motion capture a postavy padají jak mají, hlavy se rozstřelují jak mají (alespoň jak si to představujeme ve filmu) biggrin.gif a pohyb postav je až neuvěřitelně reálný. GJ!
Co víc dodat? Těším se na MP a asi věnuju čas i SP - příběh je klišé ale kdo by nechtěl vědět jak to bude s tím atomovým výbuchem?. tongue.gif
Ví někdo jestli vydají i MP demo?

jestli to nebude tím, že dragounov je samonabijecí puska a ne klikovka :-))) vychází vlastně s kalašnikova neboli AK -47 , ale to jen takl mimo mísu

včera jsem to zkusil a jasná volba v listopadu jsi jdu lehnout před hypermarket do fronty a cekat na kamion COD 4rek)))
dr.w3cko©
mp demo bude thumbsup.gif nevim datum sorry urcite to bude na gp v novinkach
dr.w3cko©
QUOTE(***...Toretto...*** @ 16.10.2007, 15:28) *
jestli to nebude tím, že dragounov je samonabijecí puska a ne klikovka :-))) vychází vlastně s kalašnikova neboli AK -47 , ale to jen takl mimo mísu

včera jsem to zkusil a jasná volba v listopadu jsi jdu lehnout před hypermarket do fronty a cekat na kamion COD 4rek)))

predobednavka to resi!! muzes lezet doma v teple buzicku biggrin.gif biggrin.gif jako my buzny innocent.gif
vEprik?
QUOTE(Tatarkas @ 12.10.2007, 21:07) *
Prý bude MP demo exkluzivní pro X360...

ne,byla to MP beta a ta už skončila biggrin.gif
Tatarkas
QUOTE(vEprik? @ 16.10.2007, 15:50) *
ne,byla to MP beta a ta už skončila biggrin.gif

To vím. Ale před začátkem bety padla z IW informace, že pro PC a PS3 žádná MP "ochutnávka" nebude.

Ale možná se od té doby něco změnilo.
***...Toretto...***
kašlu na teplo buzno :-) budu čekat před krámem ve spacáku whistle.gif
dr.w3cko©
QUOTE(***...Toretto...*** @ 16.10.2007, 16:20) *
kašlu na teplo buzno :-) budu čekat před krámem ve spacáku whistle.gif

zivocisny teplo??? to hreje nejlip worship.gif
John_Lenon
QUOTE(Shotgunman @ 16.10.2007, 15:08) *
ŘEŠENÍ PROBLÉMU SE SPUŠTĚNÍM

Takže, pokud vám to píše výše uvedenou hlášku, nebo například změníte nastavení hry, ona se vypne a nechce naskočit, apod. proveďte tuto změnu:

Ve složce se hrou si najděte složku "miles" a v ní soubor "mssmp3.asi". V něm přejmenujte příponu ".asi" na ".bak", takže to bude vypadat takhle "mssmp3.bak".

Tohle by mělo vyřešit všechny vaše problémy.

ZKOPÍROVÁNO Z esuba.eu

dik, funguje to...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.