Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Na jaký seriál se teď koukáte
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Pospa
Nemáte sledovat πčoviny, ale kvalitní seriály. Takové Big Bang Theory tento týden uzavřelo třetí sérii natolik excelentním dílem, že si snad koupím tričko Bazinga, abych prokázal svou oddanost.
Rumčajz
právě tyhle trapný sitcomy co se snažej mapodobit Přátele sou pí3,14čoviny
Pospa
QUOTE(Rumčajz @ 26.05.2010, 16:44) *
právě tyhle trapný sitcomy co se snažej mapodobit Přátele sou pí3,14čoviny

Jsi mimo hned na třech úrovních:

1) Pochopil bych kdyby si řekl, že se ti bbt nelíbí, protože ti nesedí ten styl humoru, ale trapné to rozhodně není.
2) Chápu, že divákům, kteří vidí jeden díl HIMYM u večeře, se může zdát, že je to napodobování Přátel, ale BBT??? To ani omylem...
3) Když už píšeš 3,14, tak vynechej to pí...
Šupex
True, true.
coldik
no zatím sem se na ten poslední díl lostu nedokopal, tak nemůžu soudit, jak se to vyvine, ale jina BBT se mi taky líbí a hlavně co díl, tak poměrně originální kousek - jediný, co mi vadí, že nejsem schopnej to sjíždět bez AJ/CZ titulků, protože se to fakt nedá stíhat, když se rozjedou.. himym už bych dávno stopnul, protože mi to začíná připadat místo vtipného trapné a to se prý chystá 6. série, ale nic proti :)
Šupex
No oproti čtvrté sérii je pátá úplně zlatá. Že prý jich má být sedum nebo osum.
Hugo_zly_muz
V Lostech sem zkončil tam kde skončila Nova, protože sem to nějak nevyhledával, ale sledova sem to pravidelně až na pár dílů a už tam jak Nova skončila to vypadalo pěkně dementně, narozdíl od pěknýho začátku...
Mack
TBBT konec, Chuck konec, 30 Rock konec, ani to SGT teď nebylo a mělo přestávku.

Na co se mám sakra jako dívat, neví někdo?
Franz91
QUOTE(Mack @ 01.06.2010, 11:02) *
TBBT konec, Chuck konec, 30 Rock konec, ani to SGT teď nebylo a mělo přestávku.

Na co se mám sakra jako dívat, neví někdo?

nechápu jak někdo může čumět na Chucku (když pomyslím, že na to čumí můj asi 10ti letej nevlastní brátr)

Jinak doporočuju Dextera http://www.csfd.cz/film/224291-dexter/ :)
Conan
Sem si rikal, ze si dam nejakej oldschool serial z dob meho detstvi, tak sem stahnul 2 roky prazdnin. Je to furt celkem pekny, jen ten dabing co udelali na DVD je jak kdyby to delali zdejsi uzivatele po base piv.
Rumčajz
QUOTE(Mack @ 01.06.2010, 11:02) *
TBBT konec, Chuck konec, 30 Rock konec, ani to SGT teď nebylo a mělo přestávku.

Na co se mám sakra jako dívat, neví někdo?


mentalista, anglickrj dabing
Beluga
QUOTE(Conan @ 02.06.2010, 08:52) *
Sem si rikal, ze si dam nejakej oldschool serial z dob meho detstvi, tak sem stahnul 2 roky prazdnin. Je to furt celkem pekny, jen ten dabing co udelali na DVD je jak kdyby to delali zdejsi uzivatele po base piv.

Každej jednu, nebo jedna basa rozdělená mezi všechny účastníky?
Conan
QUOTE(Beluga @ 02.06.2010, 09:22) *
Každej jednu, nebo jedna basa rozdělená mezi všechny účastníky?


kazdej jednu
Mack
Mentalista mě moc nechytil a Dexter skončil už dávno, další sérka bude až na podzim...
strécoWolfrámo
Scrubs (doporučuju), How I Met Your Mother (momentálně skončila 5.řada, 6. na podzim = lookin' forward)
afrojesus
Weeds, House MD
Rumčajz
QUOTE(Mack @ 02.06.2010, 12:04) *
Mentalista mě moc nechytil a Dexter skončil už dávno, další sérka bude až na podzim...


Je fakt že ty díly který se netočej kolem Rudýho Johna sou o ničem, ale těch tam moc není.
Mack
Ty vole to Stargate Universe, mají tam celý vesmír na prozkoumávání a neznámou loď a oni tam cpou věci ze země, navíc tolik neoblíbenou posranou luciánskou alianci, co se vždycky někde objeví, má kreténskej plán a pokaždý nějakej trumf v rukávu, kterej vzali nesmysně kdovíkde a dělá tam akorát problémy. ne dějově důležité, jen trapné.
Conan
QUOTE(Mack @ 09.06.2010, 17:37) *
Ty vole to Stargate Universe, mají tam celý vesmír na prozkoumávání a neznámou loď a oni tam cpou věci ze země, navíc tolik neoblíbenou posranou luciánskou alianci, co se vždycky někde objeví, má kreténskej plán a pokaždý nějakej trumf v rukávu, kterej vzali nesmysně kdovíkde a dělá tam akorát problémy. ne dějově důležité, jen trapné.


Ty vole vsak Lucianska aliance je tam od prvniho dilu
+-=
No ani by mi tam tak nevadili (až na to že měli pozemský zbraně ... ) , ale ten otvírák na dveře ! Omg kde to sehnali ? Sice jim donášel zvěd , ale jak jim mohl donést něco co ani na tý lodi nemají ...
Lukino
QUOTE(+-= @ 09.06.2010, 19:10) *
No ani by mi tam tak nevadili (až na to že měli pozemský zbraně ... ) , ale ten otvírák na dveře ! Omg kde to sehnali ? Sice jim donášel zvěd , ale jak jim mohl donést něco co ani na tý lodi nemají ...

Není to náhodou obyčejná antická technologie? Náhodou ten díl byl naprosto famózní, aspoň se na něj dalo koukat turned.gif
DaveM
já si myslím, že jim Telford nesl i hlášení od ostatních členů posádky, včetně vědců, kde popisovali jak co funguje.

A btw. finále psal Mallozzi autor Enemy at the Gate (poslední díl SGA), takže u něj jsou tyhle věci normální
+-=
QUOTE(Lukino @ 09.06.2010, 19:24) *
Není to náhodou obyčejná antická technologie? Náhodou ten díl byl naprosto famózní, aspoň se na něj dalo koukat turned.gif

To tam taky pořád řikají , že je to samé jako na Atlantis , ale tam takový dveře nebyli :) A to ovládání knoflíkama je taky trochu divný :)
DaveM
tak to v žádném případě. Destiny je mnohonásobně starší než Atlantis
Marx^
QUOTE(Rumčajz @ 02.06.2010, 09:18) *
anglickrj dabing



+-=
Dotaz: Vysvětlili tam proč tyhle lodě nestáhli když potřebovali bojovat ? :)
DaveM
jaké lodě?
Mack
QUOTE(Conan @ 09.06.2010, 18:53) *
Ty vole vsak Lucianska aliance je tam od prvniho dilu


No, útočila sice na Ikarus, ale to pořád neměí nic na tom, že to předtím měl být důvod, proč odejít a vytvořit tuhle zápletku a teď si ji zase vycucali z prstu, aby vytvořili jinou zápletku. Přitom úplně zbytečně. nevadí mi napětí ani zvraty, ale a? jdou s tou aliancí k čertu. Jedinej důvod tohohle bude, že tam přitáhnou nový lidi (asi jen telforda) a pak poletěj dál. A to už jsme tam měli slizáky a podobné.

A vůbec, ty hrátky s tím přenašečem duší to je pořád sem a tam, furt dokola.


QUOTE(+-= @ 09.06.2010, 19:10) *
No ani by mi tam tak nevadili (až na to že měli pozemský zbraně ... ) , ale ten otvírák na dveře ! Omg kde to sehnali ? Sice jim donášel zvěd , ale jak jim mohl donést něco co ani na tý lodi nemají ...

To všechno myslim. Lucianská aliance je prostě vostrá. Bum a má všechno, co potřebuje. Ještě lepší než lidi, co za sedm let rozvinuli meziplanetární cestování, dobyli galaxie, nakopali prdel několika alieňáckejm božstvům a vůbec:) Jenže lidi můžou, oni jsou hlavními postavami, Lucianská aliance je jen nějakej scénáristickej Hack, jak si nadhodit nějakou zápletku:)
Nidecker _
Já koukam na: Jak jsem poznal vaší matku. :-)
Šupex
Zatím mi vadí jediná věc na SGU. A to je ten antický komunikátor. Pokud si pamatuju a chápu to dobře, tak to prostě ohne prostor tak, že Destiny a Země jsou jako kdyby vedle sebe, a nebo to jde nějak přes subprostor. Každopádně nechápu, jak taková malá věc bez externího napájecího zdroje je schopná komunikace na takovou dálku a hvězdná brána, která má k dispozici veškerou energii Destiny není schopna ani na okamžik vytočit bránu z jiné galaxie, ba ani z druhého koutu galaxie.

Vím, že tam vysvětlovali, že stejně tak, jak je stará Destiny, tak i brána je nějakého původnějšího návrhu a není schopna takového dosahu, takže v takovém případě se mi jeví jako jediné logické vysvětlení to, že prostě odněkud seberou energii, z FTL udělají regulerní hypermotor a několika násobně ho urychlí, ale i tak jako. WTF?! Jestli se dostanou bránou domů, tak je to na hovno.

A v tom posledním díle mě nasralo, že Young neváhal skoro zabít Telforda jenom, aby ho zbavil výmazu mozku (to byl asi hodně starý díl původní SG-1, páč si nic takového nepamatuju), ale když Telfor přišel bránou, tak už to neudělal, protože "bože, můžu ho přece zabít".
+-=
QUOTE(Šupex @ 09.06.2010, 21:35) *
...

Tak když to jelo i v normálním Sg "bez nabíječky" , tak proč ne i tady (i když tam to strkali do držáků :)

A konec řek bych že v 5 serce přistanou s Destiny do oceánu vedle ústí Sanfranciské zátoky a nikdo si toho nevšimne + žádná loď v tak frekventovaném místě do nich nevrazí :)


+Ten výplach mozku , to byl nějakej díl kdy Apofis vymyl mozek Tyjelkovi a poštval ho proti nim , ten pak hrál že je s nima , ale pak mu Brejtak vyndal symbiota a vše dobře dopadlo ... pak myslím vymyli mozek i jeho synovi ...
Conan
Jako chtit logicky reseni u scifi serialu mi prijde vtipny, kazdopadne kameny prenasej mysl, brana hmotu. Ja jsem spis do ted nepochopil, proc hmota muze jen jednim smerem,ale signal obema.
Šupex
QUOTE(+-= @ 09.06.2010, 21:46) *
Tak když to jelo i v normálním Sg "bez nabíječky" , tak proč ne i tady (i když tam to strkali do držáků :)

To mi přišlo ještě jakž takž normální, páč to bylo o galaxii vedle, ale Destiny je přece jenom na cestách stovky tisíc let a v grafickém znázornění, co Rush nebo Eli ukazoval, to bylo víc jak pár galaxii vedle.

QUOTE(Conan @ 09.06.2010, 23:21) *
Jako chtit logicky reseni u scifi serialu mi prijde vtipny, kazdopadne kameny prenasej mysl, brana hmotu. Ja jsem spis do ted nepochopil, proc hmota muze jen jednim smerem,ale signal obema.

Nechci po nich logické řešení ve smyslu vysvětlení popisu funkčnosti brány a detailní instrukce k jejímu sestrojení, abych byl spokojený, ale sami si tím vyřčením, že brány v té galaxii, kde byli (Ikarus? Už nevím), je technicky primitivnější než v Mléčné dráze a jejich dosah je jen na několik okolních planet. A jelikož tam nemají Rodneyho ani Sam, tak není dost možné, aby si bránu nějak modifikovali a udělali z ní tu v Mléčné dráze alespoň dosahem.

Jinak to s tou hmotou bych viděl na to, že brána nemá dostatečný buffer jak pro příjem tak odchozí hmotu najednou. Ale zase pravda, že kolikrát tam skákali všichni najednou, takže by ten buffer neměl být tak malý. Ale tohle je právě ten případ viz výše.
Mack
No, antický komunikátor. Nevěděl jsem, jak se ten krám jmenuje.

Prostě oni tu mají takový celý svět před sebou a scénáristi se místo toho zabývaj hroznýma fičurinama.
DaveM
QUOTE(Šupex @ 09.06.2010, 23:30) *
Nechci po nich logické řešení ve smyslu vysvětlení popisu funkčnosti brány a detailní instrukce k jejímu sestrojení, abych byl spokojený, ale sami si tím vyřčením, že brány v té galaxii, kde byli (Ikarus? Už nevím), je technicky primitivnější než v Mléčné dráze a jejich dosah je jen na několik okolních planet. A jelikož tam nemají Rodneyho ani Sam, tak není dost možné, aby si bránu nějak modifikovali a udělali z ní tu v Mléčné dráze alespoň dosahem.


tak na tohle by jim totiž Rodney ani Sam nepomohli. Ta brána měla kdysi možnost vytočit Zemi, jenomže teď je loď hodně daleko za plány, kdy se tam antikové chtěli vrátit a rozpadající se energetické vedení nebylo navrženo a už neutáhne takové množství energie (viz Earth) potřebné k vytočení Mléčné dráhy.
Conan
No kazdopadne sem se rozhodnul, ze si dam oldschool Akta X, od doby premiery v TV sem to nevidel a sem docela nadsenej jak se i z tak obycejnyma efektama da udelat super scifi serial.
Geomancer
ja koukam na Colomba biggrin.gif
Qwwerty
QUOTE(Conan @ 10.06.2010, 10:27) *
No kazdopadne sem se rozhodnul, ze si dam oldschool Akta X, od doby premiery v TV sem to nevidel a sem docela nadsenej jak se i z tak obycejnyma efektama da udelat super scifi serial.

X-Files sou skvělá věc
tak rok nebo dva sem se taky podíval na celej seriál (+2 filmy)

podstatný je dívat se na Blackwood tušim mezi 5 a 6 sérií, aby ti to dál navazovalo


jinak přiklánim se k názoru, že I want to believe je dobrej námět na epizodu, ale příliš roztahaný na film


hodně dobrej je cz X-Files fan web - hlavně když chceš vědět co znamenaj názvy epizod :)
Lukino
No to mi ho vyndej. Takovej "blbej" konec 1. série SGU eh-smiley.gif Ty vědí jak to ukončit, aby jsme se těšili na 2. sérii. Doporučuji zkouknout... Na konci se toho stalo tolik, že nevím na rozuzlení jaký situace se těšit víc grin.gif
+-=
QUOTE(Lukino @ 12.06.2010, 19:19) *
No to mi ho vyndej. Takovej "blbej" konec 1. série SGU eh-smiley.gif Ty vědí jak to ukončit, aby jsme se těšili na 2. sérii. Doporučuji zkouknout... Na konci se toho stalo tolik, že nevím na rozuzlení jaký situace se těšit víc grin.gif

Wááh tak tohle nemám rád ... čekat 111 dnů :/
Mack
No jo, SGU má taky přestávku, tak teď už vážně nevím, na co se koukat...
Šupex
A tak samo i 4. série IT Crowd.
+-=
QUOTE(Marx^ @ 22.06.2010, 23:58) *

Iiiiiii , neviděl někdo titulky ? .)
Rumčajz
Spolužáky ste viděli? Je to celkem starší asi 2006, českej dabing hrůza.. teď to davaj myslim na Coolu, každopádně anglicky ( jo už radši nepíšu anglickej dabing aby si tady z toho někdo nepo...sral ) to je výborný. Mám radši takovýhle seriály s příběhem ( za všechny Jmenuju se Earl ) než ty nekonečný zhovadilosti ( Přátelé sou vyjímkou )

Výbroný gagy, .... Yonk Allen týpek thumbsup.gif

Jo... nemáte někdo český title od 13. dílu vejš už to je jenom slovensky a jako ne že bych neuměl slovensky číst, ale ta čeština je pohodlnější.
Marx^
QUOTE(Rumčajz @ 28.06.2010, 16:57) *
( jo už radši nepíšu anglickej dabing aby si tady z toho někdo nepo...sral )


Ani se o to nepokoušej. devil.gif

To už rovnou můžeš používat spojení "anglický prezident"..



Btw, začala 15. sezona Top Gearu :)
coldik
začala 4. sérka aj?áků - jako nebyl to špatnej první díl, ale čekal jsem na rozjezd větší pecku :)
Šupex
QUOTE(Marx^ @ 28.06.2010, 17:22) *
Btw, začala 15. sezona Top Gearu :)

Hovadina. A teď do mě.

QUOTE(coldik @ 28.06.2010, 20:40) *
začala 4. sérka aj?áků - jako nebyl to špatnej první díl, ale čekal jsem na rozjezd větší pecku :)

Ne, že bych to tu už nepsal.
coldik
ne že bych nedával do sranda videí trailer :) spíš sem se chtěl vyjádřit k tomu prvnímu dílu..
klaxon!
QUOTE(Šupex @ 28.06.2010, 20:49) *
Hovadina. A teď do mě.


Ne, že bych to tu už nepsal.


jedno z nasld. vysvetleni:
1) koukal si na cesky dubbing
2) koukal si na orig. zneni bez titulku a neumis anglicky
3) i s titulkama ale stejne si myslis ze nad humor v Ordinaci nic nema
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.