Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Spolek Nočních Sviní
GamePark.cz fórum > Fórum > Testovací fórum
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
TArcher
Tak co bude? hola, swině wolá,.... přece nám to tady nebude spamovat jenom jedna splašená spermie?
.Linux
A přece někdo online!
.Linux
Tady na horach nemaji poradnou zidli a bolime prdel, tak pujdu lezet.
TArcher
Tak se mi zdá, že se spolek nějak hroutí.... Lidí se zhnusovačem ubývá, přestože sou svátky, tak tady skoro nikdo není a wubec... za tím budou určitě Guru, liqidujou jakejkoli náznak odporu či revoluce, i když sme se skovali do stok GP fora...do tes?áku....
Conan
ona uz je noc ?
HentaiRushiiik
QUOTE(Conan @ 30.12.2007, 00:23) *
ona uz je noc ?

Jojoj
TArcher
Sme jedinej spolek, co nemá nic proti tomu, když příjdeš pozdě, naopak, čím dýl tim líp..... biggrin.gif
.Linux
K*rva sem si na schodech srovnal zada..
TArcher
QUOTE(.Linux @ 30.12.2007, 01:21) *
K*rva sem si na schodech srovnal zada..

Já si je včera srovnal na ledě... (už mám pěkně tupý brusle....) no a dneska sem na hokej ani nešel.....
Rafaello
Ste svine to neni mozny biggrin.gif
TArcher
QUOTE(Rafaello @ 30.12.2007, 02:02) *
Ste svine to neni mozny biggrin.gif

hmmsmiley.gif docela by mě zajímalo, jak to frajer myslel, jestli při psaní myslel....
Rafaello
jenom t_spam.gif
Neber si to osobne, zadna urazka
Conan
Prometheus
By me zajimalo proc jste v 3, 4 event. 5 hodin rano jeste vzhuru ? :)
Conan
to bych taky rad vedel
.Linux
Není tu snih, tak bruslím celej den a pak jsem unavenej... Takže žádná 4 ráno nehrozí.
TArcher
Napadá vás něco, co by mohlo nasrat Guru?
.Linux
Zlikviduj jim Guru guildu!
.Linux
Jsem to dneska schytal pukem do holene, boli to jak ku*va. To ani v noci nemuzem psat sproste?
.Linux
Verejne prohlasuji, ze jdu spat, pac se tu chlasta do nevidim. Jo a mam vas pozdravovat.
HentaiRushiiik
Chlapci, have fun dneska večer.. :)

A nezabte se..
TArcher
Nevíte, jestli je možný si v domácích podmínkách nabrousit brusle?

u nás ve vesnici už to ten típek nedělá a do města daleko.....
TArcher
Někteří to možná ještě neznají, tak aby nebyli ochuzeni.... biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=ErSD4Qr61Sw&NR=1
Sawier
hmm neska pred silvestem vsichni spi :D
Sawier
taky to jdu zabalit prece jen nemuzu odpadnou jako jeden z prvnich ze?
Sawier
aspon do tech 3
Sawier
brou
Conan
Asi to teda uz zabalim dneska...ne ze bych sel spat.
Velrybář
QUOTE(Conan @ 31.12.2007, 04:07) *
Asi to teda uz zabalim dneska...ne ze bych sel spat.


Conane, ty v noci bdíš a ve dne spíš? :)
Mack
Jdu spát, abych byl svěží, jo teď tu byli nějací vožralové a prej, že jsem zítra zvanej na první patro, že tam budou taky slavit, nám bude blbě...
Conan
Spanek is over-rated !
TArcher
uáááha.....?....WTF?.....neřikejte, že sem to zaspal?
O-Neill
Tak dneska to táhnu přes noc :P
TArcher
Muhuaaaaha..... není nad domácí kalbičku.....
O-Neill
To určitě, hlavně když v bytě neni ani kapka alkoholu...
Lukino
Prasata jděte spát biggrin.gif
unnamed
To už je ráno? To už spát nejdu, nestojí to za to... eh-smiley.gif
O-Neill
QUOTE(Lukino @ 01.01.2008, 03:48) *
Prasata jděte spát biggrin.gif

Di si sám :D
Conan
jeste cekam na new year v new yorku :D
TArcher
Jejda, to už je hodin.... nejvyšší čas vstávat.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
chápu, že ste se ještě pořádně ze včerejška nevyspali, ale zkuste se překonat....
John_Lenon
A co je to ta nocni svine? to sou jako radoby intelektualne zalozeni asocialove, co trpi nespavosti?
Mack
To nikdo neví
Conan
No a protoze to nevime, tak tady kazdou noc cekame az se nejaka ukaze.
<Your>Father<CZ>
Nejjednodušším příkladem laminárního proudění je ustálené proudění ideální kapaliny, které je charakterizováno stálou rychlostí a stálým tlakem kapaliny v určitém libovolně zvoleném místě toku. Při ustáleném proudění protéká každým průřezem potrubí za stejnou dobu stejný objem kapaliny, takže kapalina se v žádném místě nehromadí.
TArcher
Laminární proudění je takové proudění vazké kapaliny, při kterém jsou proudnice rovnoběžné a nemísí se. Částice kapaliny se pohybují vedle sebe jakoby ve vrstvách - „destičkách“ (destička = lat. lamina), které se vzájemně nepromíchávají. Odtud také laminární neboli vrstevnaté proudění. Mezi jednotlivými vrstvami se předpokládá existence vnitřního tření a platnost vztahu Newtonova zákona viskozity.
Laminární proudění je tedy proudění kapaliny s vnitřním třením, které není potenciálové.
Laminární proudění lze použít jako vhodnou aproximaci proudění reálných kapalin při malých rychlostech.
Prometheus
aa zvoni.. pisu vam plus body za kopirovani textu..
do priste se naucte tvorbu textu mixovanim a vkladanim zkopirovanych textu do sebe, ti zdatnejsi se mohou dat i na tvorbu vlastnich textu kopirovanim primo jednotlivych slov ale to je opravdu jen pro ty zkusenejsi za bonusove body..
..a nezapomente ze si napiseme kratky test na kopirovani ! podrobnejsi info bude na webu... nejpozdeji hodinu pred zacatkem testu..
TArcher
QUOTE(Prometheus @ 02.01.2008, 04:09) *
do priste se naucte tvorbu textu mixovanim a vkladanim zkopirovanych textu do sebe, ti zdatnejsi se mohou dat i na tvorbu vlastnich textu


Na to neni čas..... a proč lámat hlavu s tím, jak to napsat, když už to napsal někdo předemnou?
Prometheus
QUOTE(TArcher @ 02.01.2008, 23:22) *
Na to neni čas..... a proč lámat hlavu s tím, jak to napsat, když už to napsal někdo předemnou?

Proc ?! proc ?! Vy se ptate proc ? No protoze na to budeme priste psat test a kdo neziska aspon 20 bodu z celkovych 15 tak nepostoupi dal !

Nyni si ale zopakujeme formou testu minulou hodinu.. zadani testu je jasne: Zkopirujte jednu řádku textu ktera se nachazi primo nad "©2008 Google" zaroven vsak musite poznat o jakouze stranku zde jde.. je to celkem lehky test, jak uz jsem rikal je za nej celkove 10 bodu.. za poznani webu 2 body a za zkopirovani textu 3 body... Mate na to 2 hodiny coz je myslim dost casu na to aby znovu nahodili pojistky a vy jste mohli pracovat...

(ne nezcvoknul jsem.. ikdyz ono je to takove relativni)
Qwwerty
svině .. kde ste ?
Conan
zde
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.