Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Co máte zrovna v kompu?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
lllllllllll
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 06.12.2011, 21:41) *
Star-wars republic commando. Nebudeš litovat.

Jo nad tím sem uvažoval už kdysi, ale asi sem pařil zrovna wowko :D Akorát sem myslel spíš nějakou blbost, která by nám s kámošem zabrala možná tak půl hodiny a mohl sem se mu pak vysmát za to jak sem ho rozsekal. Už tak mám teď před maturitou nějak málo času na to studium :D
Beluga
Stahoval jste si někdo CnC the First decade, když ho EA uvolnilo zdarma? Chtěl jsem si stáhnout Tiberian Sun, ale nejde to, píše to pořád něco o chybějících DLL knihovnách.

Při spouštění SP by to mělo jít samo, ale nejde to, tak jsem zkoušel proceduru, která to má zprovoznit pro online hraní a nepomohlo to. Mám to stažené ze dvou zdrojů, takže se mi nezdá, že by mohl být poškozený archiv... tak se chci zeptat, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti.
Rumčajz
Hmm ten novej Max Payne je výborná hra... škoda, že je zkouškový.
<Your>Father<CZ>
Bych nevěřil, jaká bude pořádná porce zábavy hra Lord of The Rings: Battle for Middle Earth II (je i datadisk).
Tuhle jsem to hrál v kuse přes 26 hodin. Naposledy jsem jedinou hru takhle dlouho v kuse hrál někdy před 7-8 lety - a to WolfET něco kolem 40 hodin.

Ingame trailer z jedničky:

Tipos
QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 02.06.2012, 09:40) *
Bych nevěřil, jaká bude pořádná porce zábavy hra Lord of The Rings: Battle for Middle Earth II (je i datadisk).
Tuhle jsem to hrál v kuse přes 26 hodin. Naposledy jsem jedinou hru takhle dlouho v kuse hrál někdy před 7-8 lety - a to WolfET něco kolem 40 hodin.


Nedávno jsme to chtěli zapařit přes hamko, ale nepodařilo se nám k sobě spojit ... Je to dobrá farka když se hraje proti lidem.

Nevím ale co je lepší zda 1 bo 2. Ale na zabití volného času to je ideální. thumbsup.gif
<Your>Father<CZ>
A co to hlásilo za chybu, když jste to zkoušeli?
Tipos
No právě žádnou, jak máš tu "lobby" místnost, tak už tam jsme se neviděli, antiviry, firewally, a všemožné fičurinky byly vypnuté .. stejné verze hamachi, zkoušeli jsme i starší 1.0.1.5 . pak novější, dokonce i logmein .. ale nulový výsledek .. problém byl už v hamachi .. bylo zelené kolco ale nemohli jsme na sebe najít ping
Šupex
Občas pomůže vymazat složku s profilem Hamachi v %appdata%
Tipos
dík, vyzkušám .. btw, nemáte někdo instalnutý nfs u2 ? :D
BariX
Aktuálně jsem se zasekl u http://www.crusaderkings.com/
Parádní strategie. Zezačátku sice hroznej guláš, ale jak to člověk trochu pochopí, tak se u toho zasekne na pěkně dlouho a tvoří si svůj mocnej rod :)
calll_
QUOTE(BariX @ 12.07.2012, 21:23) *
Aktuálně jsem se zasekl u http://www.crusaderkings.com/
Parádní strategie. Zezačátku sice hroznej guláš, ale jak to člověk trochu pochopí, tak se u toho zasekne na pěkně dlouho a tvoří si svůj mocnej rod :)

to by te možná bavila taky Victoria 2 + dlc A House Divided
Rumčajz
Teď sem dohrál Walking dead episode 2 a jako sere mě, že třetí episoda vyjde až někdy v srpnu. Asi si seženu komiks.
Juress
QUOTE(Rumčajz @ 22.07.2012, 21:13) *
Teď sem dohrál Walking dead episode 2 a jako sere mě, že třetí episoda vyjde až někdy v srpnu. Asi si seženu komiks.

Lepší než seriál, ten pokračuje až posledního října.
Rumčajz
QUOTE(Juress @ 22.07.2012, 21:18) *
Lepší než seriál, ten pokračuje až posledního října.


No po tom co sem si přečet nějaký měnší spoilery o komiksu tak ho musim mít. Nějak nemám paměť na jména a tak sem myslel, že Lee Everett ze hry je v seriálu vlastně Morgan ale teď už vim, že ne. Takže vyskyt se vůbec Lee v seriálu nebo zatim ne?
Juress
QUOTE(Rumčajz @ 22.07.2012, 23:15) *
No po tom co sem si přečet nějaký měnší spoilery o komiksu tak ho musim mít. Nějak nemám paměť na jména a tak sem myslel, že Lee Everett ze hry je v seriálu vlastně Morgan ale teď už vim, že ne. Takže vyskyt se vůbec Lee v seriálu nebo zatim ne?

Řekl bych že ne.
Beluga
Doporučte nějaké "diablo like" rpg prosím.

Nemusí to být nic moc hard-core, jen si chci pozabíjet tuny nepřátel. Super byl třeba Torchlight, ale chtělo by to něco nového.
Tipos
QUOTE(Beluga @ 11.08.2012, 20:10) *
Doporučte nějaké "diablo like" rpg prosím.

Nemusí to být nic moc hard-core, jen si chci pozabíjet tuny nepřátel. Super byl třeba Torchlight, ale chtělo by to něco nového.


titan quest?
Juress
Torchlight 2 už vyšel?
Beluga
QUOTE(Tipos @ 11.08.2012, 20:21) *
titan quest?

Ten jsem taky hrál, skončil jsem asi ve 3 actu a ztratil jsem save. Nevím jestli to chci hrát znovu :D
Juress
Když byste si chtěli zahrát ten novej Mann vs. Machine mod v TF2, pridejte si me na steamu: juress a ja vam udelam misto na mem serveru :)
Racicecz
Já mám Runes of Magic thumbsup.gif
Doporučuju vyzkoušet tongue.gif
Kdo by si chtěl hru zahrát v pohodovém kolektivu, vytvořte si postavu na serveru Siochain a požádejte o přijetí do cz-sk guildy Imperiumcz, pomůžou vám v začátcích.
Tipos
Kašlete na řezbu, střílení atp. Jdem jezdit s trucky ! ETS 2 To prostě jistí :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.