Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: CS 1.6 >>>>>>help<<<<<<<
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike
M@r@uder
Zdarec. chtěl bych se zeptat jestli někdo neví čím to může být, že při hraní cs 1.6 se mi seká myš s klávesnicí... vyzkoušel jsem snad všechno... (myší to není tu mám novou necelý půl rok a jelo mi to i normal na ni), ale pak nz ničeho nic se to začalo sekat... tak jestli někdo ví tak a't mi poradí....thx
vEprik?
nemas bezdratovej set? ja u taty mel bezdratovej set mysi a klavesnice a neslo zaroven neco mackat na klavesnici a hejbat mysi...nebo taky vyblity baterky
cleaner
QUOTE(M@r@uder @ 01.12.2007, 12:55) *
Zdarec. chtěl bych se zeptat jestli někdo neví čím to může být, že při hraní cs 1.6 se mi seká myš s klávesnicí... vyzkoušel jsem snad všechno... (myší to není tu mám novou necelý půl rok a jelo mi to i normal na ni), ale pak nz ničeho nic se to začalo sekat... tak jestli někdo ví tak a't mi poradí....thx

Neinstaloval jsi si nejakou novou aplikaci v posledni dobe? Popripade koukni do procesu kolik mas ramek a jeste preinstaluj ovladace na mys.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.