Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: FpS Frag movie !
GamePark.cz fórum > Hry > Soldat
Stran: 1, 2
ScaryOo
Dnes 11.Května 2008 vychází ,přesně po 336 dnech, Už dlouho slibované FpS Frag Movie (by Sipar).Myslim že už jen pár nadšených jedinců počítalo s tím že by to mohlo někdy vyjít, obzvlášť pro ty co se na movie těšili musím dnes potěšit. Doufám že vás po takové době nezklameme a že se při sledování našeho movie nebudete nudit.

FpS Frag Movie
Česká republika/2008/13:25 min
Formát:wmv
Velikost Souboru:284MB
Hrací čas:13min
Bit rate:3145kbps / 44khz

Hrají:
Scary
Krasch
Sipar
Senna
mAdA

Soundtrack:
Nightwish - Planet Hell
Green Day - American Idiot
Bullet For My Valentine - Hand Of Blood
Sipderbait - Lack Betty
Head Automatica - Brooklyn Is Burning
Snoop Dogg - The Next Episode

MovieMaker: Sipar
Texťák: Scary

LINK : FpS Frag Movie By Sipar
Vincenzoo
Mno je to tu! thumbsup.gif
www.team-fps.net



FannyBoy
No tak začnu první

Hudba 7/10, nevím mohla se víc hodit do toho děje, moc mi nesedla ani celkově výběr ale šlo to
Fragy 8/10 některý vyložeeně podle mě lucky náhodný byli do očí (tím nechci říct že sem nějakej větší uber skill :d)
Efekty 7/10 sice pěkný, ale řekl bych že jich bylo moc a občas nepřehledný...

Celkově bych teda dal 8/10, pěkný
sytra
Pěkný intro (má nápad), některý série killů vážně otřesný (to respení na volandu např.), miliarda haluzí a upřímně neviděl jsem tam žádnej hodně exrémní kill, kterej by toho člověk zvýraznil a opravdu kriticky přeefektovaný, někdy jsem nevěděl vůbec o co go a jako poslední výtku dávám to, že tam dole trčí interface, což je minimálně divný.
PS: Mějte mě rádi =p
Edit: Líbí se mi výběr a použití hudby, to se musí nechat...
Sipar
Díky, beru si ponaučení do dalších movie.
ScaryOo
QUOTE(sytra @ 11.05.2008, 22:28) *
Pěkný intro (má nápad), některý série killů vážně otřesný (to respení na volandu např.), miliarda haluzí a upřímně neviděl jsem tam žádnej hodně exrémní kill, kterej by toho člověk zvýraznil a opravdu kriticky přeefektovaný, někdy jsem nevěděl vůbec o co go a jako poslední výtku dávám to, že tam dole trčí interface, což je minimálně divný.
PS: Mějte mě rádi =p
Edit: Líbí se mi výběr a použití hudby, to se musí nechat...

S efektama souhlasim , hudbu sem pečlivě se siparem vybíral a hlavně tu první od Nightwish jsem si vydobil . A ty killi no..treba ta moje cast uz byla hotova nekdy pred rokem :D takze sipar uz nechtel menit..ted mam pripravene lepsi dema pro Movie ktere mi udela Chip pokud nebude uber línej worship.gif
sytra
QUOTE(ScaryOo @ 11.05.2008, 22:36) *
S efektama souhlasim , hudbu sem pečlivě se siparem vybíral a hlavně tu první od Nightwish jsem si vydobil . A ty killi no..treba ta moje cast uz byla hotova nekdy pred rokem :D takze sipar uz nechtel menit..ted mam pripravene lepsi dema pro Movie ktere mi udela Chip pokud nebude uber línej worship.gif

jo, viděl jsem tam nějaký killy, kde se vyskytoval "Re - oggy" což už bude nějaká ta doba =p
ScaryOo
QUOTE(sytra @ 11.05.2008, 22:47) *
jo, viděl jsem tam nějaký killy, kde se vyskytoval "Re - oggy" což už bude nějaká ta doba =p

jj aspon vidis ze to bylo davno a ze sme defaulty brali jako uber skill innocent.gif
MemphiS
sice nejsem hráč soldatu (pár krát jsem to hrál), ale mě se to moviečko líbí :) jak po stránce fragu, tak hudby nebo efektů thumbsup.gif
Anakin
no tak se dotoho pustim..myslim ze killy nic moc..hudba dobra efekty hodne dobry...treba to respeni na Volandu nebo jak mel Scary vlajku na nubce(to ybch tam vubec nedaval protoze to se stava docela casto 10killu kdyz branis) a to stejny u senny na D2 nevim no...az na ty killy krasny
Ripoow
Scary ne ze bych te chtel nejak pohorsovat z tvyma vyhledama na tvoje movie od chipa ale nedavno jsem napsal chipovi mail jestli je vubec zivej a nejaky ty keci - nasledovala odpoved ( o mesic pozdeji ) : "cau, no vidis moji aktivitu ne, treba to jak jsem ti rychle odepsal".

edit: takze pochybuju ze ti nejaky movie udela, podle me uz se soldatem nema nic spolecnyho
ScaryOo
QUOTE(Ripoow @ 11.05.2008, 23:45) *
Scary ne ze bych te chtel nejak pohorsovat z tvyma vyhledama na tvoje movie od chipa ale nedavno jsem napsal chipovi mail jestli je vubec zivej a nejaky ty keci - nasledovala odpoved ( o mesic pozdeji ) : "cau, no vidis moji aktivitu ne, treba to jak jsem ti rychle odepsal".

edit: takze pochybuju ze ti nejaky movie udela, podle me uz se soldatem nema nic spolecnyho

Ja si to taky myslim ale kecali sme spolu o tom byli sme ve fázi hudby jestli chces dukaz poslu ti Historii na Icq :) worship.gif
seMtex^
Jako ve skole :

Hudba : 1*
Fragy : 1
Efekty : 2

Celkem : 1-

+ fragy
+ bullet for my valentine (mam k nim citovy vztah)
+ napady (mesic, zvuky z cs, worms rlz)

- nekdy i moc efektu
- na muj vkus moc zrychleny, mam rad obcas normalni rychlost :)

Jinak se to povedlo.. je to pekny.. jen tak dal thumbsup.gif
sytra
hele no, s tím chipem - ten už je nějakej ten čásek totálně ponořenej do RL a pochybuju, že se někdy vrátí (Taky kdo by se vracel)
xhoodx
Jo pekne video, i kdyz nato ze se delalo tak dlouho bych cekal vic =) Kazdopadne ukazku nejakeho skillu tymu FpS tam moc nevidim ale pekne video ;)
Snehy
Pěknej nápad s tím předintrem...Jediny co mě pobavilo na tom movie bylo jak po scaryho "snipdef" akci priletěla ta lawka a ten zvuk do toho ... plus ta lawka na laosu ala capone .. ta stíhačka..
Jinak nic vic jsem od toho ani nečekal,ale jinak někdy povedený efekty..

5/10
Nezlobte s ena mě innocent.gif turned.gif
Machyy
Na začátek mého slohu bych rád poděkoval už jen za to, že se konečně někdo další do moviemakingu pustil.
Co se videa týče, vezmu to popořadě - První věc, která mi nejde do hlavy je ta, že video ti hostuje selfkill(mezinárodní soldat internetový server) a ty jako součást toho movie přiložíš texťák, který je v češtině i když samotné movie je z 95ti% v angličtině. Další věcí, která bije do očí je ten "interface" já osobně to považuju za hnus protože divák se na to dívá celou dobu a jelikož to zabírá asi čtvrtinu obrazovky, tak se to ke konci opravdu znelíbí a ani to nezakryje ten soldatový interface.. Začátek velmi povedený ale ten přechod co následuje už tak oslňující není. Efekty se mi místama líbily ale taky jsem našel místy opravdu přeplácáno. Přechody mezi jednotlivými písničkami taky nestály za moc ale na druhou stranu vím, že to není nejjednodušší.. Sekce "teamplay" mi příliš týmplejová nepřišla ale každej o tom má jiné představy, fragy samotné mi přišly dosti nudné až na několik výjimek, nejzáživnější sekce pokud jde o fragy mi přišla ta tvoje naopak třeba Krashman má svojí část silně overspeedovanou ač to k tý hudbě ani zas tak moc nejde.. Timing celýho videa je jakžtakž taky dobrý, hudba občas sedí, občas ne, zvukové efekty hlavně u konce madova profilu zbytečně nahlas. Outro hezký.. Když to celé shrnu, nabídl jsi mi poměrně kvalitní vizuální zážitek a těch 13 minut stojí za podívanou. Přeju hodně štěstí s dalším kouskem (alespoň věřím, že něco dalšího nachystáš).

7/10
Nucik
hudba - 8/10
efekty - 7/10
killy - 9/10
celkem - 8/10

Jo podle mě je to movie, který má nápad a neni to jako ty ostatní. Těch efektů je tam někdy moc, že se v tom strácim. Ale určitě GJ a nenudil sem se ;).

btw. Mada měl bys začít hrát. xD
mAdA_fAkA
njn to je tak když mAda nenahrava biggrin.gif
a když už sem měl demo tak bylo zalagovane.. to byl něaky starši kousek!!
a nebo co jsem měl to sipar nemohl už najit ve svem werglu... tongue.gif
beaztly
QUOTE(Snehy @ 12.05.2008, 14:29) *
scaryho "snipdef"

ne asi, měl zahodit tu barretu a jít si to navtrátit sám jen se sokomem v ruce, pfft!

Siparovy nápady skvělé a ani mi nevadil dole ten interface akorát ty killy slabší ale u mě to celkově nahradila dobře zvolená hudba a pěkné efekty. Rád si to pouštím znova a znova.
coarser
hudba 8/10
killy 4/10
efekty 9/10
celkem 7/10

Co dodat, vše řečeno.
Pospa
Oukej:
- to zpomalení hudby při lawu je strašné a podle mě nevhodné
- scaryy tam má naprosto awesome akci na nuubii, jenom škoda, že si ji neustříhnul dřív, nejlépe po capnutí, potom už tam vlastně jenom líta, aby ho nakonec zabili, škoda...
- respování na volandu už je out :))
- tu akci, kdy scaryy lítá po nuubii s tím zaměřovačem a killuje snipou všechny kolem sebe máme brát jako důkaz aimbotu? :))
- interface a celkové barevné zpracování = vražda

No ale máte to celkem pěkný. Všechny ty akce jsou až na některej ten váš "teamplay" relativně povedené, takže se určitě každý vydrží dívat až do konce. Mně osobně se nikdy moc nelíbily nějaký velký efekty, takže ty vám kritizovat nebudu.
froge
Náádhera me se to fakt libilo hudba super a nejvice me poavilo na konci special thx :P jo a jak rikal mada to s tou kresovkoou nebyloto cirou nahodou cofce aneb krashovka (segra od krashe)...... :D
coldik
mno asi sem moc zhýčkanej cs 1.6 moviečkama, ale po shlednutí musím říct, že se mi to moc nelíbilo, ale na druhou stranu soldat se jako movie hra moc nehodí, takže určitě vytvořit alespon neco smysluplnýho muselo dát dost práce; po tom úvodu sem čekal nakej mega nářez, ale ten se jaksi nedostavil.. z mého pohledu nezaujatého nesoldat hráče dávám 5/10
Sipar
QUOTE(froge @ 13.05.2008, 20:07) *
Náádhera me se to fakt libilo hudba super a nejvice me poavilo na konci special thx :P jo a jak rikal mada to s tou kresovkoou nebyloto cirou nahodou cofce aneb krashovka (segra od krashe)...... :D

Jo bylo to pro CoOfFie.
mAdA_fAkA
a co jako? biggrin.gif biggrin.gif ten vecer sem byl zkouřeny a spival jsem pisničku a to byl dodatek
po písničce nemužu zato že mě nšaky buran nahraval a pak to ještě strči do movička teehee.gif
Nucik
QUOTE(mAdA_fAkA @ 13.05.2008, 21:11) *
a co jako? biggrin.gif biggrin.gif ten vecer sem byl zkouřeny a spival jsem pisničku a to byl dodatek
po písničce nemužu zato že mě nšaky buran nahraval a pak to ještě strči do movička teehee.gif


Do toho movie se to náramně hodí ;).. A je to vtipné :P.. Mada buď rád že tam nedali jiné žvásty co někdy z té zkouřené huby vydáš.
Gardill
Souhlasim s Pospičkou, ikdyz sem to nevidel whistle.gif
sytra
OT: Poznámka mého myšlení: Gardil je idiot
froge
Akurat me mrzi ze nejsem v thx protoze si myslim ze sem u vas byl dyl nez kdokoli jinej krome old fps scary mada sip krash ...


Edit : sry jeste Nuc
Pospa
Héč, já tam sem! Asi tě nemají tak moc rádi jako mě!
Což se docela divim, když každý z nich ode mě dostal minimálně jeden ban, madafaka tři a siipar snad sto :)
Sipar
Frogere nějak se natebe zapomělo.
Pospo. jelikož na tebe neustále myslím a i těch pár CW jsi za nás odehrál tak tam jsi no.
repeek
nastvali jste me, nedekujete mi za bany :-(

Moc efektu a dost zvlasstni dema z cw na GP a lou celkove enemy. Ale libilo se mi to whistle.gif
sytra
QUOTE(froge @ 14.05.2008, 21:20) *
Akurat me mrzi ze nejsem v thx protoze si myslim ze sem u vas byl dyl nez kdokoli jinej krome old fps scary mada sip krash ...
Edit : sry jeste Nuc

heč a já už mám třetí poděkování :D - FB2 - Lenost, CZE - líná prdel, FPS - banování - co bude příště? :D
Pospa
Příště reuploadnu Pospa will never die movie, aby ste se opět podívali, jak se takové video dělá a jak se ta hra hraje :)
Machyy
QUOTE(Pospa @ 14.05.2008, 23:36) *
Příště reuploadnu Pospa will never die movie, aby ste se opět podívali, jak se takové video dělá a jak se ta hra hraje :)

už jsem blil o víkendu thumbsup.gif
k diskuzi: v titulkách samozřejmě jsem - osobní šarm a umění zapůsobit biggrin.gif
Anakin
a ja zase nic :-D
mAdA_fAkA
ale tak zas kdybysme tam dali všechny co nam něak pomohli vněčem nebo snama hrali tak to čtete asi 5 minut biggrin.gif biggrin.gif a froger njn na tebe sme něak zapoměli taky už sem tě dlouho neviděl...
a na Pospika nezapomene snad nikdo i když mi děla to co děla pořad ho mam rad a zustane mi v srdci tongue.gif přece jenom byly doby kdy jeho členove byli neaktivni a spamoval mi icq jestli zahrajem rolleyes.gif
Nucik
Sem tam =p heč...

btw. Frogy můžu tě hodit do svého movie xD
froge
QUOTE(Nuc!K @ 15.05.2008, 14:22) *
Sem tam =p heč...

btw. Frogy můžu tě hodit do svého movie xD


Aspon nekdo, jo a mado to jsi hodny ze to aspon priznas :D neni divne ze jsi me dlouho nevidel protoze si dlouho nebyl v klientu :D
Anakin
Nuciku me do svyho hodit musis!! :-D kritizoval sem ti intro xD
mAdA_fAkA
No froger mam dočastně vypadek gp něak mi blbne klient biggrin.gif
froge
QUOTE(mAdA_fAkA @ 15.05.2008, 21:01) *
No froger mam dočastně vypadek gp něak mi blbne klient biggrin.gif


neni to ban ? :D:D
Nucik
QUOTE(Anakin @ 15.05.2008, 18:22) *
Nuciku me do svyho hodit musis!! :-D kritizoval sem ti intro xD


=p No to se ještě uvidí.


Rudy#77
Nice movie fakt se povedlo!Ty efekty jsou mazec thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Zhul
Kdybych to měl shrnout
+ intro
+ Scaryho začátek
- sprejerská "spolupráce"
- počínaje Siparem mi hudba nesedla
- interface
+/- efekty - občas byly pěkný, občas jich bylo moc
Briuce
No takže vyjadrim sa už aj ja ked je tu už toľko komentárov :)
Takže mna to moviečko príjemne prekvapilo nečakal som až tak dobre spracovanie.

+ Efekty mne a osobne velmi pačili až na pár vynimiek kedy to už fakt bolo maximalne preefektované ale efekty 9/10
+ Hudba celkom sa mi pačila kedže sa mi páči takýto štíl aj prechody medzi jednotlivými pesničkami podľa mna neboli až také zlé . Hudba 10/10 (výber piesni) 8/10 (prechod medzi jednotlivými pesničkamy)
+ Intro fakt si ho zrobil vynikajúco zatial asi najlepšie čo som videl 10/10

-Fragy no čo ja viem mne ste dajak neulahodili neviem nudilo ma to miestamy najlepšie mal asi scary a senny ostatok nestalo moc za rec 6/10
-Rýchlost prehravania je az moc rýchle niektoré fragy som fakt musel pusti? niekoľko krát aby som ich poriadne videl
-A neviem teraz prist nato ako sa to vola to free cam dole a chat to fakt nemuselo by? to už tu ale bolo viac krat napísané a ja to tiež považujem za dos? velké (-) sem tam to odpúta pozornos?

Zhrnutie:

- Ako som už vyšie písal tak toto moviečko bolo premna milé prekvapenie fakt sa ti sipar podarilo až na pár chybičiek ktore si myslím v dalšiom opravíš (ked dalšie ovšem bude :D)

Celkove hodnotenie:

8,5/10 gj :)
Sipar
Briuce, moc díky. Od tebe bych takové hodnocení vůbec nečekal worship.gif
ziper`
Jó fakt pěkný,mě to ani nějak přeefektovaný nepřišlo,mě se to líbí tak jak to je.Hudba pěkná a intro dobrej nápad.

Pěkný thumbsup.gif
ScaryOo
The Best of Scary movie (by Sipar) coming soon
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.