Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Co máte zrovna v kompu?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Cloud
QUOTE(Daniels @ 24.06.2008, 21:57) *
Nedavno sem nainstaloval Stronghold Crusader a vcera i Stronghold 2, super strategie, a to i presto, ze je zrovna nemusim.


Stronghold 2 je low. Hodne low. Oproti Crusaderu a jednicce... proste uz to neni ono. Strongold 1 byl a i je naprosto uzasna zalezitost...
Mack
Mlask slint, jak já bych zapařil Stronghold, nebo Heroese 3:)
klaxon!
doporučil byste mi někdo nějakou dobrou 3D akci či strategii, ktera neklade moc velky naroky na hardware :)

..aneb 14 dní s rodiči na dovolene s notebookem
Beluga
WarCraft III. Return to Castle Wolfenstein. Mafia. Medal of Honor AA, Call of Duty (UO), Half Life,...

Audiosurf, Trackmania,... dá se najít i pár dobrejch flashovek, ale to už chce mít docela zásobu, páč některé z nich mají malou životnost...
ASW

wink.gif
Darecek
No já už jen TF2 :( ale zrovna mi rodiče sebrali monitor, takže bye na celé prázdniny..... stejně čekám na warhammer online .........
*HentaiRush*
QUOTE(Darecek @ 15.07.2008, 18:51) *
No já už jen TF2 :( ale zrovna mi rodiče sebrali monitor, takže bye na celé prázdniny..... stejně čekám na warhammer online .........

Píšeš poslepu jo? whistle.gif
Beluga
damn, ten musí bejt na foru jak doma, když se takhle hezky trefil :)
+-=
Heh sebrat monitor ... dali ho pod zámek jo x)

Jinak co mám v PC (už jsem to trochu promazal :)


Il.2+PF+FB+AEP , ET , COD:OU , Q2 , SoF , AoE2 , RoN , Lock On , GTA.VC ... aah vlasně se mi to nechce vypisovat ale je toho ještě tak dvojnásobek
Cloud
QUOTE(klaxon! @ 15.07.2008, 15:34) *
doporučil byste mi někdo nějakou dobrou 3D akci či strategii, ktera neklade moc velky naroky na hardware :)

..aneb 14 dní s rodiči na dovolene s notebookem


Beyond Good And Evil ( sice akcni adventura ale coz! :D ) , Max Payne 1,2 , Mount&Blade , TES3 : Morrowind , a urcite Rome : Total War

to vse, pokud mas neco ekvivalentniho k AMD Turion64 1.8GHz,1GB Ram, ATi Radeon X200M (128mb) jede jak po detske prdelce biggrin.gif
Darecek
No utek jsem tedka k tatkovi takže sedím zde a nehnu se na ty 2 měsíce odtud asi :D

Rome total war tohle doporučuji, nejlepší hra vtomhle žánru a celkově asi jediná hra která mě chytla jako singl-player. Pecka jěště na high grafice.
Cloud
Assassin's Creed
Mass Effect
Gears of War
Bioshock
Stalker
Command and Conquer 3 : Tiberium Wars
Vampire : The Masquerade
Beyond Good And Evil
Tabula Rasa
Guild Wars
World of Warcraft
Beluga
Trošku jsem pročistil počítač. Blíží se mi totiž GRID.

Cloud
Tohle je taky v kompu. Ale "zapojeny v kompu" biggrin.gif
 Harry 
QUOTE(Falifax @ 12.07.2008, 18:46) *
btw Harry, za co hraješ v Mass Effectu a jaký máš lvl?

hral jsem za vojaka (marinaka?) a mel jsem myslim kolem 52 lvl (po vsech projetych questech)
celkem se tesim na dvojku
Kllrt
ARMA (Specialni 400 kusova edice v bedne od vybusniny..huh vzacnost XD)
CoD
CoD:UO
CoD 2
CoD 4
CS 1.6 NoN StEaM
Il-2 Sturmovik 1946 4.08
a nejaky kraviny..
Gruntz
Mám toho dost :) Ale to duležité :)
World Racing II
GTA: SA
Cobra 11 Nitro a Crash Time
Counter Strike 1.6 a Source
GTA 3
Hugo_zly_muz
CoD4
CoD2
CoD1
Far Cry
Race Driver GRID
Spore
Company of Heroes
Roller Coaster Tycoon
Lineage II
GTA:SA

DaveM
tak sem taky něco strčím


http://www.krygl.eu/cod4/members/DAVE/fotky/hry.JPG
Hugo_zly_muz
QUOTE(dAvisek @ 15.09.2008, 11:48) *

Co je to za čičinku na tý tapetě? wow.gif wow.gif
DaveM
člověče sám nevím biggrin.gif Jenom se mi líbila a tak sem si ji upravil pro mé rozlišení nechal jsem si ji
Hugo_zly_muz
QUOTE(dAvisek @ 15.09.2008, 19:06) *
člověče sám nevím biggrin.gif Jenom se mi líbila a tak sem si ji upravil pro mé rozlišení nechal jsem si ji

Hoď mi jí sem pls biggrin.gif
Hugo_zly_muz
QUOTE(dAvisek @ 15.09.2008, 20:16) *

Díky thumbsup.gif
klaxon!
je to Adriana Lima thumbsup.gif
klaxon!
ano, klaxon má pravdu, je to Adriana Lima

[double btw]
W3N4
Supreme Commander
Crysis Warhead
Lineage 2
Beluga
Jo, troška photoshopu nikoho nezabila. Bože, co na tom vidíte...

Já přiinstaloval Dark Messiash of Might and Magic. Skvělej soubojovej systém.
Šupex
No teď momentálně hraju na PSP NFS:MW, pak jsem hrál SW:FU (kvůli čehož jsem si taky to PSP koupil), ale zkundila se mi karta, takže chobot. Pak se mi v PSP válí ještě POP, ale ten jsem ještě ani nějak moc nehrál.

V kompu mám SW:BF2, což hraju asi tak nejvíc, a pak GTA3, které už mám zase skoro dohrané a které je pro mě asi v top5 nejkvalitnějších her BTW :)
vEprik?
nfs hp2, to je vsechno co mam na ntb
a momentalne cekam na saints row2, to bude takova pecka ze snad mi z toho bude "blbe" a nepudu do skoly grin.gif
*HentaiRush*
QUOTE(vEprik? @ 01.10.2008, 16:50) *
a momentalne cekam na saints row2, to bude takova pecka ze snad mi z toho bude "blbe" a nepudu do skoly grin.gif


No je to nic moc.. :) Sice uvítací konference v praze byla hodně zajímavá.. :P Je to vcelku blbost.. :P
Beluga
Ježiši Hentaii, ten podpis je hroznej t_lol.gif
Onkoš!
Crysis Warhead
Gumboy Tournament
FPScore Metro
Alone in the dark
GTA San Andreas
Counter Strike 1.6 Non steam
Fifa 09 demo
Call of duty
Call of duty 4: Modern warfare

A stejně hraju jen codko čtverku .. tongue.gif
!Tvý?ák!
CoD 2
W3
WoW
L2 (ale asi vymazaný už ani nwm)
San Andreas
Soldat
CS 1.6


to je asi všechno pokud mě nešálí mé vědomí, já už hraju skoro je učení, florbal a šachy
Anastaz
moje
PraRocky
Momentálně tak maximálně pěknej bordel, budu muset začít třídit užitečné od neužitečného, ale pokud smažu to neužitečné tak budu alespoň mít prázdnej hdd.
Označim celou plochu a zmáčknu shift+delete.
!Tvý?ák!
QUOTE(PraRocky @ 03.10.2008, 02:04) *
Označim celou plochu a zmáčknu shift+delete.
to nedělej, takhle jsem ztratil hodně užitečných věcí, amoky nejsou dobrá věc thumbsup.gif
venncik
no tak v kompu mam samy viry a za hry......bionic commando rearmed,assassins creed,audiosurf,half life 2,warcraft III,house of the dead III,gta san andreas,day of defeat source,gothic III,zaklinac,pure,call of duty 4
!Tvý?ák!
QUOTE(venncik @ 08.10.2008, 21:42) *
,gothic III
tomu jsem nikdy nepřišel na chu?
Beluga
Nevim, jestli už jsem to nehlásil, ale hrozně jsem teď zkejsnul u Heroes oMaM IV.
Sawier
mam tam Wow,Test Drive Unlimited, cod4, pak tu kokotinu od clancyse,žhavé léto 3,5 ,Assassin's Creed, Serious Sam 2, Counter-strike Source , HL2:deathmatch,gothic 3 snad je to vsechno biggrin.gif jedu ted na 3 tydny na praxi ale az prijedu tak este instalnu Grid a crysis
FannyBoy
FIFA 2009... jsem na tom závislej! HSV!!!
PraRocky
Páč mám new pc, tak jenom zatím CoD2 nečekaně. Je tak božské mít čisté pc, nemít tam žádný kraviny, zatím.
 Harry 
CoD
NBA 2K9
SWAT 4
Death Space

jo taky mam ciste PC, ne ze bych mel nove, ale po formatu...debilni viry
John_Lenon
tak sem vcera instalnul Far Cry 2. no zatim zajimavy. neuveritelny, ze je to tak dobre optimalizovany, ze to jede na high i na my popelnici... :)
W3N4
Far Cry 2 mam taky a je to dobra hra akorad zatim dobugovana. Mam CCC 8.10 + hotfix, nekdy se nezobrazi nejaka textura (detaily vse na max) a hra se strasne pocukava (stuttering) coz se da vyresit gtx_MaxFps 40 ale neni to potom tak pekne plynule.

V kompu mam ted:
Far Cry 2
CoD4
GRID
Crysis Warhead
Cloud
WoW ( acc nezaplacen :P )
GW
HOMAM 5 ( sux 3>4>5 )
Final Fantasy 7
Medieval Total War II
Mount & Blade
Puzzle Quest : Challenge of the Warlords
Warsow
Far Cry 2
Death_Killer
heh mne se ani neptej mam jich v kompu strasne hodne

dom 2
world of warcraft
WarRock
Counter Strike Source
Counter Strike 1.6
GTA SA MP
budu asi hrat lineage mozna smile.gif
!Tvý?ák!
QUOTE(Death_Killer @ 04.11.2008, 19:40) *
budu asi hrat lineage mozna smile.gif
jestli tě omrzelo WoWko tak to ani nezapínej, je to 1000x horší, složitější pracnější nudnější a monotónější a ponuré
nwm proč to tolik lidí hraje
MyGun.
Far Cry2 je fatk parádní, ty nároky jsou víc než boží.

jinak tu mám:
C&C Tiberium wars
C&C Kanes Wrath
C&C Red Alert 3
Supreme commander
Brothers in arms- hells highway
Crysis - warhead
COD4
fc2
COD5 betu
DOD:S uz nefunkcni :X
A samozřejmě Enemy Territory
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.