Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hledam klan
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2 > Klanové nábory
Funner
Ahoj všem kdo si otevřeli tenhle topic. Jsem hráč Call of Duty 2. Tuto hru hraji asi 2 roky. Za tuto dobu jsem nasbíral plno zkušeností. Samozřejmě, že mám 1.3. Teď ka hraju jen 4fun protože sem tědka vyzkoušel plno klanů a byly low takže bych byl radši aby psali jen takové klany které mají dobré zázemí. Mě stačí web tsko a server kde by se dalo hrát. NEchu jít do klanu, který je nový a který se rozpadne do 2 týdnu opravdu o takový klan nemám zájem a nechi aby CL klanu byl nějaký 12 letý ditě který se pořá vymluvá že mi dali hedku a kdesi cosi. Htěl bych aby byly trosku sehraní nejaky ty taktiky a pohoda na tsku žádny sra*ky pri zapasech. Já osobně sem hrál za Netronix, Frozen Riders, Exil strikers, Emphatic a ještě jeden klan kterej byl anglickej RFS a další. Já hraju ze vším nevadí mi brok ani snip ale radši si vezmu pušku, ale jak se mříkal ani snip mi nevadí. Kdyby měl tedy někdo o mě zájem (pls nepište low klany nechci zase další ztrátu času thumbsdown.gif ) tak mi napište na ICQ: 376291331, E-Mail:wFunn3r@gmail.com, X-Fire:funn3r
Mobil: 774678440

Tak BB turned.gif
Slamb
QUOTE(Funner @ 04.11.2007, 19:41) *
sem tědka vyzkoušel plno klanů a byly low

nebyls to ty, kdo tak LOW pořád spamoval klienta ? wow.gif
1.12. tě máme zpátky... uvidíme na jak dlouho wink.gif
Funner
QUOTE(Slamb @ 04.11.2007, 21:10) *
nebyls to ty, kdo tak LOW pořád spamoval klienta ? wow.gif
1.12. tě máme zpátky... uvidíme na jak dlouho wink.gif

Hmm tyto casy sou pryc. Only High. BB slambe
Kopi
Dle tvého příspěvku soudim,že ti nebude víc než 12! thumbsup.gif
Funner
QUOTE(Kopi @ 04.11.2007, 22:34) *
Dle tvého příspěvku soudim,že ti nebude víc než 12! thumbsup.gif

HH ty jsi asi jasnovědec ne ???? thumbsdown.gif
harry.df
Nechce CL ve věku 12, ale jemu je pouhých 13 t_lol.gif
Funner
QUOTE(harry.df @ 05.11.2007, 09:34) *
Nechce CL ve věku 12, ale jemu je pouhých 13 t_lol.gif

Umite neco jinyho nez jen kritizovat hledte si svyho OMG. Na nic vic nez kritizovani nemate thumbsdown.gif
harry.df
QUOTE(Funner @ 05.11.2007, 11:02) *
Umite neco jinyho nez jen kritizovat hledte si svyho OMG. Na nic vic nez kritizovani nemate thumbsdown.gif

Mám na víc, jestli narážíš na to, jestli mám klan, tak odpověď je Ano biggrin.gif , 1.3 4ever dokonce máme i vlastní server, hurá biggrin.gif btw. furt máš lagy ? Když jsem s tebou kdysi jednou hrál měls ping okolo 800 t_lol.gif
Funner
QUOTE(harry.df @ 05.11.2007, 11:13) *
Mám na víc, jestli narážíš na to, jestli mám klan, tak odpověď je Ano biggrin.gif , 1.3 4ever dokonce máme i vlastní server, hurá biggrin.gif btw. furt máš lagy ? Když jsem s tebou kdysi jednou hrál měls ping okolo 800 t_lol.gif

Hh tak to si me s nekym pletes Lowko :-D ping mam 30-50 BB thumbsdown.gif

Server mam taky posli link na ten tvuj super klan????
harry.df
QUOTE(Funner @ 05.11.2007, 11:31) *
Hh tak to si me s nekym pletes Lowko :-D ping mam 30-50 BB thumbsdown.gif

Server mam taky posli link na ten tvuj super klan????

Ani mi za to nestojí dávat sem ten link, kdyby to byl někdo jiný, tak ano, ale tobě - 13 let - opravdu ne. Web je v rekonstrukci (přechází se z wz.cz na .net). Určitě vidím jak tady zase píšeš : HAHA, NEMÁTE WEB, jenže já se s tebou ani nechci přít. Jelikož mám pravdu (i s tim serverem), tak mě je jedno co si myslí 13-letý klučina thumbsup.gif
Funner
QUOTE(harry.df @ 05.11.2007, 11:43) *
Ani mi za to nestojí dávat sem ten link, kdyby to byl někdo jiný, tak ano, ale tobě - 13 let - opravdu ne. Web je v rekonstrukci (přechází se z wz.cz na .net). Určitě vidím jak tady zase píšeš : HAHA, NEMÁTE WEB, jenže já se s tebou ani nechci přít. Jelikož mám pravdu (i s tim serverem), tak mě je jedno co si myslí 13-letý klučina thumbsup.gif

HH :-D. Omfg fakt low bez si pomlouvat nekoho jynyho taky nejsem na tebe zrovna zvedavej a kolik je vlastne tobe ???? 17 hmm tak to uz si asi o sobe myslis ze si dospelj co velkej dospelej king??? BB
harry.df
QUOTE(Funner @ 05.11.2007, 11:49) *
HH :-D. Omfg fakt low bez si pomlouvat nekoho jynyho taky nejsem na tebe zrovna zvedavej a kolik je vlastne tobe ???? 17 hmm tak to uz si asi o sobe myslis ze si dospelj co velkej dospelej king??? BB

P-r-o-b-o-h-a, všichni chtěj bejt skill, high, a kdoví co ještě. Kdyby takhle všichni byli, nikdo by nebyl low, já se za to nestydim. Jestli jsi nevyhrál turnaj (esl, cb) a nedokázal bys porazit alespoň TEMPO, tak seš taky low, jen si to neuvědomuješ. Jo 17, dobrý co, docela jasně z mých vět vyplývá, že jsem totální king..........
Funner
QUOTE(harry.df @ 05.11.2007, 11:57) *
P-r-o-b-o-h-a, všichni chtěj bejt skill, high, a kdoví co ještě. Kdyby takhle všichni byli, nikdo by nebyl low, já se za to nestydim. Jestli jsi nevyhrál turnaj (esl, cb) a nedokázal bys porazit alespoň TEMPO, tak seš taky low, jen si to neuvědomuješ. Jo 17, dobrý co, docela jasně z mých vět vyplývá, že jsem totální king..........

Ocividne si hrajes na kinga tohoto FORA :-) Omg meles tu veci esl a cb nikdy si takovou ligu nehral :-D Tak nedelj ze sebe HIGH
harry.df
QUOTE(Funner @ 05.11.2007, 12:00) *
Ocividne si hrajes na kinga tohoto FORA :-) Omg meles tu veci esl a cb nikdy si takovou ligu nehral :-D Tak nedelj ze sebe HIGH

Hraju jí, ale samozdřejmě nepíšu, že jsem si je tam dával, ale rozhodně zkušenosti z toho jsou, kdyby lidi byli HIGH jen z toho, že hrajou ligu, tak to by jich bylo skoro víc než low.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.