Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Na jaký seriál se teď koukáte
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
PraRocky
Tak by mě zajímalo jestli sedíte jenom u kompu a nebo se díváte i na nějaké seriály.
Já koukám na Velmi křehké vztahy, Ztraceni, Dr. House, Kriminálka Las Vegas.
A co vy jak ste na tom. whistle.gif
MyGun.
...
ritchie
QUOTE(Repin @ 12.10.2007, 20:38) *
:-D lol "velmi křehké vztahy" tak to jsi u mě bohužel skončil....
btw. já koukám na četnický humoresky a simpsny
btw. kritiku přijímám ale tohle kritizovat může fakt jen blb :-P

heroes, niekedy si pustim band of brothersss rolleyes.gif
Legio IX
Nemám rád seriály . dizzy.gif
coldik
mno já spíš LOST, ale vše co vyšlo sem už viděl a nový díly se teprve natáčej
dal si rád pustím (není to seriál) Uvolněte se prosím - opravdu mě dokáže Kraus pobavit
PraRocky
QUOTE(coldik @ 12.10.2007, 20:40) *
mno já spíš LOST, ale vše co vyšlo sem už viděl a nový díly se teprve natáčej
dal si rád pustím (není to seriál) Uvolněte se prosím - opravdu mě dokáže Kraus pobavit

Tak uvolněte se to je super pořad, ten je dokáže tak rozebrat že je mi těch lidí někdy i líto.
PraRocky
QUOTE(Legio IX @ 12.10.2007, 20:40) *
Nemám rád seriály . dizzy.gif

Já nemám rád rajčata.
PraRocky
QUOTE(Repin @ 12.10.2007, 20:38) *
:-D lol "velmi křehké vztahy" tak to jsi u mě bohužel skončil....
btw. já koukám na četnický humoresky a simpsny
btw. kritiku přijímám ale tohle kritizovat může fakt jen blb :-P

No to víš každej kouká na něco. A ještě sem zapoměl na simpsny na to snad kouká každej.
MyGun.
QUOTE(PraRocky @ 12.10.2007, 20:44) *
A ještě sem zapoměl na simpsny na to snad kouká každej.

njn :)
Blu3^
The IT Crowd blush.gif
jebak
Heroes, Prison Break, Family guy, south park, 4400, dexter.
coldik
zkus příště vše shrnout do jednoho příspěvku a nedávat tři po sobě.
btw TIC je luxusní škoda jen, že je to v aj a vše nepoberu - ale jinak good
Blu3^
QUOTE(coldik @ 12.10.2007, 21:03) *
zkus příště vše shrnout do jednoho příspěvku a nedávat tři po sobě.
btw TIC je luxusní škoda jen, že je to v aj a vše nepoberu - ale jinak good

Stahni titulky ne? :) http://www.theitcrowd.cz/
TC cz
Simpsni, MASH, Zenaty, Trpaslik, Kraus uz je taky vlastne serial ze a na Humoresky se taky rad podivam.
 Harry 
Pravidelne sleduju na TV jenom Kriminalku LA, jinak na compu sleduju Heroes, Dextra a Prison Breaka
PraRocky
QUOTE(jebak @ 12.10.2007, 21:03) *
Heroes, Prison Break, Family guy, south park, 4400, dexter.

South Park mám hafo dílů v telefonu jako 3gp.
Nerubian
IT crowd, dexter, heroes, 4400, battlestar galactica, Dr. House
Conan
No tak v soucasny dobe je to Prison break 3. rada, Heroes 2. rada, Stargate Atlantis 4.rada. No ted nejak zacne posledni 4.rada Battlestar Galactica. V telce pravidelne asi jen humoresky, kdyz nejak nahodu natrefim na House nebo kriminalku, tak taky nepohrdnu. IT crowd uz bohuzel zase skoncili
Mack
QUOTE(Conan @ 12.10.2007, 21:44) *
No tak v soucasny dobe je to Prison break 3. rada, Heroes 2. rada, Stargate Atlantis 4.rada. No ted nejak zacne posledni 4.rada Battlestar Galactica. V telce pravidelne asi jen humoresky, kdyz nejak nahodu natrefim na House nebo kriminalku, tak taky nepohrdnu. IT crowd uz bohuzel zase skoncili

Dvakrát podtrženo!!! rolleyes.gif biggrin.gif Můžeš mi sem pls hodit malý spoiler na první díl 4. série atlantis. Jo a jestli Carterová bude velet atlantis. Nic víc. děkuju.

edit: ZOMG já napsal spoilerík:X
Conan
QUOTE(Mack @ 12.10.2007, 21:47) *
Dvakrát podtrženo!!! rolleyes.gif biggrin.gif Můžeš mi sem pls hodit malý spoiler na první díl 4. série atlantis. Jo a jestli Carterová bude velet atlantis. Nic víc. děkuju.

edit: ZOMG já napsal spoilerík:X

Tak zatim sem videl 2. dily (dneska je 3.) A o tom jestli Samantha bude velet Atlantis tam zatim nic nebylo. Podle spoileru by ,ale mela. Hlavni je, ze Wierova je zrejme mrtva (smrt neukazali), takze to proste bude muset nekdo prevzit
Šupex
Jediný inteligentní seriál a to MASH.
klaxon!
simpsnovi, the it crowd, přátelé, rodinná válka, mash, black books, prison break, lost
Kopi
Band of Brothers,M*A*S*H,Stargate.
McJAC
zitra se tesim na O.C.California a Pratele...a nemuzu se dockat 4. dilu 2. serie heroes
jebak
QUOTE(PraRocky @ 12.10.2007, 21:22) *
South Park mám hafo dílů v telefonu jako 3gp.

Ale dabovaný.
Dabovanej south park je demence. Je založenej na "vtipu" o sprostejch slovech, protože podle těch, co dělali ten vymazanej dabing, český divák "nepochopí útoky na slavné celebrity"
Hiroko
Dr.House,Prison Break, CSI:Miami,CSI:Las Vegas, Ztracení, a občas Červený trpaslík
Lukino
Dr. House rolleyes.gif
Coreo
vše již mnohokrát řečeno, přihodil bych už snad jen SCURBS a MY NAME IS EARL...
Kindlinho
Dr. House, Red Dwarf, Prison Break, Ženatý se závazky, LOST (čekám na únor) (dřív taky, když to ještě dávali Stargate SG-1 a Walker: Texas Ranger)
klaxon!
áááá na House a Bundyho sem zapomnel blush.gif

co jsou Heroes, o čem to je ? :)
 Harry 
QUOTE(rEznor @ 13.10.2007, 10:33) *
co jsou Heroes, o čem to je ? :)

http://www.csfd.cz/film/224293-heroes/
Jizah
a neposlal by mi někdo mailem celou sérii Oz?
budvar
chybí mi tu ještě How I met your mother
Mack
QUOTE(Conan @ 12.10.2007, 22:19) *
Tak zatim sem videl 2. dily (dneska je 3.) A o tom jestli Samantha bude velet Atlantis tam zatim nic nebylo. Podle spoileru by ,ale mela. Hlavni je, ze Wierova je zrejme mrtva (smrt neukazali), takze to proste bude muset nekdo prevzit

Nosupr,nic proti Weirovy,ale samantha rlz
Bretonian Tetřef
Tak jsem zase vyhodil na čsfd hodnocení Dawsonova světa na 4 hvězdy...bože můj, tohle je jediný co mi zůstalo z pubertálních lásek :)
No pak jsem se koukal na herce co hráli Dawsona a Paceyho a jak vypadají deset let po první serii..řeknu vám, že to je úžasná depka, když přesně vidíte co čas dělá s lidma...který máte svým způsobem rádi. (nejvíce mě to zabijí u Matta Perryho, chandler za mlada/jeho nynější look brrrrrrr)

btw: Jericho je totální píčovina na entou, ale Hawkins to všechno pořeší a Stanley všechny bandity ubije vidlema..tomu jsem dal dvě hvězdičky ^^

Co z toho plyne? Že Dawson's Creek je mnohem lepší než Jericho!
PraRocky
Sem se přestal koukat na Velmi křehké vztahy, páč nemám čas.
Ale koukám na Chirurgy a hrdinové a taky mě vytáčí že nejsou další díly ztraceni, ty jsem měl rád.
Conan
Jericho neni tak spatny, je to proste nizko rozpoctovej serial no.
BariX
útěk z vězení a dr. house
To je momentálně vše, ale jinak jsem se vždy koukal na stargate, ale jen SG-1, atlantis se mi nelíbí. Z SG-1 prý budou na nově opakovat všech 10 sérií, takže už se těším :-)

Jinak, ano čučím se na seriály v TV, protože mě nebaví to stahovat, film si klidně stáhnu, ale seriály podle mě nemaj smysl.
Aldaris
Ja sleduju vicemene to co uz tu bylo uvedeno, hlavne scifi (SG, BSG, Heroes, ...) a lepsi komedie (House atd.).
Ale chybi tu zasadni serial - The Big Bang Theory ! Pro fyziky neexistuje nic lepsiho.
Ukazky :
Sword Master
Heavy Lifting
Cleaning
!Tvý?ák!
Zběratelé kostí
Myšlenky zločince - fakt luxus
Dr. House

NCIS - lepsi nez Stargate pro me

to je vse ostatni stoji za nic, nekdy moznan ejaka kriminalka thumbsup.gif
FannyBoy
Já dosledoval všechny Heroes.
Jinak sem tam si občas pustím Simsny, ale jednoznačně nejlepší serial, který byl kdy stvořen jsou FRIENDS
SC0RPI0N
QUOTE(PraRocky @ 12.10.2007, 19:43) *
Já nemám rád rajčata.

Ja taky. Po nich se mi delaji pupinky na jazyku biggrin.gif
Jinak hodne sleduji Kriminalku a Dr.House. Fakt super serial thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Šupex
Včera jsem dokoukal Futuramu a jinak teď žádný jiný seriál nemám. Ovšem od dubna očekávám změnu. Do týdne by se ke mě navíc měla dostat sga4.
Qwwerty
QUOTE(Šupex @ 20.03.2008, 10:52) *
Včera jsem dokoukal Futuramu a jinak teď žádný jiný seriál nemám. Ovšem od dubna očekávám změnu. Do týdne by se ke mě navíc měla dostat sga4.

to už abych se jim zas ozval že chcu další díly ..
Šrama
Ordinace v růžové zahradě
Zoufalé manželky
Utěk z vězení..
Všechny kriminálky ale nejradši mám miami
simpsons
!Tvý?ák!
QUOTE(Šupex @ 20.03.2008, 10:52) *
tak Futurama je taky libózní thumbsup.gif proste jako Simpsnovi teehee.gif
Hiroko
QUOTE(Šrama @ 20.03.2008, 11:25) *
Všechny kriminálky ale nejradši mám miami

Já mám zase nejraději Las Vegas, ale to ted zase není.....Stejně jako Ztracení
Jinak Zoufalé manželky, a House m.d. teehee.gif, a Hrdinové
Conan
No ted je to se serialama spatny, jediny co me udrzi nad vodou bude jeste tu chvilku Lost a ted snad jeste BSG. Taky obcas cumim na Family guye. Pristi serialova sezona snad uz bude zase husta. Nejakym novym sci-fi bych nepohrdnul. Kouknu na Nove na prvni dil 4400 a pak uvidim jestli to konecne stahnu - 4 serie nebo kolik to ma by me mohli na chvilku zachranit :D
.:Shoggot:.
South Park nejvic. Aneb nic neni svate a podme si delat prdel z teroristu, postizenejch, teplejch, zen a vseho...
Coreo
nova a 4400?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.