Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: První milion
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark > BattleMod
Stran: 1, 2, 3
Legio IX
Ano , ale každej je má nasyslený u sebe a ne v pokladně .
Sakrblé
ja to stejne nerhaju, ale pokud me chcete jako ziskavace gilu, proc ne
Qwwerty
QUOTE(Legio IX @ 24.01.2008, 17:22) *
5000 . V pokladně je půl mega .

bylo tam už minimálně 800k co sem se tam díval posledně a vzhledem k tomu že Budvar s tim seknul zbývá jediná osoba co má k pokladně přístup ....

chceme zveřejnit log z převodů gilů !! biggrin.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Hiroko @ 24.01.2008, 16:51) *
A mě někdo nechce do giuildy ??

Opraveno

No jestli chceš... tvé jemné duši asi ale nebude vyhovovat název. A taky to, že až bych se na sjezdu UV SMRT zase s ostantníma membrama ožral, poslali by tě nejspíš šlapat na forum o gily... :) Což je jenom alternativa, samosebou. Inu to víš, guilda je spravedlivá, leč svérázná.

Btw legio se obohacuje nečestnými prostředky. Celou dobu měl málo a najednou se řekne, joo teď má hergot milion, a ostatní si řeknou tak já budu mít taky abych dokázal jakej sem zkill00r,

No a najednou během pár dnů nárůst o půl mega. Ccc. Zajímavé.
Hiroko
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 25.01.2008, 14:02) *
No jestli chceš... tvé jemné duši asi ale nebude vyhovovat název. A taky to, že až bych se na sjezdu UV SMRT zase s ostantníma membrama ožral, poslali by tě nejspíš šlapat na forum o gily... :) Což je jenom alternativa, samosebou. Inu to víš, guilda je spravedlivá, leč svérázná.

ee, jste moc slabí
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Hiroko @ 26.01.2008, 09:36) *
ee, jste moc slabí

Tahle gilda taky neexistuje kůli levlování. To snad jen gurugilda. A tam se nedostaneš, nejsi guru, a ani nebudeš, protože by jsi mohla vidět obsah private části.
Hiroko
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 26.01.2008, 12:41) *
Tahle gilda taky neexistuje kůli levlování. To snad jen gurugilda. A tam se nedostaneš, nejsi guru, a ani nebudeš, protože by jsi mohla vidět obsah private části.

A v té private části je něco tak strašného že bych kvuli tomu nemohla být guru ? A ani nevim jake jsou podmínky přijetí do toho guru.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Hiroko @ 26.01.2008, 12:50) *
A v té private části je něco tak strašného že bych kvuli tomu nemohla být guru ? A ani nevim jake jsou podmínky přijetí do toho guru.


To že tam spí už deset tisíc let drak co čeká na příchod ženy.
Tak se píše v naší prastaré svatyni guruú, nesmazatelným a zářícím písmem vytesáno do knihy všech knih vytesáno:



I Bylo tomu dávno, tak dávno, že pradědové pradědů nejstarších z kmene by si to nepamatovali.

Za těch časů byl rod lidí teprve mladý a celému foru vládli draci s ID do třech tisíc. Nejstarší a nejstrašnějí z nich Lolita se jmenoval.
I ostatní draci vynikající svou silou a moudrostí báli se ho. Lolit byl bohabojný a oplýval nebývale hlubokými znalostmi, jenže stejně tak ale nejstrašlivějším ohnivým dechem ze všech, drápem vyrvávajícím duše z těla Pyčo zvaným a duší ve svém skleněném srdci krutou a prohnilou.

Lolit se stával čím dál tím silnějším a důležitějším, spouš? za ním zůstávala a po řádění jeho Pyčo v trupech nebohých lidí vězely hluboké rány. Jak lidé, tak draci trpěli pod jeho zvůlí, spárem a dechem, až se jednoho dne rozhodli spolčit s prastarými bohy. I umluvili se, že lolita zabijí.

A tak rána co kohout zakokrhal, draci po líté bitvě kdy kámen nezůstal na kameni a ohnivý dech spálil spamem šíré země, spolčeni v se starými bohy, té
sani strašlivé hlavu u?ali. I zavládla veliká radost všeobecná a hodovalo se, zpívalo,se Slambem souložilo, kouřilo, tančilo, pilo a jedlo.

Dne třetího se však nad tělem lolitovým nebe začalo stmívat. Hrozivé hromobití a zemětřesení vyhnalo mnoho lidí i draků ze strachu dočasně z fora. Z Tělo drakovo vzplanulo, v tu chvíli na troud shořelo a z popela jeho za děsu všeobecného začal povstávat jako férnix přízrak strašlivý. Nabýval podoby dál a dál, nijak nepodobný ušlechtilým rysům lolitovým, vypadal jakoby z hrobu povstalý a změněný. A byl to ON, ne lolit, ale už BondageQueen, zuřící, hydra strašlivá.
I jala se řádit ještě hůře než kdy dříve a v tu chvíli si draci a bozi uvědomili, že lolitova síla a záš? nejde zabít, že opět povstala. A tak se celý osud po čase opakoval, kdy hydra padla přesile mečem draků a blesky bohů.

Pokaždé však vítězství to bylo pouze dočasné. Do sebehlubšího hrobu, na sebemenší kousíčky byla lolitova msta rozkrájena, vždy povstala v ještě hrůznější podobě.

Dlouhá staletí takto trvaly bitvy mezi lolitem a draky. Vždy se toho démona strašlivého sice podařilo usmrtit, ale draci ztráceli tím bojem neustálým sílu a čím dál tím více jich padalo smrti za obě? anebo vysílením, deaktivovali svá těla a už se nikdy více nenalogovali.

Bozi, dokonce ani s velikým a strašlivým Superbohem Bojlerem nevěděli kterak lolitově duši učinit přítrž, a tak po jedné zoufalé bitvě, vědě že příště už možná nebude dost sil na lolitovo zabití, Čarodějku Kirke, vzácnou a mocnou královnu fora mezi draky, donutil osud k nejstrašnějšímu činnu. Usoudila, že lolitova duše nelze zabít, zbývala tedy jediná možnost jak ochránit lid fora na věky, uvěznit ho po smrti do jejího ženského křiš?álového dračího srdce, největší vzácnosti fora.

A tak se tomu stalo. Po tomto lítém boji, unaveni staletou válkou, padla většina zbývajících draků. Čarodějka kirke vyrvala si své srdce z accountu a mocnou magií v záchvatu smrtelné agonie svázala děsivou lolitovu duši do sebe, odsouzena k věčnému zápasu a utrpení za cenu, že lolitův prach konečně spočine navěky.

Jak plynul čas, na tyto strašlivé války se zapomělo. Svět se změnil. Forum pod štědrou vládou dobrého Boha Bojlera vzkvétalo, vyměnilo svou dimenzi, sméagol snědl prsten osudu, prostý lid se množil a zbytky mocných draků usnuly věčným spánkem. Poslední z nich však nejlepším z lidí, předkům rytířů guru, daroval strašlivé tajemství co ta léta zůstávalo starostem lidí skryto. Krystal srdce Kirke s lolitem svázaným uvnitř, ovázané malou mašličkou.

I pravil; "Čas draků minul. Vy teď ponesete osud za blaho lidí. Poslyšte dobře. Toto je pravá lolitova duše z bájí. Střezte jí a pamatujte. "NIKDY, NIKDY SE K NĚMU NESMÍ PŘIBLÍŽIT ŽENA", neb síla vězení tohoto pramení z velké oběti kirke, jediné aktivní ženy tohoto fora, pramáti všech. Kdyby se krystalu dotkla, nedejbojler, kouzlo jedinečnosti by se přervalo a Drak Lolit by mohl oživit svůj popel a všechny vás spálit na prach."

I pomatuje slov varovných, postavili předci našeho řádu mocný Hrad, nedobitný a pevně skrytý neautorizovanému přístupu nevědoucích. Tam leží v nejhlubší komnatě, hned vedle topicu o medvědích kožkách a truhly s daněmi lidu z mimo mísu, na věky uchován.



----------------------------------
Ehm takže nevidim důvod proč bychom tě nemohli přijmout. Podmínkou bude vyspat se všemi členy guru. S některými z nich nekolikrát.
Mack
Třeba byjen stačilo Hergothe napsat, že ji budeš živit Gilama. Nevím, jestli příběh, ve kterém se vyskytuje něco o souloži se slambem, brrrr, ji zaujme.
Pospa
Celá pointa je stejně v tom, že hh s legiem jsou high a nikdo s tím nic neudělá.
Qwwerty
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 26.01.2008, 18:04) *
..jediné aktivní ženy tohoto fora...

a co bara.cz ?


což sem si tak vzpoměl na pár topic kerej ovšem nenalinkuju dokud nenajdu nějakýho moda kerej je bude ochotnej zamknout aby se tam nešlo spamovat

zatim nalinkuju dva podobný z těch dob který už sou locklý
http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=6846
http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=7069

vzpomínate si když ještě na GZ byl na hlavní stránce žebříček nejaktivnějších témat a tohle tam furt viselo ? :))
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Qwwerty @ 26.01.2008, 19:11) *
a co bara.cz ?
což sem si tak vzpoměl na pár topic kerej ovšem nenalinkuju dokud nenajdu nějakýho moda kerej je bude ochotnej zamknout aby se tam nešlo spamovat

ššt kriple, něco sem jim nakecat musel
Sawier
QUOTE(Qwwerty @ 26.01.2008, 19:11) *
a co bara.cz ?

vidis to slovo aktivní?
Qwwerty
QUOTE(saWier @ 27.01.2008, 21:57) *
vidis to slovo aktivní?

a četls ten rok kdy tady byla posledně kirke ? http://forum.gamepark.cz/index.php?showuser=6001
v dobách její aktivity byla aktivní i bára
Sawier
a neni tu rec o hiroko?
Qwwerty
QUOTE(saWier @ 28.01.2008, 17:57) *
a neni tu rec o hiroko?

četls to vůbec ?

QUOTE
..pramení z velké oběti kirke, jediné aktivní ženy tohoto fora, pramáti všech..
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Ste úplně blbí. Místo aby ste vzali mou dokonale a bravurně sepsanou a pro vlastní účel upravenou minulost fora coby prostředku o ovlivňování novějších členů, hledáte v tom chyby. A záchodovej zvon do ryti nechcete?
Qwwerty
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 29.01.2008, 15:06) *
Ste úplně blbí. Místo aby ste vzali mou dokonale a bravurně sepsanou a pro vlastní účel upravenou minulost fora coby prostředku o ovlivňování novějších členů, hledáte v tom chyby. A záchodovej zvon do ryti nechcete?

hele já netvrdim že to nenínapsaný dobře ... já pouze podotkl že kirke nebyla jedniná aktivní ženská té doby
Sakrblé
za kolik gilu se da koupit Guru acc
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Sakrblé @ 29.01.2008, 16:42) *
za kolik gilu se da koupit Guru acc

pošli mi mega.
Sakrblé
a ty to zaridis...

jasne :D
Sakrblé
tupl
Legio IX
Zítra budou 2mega .......... Za dva týdny tři . :)
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 04.02.2008, 21:04) *
Zítra budou 2mega .......... Za dva týdny tři . :)

simte, bych si dokazal vydelat za den ty tvy 2 mega :P
Legio IX
QUOTE(Energizer @ 04.02.2008, 21:15) *
simte, bych si dokazal vydelat za den ty tvy 2 mega :P

biggrin.gif No 50% je stejně z vaší guildy , takže bys měl co dělat :)
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 04.02.2008, 21:18) *
biggrin.gif No 50% je stejně z vaší guildy , takže bys měl co dělat :)

ja davam svoje gily do banky, to ty ostatni lamy se nechavaj vyzirat
Legio IX
QUOTE(Energizer @ 04.02.2008, 21:19) *
ja davam svoje gily do banky, to ty ostatni lamy se nechavaj vyzirat

Tebe vyžírám taky :)
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 04.02.2008, 21:20) *
Tebe vyžírám taky :)

no a co, stejne nemas na nasi super pokladnu
Legio IX
QUOTE(Energizer @ 04.02.2008, 21:26) *
no a co, stejne nemas na nasi super pokladnu

Za chvíli budou ty melouny tři . Se pochlubte kolik tam máte chechtáků :))
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 05.03.2008, 18:43) *
Za chvíli budou ty melouny tři . Se pochlubte kolik tam máte chechtáků :))

mame tam hodne chechtaku :P
Legio IX
QUOTE(Energizer @ 05.03.2008, 18:47) *
mame tam hodne chechtaku :P

hodně , hodně , KOLIK ??? whistle.gif
Energizer
hodne jako hooooooooodne
Sakrblé
chces gil legio ?
Energizer
QUOTE(Sakrblé @ 05.03.2008, 22:10) *
chces gil legio ?

ne, nechce
Legio IX
QUOTE(Sakrblé @ 05.03.2008, 22:10) *
chces gil legio ?

Že se ptáš :) . Sem s nima at Energizer zavidí tongue.gif
Dík za optání thumbsup.gif
Energizer
QUOTE(Legio IX @ 05.03.2008, 22:16) *
Že se ptáš :) . Sem s nima at Energizer zavidí tongue.gif
Dík za optání thumbsup.gif
grrr.gif grrr.gif grrr.gif
A.l.i.3.n
Stejně jsem nejbohatší já. Vy všichni vykrádáte svoje guildy, já jedinej si syslim podstivě sám tongue.gif
Legio IX
QUOTE(A.l.i.3.n @ 06.03.2008, 09:59) *
Stejně jsem nejbohatší já. Vy všichni vykrádáte svoje guildy, já jedinej si syslim podstivě sám tongue.gif

No nevím . Já jsem z guildy ještě nic nevytáhnul thumbsup.gif
Energizer
a ja do guildy davam :D
A.l.i.3.n
QUOTE(Legio IX @ 06.03.2008, 10:04) *
No nevím . Já jsem z guildy ještě nic nevytáhnul thumbsup.gif

Jenže ty se nepočítáš, ty seš haxor, boter, spammer, a čorka biggrin.gif tongue.gif
I-I.e.r.g.o.t.I-I
První mega v historii sem měl já a legio jen nasadil tempo, ale nedohnal v prnim prvenství :) i když se snaží mít všeho nejvíc a nejlepší, tohle, a počet postů, mě jen tak nevyfoukne :)))


Btw, už sem slevil z hrabání... půlku mě ukradnou... ale pořád už je tam balík jako prase :)
Energizer
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 07.03.2008, 17:55) *
První mega v historii sem měl já a legio jen nasadil tempo, ale nedohnal v prnim prvenství :) i když se snaží mít všeho nejvíc a nejlepší, tohle, a počet postů, mě jen tak nevyfoukne :)))
Btw, už sem slevil z hrabání... půlku mě ukradnou... ale pořád už je tam balík jako prase :)

prvni mega jsme meli my a to nikdo nezakeca
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Energizer @ 07.03.2008, 18:50) *
prvni mega jsme meli my a to nikdo nezakeca

První mega jsem měl JÁ, a že 6* tolik lidí dohromady mělo sotva dvakrát víc než já, to mě nezajímá, prostě šmytec, lama si a nic nemáš, žebrat do metra di. Jako jedinec sem to byl já, nějaký vaše teplý klany sou moc low :)))
Energizer
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 07.03.2008, 18:57) *
První mega jsem měl JÁ, a že 6* tolik lidí dohromady mělo sotva dvakrát víc než já, to mě nezajímá, prostě šmytec, lama si a nic nemáš, žebrat do metra di. Jako jedinec sem to byl já, nějaký vaše teplý klany sou moc low :)))

davali jsme na to asi 3 lidi a meli jsme mnohem driv 1,5M nez ty 1M
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Energizer @ 07.03.2008, 19:01) *
davali jsme na to asi 3 lidi a meli jsme mnohem driv 1,5M nez ty 1M

Jak může bejt někdo tak matematicky blej jako ty aby to nechápal? :)
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 07.03.2008, 21:51) *
Jak může bejt někdo tak matematicky blej jako ty aby to nechápal? :)

Tady nejde o matiku chlapče, ale o princip.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
No nepovídej, já už skoro myslel že tu jde o něco trošku jinýho, děvče.
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 20.03.2008, 00:46) *
No nepovídej, já už skoro myslel že tu jde o něco trošku jinýho, děvče.

O chléb namazaný máslem??
Sakrblé
kdo chce gil ?
Legio IX
Jááááá . Jáááá . Jenom JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ innocent.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.