Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: mekyno... admin decisions aneb admina snad dneska dostane kazdej .....
GamePark.cz fórum > Hry > Enemy Territory
Sqwat
Zdravim vsechny parmeny na GP... nebudu to zdrzovat a prejdu rovnou k veci...je to asi spis smerovany Fatherovi jako hlavnimu adminovi, ale zajimalo by me, co si o tom mysli ostatni lidi .) Byly asi 2 hodiny rano a este se mi nechtelo spat, tak si pustim hru na GP.Mel sem novej cfg od kamose z clanu a este sem presne nevedel, kde co je, tak mi obcas pri hrani uletel do chatu smajlik... fakt omylem... no a co se nestane, od mekyna sem dostal mute... a rikam si OMG to si snad dela srandu. Snad pokazdy, kdyz hraju na GP, tak tam nekdo hazi do chatu nabindovany hlasky a nikdy sem nevidel, ze by za to dostal mute nebo jako ja, dokonce nasledne kick, kdyz sem se (NE)Vazeneho admina mekyna ptal, jestli si ze me dela srandu nebo to opravdu mysli vazne s tim mutem...Dostala se mi jen odpoved neotravuj + Kick (admin decision)... A tak se ptam fathera i vsech uzivatelu tohohle servru: Nemyslite si, ze clovek, kterej ma potrebu kickovat cloveka ve 2 hodiny rano za to, ze hodi do chatu 4 smailiky(asi jich bylo spis 8... no mozna 10 :D :D) za sebou by mel mit prava admina? ANEB nebylo by lepsi se v otazkach pridelovani prav rozhodovat na zaklade kvality a ne KVANTITY??????

p.s. nikdy sem s zadnym adminem nemel problem a snazim se jejich rozhodnuti respektovat... kick na Gp sem dostal jen jednou, kdyz sem hodil granat k spawnu a nahodou trefil zrovna fathera :D - ( prej za SK :D ), ale mekyno me fakt odrovnal.Vzdycky sem si myslel, ze je to v pohode typek, ale zdani obcas opravdu klame.... :(

na zaver bych chtel jenom dodat, ze sem zmenil nazor na wlka :)... kdyz ho poznate osobne, tak to je dobrej typek... ale to nic nemeni na tom, ze jeho obcasny SK porad neschvaluju :)))
pjetka
dej sem nějakej důkaz a může se to řešit
Preu
QUOTE(Sqwat @ 02.03.2008, 02:59) *
...Nemyslite si, ze clovek, kterej ma potrebu kickovat cloveka ve 2 hodiny rano za to, ze hodi do chatu 4 smailiky(asi jich bylo spis 8... no mozna 10 :D :D) za sebou...

nevim jaký tam máte poměry ale v CoD2 bys dostal 100% ban na 14 dnů teehee.gif
Velrybář
A já se ptám, co tě nutí se tady ztrapňovat?
Sqwat
QUOTE(pjetka @ 02.03.2008, 11:29) *
dej sem nějakej důkaz a může se to řešit

dukaz nemam... fakt sem nepocital s tim, ze je admin debil a ze bude zneuzivat svoje pravomoce :(
Sqwat
QUOTE(NotoriousBig @ 02.03.2008, 12:22) *
A já se ptám, co tě nutí se tady ztrapňovat?

ztrapnovat? v jakym smyslu? fakt se cejtim trapne za to, ze sem dostal nepravem kick... fakt OMG
Velrybář
QUOTE(Sqwat @ 02.03.2008, 12:32) *
ztrapnovat? v jakym smyslu? fakt se cejtim trapne za to, ze sem dostal nepravem kick... fakt OMG

Důležité je, že se to neminulo účinkem thumbsup.gif
Conan
Presunuto

MyGun.
Mám podobnej případ....jen jsem napsal že "admini jsou srabi" a hned mute za vulgaritu, wtf?
od mekyna...
Sawier
rada ketra vyresi vase problemy nehrajte na GP :) nechapu proc tu lidi hrajou musi si stahnout debilniho klienta musi se debilne registrovat stahovat mappacky atd. lepsi je spustit hru vybrat server a hrat ne?? ale proc si to nestizit kdyz to jde ze??
Shisha
Mekyno jako admin se mi nelíbí, hrál jsem byl sjem nasranej, protože sjem si dal double killa a pak mi došly náboje zrovna na mekyna, tak jsem řek om, no ty vole a co se nestane? Mute tak jsem mohl mluvit jen přes pm jsme se ho zeptal co mu je.. a on, vulgarita a urážení admina, že jsem klidně mohl dostat ban. Tak jsem mu napsal jestli si ze mě dělá prdel no a pak kick violate či jak se to píše vulgarita, urážení admina. Hm vulgarita možná, ale to, že se v té hře kde jsem hrál já a on všichni nadávali ho asi neštvalo. Pak sjem hrál asi za 2 tejdny zas no a hrál také zase Mekyno teďka se bavím s kámošem no mezi řečma řeknem něco podobnýho jako prdel ne vole? :D No a mute zas tak jsem se odpojil celej znechucenej, no a jak hraje mekyno tak se radši odpojím nebo prostě držím hubu. Je to typ admina ten, kterej se zneoblíbí lidi no a pak jak někomu něco upadne z huby tak hnedka mute. No sám bych asi s tím nic neudělal, ale když tady sqwat něco pdobnýho napsal, tak se velice rád přidám. Kámoš už to bylo dávno mu ujela ruka aspoň to tak říkal přes ts tak hodil spam smajlíků do chatu, mute:) . Nevím, řeknu upřímně tohoto admina nemám rád. Vím, že tohle Father nebude brát na vědomí a, že se stím nemíní štvát, že 2 ldii si něco vymyslej.. Ale alespoň si dá příště pozor koho si vybírá do komunity et adminů to tak vše, protože na to nemám náladu. Hele jestli chceš mekyno banovat, jak banuješ tal pls banni všechny kteří řeknouz něco sprostýho. :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Je třeba zabít všechny adminy.

Hned nato všechny hráče.
A.l.i.3.n
Očividně bys zasloužil kromě kicku i ban a přes hubu ...
Velrybář
QUOTE(A.l.i.3.n @ 03.03.2008, 14:00) *

Já bych jen otočil pořadí thumbsup.gif
Energizer
komunita z ET mi prijde docela zhejckana a kdyz clovek dostane ban, tak se jeste ohani, i kdyz by mel dosta ban uz davno
majro
Ale Shisho, když vidím to tvoje vyjadřování, tak se ani nedivím. Z NL tě vyhodili, protože jsi prý porušil dvě pravidla. A hned to první zní, že hráč, který je v klanu, se má vyjádřovat slušně, což jsi asi porušil, takže se není čemu divit, když dostaneš mute... Važ slova.
Shisha
QUOTE(A.l.i.3.n @ 03.03.2008, 14:00) *

to me?
Shisha
QUOTE(majro @ 04.03.2008, 13:05) *
Ale Shisho, když vidím to tvoje vyjadřování, tak se ani nedivím. Z NL tě vyhodili, protože jsi prý porušil dvě pravidla. A hned to první zní, že hráč, který je v klanu, se má vyjádřovat slušně, což jsi asi porušil, takže se není čemu divit, když dostaneš mute... Važ slova.

No jo tam řekeneš sprostý slovo a letíš..
Lukino
QUOTE(Energizer @ 03.03.2008, 22:48) *
komunita z ET mi prijde docela zhejckana a kdyz clovek dostane ban, tak se jeste ohani, i kdyz by mel dosta ban uz davno

jaký si to táta udělal, takový to má thumbsup.gif
Flutter
QUOTE(Zizou @ 08.03.2008, 09:38) *

Omyl. Na TS si můžeš nadávat, až se hory zelenají. Nadávat soupeřům a na pubu, by ovšem mělo být pod tvojí úroveň wink.gif
Lukino
QUOTE(Zizou @ 08.03.2008, 09:38) *

Urmmm nevím jak to chodí u ET, ale na cod2 jakmile někdo napadne spoluhráče a? už dne lacině ohraným slovem "pí*o", tak se u nás bohužel měsíc neuvidí a přál bych Vám vidět, jaký to má účinek :o)
!Tvý?ák!
příště až vás někdo kickne, tak si to screenujte, protože mi přijde divný, že by admini byli takový nelidský bestie a kickovali ve 2 rano
<Your>Father<CZ>
Pravidla platí po celý den a to i v noci. whistle.gif
.:Shoggot:.
QUOTE(Lukino @ 10.03.2008, 07:06) *
Urmmm nevím jak to chodí u ET, ale na cod2 jakmile někdo napadne spoluhráče a? už dne lacině ohraným slovem "pí*o", tak se u nás bohužel měsíc neuvidí a přál bych Vám vidět, jaký to má účinek :o)

Tak to si priste screenu toho magora *FREEK*a, dneska me 7x dal vote na kick za "wallhack".

Neuveritelny.
Mado111
QUOTE(saWier @ 02.03.2008, 20:38) *
rada ketra vyresi vase problemy nehrajte na GP :) nechapu proc tu lidi hrajou musi si stahnout debilniho klienta musi se debilne registrovat stahovat mappacky atd. lepsi je spustit hru vybrat server a hrat ne?? ale proc si to nestizit kdyz to jde ze??

asi tak
Mekyno
Ahoj všem, i těm co mě bohužel nemají rádi eh-smiley.gif
Jen pro informaci, pokud někdo dostane odemne mute, znamená to:

1, Vulgarita (slovíčka daleko těžšího typu jako je "prdel" apod. )
2, Navážení se neakceptovalnou slovní formou do jiných hráčů ( kterří na to nejsou zvědaví )
3, Mnohokrát opakovaný spam (zde nejdříve varuji na spam) (Pro Squat: Byl jsi varován)

Kick: viz pravidla.

Netvrdím, že chybu někdy neudělám, jsem přeci taky jen člověk. Jsem vášnivý hráč ET stejně jako vy a při hře se zabývám hrou, tudíš nemohu postřehnout vše.
Kick jsem dal neoprávněně pouze jednou a to asi přet týdnem hráči ..... bohužel si nevzpoomenu na nick, který dostal mute nejen za vulgaritu (nemá cenu se dále rozepisovat). Nevšiml jsem si změny jeho nicku na ":D" a kopl ho Punkbuster, čehož jsem si opět nevšiml a po opětovném loadnutí do hry + následném navážení dostal odemne kick za obcházení mute. eh-smiley.gif Bohužel jsem udělal chybu a následně jsem se řádně v GP klientovi omluvil!

Musím podotknout, že ET hrají i lidé mladší 10 let a tudíž vulgaritu opravdu tolerovat nehodlám a pokud máte rozum na místě, jistě to pochopíte.

PS: Když jsem začal jako admin, Flutter mi napsal vístižnou zkušenost: Mají tě lidi rádi? Nebudou! biggrin.gif
Myslíte si, že by jste byli na mém místě na tom jinak? Opravdu? worship.gif

Lukino
QUOTE(Mekyno @ 28.03.2008, 13:54) *
...

Souhlasím s tebou :) Také mám spousty přátel ale více nepřátel :) Je to jasný :) U nás ze za vulgaritu dokonce banuje (měsíc minimálně) protože to co si dovolují hráči je opravdu neúnosné :)
Flutter
QUOTE(Mekyno @ 28.03.2008, 14:54) *

Kašli na to Mekyno, brzo by jsi se zbláznil, kdyby jsi si měl připouštět, že tě nemají "rádi". wink.gif
To co vidíš je dáno anonymytou internetu. Vetšina hráčů se bude bouřit proti každé autoritě, protože vedí, že si pro ně nesáhneš. Z vlastní zkušenosti vím, že když pak ty samé lidi, kteří se tě snaží před ostatními ve hře znemožnit potkáš naživo, následuje chvilka trapného "přešlapování na místě" a pak najednou oba zjistíte, že proti sobě vlastně nic nemáte. Rozhodně se nenech takovouhle kampaní "zastrašit" a klidně je mutuj dál. Většina z nich si neuvědomuje, že ET hrají i děti mladší deseti let a jejich rodiče jsou zhnusený z toho co se line chatem ve hře (opět nevařím z vody, mám známého který je rodič, hraje on i jeho mladej a byl natolik znechucenej, že prostě v configu vypnul chat.....)

Jo jinak už jsem v oblíbenosti postoupil na vyšší úroveň, poslední dobou jsem označován za : arogantního a namyšlenýho hajzla biggrin.gif

Lech
S tou vulgaritou se to zlepšilo už od nějaké doby kdy to tuším Father upravil a vyčleníl jakési ty sprosté "vyjmenované" slova. thumbsup.gif Předtím jsem tehdá založil na to téma zde tak se to chytlo a dotáhlo k realizaci za což hodně děkuji.On totiž Filípek (pokud hrával na mojem PC.Nyní na svém má nastaveno FilipValenta) uměl obstojně číst,když ještě chodil do školky.Nyní chodí do první třídy základní školy.
Nebyl jsem proto z toho nadšený,když si zapamatoval během hry nějaké sprosté slovo v chatu a pak ho opakoval.Mě ho říkal co přečetl. turned.gif
PraRocky
Mistře asi jsi nečetl tohle

Nediskutuj s adminem o jakémkoliv problému ve hře (během hry), který se netýká přímo právě hrané hry. Rušil bys jeho i ostaní hráče. K vedení diskuzí, pokládní dotazů a psaní připomínek je určeno fórum. Osobní problém (ban, cheater, porušení pravidel, apod.) řeš přímo s adminem pomocí 'Osobní zprávy' ve fóru, emailu či ICQ. S porušováním tohoto pravidla bude nakládáno jako s porušováním pravidla o spamu.

Měl si osobní problém tak si to měl řešit s adminem, a ne tady kydat na fóru.................

Omylem, omylem, já ti dám pěstí, zlomim ti rypák a potom jenom suše prohlásim Sorry to bylo fakt omylem, já za to nemůžu. Vsechno co člověk dělá, tak to dělá vědomě, pokud je tedy svéprávný.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.