Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: snezi!
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Lukino
A nemá už bejt jaro? eh-smiley.gif Když včera hezky svítilo sluníčko, tak všechno uschlo a zase začala padat ta bílá sračka. Už na to nemám nerva confused.gif Nemám rád sníííííííííííííííh grrr.gif sicksmiley.gif
Duk
Včera to byla přepadovka, během minuty přestalo svítit a měl sem v ksichtě nasněžený.
Anastaz
QUOTE(Vorvanice @ 19.03.2009, 08:34) *
Jaképak grrrrr, vždy? je to krása:D

Vím, že tobě se to líbí, ale kdo to má furt odhazovat.....
Vorvanice
QUOTE(Anastaz @ 19.03.2009, 11:30) *
Vím, že tobě se to líbí, ale kdo to má furt odhazovat.....



Trocha pohybu ti jen prospěje:D
Darecek
No u nas se snih drzi az do kvetna :D
Cedecko
QUOTE(Darecek @ 19.03.2009, 15:01) *
No u nas se snih drzi az do kvetna :D


typiko co dělá sníh tady na začátku Dubna, tady ráno sněžilo..
Qwwerty
QUOTE(Cedecko @ 19.03.2009, 15:02) *
typiko co dělá sníh tady na začátku Dubna, tady ráno sněžilo..

tady i odpoledne chvíli ... a chvíli na to zas svítilo slunko
Nitro_!
QUOTE(Qwwerty @ 19.03.2009, 15:21) *
tady i odpoledne chvíli ... a chvíli na to zas svítilo slunko


omdzi u nas taky fakt na sračky .. vítr + ( sníh ) .. at uz muzu chodit jenom v mikině xD
W3N4
S tim pocasim je to zajimave. Dnes rano svitilo slunce, nikde ani mracek, najednou se zatahlo a sotva jsem vlezl do autobusu, zacalo snezit. Pred chvili, kdyz jsem nastupoval do autobusu (kterym jezdim domu) bylo taky celkem pekne. Najednou, kdyz se blizi autobus k zastavce kde vystupuju, zacina opet trosku snezit. Domu mi to trva z autobusove zastavky asi 3 minuty, ale ani jsem nedosel domu, zacalo brutalne snezit a napadly 2 cm snehu. Ted uz tam zase sviti slunce :) ..
Qwwerty
QUOTE(Nitro_! @ 19.03.2009, 17:08) *
omdzi u nas taky fakt na sračky .. vítr + ( sníh ) .. at uz muzu chodit jenom v mikině xD

co ti v tom brání ?
já chodim s rozepnutou mikinou už přes 2 tejdny
O-Neill
Včera sem začal jarní přípravu běháním a dneska snad jedině na běžkách...
Nitro_!
QUOTE(Qwwerty @ 19.03.2009, 17:09) *
co ti v tom brání ?
já chodim s rozepnutou mikinou už přes 2 tejdny


taky sem chodil .. a po tydnu sem dochodil omg ... teda presneji dochodil s horeckou ... xD i kdyz mi zima nevadi mam nejakou špatnou karmu letos :((
-=FL=-felcar_cz
QUOTE(Nitro_! @ 19.03.2009, 17:12) *
mam nejakou špatnou karmu letos :((


si kup bojler...
cleaner
Já myslel že jsem to včera s tím pitím přehnal když jsem se v 10:30 probudil a měl na parapetu 3cm sněhu...
Nitro_!
QUOTE(-=FL=-felcar_cz @ 19.03.2009, 17:26) *
si kup bojler...


silne o nem premyslim .. kdybys mel nejake zkusenosti tak posli link .. xD
!Tvý?ák!
QUOTE(Lukino @ 19.03.2009, 09:14) *
A nemá už bejt jaro?
21.3.

teď je regulérní zima thumbsup.gif
MyGun.
a? už to jde doprdele to počasí, jednou je parádní sluníčko, akorát na mikinu a potom začne zas padat ta sračka...a? už je hezky omg
Minibuky
znechucenej celej den... takova prepadovka v Praze OMG!
Duk
Aprílové počasí.
!Tvý?ák!
QUOTE(Duk @ 19.03.2009, 19:44) *
Aprílové počasí.
v Březnu a teď teprve to začínám chápat, červnové počasí v únoru, srpnove v dubnu a tedy logicky dubnové na březen thumbsup.gif
Sawier
po tehle zime nesnasim snih a zimu, dpc ja uz chcu leto
Garret Raziel
Stejně je to jedno, všichni sedíte u počítačů, a? venku chčije, nebo padají volové.
Qwwerty
QUOTE(Garret Raziel @ 19.03.2009, 22:00) *
Stejně je to jedno, všichni sedíte u počítačů, a? venku chčije, nebo padají volové.

jn ale jednou za čas nás něco vyžene ven ...

jako ano je to blbost ale podle mě z toho hlediska źe v létě si zas bude přát aby se už konečně ochladilo
Garru Noxwille
QUOTE(Qwwerty @ 19.03.2009, 22:06) *
jn ale jednou za čas nás něco vyžene ven ...

jako ano je to blbost ale podle mě z toho hlediska źe v létě si zas bude přát aby se už konečně ochladilo



Presne tak lidi porad maji duvod nadavat na pocasi ja nevim ja proste mam rad veskera rocni obdobi :]

Garret Raziel
Já zas nemám rád všechny roční období. I když, na podzim, když je venku opravdu hnusně, tak aspoň nemám špatny svědomí, že sedím pořád doma. I když, to nemám ani v létě, zimě ani na jaře, takže je to jedno.
Anastaz
Sněží! Pořád! grrr.gif
coldik
QUOTE(Anastaz @ 20.03.2009, 08:58) *
Sněží! Pořád! grrr.gif

prosímtě neblbni.. tady svítí slunko a po sněhu ani památky..
Anastaz
Ok, tak tady taky svítí slunko.... Jen se ty fotony nápadně podobají sněhovejm vločkám:)
Lukino
Už to roztálo, vylezlo sluníčko thumbsup.gif Ale furt je zima dizzy.gif
Hiroko
Tak na cestě z Brna do Ostravy mě potkala velmi slušná vánice, kdy se asi za 3 minuty setmělo jak při konci světa a vítr byl tak sliný, že mi to házelo s autem.
Duk
QUOTE(Garret Raziel @ 19.03.2009, 22:00) *
Stejně je to jedno, všichni sedíte u počítačů, a? venku chčije, nebo padají volové.


Hele já jezdím celé léto na kole, večer sice sedím u počítače ale přes den mě počasí zajímá.
Anastaz
Sněží. Humus!
PraRocky
QUOTE(Anastaz @ 29.05.2009, 12:39) *
Sněží. Humus!

jak jakože sněží, sice něco hlásily, ale to jako fakt ???
Anastaz
Je to bílý, padá to z nebe a nezoplácne se to na předním okně jako kapka vody... sněží:) Humus!
Ale už je to v pohodě, momentálně svítí mozol whistle.gif
Anastaz
Sněží grrr.gif
John_Lenon
už zas? kde to proboha žiješ?
coldik
u mě svítí slunce.. čoveče slez někdy z tý Sněžky taky..
Pospa
Proboha!!! Už zase tenhle retardovanej topic!!!

V zimě sněží, v létě svítí slunce. Čekal bych, že to za ta léta pochopíte a přestanete se tomu divit.
Rafaello
jojo,tady to ted taky zacalo padat
Anastaz
QUOTE(coldik @ 13.10.2009, 11:19) *
u mě svítí slunce.. čoveče slez někdy z tý Sněžky taky..

Na Sněžku to mám přes půl republiky... Ale stejně jako na Sněžce, i tady je momentálně regulérní sněhová vánice thumbsdown.gif

dnešní ráno:
Nitro_!
QUOTE(Anastaz @ 13.10.2009, 12:31) *
Na Sněžku to mám přes půl republiky... Ale stejně jako na Sněžce, i tady je momentálně regulérní sněhová vánice thumbsdown.gif

dnešní ráno:


Ouuuu dal bych si říct SNÍÍŽEK přijel jsem ze slunné Francie tak teď chcu nějaký pořadný nářez :o
!Tvý?ák!
jo hele snězí taky v Praze? biggrin.gif já tu teď budu muset bejt přes zimu a nwm co mám čekat... innocent.gif
repeek
vetsinou ne a kdyz uz vydrzi to tak den
coldik
jo můžeš bobovat z Petřína po blátě :)
John_Lenon
nebo jako pankac na fosnach, ale obcas nepoustej do lanovky... :)
Anastaz
Tak tady si dneska zabobuju já autem po neprotažených silnicích...
Beluga
Co blázníš? Silničáři jsou zaskočení.
*Hentai*
QUOTE(John_Lenon @ 14.10.2009, 08:40) *
nebo jako pankac na fosnach, ale obcas nepoustej do lanovky... :)

Lanovka je teď ale vypnutá - dělaj revizní kontrolu..
Rumčajz
Doufám že začne co nejdřív mrznout. Už brousim brusle... sníh mě nezjímá, jedině když nejede ráno bus do školy kvůli kalamitě.
PraRocky
QUOTE(Pospa @ 13.10.2009, 12:09) *
Proboha!!! Už zase tenhle retardovanej topic!!!

V zimě sněží, v létě svítí slunce. Čekal bych, že to za ta léta pochopíte a přestanete se tomu divit.

jo jo, já čekal kdo ho vytáhne, chtěl jsem to udělat samozřejmě já, ale jak vidím vyplatilo se vyčkat a nechat to někomu jinýmu, že Anastazko worship.gif whistle.gif




edit: ha tak tenhle příspěvek je v pořadí 3000 na mém kontě, juchůůů, sic mi na HH či na konzervu s ošklivou hlavou něco chybí ale trojka je taky dobrá
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.