Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: První milion
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark > BattleMod
Stran: 1, 2, 3
Legio IX
Děkuji všem za poctivé odevzdávání desátek . Hlavně Guildě POKEMON VALHALLA ( tam jsem jich ukradl nejvíc )

worship.gif rolleyes.gif biggrin.gif whistle.gif
A.l.i.3.n
A.l.i.3.n zaútočil na Legio IX s Small Grenade (2 str) a sebral mu 1HP!
Legio IX má 8649 HP!
Legio IX
Tys mě chtěl sprostě okrást :))
Mack
Nojono, když voni si ty prachy nechávaj u sebe.
MemphiS
QUOTE(Mack @ 21.01.2008, 14:44) *
Nojono, když voni si ty prachy nechávaj u sebe.

já nemám co u sebe nechávat :D
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Legio IX @ 21.01.2008, 14:11) *
Děkuji všem za poctivé odevzdávání desátek . Hlavně Guildě POKEMON VALHALLA ( tam jsem jich ukradl nejvíc )

worship.gif rolleyes.gif biggrin.gif whistle.gif

s křížkem po funuse, první budu už navždy jen já :)
Mack
První bude POKEMON VALHALLA, vy chudáci.
Energizer
QUOTE(Mack @ 21.01.2008, 15:21) *
První bude POKEMON VALHALLA, vy chudáci.

prvni kdo mel milion byl Mack :D pokemon valhalla byla, je a bude!
Legio IX




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 21.01.2008, 15:02) *
s křížkem po funuse, první budu už navždy jen já :)

Nebudeš :)

QUOTE(Mack @ 21.01.2008, 15:21) *
První bude POKEMON VALHALLA, vy chudáci.

Vyberu vám všechno ....

QUOTE(Energizer @ 21.01.2008, 15:23) *
prvni kdo mel milion byl Mack :D pokemon valhalla byla, je a bude!

Jěnže on to vytáhl s guildy narozdíl ode mě .
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Legio IX @ 21.01.2008, 16:06) *
Nebudeš :)
Vyberu vám všechno ....
Jěnže on to vytáhl s guildy narozdíl ode mě .

Hele já tu měl milion ze svejch úspor DEN před tebou, topic sem i upravil... prostě sem první v historii a abasta :) Loozer si :)
Mack
Asi si Legio neuvědomuješ, že to z guildy nejen tahám, ale i vrážim. Jo a o tom tahání. Jediný prachy, který jsem kdy z guildy vzal byly tadyty, abychom mohli machrovat, jinak jsem si naše denní příděly nikdy nevzal a nepotřeboval jsem je, guildu jen živím:) Znám svou roli:)
Legio IX
QUOTE(Mack @ 21.01.2008, 20:32) *
abychom mohli machrovat

Však tak jsem to myslel .
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Mack @ 21.01.2008, 20:32) *
Asi si Legio neuvědomuješ, že to z guildy nejen tahám, ale i vrážim. Jo a o tom tahání. Jediný prachy, který jsem kdy z guildy vzal byly tadyty, abychom mohli machrovat, jinak jsem si naše denní příděly nikdy nevzal a nepotřeboval jsem je, guildu jen živím:) Znám svou roli:)

Prostě si out, pasé, včerejší noviny, wanabe čistič bot, spoustou řečí se snažíš prosit o milost a uznání, tvoje slova jsou jen bzučení mouchy v mých uších, tady je klub vlastních milionářů, legio je sice jen prachsprostej zloděj gilů co vymlacuje ze slabších, ale i tak je to jeho :)

Takže, buď si ubal doutník z miliongilovky, anebo venku před palácem na tebe čekaj boty a kartáč...
Energizer
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 21.01.2008, 21:33) *
Prostě si out, pasé, včerejší noviny, wanabe čistič bot, spoustou řečí se snažíš prosit o milost a uznání, tvoje slova jsou jen bzučení mouchy v mých uších, tady je klub vlastních milionářů, legio je sice jen prachsprostej zloděj gilů co vymlacuje ze slabších, ale i tak je to jeho :)

Takže, buď si ubal doutník z miliongilovky, anebo venku před palácem na tebe čekaj boty a kartáč...
Hergoth drsnak, presne jak ma v podpisu, uz vidim jak to rika
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 21.01.2008, 21:33) *
Prostě si out, pasé, včerejší noviny, wanabe čistič bot, spoustou řečí se snažíš prosit o milost a uznání, tvoje slova jsou jen bzučení mouchy v mých uších, tady je klub vlastních milionářů, legio je sice jen prachsprostej zloděj gilů co vymlacuje ze slabších, ale i tak je to jeho :)

Takže, buď si ubal doutník z miliongilovky, anebo venku před palácem na tebe čekaj boty a kartáč...

Prázdný slova, ty ty prachy máš jen po spamování na to, abys ukázal, že je máš, to já sice udělal taky, ale Já s nima i nakládám a pracuji. Pokud chceš, uvolím se a když poprosíš, do naší guildy tě vezmu ale jinak jsi jen další překážka v naší činosti, což mi přimpomíná, že z tebe mám taky slušný prachy, když na tebe zaútočím, holt nevíš, co je pro tebe dobrý a škodíš sám sobě.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
No úhuhů už z toho úplněěě brečiiiiiiiiiiiiiiiim......


No, když tim tak strašně opovrhujete a děláte ze sebe velký kluky, proč tady teda čtu jak se tu někdo za každou cenu snaží přesvědčit, když už si nemůže s náma pěkně od země pro prdel vás králíků zamachrovat,pchepchepche, jak je důůůůležitej pro gildůůů protože jí každej večer utírá zadééééékk.......

Whů, mack je podnikatel, on ze svýho lega STAVÍ AUTÍČKA CO JEZDĚJ JAKÓ, ne ty našé nezodpovědný hovadiný!!
Tak šup, jdi podnikat, pane správce ekonomiky týhle planety, a nás velký kluky tu nech na písečku retardů.

Si mladej a trapnej jak škola v létě, moc ostatnim chcete něco dokázat a moc si to berete :)
A macku, až budeš pan důležitej jednou jakože vopravdu, hoď mi pls nezodpovědnýmu pochcanýmu somrákovi z mostu drobák do klobouku :)

Mack
Nic nebude Hergothe, seš zlobivej kluk, kterej si nechce přiznat pravdu a kterej to hlavně bere moc vážně. Já si tu z vás celou dobu dělám srandu a ty na mě vytasíš silácký kecy, jak v otázkách Václava Moravce. Ber to trošku s rezervou a nesnaž se furt všem všechno vyvrátit, vždyť jde o prd:) nějakej battlemod. Relax chlape, tady jsi fóru, ne na ulici, uuuuhhhhh
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Mack @ 22.01.2008, 04:42) *
Nic nebude Hergothe, seš zlobivej kluk, kterej si nechce přiznat pravdu a kterej to hlavně bere moc vážně. Já si tu z vás celou dobu dělám srandu a ty na mě vytasíš silácký kecy, jak v otázkách Václava Moravce. Ber to trošku s rezervou a nesnaž se furt všem všechno vyvrátit, vždyť jde o prd:) nějakej battlemod. Relax chlape, tady jsi fóru, ne na ulici, uuuuhhhhh

Srandu si tu dělám já a pak sem přiběhne dítě začne škytat že "pche, já totiž sem velikej důležitej, já totiž se starám o rektální funkce bevýznamný hovadiny, ne jako vy" tónem, co ani trochu nepřipomíná že by si dělal prdel, ale spíš soucitnym dojmem kluka co přijel na setkání lowriderů se svojí škodovkou pučenou od táty, jako špunt co příjde do cukrárny a závidí že velký kluci maj na kornoutu tři kopečky když on má jenom na jeden, tak začne hemzat uraženecký kecy ve snaze se povýšit typu "a coo, my máme doma stroj na zmrzlinu a můžu si jí udělat kolik chci :)

Nacož ten velkej kluk se třema kopečkama se jen zasměje a hodí mu broskvovýho indiánka do xichtu, tak se s tim smiř.
---------------
Tady machrujou tvrďáci, takže ty si jenom louže na zemi, prostě to jenom přijmi, necháme tě tady připalovat nám doutníky, jen pokud budeš sekat dobrotu.


Tady maj právo dělat ramena ti co maj milion, ne jakože vlastní stroj na zmrzlinu doma nebo doma pcčko pentium desítku co utáhne všechny hry... :)
Tak se s tim smiř, NEMÁŠ MILION TAK SI PROSTĚ TADY NIC, ŠPÍNA, DÍRA, A JE ZÁKONNÝ TĚ TU URÁŽET A LOVIT :)
Mack
Hergothe nemám milion, v tom je tvůj příspěvek pravdivý...já mám totiž dva, tak šoupej nohama...
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Mack @ 22.01.2008, 12:17) *
Hergothe nemám milion, v tom je tvůj příspěvek pravdivý...já mám totiž dva, tak šoupej nohama...

Nemáš, máš prachy gildy. A já mam doma stroj na zmrzlinu. a PC, co utáhne všechny hry na max.
Hiroko
Na level 174 je až moc drzý eh-smiley.gif
Mack
Low strenght
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Hiroko @ 22.01.2008, 12:34) *
Na level 174 je až moc drzý eh-smiley.gif


Skandál, ženo, do klubu Samozvaných Sirů Milionářů nemají žádné ženy přístup! Edwarde, doprovoďte tady Lady prosím k východu.

QUOTE(Mack @ 22.01.2008, 12:44) *
Low strenght


Slyšela jsi macku? Ženy a tu nemají co dělat. Marš. Leda že by si nám zapalovala doutníky v kuřáckém salonku a v kopuli zlosti na věži s výhledem na Big Ben.
Mack
Musí to být k vzteku Hergothe,co?? Když ten, po kom se tu neustále dožaduješ zapalování doutníků, si jich může koupit víc než ty, protože proč?? Protože je prostě bohatší....Muhahahahahahaha I´m not just milionare, i´m GOD!! We are gods, POKEMON VALHALLA!!!
Conan
Guru pokladna

Zobrazení přílohy, klikněte zde
Mack
QUOTE(Conan @ 22.01.2008, 15:04) *

tjn prošlý peníze...
Energizer
QUOTE(Conan @ 22.01.2008, 15:04) *

taaaaaaaaaaaakovyho hajzl papiru, ty zeleny jsou pred vytrenim a ty hnedy po vytreni?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Mack @ 22.01.2008, 14:21) *
Musí to být k vzteku Hergothe,co?? Když ten, po kom se tu neustále dožaduješ zapalování doutníků, si jich může koupit víc než ty, protože proč?? Protože je prostě bohatší....Muhahahahahahaha I´m not just milionare, i´m GOD!! We are gods, POKEMON VALHALLA!!!

Ty - nemáš - nic.

My - máme - vlastní - milion.

Ty - to - asi - nechápat,

Tak - se - vodsaď - vodfakovat - a - neztrapňovat - se.


Milion? NEMÁŠ. Nemáš? TÁHNI, chudý tu nechceme. :)
A.l.i.3.n
Nabýzím úplatek 700.000 gilů, když mi dáte přístup do Briket :)
Legio IX
QUOTE(A.l.i.3.n @ 23.01.2008, 11:34) *
Nabýzím úplatek 700.000 gilů, když mi dáte přístup do Briket :)

A každýmu z nich jsem tady na tý točně řikal: Neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš! Ale je to marný, je to marný, je to marný…

Nedají si říct. Takový chlapec po vyučení je zvyklý žít za šest, sedm set. Přijde k nám a bere šest, sedm tisíc! Co si s tím počne? Neví. Takový chlapec se z toho nutně musí zbláznit… worship.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(A.l.i.3.n @ 23.01.2008, 11:34) *
Nabýzím úplatek 700.000 gilů, když mi dáte přístup do Briket :)

budeme o tom přemýšlet.
A.l.i.3.n
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 23.01.2008, 12:08) *
budeme o tom přemýšlet.

Zrovna jsem z torrentů stáhl HQ fotky, za který by se nemusel stydět ani Zeke :) ... a spousty celebrity faků, notáááák biggrin.gif
Mack
hele Hergothe já ti 700 000 Gilů dám jen tak, jako dýžko, chápeš?? Pak bys nemusel Alienovi nic povolovat. whistle.gif Já jen, jestli třeba nepotřebuješ prachy, když máš jen ten milion.
Legio IX
Tak když tady tak rozhazuješ , tak bych prosil taky 700k gilů . Oni to určitě v guildě pochopí :)
Energizer
omg Legio utoci i na sve cleny guildy kvuli gilum
Legio IX
QUOTE(Energizer @ 24.01.2008, 14:03) *
omg Legio utoci i na sve cleny guildy kvuli gilum

Kde ? Kdy ? Asi omyl . Beru to jako stroj a chyba se může vloudit .
A za to žes mě prásknul oberu tebe :)
Mack
QUOTE(Legio IX @ 24.01.2008, 12:43) *
Tak když tady tak rozhazuješ , tak bych prosil taky 700k gilů . Oni to určitě v guildě pochopí :)

Popros víc...
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 24.01.2008, 14:28) *
Kde ? Kdy ? Asi omyl . Beru to jako stroj a chyba se může vloudit .
A za to žes mě prásknul oberu tebe :)

pozde, uz jsem mel vsechny gily v bance :D :D
Mack
Njn, asi probot špatně rozlišuje spoluhráče a protihráče.
Hiroko
A mě někdo nechce do giuildy ??

Opraveno
Mack
QUOTE(Hiroko @ 24.01.2008, 16:51) *
A mě někdo nechci do giuildy ??

Všema deseti:), otázka je, jestli to nechci je překlep:)
Legio IX
QUOTE(Mack @ 24.01.2008, 16:48) *
Njn, asi probot špatně rozlišuje spoluhráče a protihráče.

hh . Křivý obvinění :)
Xaser
QUOTE(Hiroko @ 24.01.2008, 16:51) *
A mě někdo nechci do giuildy ??

Chceš do guildy ? Podej si žádost do té mé . Druhá příčka v tabulce .

A můžeš dělat zástupce wub.gif
Sakrblé
kdyz uz sem u toho prispivani, vsimli ste si ze pravidelne prispovam do guru guildy ?
Legio IX
Jé tam sem se už nebyl podívat dlouho . Kouknu :)
Sakrblé
transfer se deje pres Qwwertyho, takze je mozny, ze po kazdym poslani z tech 100k gilu zmizi tak 90k :D
Legio IX
QUOTE(Sakrblé @ 24.01.2008, 17:15) *
transfer se deje pres Qwwertyho, takze je mozny, ze po kazdym poslani z tech 100k gilu zmizi tak 90k :D

Zkus si podat žádost a napsat Conanovy . Třeba tě vezme .
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 24.01.2008, 17:18) *
Zkus si podat žádost a napsat Conanovy . Třeba tě vezme .

ja chci taky do guru gildy

btw kolik mate maximalni denni vyber z fondu?
Legio IX
QUOTE(Energizer @ 24.01.2008, 17:19) *
btw kolik mate maximalni denni vyber z fondu?

5000 . V pokladně je půl mega .
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 24.01.2008, 17:22) *
V pokladně je půl mega .

a ja jsem cinskej buh srandy tj. blbost, dyt mate penez jako zelez
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.