Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Co máte zrovna v kompu?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rumčajz
QUOTE(Shisha @ 14.02.2010, 14:14) *
Hraj fullspeedovky ;)


Ty mě taky bavily víc než ty tech tratě, tam musíš správně vybrat zatáčku smykem, tady se aspoň projedeš pořádně rychle a samý loopy a skoky, masakr :)

btw. nehraj na českejch serverech, jinde sou 100x lepší a krutější mapy
Tipos
QUOTE(Šupex @ 14.02.2010, 16:00) *
Ty jo. Trackmania je hustá prdel. Sice jsem to nehrál snad čtyři měsíce, ale dycky sem u toho dokázal prosedět pár hodin. Nejlépe jsem se dostal na nějaké 78 000. místo.


já jsem teď na 12 128. celkově ze světa

Nejlepší fs je na tmnf- cradle of speed... Cos je tam vždy kolem 100 lidi ..
Šupex
Já bych to asi dotáhl na lepší místo, ale dycky jak jsem se vyjezdil, sžil s formulkou a začlo mi to jít, tak jsem s tím přestal. Třeba zas jednou začnu.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
mno, mě stačilo že sem zajel všechno krom asi čtyrech tratí na zlato... a už tak to občas bylo peklo mezopotámskejch bohů..
Rumčajz
teď ujíždim na Audiosurfu :p
Beluga
Audiosurf je pecka no. Už jen proto, že paříte v přítomnosti oblíbený hudby :)
Qwwerty
QUOTE(Beluga @ 14.02.2010, 19:43) *
Audiosurf je pecka no. Už jen proto, že paříte v přítomnosti oblíbený hudby :)

nicméně tam nejdou nahrávat celý sety :X

i když od té doby co mi nefunguje spousta her a Audiosurf byl mezi prvnímu u které sem si toho všiml tak mě to už nějak netrápí
lllllllllll
Dneska sem začal pařit CoD: MW2 a sem z toho hodně nadšenej. To mi nikdo nemohl říct dřív, že se to dá skvěle optimalizovat? Já měl celou dobu za to, že to nerozjedu. Zatímco v MW1 sem měl na některých místech slabý chvilky, MW2 mi valí výborně. thumbsup.gif
Rumčajz
Frets on Fire

Fretsonfire.com

parádní freeware náhražka Guitar Hera na xbox, s možností stáhnout písničky snad ze všechn možnejch Guitar Hero a Band Hero co kdy vyšly a možnost použití usb nebo bezdratový kytary z Bad Hera/ Guitar Hera

Ta hra má asi 20 mb a už sem si nastahoval 6 gb písniček :p
Tatarkas
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 14.02.2010, 18:22) *
mno, mě stačilo že sem zajel všechno krom asi čtyrech tratí na zlato... a už tak to občas bylo peklo mezopotámskejch bohů..

Nejhorší je ten "poslední" level, co se jede na 60 kol. Kdyby se tam aspoň dalo ukládat biggrin.gif
lllllllllll
Dneska sem začal pařit Split/Second a od doby, co vyšlo NFS:U to jsou první auta, co mě fakt chytly.
Zajímavej koncept, pěkný ničitelný prostředí... Navíc se mi hodně líbí, že zatímco u jiných her, jakmile mu ostatní utečou, tak je člověk nedožene, u této hry neplatí a výsledek se může radikálně změnit kousek před cílem. To odpalování všeho kolem se hodně povedlo.
Dobrý je, že můžou hrát 2 hráči na jednom monitoru.

Akorát škoda, že to musím hrát na nejnizší detaily a neužiju si těch efektů.
 Harry 
Já budu mít za tři dny v PC ARMA 2: Operation Arrowhead, sice už je to na fórech (bohužel), ale já si počkám na svou origošku, konečně po dlouhé době hra co bude stát za zahrání...
Beluga
Nevíte, jaké to má mít nároky a jestli už to zoptimalizovali?
Jak to bude běhat na C2D E5400 (2.7GHz), 2GB DDR2 RAM a Sapphire ATi HD5570 1GB?
Pořád zvažuju, že bych si jí taky koupil - 650,- zase není tak moc... ale nechci, aby se mi to sekalo.

I když je mi jasné, že fullHD rozlišení toho monitoru stejně nevyužiju.
coldik
v notasu mám pouze Heroes III :)
 Harry 
QUOTE(Beluga @ 27.06.2010, 17:30) *
Nevíte, jaké to má mít nároky a jestli už to zoptimalizovali?
Jak to bude běhat na C2D E5400 (2.7GHz), 2GB DDR2 RAM a Sapphire ATi HD5570 1GB?
Pořád zvažuju, že bych si jí taky koupil - 650,- zase není tak moc... ale nechci, aby se mi to sekalo.

I když je mi jasné, že fullHD rozlišení toho monitoru stejně nevyužiju.

Dle prvotních recenzí je optimalizace zhruba stejná jako u opatchované Army 2
Beluga
Eh a tam byla jaká? Já jí viděl neopatchovanou u kámoše a to byl děs.
Rumčajz
Nebudem si nalhávat, je to hrůza jako dvojka. patche nepatche, prostě to neuměj udělat pořádně.
Beluga
Já včera instaloval ArmA (I) na otcovo PC a jakžtakž to jede... ale je vidět, že je to naprogramovaný děsně prasácky. Občas popraskává zvuk (to mi dělalo už tenkrát u ntb), stíny kolidují s texturami, takže to dělá příšerné mapy - nepomohlo stíny ani zvýšit ani snížit, musel bych je jedině vypnout... atp

A to je to 4 roky stará hra.
Folwar
Tak jsem stáhl Mafii 1.2, teď nějaký mod na novější mise (200 Mb), potom Fallout 2 a AOM + datadisk

na večerní dýchánky s mým netbookem to stačí až moc 8-)
Cloud
Borderlands
Need For Speed - Carbon
Unreal Tournament 3
Warhammer 40K
Rome : Total War
Mass Effect 2
Heroes of Might and Magic 4
Morrowind
Diablo
 Harry 
QUOTE(Rumčajz @ 28.06.2010, 16:46) *
Nebudem si nalhávat, je to hrůza jako dvojka. patche nepatche, prostě to neuměj udělat pořádně.

Uměj, ono je totiž těžké optimalizovat tak rozsáhlou a nenascriptovanou hru, taková hra nikdy nemůže být optimalizovaná jako třeba CoD s malýma mapama a samýma scriptama....hold na pořádnou hru potřebuješ pořádné PC....

edit: Tak už to mám doma a přijde mě to, že je to lépe optimalizované než dvojka...
Šram_A
smažím nového prince a sem spokojen .. protože tu hru miluju od prvního dílu
Franz91
Ta nová arma to je nová hra prostě uplně nebo nakej datadisk?

Jinak sem získal Mass Effect 2 a dobrá libovka
No a pak pařim mod na Battlefield 2 - Project Reality... Je to ještě realnější střílečka než třeba ARMA 2 nebo tak.. Prostě fakt narez
 Harry 
Ta arma je "jen" datadisk....ale samostatně spustitelný se spoustou nových věcí, za tu cenu určitě výhodná koupě (pokud tě baví takové hry)
Beluga
Jsem se teď dojebal u STALKERa. Na Vánoce jsem ho koupil asi za 2.50EUR s tím, že si ho konečně zase zapařím... a skončil jsem pár hodin po začátku kus od nádraží, kde se setkáte s armádou. Druhým výsadkem mě obklíčili a nějak se z toho nemůžu vymanit. Dva zásobníky na jednoho vojáka totiž naprosto nejsou problém a když ji tam vyběhně šest...
lllllllllll
QUOTE(Beluga @ 01.07.2010, 11:18) *
Jsem se teď dojebal u STALKERa. Na Vánoce jsem ho koupil asi za 2.50EUR s tím, že si ho konečně zase zapařím... a skončil jsem pár hodin po začátku kus od nádraží, kde se setkáte s armádou. Druhým výsadkem mě obklíčili a nějak se z toho nemůžu vymanit. Dva zásobníky na jednoho vojáka totiž naprosto nejsou problém a když ji tam vyběhně šest...

Jakej díl?
Tipos
nic zvláštního

Paulinho aka GP trapitel
QUOTE(Tipos @ 01.07.2010, 22:32) *
nic zvláštního



A pak prý že NHL 2002 je blbost. Vůbec, taky jsem to pařil jak drak. Ještě nedávno, tj. v roce 2009. A pařil bych dál, jenže tam nastala nějaká chyba, že jsem nemohl načíst hru prostě. A co je horší, že už jsem byl v 7. sezóně! Možná si to zas rozjedu znova:-D ale 7 sezón je 7 sezón.
Tipos
QUOTE(Paulinho aka GP trapitel @ 01.07.2010, 22:45) *
A pak prý že NHL 2002 je blbost. Vůbec, taky jsem to pařil jak drak. Ještě nedávno, tj. v roce 2009. A pařil bych dál, jenže tam nastala nějaká chyba, že jsem nemohl načíst hru prostě. A co je horší, že už jsem byl v 7. sezóně! Možná si to zas rozjedu znova:-D ale 7 sezón je 7 sezón.


quotuj bez obrazku thumbsup.gif

no já to hraju s kámošem přes hamko.. ale nehrajem hokej ale na BIG HITY biggrin.gif .. místo po puku jdem po protihráči



to by ti měl zustat ale někde save ne?
Paulinho aka GP trapitel
QUOTE(Tipos @ 01.07.2010, 22:51) *
to by ti měl zustat ale někde save ne?


No, jsou v té složce user, ale ten save prostě nejde otevřít. Je v něm nějaká chyba nebo co. Vždycky když jsem to chtěl načíst tu sezónu, tak to spadlo do windows. Řešil jsem to i přes podporu EA, ale furt nic.
Když tady o tom teď mluvíš, tak mě na to ovšem opět lákáš. Že bych si to zas rozjel:-D

A za těch 7 sezón už jsem se naučil i některé ty hlášky Jima Hugsona a Dona Taylora, parádní hlášky.
"It wasn't just a hit, it was a declaration of war."
Tipos
QUOTE(Paulinho aka GP trapitel @ 02.07.2010, 00:37) *
No, jsou v té složce user, ale ten save prostě nejde otevřít. Je v něm nějaká chyba nebo co. Vždycky když jsem to chtěl načíst tu sezónu, tak to spadlo do windows. Řešil jsem to i přes podporu EA, ale furt nic.
Když tady o tom teď mluvíš, tak mě na to ovšem opět lákáš. Že bych si to zas rozjel:-D

A za těch 7 sezón už jsem se naučil i některé ty hlášky Jima Hugsona a Dona Taylora, parádní hlášky.
"It wasn't just a hit, it was a declaration of war."


Instalni, je to nejlepší nhlko co kdy bylo thumbsup.gif
Franz91
PipBoy
QUOTE(Paulinho aka GP trapitel @ 01.07.2010, 22:45) *
A pak prý že NHL 2002 je blbost. Vůbec, taky jsem to pařil jak drak. Ještě nedávno, tj. v roce 2009. A pařil bych dál, jenže tam nastala nějaká chyba, že jsem nemohl načíst hru prostě. A co je horší, že už jsem byl v 7. sezóně! Možná si to zas rozjedu znova:-D ale 7 sezón je 7 sezón.

2002 jsem taky hrál jak magor, škoda jen, že tam ty góly padaly jak přes šablony. Na druhou stranu mít v Pittsburghu Haška, Jágra a Lemieuxe, to byla paráda.

A 2009 taky neni špatná, když nehraješ na rookie key config, tak mě bavil i ten Be a Pro
Beluga
Neměl byste náhodou někdo savy z původní ArmA?
Zasekl jsem se v misi,... teď si nevzpomenu na název, když tak dohledám, kdy mám vyzvednou část týmu, dojet na letiště, kam útočí SLA. Sebrat M113 a Strykera a rozmašírovat nepřátele.
Potom se přesunout na pobřeží, zničit výsadek a nakonec zastavit obrněnce (3x BVP) jedoucí z východu.
Tam je samozřejmě nějakej trigger (spouštěč), kdy dojdu k tomu zátarasu, spustí se útok BVPček, jenže sem je zatím vždy rozmašíroval (ani ne tak já, ale tým a Cobry, co mi letí na pomoc) dřív, než se tomu triggeru dostanou. Takže já vlastně misi splním, ale ona se mi neukončí...

Zkoušel jsem to celé asi 3x, ale celou tu misi se mi hrát nechce, protože je fakt dlouhá (především ta obrana letiště a potom ten výsadek není žádný med).

E: Sednul jsem k tomu a odehrál to znova. Stalo se mi to samé. FUCK!
MyGun.
QUOTE(Beluga @ 02.07.2010, 20:53) *
Neměl byste náhodou někdo savy z původní ArmA?
Zasekl jsem se v misi,... teď si nevzpomenu na název, když tak dohledám, kdy mám vyzvednou část týmu, dojet na letiště, kam útočí SLA. Sebrat M113 a Strykera a rozmašírovat nepřátele.
Potom se přesunout na pobřeží, zničit výsadek a nakonec zastavit obrněnce (3x BVP) jedoucí z východu.
Tam je samozřejmě nějakej trigger (spouštěč), kdy dojdu k tomu zátarasu, spustí se útok BVPček, jenže sem je zatím vždy rozmašíroval (ani ne tak já, ale tým a Cobry, co mi letí na pomoc) dřív, než se tomu triggeru dostanou. Takže já vlastně misi splním, ale ona se mi neukončí...

Zkoušel jsem to celé asi 3x, ale celou tu misi se mi hrát nechce, protože je fakt dlouhá (především ta obrana letiště a potom ten výsadek není žádný med).

E: Sednul jsem k tomu a odehrál to znova. Stalo se mi to samé. FUCK!


Máš ji opatchovanou? základní verze je snad nehratelná, doslova.
Tipos
Stáhni si patch 1.14 a neměl by být problém, jo a crack bez cracku ti tam bude skákat ptaček, pokud nemáš origo.
Jizah
bych nevěřil, jak může bejt Serious Sam the second encounter na normal tolik hard teehee.gif
Indy
Icewind Dale - Ukrutná to hra, dlouhé roky sem ji přehlížel a teď se jí ne a ne pustit.
A.l.i.3.n
Machinarium - výborná česká adventura. Nijak výrazně těžká, skvělá na odreagování. Ta grafika je perfektní :-)

Bester
Jen SA-MP
Elwy
Soldat worship.gif
PipBoy
Neverwinter Nights 2 platinum e. Docela dobrý, po naistalování dvou datadisků ze to změnilo k lepšímu a třeba to konečně dohraju.
repeek
Dragon age - nasel jsem KRALE worship.gif
Indy
Dneska sem si stáhl Rayman 1. V době kdy jsem ho měl na ps1 mi zaboha nešlo udělat jeden level v části s pastelkama xD
Po cca 8 letech se připrav na pokoření ty pidihajzlíku bez kloubů !!!



Šupex
Link?
Indy
QUOTE(Šupex @ 05.05.2011, 20:55) *
Link?

Je to czshare.
lllllllllll
Poraďte mi nějakou chytlavou hru, kterou nebudu stahovat moc dlouho (pomalej net) a do konce týdne mě zabaví.
Bester
QUOTE(lllllllllll @ 21.06.2011, 07:21) *
Poraďte mi nějakou chytlavou hru, kterou nebudu stahovat moc dlouho (pomalej net) a do konce týdne mě zabaví.

http://www.thewayoftheninja.org/n_downloads.html
lllllllllll
Poraďte něco co bych si mohl zapařit na AMD athlon dual-core 2ghz, 3gb ram, ati radoen 3200 hd mobility

Buď dobrej singleplayer nebo něco co bysme mohli pařit sebou.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (lllllllllll @ 06.12.2011, 14:45) *
Poraďte něco co bych si mohl zapařit na AMD athlon dual-core 2ghz, 3gb ram, ati radoen 3200 hd mobility

Buď dobrej singleplayer nebo něco co bysme mohli pařit sebou.

Star-wars republic commando. Nebudeš litovat.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.