Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Rate
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike Source
DannyS51
Ahoj.Mám menší problém,vždy když chci spustit server tak se mi nrmálně spustí,ale jakmile se chci k někomu přidat,např k Terosristům,tak mě to vykopne a napíše to hlášku YOUR RATE IS TOO LOW.Vážne nevim co s tím,ale zajímavé je,že mi to dělájí jen dva servery.Díky za odpovědi.
Myslíš?
QUOTE(DannyS51 @ 05.02.2008, 19:18) *
Ahoj.Mám menší problém,vždy když chci spustit server tak se mi nrmálně spustí,ale jakmile se chci k někomu přidat,např k Terosristům,tak mě to vykopne a napíše to hlášku YOUR RATE IS TOO LOW.Vážne nevim co s tím,ale zajímavé je,že mi to dělájí jen dva servery.Díky za odpovědi.


mas nizke nastaveni raty pro kvalitni hrani ( ne jen pro sebe ale i pro protihrace) proste bys byl huř trefitelny.... (obecne vzato)

uprav si raty na nasledujici hodnoty ( vsechny prikazy do konzole nebo do autoexecu )

rate 25000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101


tady na foru je na tuhle "jeblou" otazku odpovezono aspon 1000x . Nebud priste linej a najdi si to....
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.