Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Webhosting pro úspěšný klan - máte zájem ?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
programator
Nabízím webhosting pro herní klan, který je aktivní.
Je výhodou pokud máte jiz nejakou poddomenu typu ic.cz nebo wz.cz, ja vám mohu nabídnout. svou.
Dostanete odemě Subdoménu ve tvaru VAS_NAZEV_KLANU.hasinet.eu
Dále dostanete minimálne 1 plnohodnotná FTP účet k vašemu webu.
Minimálně 1 databázi MySQL.

Pokud nepotrebujete domenu 2. radu - ja vam poskytnu domenu 3. radu.
Podmínkou je vsak - ze v tymu - budu zapsan jako provozovatel. - nikoli CL a podobne jenom provozovatel - aby clenove vaseho klanu meli na mne kontakt ohledne tech podpory webu.

Zájemci mě kontaktujte na icq: 337-285-305
Blu3^
QUOTE(programator @ 29.10.2007, 16:36) *
Nabízím webhosting pro herní klan, který je aktivní.
Je výhodou pokud máte jiz nejakou poddomenu typu ic.cz nebo wz.cz, ja vám mohu nabídnout. svou.
Dostanete odemě Subdoménu ve tvaru VAS_NAZEV_KLANU.hasinet.eu
Dále dostanete minimálne 1 plnohodnotná FTP účet k vašemu webu.
Minimálně 1 databázi MySQL.

Pokud nepotrebujete domenu 2. radu - ja vam poskytnu domenu 3. radu.
Podmínkou je vsak - ze v tymu - budu zapsan jako provozovatel. - nikoli CL a podobne jenom provozovatel - aby clenove vaseho klanu meli na mne kontakt ohledne tech podpory webu.

Zájemci mě kontaktujte na icq: 337-285-305


:D lol
ChaoTic_GP
Aky mas priestor na tom hostingu?
Qwwerty
GTFO



hostuju mě nabídne 1Gb prostor zadara s neomezenym trafficem a taky ve třetim řádu ....
resp. mám dojem že v téhle republice když už by se sehnal 2. řád zadarmo tak by se stejně musel platit za tu doménu jako takovou
programator
Na space nezalezi. Muzu nabidmnout i 2GB.
Jen chci mit pod sebou nejaky klan - kterymu muzu nabidnout spolehlivy hosting a i nekolik ftp uctu nebo nekolik databazi to je ta vyhoda hlavni.
od free hostingu dostanete jenom od kazdeho 1 ucet ja jich muzu mit neomezene. tak pokud mas zajem tak mi napis na icq : 337-285-305
a tam se domluvime co a jak.
Shisha
Mám pocit, že to vypadá jako pořádná bouda. :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.