Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Gambrinus liga
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
FannyBoy
Čekujte anketu na hlavní stránce http://efotbal.cz/
Energizer
asi tam jsou cyhtří lidé
Jumbo#2
co na tom je? A židi dostanou
.:Shoggot:.
Tak to abych si šel zápalit svůj domácí sedmirammený svícen...
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Myslim že český fotbal má hodnotu kupky středověkého hnoje na dně mrtvého moře. Přespolní se diví, domorodec ví moc dobře, a blije.
Mack
Jsem první, kterej napíše: Vyhraje slavie!!!
coldik
nefandím nikomu, ale vyhraje sparta
John_Lenon
Fandim bohemce, vyhraje bohemka.... ehm...
Velrybář
efcé slovan dáme gól, dáme gól, dáme goóóol! :)
FannyBoy
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 24.03.2008, 23:19) *
Myslim že český fotbal má hodnotu kupky středověkého hnoje na dně mrtvého moře. Přespolní se diví, domorodec ví moc dobře, a blije.

Mysli si co chceš a zhnij zaživa teehee.gif
Jumbo#2
V mládí jsem se učil spar?anem,
snil, že ligu mistrů jednou vyhrajem,
vyhrát ligu mistrů byl můj ideál.
Pak do módy vstoupí Slavie
No to mě snad zabije...
Jude, Jude , Jude Slavie
bože co to zase je...

Je to jasný spartička vyhraje na hřišti, v hledišti, i v ulicích
coldik
ajé jumbo a jeho idee :X
FannyBoy
ACAB
...
Ze zahraničních novin
...
"Czech Slavia Prague fans to try to protect themselves against maroons (grenades that generate noise) and teargas thrown at the crowd (inset) by riot police during the Czech league soccer match between Slavia and Sparta at Strahov stadium in Prague overnight."
...

"Football fans was mostly attacked by cops"
...
Energizer
Spartany meli stesti, ze nejeli s nulou, lamy xD
unnamed
""Football fans was mostly attacked by cops""

Jo, policajti zaútočili na zcela nevinné poklidné počestné slušné fanoušky, kteří zcela nechtěně a bez jejich zavinění dorubali stadion a v Podolí zničili tramvaj. Chudáčci.
FannyBoy
QUOTE(Sergei @ 01.04.2008, 16:12) *
""Football fans was mostly attacked by cops""

Jo, policajti zaútočili na zcela nevinné poklidné počestné slušné fanoušky, kteří zcela nechtěně a bez jejich zavinění dorubali stadion a v Podolí zničili tramvaj. Chudáčci.

Zákrok byl neuměrný tomu, co fanoušci dělali
Bretonian Tetřef
souhlasím s Fannyboyem, zákrok byl opravdu neúměrný...
postrádal jsem totiž nasazení vodních děl, slzného plynu a povolení zmasakrovat každého fanouška v obou kotlích tak až by z nich lítali jenom krvavé cáry oblečení a masa...zmasakrovat jednu skupinu rowdies a zaručeně by všechny ukončili činnost a stát se těhle idiotů zbavil..
Dodge
Fotbalová demence 1.řádu. Za to co jsme měli včera možnost vidět bych nejen přerušil zápas. Nechal bych oba týmy hrát do konce ligy před prázdnejma tribunama. Nemluvě o obrovský pokutě, tvrdejch trestech pro "fanoušky" a dalších postizích. S opicí se nedomluvíš.

Hm ale žijeme v čechách- takže svaz dá nějakou pokutu, všichni vyjádří politování a za měsíc to tu máme zase.

Poděkování hráčů divákům na konci absolutně nechápu.
FannyBoy
Jo a co prosím vás ti fanoušci tak hroznýho dělali? Zapálili pár dýmovnic? No bóže, to sme zapálili i při bohemce, a žádnej policejní zásah tam nebyl :X mě by fakt zajímalo co sme udělali tak hroznýho?!
Energizer
a co byli ty sedacky, co to bylo za kokota kterej vlitnul na hriste, rezat rezat rezat
FannyBoy
Přiznám se, že se nedivím, že lidé co snášeli policejní dělbuchy a slzný plyn, ze vzteku házeli sedačky právě na tyhle policejní kordony.

A co se týče toho co vběh na hřiště, řek bych že to je spíš úsměvná záležitost, a ta se nestává jen u nás... Rozhodně to neznamená že budou v kotli utlačováni normální lidi kteří nic nedělali, třeba holky a děti.

Možná to z vás nikdo asi neví, ale ty dělbuchy co jste slyšel, byli právě od Policajtů! Ne od fanoušků. Takhle se snaží policisté rozehnat dav fandicich fanoušků + slzný plyn.
Energizer
vy jste tam sedeli, koukali na fotbal a najednou tam zacali hazet delobuchy
Velrybář
Já bych vás seřezal všechny, jste trapní, tohle už nemá se sportem vůbec nic společného!
FannyBoy
QUOTE(Energizer @ 01.04.2008, 20:41) *
vy jste tam sedeli, koukali na fotbal a najednou tam zacali hazet delobuchy

Ne, pár jedinců zapálil dýmovnice. To si určitě celej kotel zasloužil bejt takhle vystrašen žejo? neviní lidé atd? Ježiš, vy ste všichni tady zmedializovaný... kašlu na to... děte si číst novinky.cz a juidevizi, já už na to nemám nervy
Energizer
A ty jsi tam byl?
Velrybář
QUOTE(FannyBoy @ 01.04.2008, 20:49) *
Ne, pár jedinců zapálil dýmovnice. To si určitě celej kotel zasloužil bejt takhle vystrašen žejo? neviní lidé atd? Ježiš, vy ste všichni tady zmedializovaný... kašlu na to... děte si číst novinky.cz a juidevizi, já už na to nemám nervy


To je jako s tou O2 Arénou ne? Tady budeš tvrdit jakej si fanda a přitom si fotbal viděl maximálně v televizi.
Já stejně nechápu, co je to za módu, řadit se k nějaký skupině, se kterou jsi v životě nepřišel do styku, fuj.
unnamed
QUOTE(FannyBoy @ 01.04.2008, 18:41) *
Zákrok byl neuměrný tomu, co fanoušci dělali

To je fakt, vždy? ono ničit cokoli, co mi přijde do cesty, je vlastně záslužná činnost, při které by mi copz měli ještě pomáhat...

Jak tohle hovádství dokáže někdo spojovat s fotbalem...
FannyBoy
QUOTE(Energizer @ 01.04.2008, 20:51) *
A ty jsi tam byl?

ne, ale například na slavistickenoviny.cz , když si přečteš pár diskuzí pod těma článkama tak pochopíš (i když si přečteš ty články) a kámoši co tam byli tak mi to taky napsali... takže věřím jim a ostatním fandům než mediim a já nevím komu, třeba vám.
QUOTE(NotoriousBig @ 01.04.2008, 20:53) *
To je jako s tou O2 Arénou ne? Tady budeš tvrdit jakej si fanda a přitom si fotbal viděl maximálně v televizi.
Já stejně nechápu, co je to za módu, řadit se k nějaký skupině, se kterou jsi v životě nepřišel do styku, fuj.

Kde tvrdím jakej sem fanda? Můžeš mi to proboha vysvětlit? Kde? KDe ? KDe? KDE ? KDE? "" KDE KDDE KDE KDE KDE KDE KDE KDE KDE KDE KDE KDE!!????"?"?"?"?" To možná ty si viděl fotbal maximálně v televizi, a možná proto jsi takovej jakej si. Píšeš tu, že bys je všechny řezal, protože si představuješ že fanoušci v kotli sou automaticky nějaký demolition meni nebo tak něco.
A s tou o2 arenou si myslím mám dost dobrou "vymluvu", na hokeji sem ani jedno letos nebyl, hokej mě zajímá čím dál mín. Na playoff se teda dívám ale na sezonu vůbec. A na fotbal jsem byl na každým zápase kromě asi třech.
FannyBoy
QUOTE(Sergei @ 01.04.2008, 20:58) *
To je fakt, vždyť ono ničit cokoli, co mi přijde do cesty, je vlastně záslužná činnost, při které by mi copz měli ještě pomáhat...

Jak tohle hovádství dokáže někdo spojovat s fotbalem...

A kde si zas vzal, že všichni fanoušci v kotli ničili všechno v okoli? KDE?! PROBOHA....





http://www.youtube.com/watch?v=s8NyiIL3iOg...le&sid=4556
http://www.youtube.com/watch?v=ZObmrpWEdb0...le&sid=4556

http://slavistickenoviny.cz/modules.php?na...le&sid=4556
http://www.slavistickenoviny.cz/modules.ph...le&sid=4557
unnamed
No jo, vždy? oni jsou vlastně děsní chudáčci, oni tam neházeli sedačky a dýmovnice, to všechno ti zlí policajti.
A neříkám, že jen v kotli (viz kupříkladu ta tramvaj, to sice byla práce spar?anů, ale pakáž je to všecko stejná)
FannyBoy
QUOTE(Sergei @ 01.04.2008, 21:06) *
No jo, vždy? oni jsou vlastně děsní chudáčci, oni tam neházeli sedačky a dýmovnice, to všechno ti zlí policajti.
A neříkám, že jen v kotli (viz kupříkladu ta tramvaj, to sice byla práce spar?anů, ale pakáž je to všecko stejná)

Ano, PÁR jedinců ano. NA těch videích je jasně vidět, jak policie měla možnost vzít pár jedinců a odvléct je. Ne, oni čekali dál a dál a naházeli do celýho kotle dělbuchy a slzák. Fakt výboný. Pomáhat a chránit. Jo
Velrybář
Ježiši oni sou to takoví chudáci! Ale policajti sou svině, vždy? oni do toho bezbraného davu začali házet slzák a ještě si dovolili říct, že vybavení stadionu a tramvaje ničili fanoušci, to snad není možný.

Nezlobte se na mě, ale jestliže vím, co za ču*áky leze do těch kotlů, tak já bych tam nevlezl ani náhodou. Já nechápu jakým právem si dovolí demolovat něco, co není jejich.

Nám na terminálu Sazky prodali lístky do Slávistického kotle a nebyl žádnej problém si to se slávistama vyměnit, už vidím, jak by tohle dopadlo na fotbale.

Tak já nevím, jestli je TOHLE normální, mě příjde, že absolutně ne.
FannyBoy
JO nebyl problém to vyměnit, samozřejmě. Liberec - Slavia není derby, nejsou to dva týmy který se nejvíc nesnášej. Takže nevím čemu se sakra divíš?

Ke spartanum - to je uplně něco jinýho. 90% spartanu jsou dementi co choděj na fotbal jenom aby ničili atd. Kdežto u slavie to je dejme tomu 10%. A proto nechápu házení všech fanoušků do jednoho pytle.
unnamed
No ono to v hokeji je obecně klidnější - většina rvaček se odehraje na ledě a je klid .)
Ale co se týče fotbalu, nejvíc bordelu tu v Lbc snad nadělal Baník (alespoň se to říká)

..ale musim souhlasit, že u sparty je zdaleka největší podíl vypatlaných rádoby nazi holých lebek, kterým o ten fotbal jde až v poslední řadě. Prohrajou - ničej ze vzteku, vyhrajou - ničej z radosti...
Energizer
Fannyboy je nazi slavista
Jumbo#2
nebudu číst to předtim ale
SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
jinak pro ty co sou čuměj na čt 4černý sport apod a žjiu v domnění že spartani (a slávisti) tam udělali bordel házeli dělobuchy apod tak to neni vůbec pravda, za všechno může policie a je zajímavý že to soudí i divácí (ne fanoušci) na stadionu co tam byli:(
Jumbo#2
jo a jinak ohledně fotbalu, přiznám se že sem to moc nesledoval, já si spíš vychutnával atmosféru ale s tý půlky co sem viděl tak soudim první poločas lepší sparta, pak slavie, po vyloučení zas sparta. Ale žádná sláva ani od jednoho.
unnamed
QUOTE(Jumbo#2 @ 01.04.2008, 21:45) *
za všechno může policie

No jo, policie taky zničila tu tramvaj a vyhazovala sedačky v kotli. :)
Typický sparta vypatlaný bezmozek, netřeba se nad ním pozastavovat. :)
Energizer
QUOTE(Sergei @ 01.04.2008, 21:49) *
No jo, policie taky zničila tu tramvaj a vyhazovala sedačky v kotli. :)
Typický sparta vypatlaný bezmozek, netřeba se nad ním pozastavovat. :)

ja byhc jim tam dal misto sedacek betonyvy schody
FannyBoy
QUOTE(Sergei @ 01.04.2008, 21:49) *
No jo, policie taky zničila tu tramvaj a vyhazovala sedačky v kotli. :)
Typický sparta vypatlaný bezmozek, netřeba se nad ním pozastavovat. :)

Tvoje příspěvky jsou furt stejný. Vůbec sem netahej nějakou přiblbou tramvaj! Souhlasím s Jumbem. Stačí si přečíst pár názoru od diváku (ne z kotle ale z tribun) co si o tom myslej a řeknou přesně to co my. Ale ví víte svoje, pan Nova ví všechno a nikdo jiný nemá pravdu.
Jumbo#2
tramvaj? Tak to že ÚPLNĚ MIMO POCHOD zdemolovala naka skupinka tramvaj (zdemolovala mimochodem trošku divný slovo, vypadlo 1 sklo který se rozbilo) tak to fakt neházej na vinu. Náký blbci co šli uplně mimo. A sedačky? Ano ty vytrhavala policie. Konkretne ty dělobuchy . Víš jaká je to rána? To vybouchlo vedle mě a ten tlak vzduchu ti uplně ovine vlasy, ano přesně tyhlety dělobuchy trhali sedačky. A mam k tomu jeden komentář

QUOTE
acabové byli otočení čelem k nám,tak neviděli že padnul gól.Potom sme se všichni začali radovat,tak se asi lekli co se děje tak ihned vpadli k nám do sektoru a projistotu tam naházeli pár granátů a začali nás bezdůvodně kosit Laughing .Tim přilili olej do ohně a začaly lítat lavičky.V médiích z nás udělali zvířata a jak je zvykem,všichni neznalí se do jejich noty přidali a lidi nás opět berou jako zvěrstvo Rolling Eyes
Přitom kdyby PČR nezačali provokovat první,byla by před stadionem normálně otevřená brána,tak z toho mohlo bejt pomalu
nejslušnější derby za posledních pár let.
Potom mě taky pobavil Bosák,kterej řekne že se Spar?anští fanatici dostali až ke kotli Slavie a ničíjí jim teď transparenty!Přitom to tam rvali sekuri?áci....radši no comment,ale co se dalo čekat od tý verbeže jako jsou média a PČR

ze slavistickyho pohledu sou treba na superslavii, to je fanouškovský web, ne ultras pro ty co nevěděj (nejsem slávista)
◘◘◘◘
Někdo si tu musí hrát na velký chuligány...
Taky sem se v kotlu cítil dobře, než sem poznal že tam sou samí tupci s IQ 88.
Stejně ani nejste praví fanoušci, každej fandíte jinýmu týmu a přitom si tu vzájemně mastíte péra.
To je jen prostej příklad, že se jen přetvařujete.
Jumbo#2
QUOTE(lllllllllll @ 01.04.2008, 21:55) *
Někdo si tu musí hrát na velký chuligány...
Taky sem se v kotlu cítil dobře, než sem poznal že tam sou samí tupci s IQ 88.
Stejně ani nejste praví fanoušci, každej fandíte jinýmu týmu a přitom si tu vzájemně mastíte péra.
To je jen prostej příklad, že se jen přetvařujete.

já si nehrtaju na žádnýho chuligána. Nejsem žádnej z ultras nebo dokonce hools:) Normální fanoušek co chodí do kotle. A že tohle nejsou pravý fanoušci? A kdo myslíš že může být víc pravej fanoušek? Blbec u televize? Nebo kdo?
◘◘◘◘
QUOTE(Jumbo#2 @ 01.04.2008, 21:59) *
já si nehrtaju na žádnýho chuligána. Nejsem žádnej z ultras nebo dokonce hools:) Normální fanoušek co chodí do kotle. A že tohle nejsou pravý fanoušci? A kdo myslíš že může být víc pravej fanoušek? Blbec u televize? Nebo kdo?

Tak jestli normální fanoušek co chodí do kotle... vezmu li to podle toho brněnskýho tak moc normální nebudeš.
Pravej fanoušek to nevím, ale není to ten co klubu způsobuje miliónový škody...
Já osobně jsem na ten fotbal ani nechodil kvůli fotbalu, ale užít si fandění a tu atmosféru.

Ale stejně si na to hraješ, jestli ne tak mi řekni proč "jude slavie"?
Jumbo#2
jo a ještě něco k pořadatelům. Každej se diví nebo spíš posmívá že sparta neměla žádný choreo. Ale to ovšem nebylo z jedinýho důvodu a to že ho zabavili před stadionem. Prostě vybráno na to bylo několik desítek tisíc a týdenní práce a prachy sou v hajzlu. Tohle ovšem nedává smysl...
◘◘◘◘
To máte blbý, v Brně by se toto nestalo už jen protože plno z pořadatelů jsou ultras...
Dodge
QUOTE(NotoriousBig @ 01.04.2008, 21:13) *
Tak já nevím, jestli je TOHLE normální, mě příjde, že absolutně ne.


Bít je je málo.
Jumbo#2
QUOTE(lllllllllll @ 01.04.2008, 22:04) *
Tak jestli normální fanoušek co chodí do kotle... vezmu li to podle toho brněnskýho tak moc normální nebudeš.
Pravej fanoušek to nevím, ale není to ten co klubu způsobuje miliónový škody...
Já osobně jsem na ten fotbal ani nechodil kvůli fotbalu, ale užít si fandění a tu atmosféru.

Ale stejně si na to hraješ, jestli ne tak mi řekni proč "jude slavie"?

Tak jasný že kvůli atmosféře to je pro mě půlka fotbalu.. Jinak brno? To má sand nejhorší kotel ze všech, jestli je někde koncentrace nácků a dementů tak je to právě brno. Ale co si budu namlouvat takový sou i na spartě a kdekoliv jinde ale mě nikdy nepřišli nijak zvláštní tak co.. Milionový škody? Klubu? A to bereš kde prosim tě. Jediný co udělali oba 2 sektory bylo vypuštění pár dýmovnic a světlic (navíc podezdřele málo vzhledem k ostatním uápasům a tomu že je to derby) A přišli čerti a všechno vykosili. Sedačky, lidi, slušný fanoušky jim je to jedno...
A ohledně toho jude slavie. Tušim že se to řve proto že slavie měla dřív židovskýho majitele. Včera se to řvalo maximalně parkrat při pochodu na stadionu vůbec až sem se divil. A mě to jako projev rasismu nepřipadá. Jak řek ten policejní šéf nebo prezident nebo do to byl: Když řekneš někomu že je žid je to urážka? A ještě rasistická? ne. Jistě, je to takový provokativní ale jestli tohle někomu vadí tak je to čistě jeho mínus...
Velrybář
By mě zajímala přesná definice "pravého fanouška" !
Kopi
Když sem se po škole rozhodoval co dál dělat,pořádkové jednotky u PČR byla jasná volba.Někdy bych rád dal těmhle zmetkům po palici....co to je za maníry,ničit stadion..co na to že se na něm hraje naposled!
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.