Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Travian
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Shax
to je odkaz na registraci v on-line hře Travian http://www.travian.cz/
Energizer
konecne mam ten kopaci automat, staci nastavit kolikrat ma kopnout a uz kope, du mu nasadit kanady a de se skouset *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop**kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* za tohle snad dostanu nobelovku *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop**kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop**kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop**kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop**kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop**kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop* *kop*
Tatarkas
*kop*

Dejte do pravidle fóra, že je zakázáno psát linky na Travian!
Qwwerty
QUOTE(Tatarkas @ 25.11.2007, 16:35) *
*kop*

Dejte do pravidle fóra, že je zakázáno psát linky na Travian!

spíš filtrovat všechny odkazy obsahující uc= , ref= atp..
Mack
Já se z nich asi...
.pernik
QUOTE(Mack @ 25.11.2007, 16:48) *
Já se z nich asi...

...poseru si chtěl říct? Jo, já taky grrr.gif
Legio IX
To už chce likvidovat v zárodku :)
vEprik?
ty vole,ja si musim vyrobit nakej dabelskej strojecek,kterej by takovyhle zmrdy rozdelaval na polivku
.Linux
zrusit celej travian by bylo nejlepsi
Conan
1. temat s travianem je to hodne
2. Kdyz uz chces dat link s refem, tak by si mel napsat neco vic a upozornit na to , je to prinejmensim slusnost
3. Dete s tim travianem uz nekam
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.